Sayfayı yazdır | Close Window

Göztepe

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3655
Yazdırma tarihi: 08/May/2024 saat 18:57
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Göztepe
Gönderen: Ati_Kaan
Konu: Göztepe
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 21:58
http://www.izmir.com.tr/Extras/image/goztepe_logo_126x126.jpg

sayfanın sadece Süper Lig rakiplerimizden oluşmadığı için Göztepe'nin de buraya yakışacağını düşündüm.
kader ortağımız 7 yıl sonra yeniden Bank Asya'ya dönmeyi başardı.en kısa sürede ait oldukları yere dönmeleri dileğiyle...

Yanıtlar:
Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:00
Tebrikler Göztepe!

Göz Göz'ü önümüzde ki sezon süper lige bekliyoruz.

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:02
Burdaki maçlarında çıkan olaylardan sonra soğumuştum göztepeden ama süper lige çıktıklarında şüphesiz renk katacaklar.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: EsEsli_yeltin
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:42
Tebrikler Göz Göz... Umarım senin gibi taraftarı olan takımları Süper Lig'de görürüz.

-------------
...Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:43
İzmir'den Süper lige yakışacak tek takım..

Tamam onlarla da papaz oluruz çıktıklarında ama çıksınlar be abi :)

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 23:01
Göz Göz tebrikler , gelecek yılda layık olduğun yere dönmeni dilerim.

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 23:56
nam-ı diğer Aliağa Belediyespor

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:03
Tebrikler.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: ESserdarES
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:04
Alıntı yapılan emre26es

doğru söze ne denir?Clap

-------------
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:07
2.ligteki son İsyan Marşı.

http://www.youtube.com/watch?v=S1IxncHpA64 - http://www.youtube.com/watch?v=S1IxncHpA64

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: özkan k.
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:09
Her zaman Kaf Kaf'ın gölgesinde kalmıştır Göztepe. Bakalım maçları nasıl olacak, zevkle izleyeceğiz.

-------------
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund

Gönderen: mkizilarslan26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:10
kupa töreninde sanki halil başkanda protokol tribunindeydi sanki.

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:13
Hayırlı olsun Göz Göz

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:17
Hoşgeldin Göztepe. Darısı Karşıyaka ve Altay'ın başına.

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: ESPANA
Hayırlı olsun.Süper lige bekliyoruz.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Alıntı yapılan mkizilarslan26

kupa töreninde sanki halil başkanda protokol tribunindeydi sanki.

-------------

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:30
"kodaman" kelimesinin tanımını bir fotoğraf ile yapmak bu olsa gerek. =)

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:33
Tebrikler GözGöz.Süper lige layık bir taraftar ve takıma sahipsiniz en kısa sürede paşamızla dönmeniz dileğiyle.

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:38
seneye bankasya çok zevkli olur gibi özellikle göztepe karşıyaka maçlarını bekliyorum

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:42
1970'li yıllarda Eskişehirspor'umla beraber Anadolu şahlanışının diğer ayağı Göztepe'ydi.Tekrar o günlere dönmesi dileğiyle şampiyonlukları kutlu olsun...

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:48
Alıntı yapılan eserkan26

Tebrikler.

Bu hangi stad?

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:50
İzmir Atatütk Stadı.(Kapalı Tribün)

-------------

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:52
Alıntı yapılan ESPANA

İzmir Atatütk Stadı.(Kapalı Tribün)

Zere, ben bu stadi hep komple acik diye biliyordum/zannediyordum ondan bana baya yabanci geldi. Sagolasin.

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:56
Maçtaydım. hem ilk defa İzmiri göreyim,hem sempatisi olduğum İzmir takımının şampiyonluk maçını izleyeyim,hemde Manisa deplasmanımı yapayım diye düşündüm. maç başlamadan önce köfte ekmek yerken sardılar etrafımı. Hoşgeldin dediler. Atkımla gören herkes hoşgeldin,safa geldin dedi.

Hatta bazıları nerde kalacaksın ayarlayalım diyenler bile oldu.Gerçekten çok iyi misafirperverlik gösterdiler. Hepinize teşekkür ediyorum.İnşallah kaf kaf- Göztepe maçınada gitmeyi istiyorum seneye.

Temenni bile ettim hatta Türkiye Kupasında karşılaşırsak bekliyoruz diye.Harbi harbi gelecekler.

Bazı olumsuzluklarda olmadı değil maalesef.kızılcıklı Göztepeye salça olmuş.Onları unutamıyorlarmış.Oradan biri de çıktı dedi kardeşler arasında olur bazen burukluk :) Bende dedim etb kurduk, Neferimiz olduğunu söyledim. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Ha bu arada Kaf-kafa da gittim sorun olmadı. Arada denize atacaklar diye korksamda korkulan olmadı şükür:) :Salih Seçer

Ayrıca Göz-Göz Paşa elele süper lige inşallah seneye :Salih Seçer

Gönderen: SSenSiS
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 01:10
  Günün en güzel haberiydi. Karsıyalama larla macımız vardı göz gözler unutmam hayırdır gençler ne karsıyakası dıye etrafımzda dolusmuslardı. O zaman hep beraber byler dedıler 35-40 kişi bizimle gelmişti. Göz göz den Kardeşim Can'a Selamlar evini barkını bize açan o gunlerden dostuma Tebrikler.ClapClap

-------------
The HoRRoR GRaNDeuR

Gönderen: Aşk_ı Deplasman
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 01:34
Alıntı yapılan tatarinho

Maçtaydım. hem ilk defa İzmiri göreyim,hem sempatisi olduğum İzmir takımının şampiyonluk maçını izleyeyim,hemde Manisa deplasmanımı yapayım diye düşündüm. maç başlamadan önce köfte ekmek yerken sardılar etrafımı. Hoşgeldin dediler. Atkımla gören herkes hoşgeldin,safa geldin dedi.

Hatta bazıları nerde kalacaksın ayarlayalım diyenler bile oldu.Gerçekten çok iyi misafirperverlik gösterdiler. Hepinize teşekkür ediyorum.İnşallah kaf kaf- Göztepe maçınada gitmeyi istiyorum seneye.

Temenni bile ettim hatta Türkiye Kupasında karşılaşırsak bekliyoruz diye.Harbi harbi gelecekler.

Bazı olumsuzluklarda olmadı değil maalesef.kızılcıklı Göztepeye salça olmuş.Onları unutamıyorlarmış.Oradan biri de çıktı dedi kardeşler arasında olur bazen burukluk :) Bende dedim etb kurduk, Neferimiz olduğunu söyledim. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Ha bu arada Kaf-kafa da gittim sorun olmadı. Arada denize atacaklar diye korksamda korkulan olmadı şükür:) :Salih Seçer

Tribünde sakarya atkısının açılmasına için el veriyorsa eyvallah

-------------
Saldır Eses Saldır Ölümüne !

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 01:59
hoşgeldin GÖZ GÖZ...layık olduğunuz yer süper lig bekliyoruz ıssız kuytu köşelerden döndünüz artık

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 02:02
Adim adim Süperlig'e, layik oldugunuz yere insallah

-------------

Gönderen: esgüvenes
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 02:17
her ne kadar bende o göztepenin şehrimizdeki yükselme maçında tatsız şeyler olsada babamın anlatışından geçmişinin bize benzerliğinden sempati duyarım göztepeye tebrikler göz göz

-------------
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 04:18
Türk futbolunun mihenk taşlarındandır Göztepe.Karşıyaka gibi burnu hava da,ne oldum delisi değildir.Mazisiyle,taraftarının çektiği cefayla,geri dönüşüyle bence Eskişehirspor'umuza en benzer özellikleri taşıyan kulüptür Göztepe....

İzmir'in en gözdesidir,kesinlikle Karşıyaka Göz Göz'ün yanına bile yaklaşamaz.Bence burada ki play off maçında ise renkdaşlarım malesef biraz biz haksız gibi gözüküyoruz.Adamların 3.lig'e terfi maçı var dost diye geldikleri maç ta bir Sakaryaspor kaşkolu yüzünden olay çıkıyor.O gün o stad Göztepe'nin tahsisine sunulmuştur bize yakışan misafirperverlik olmalıydı.O gün bizim de İstanbul da Diyarbakır'la play off maçımız vardı sanırım büyük bir çoğunluğumuz İstanbul'da idi,Bence bizim o sıralar önemli maçımız olmasay dı bu olaylar da olmazdı.İğneyi kendimize batılarım lütfen bizim 3.lig'e terfi maçımız var İzmir de bir Kasımpaşalı kardeşimiz ya da bizden birisi Kasımpaşa kaşkolu açıyor Karşıyaka'lı biri de o kaşkolu yok edin diyor tepkimiz ne olur du sizce?

Kim ne derse desin ben Göztepe'ye saygı duyuyorum tıpkı Kocaelispor'a duyduyum saygı gibi,böyle camialar Türkiye de sayılıdır.

Sizin yeriniz süper lig Şanlı Göztepe ve Kocaelispor...

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 08:13
Alıntı yapılan emre26es

Tongue evet....

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:03
İnşallah seneyede süper lige gelirler hakediyorlar taraftarıyla karşıyaka göztepe maçlarıda seneye baya heycanlı geçer

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:44
Alıntı yapılan tatarinho

Kim kime salça olmuş acaba belindeki kemerlerle bize saldıranlar onlar değildi sanki biz efendi gibi desteğimizi verirken bizi tahrik etmek için sakaryaspor atkısı açıldı mevzu ondan sonra koptu zaten.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: erhkav
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:46
Göztepe taraftarı da en az kadar EsEs taraftarı (amatör görmedik) kadar cefakar ve vefakardır.
Artık izmir gibi bir şehrinde süper ligde temsil edilmesi gerekir.
Göztepe bunu yapabilecek güçte olduğuna inanıyorum.

Tebrikler göztepe

-------------
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.

Gönderen: erhkav
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:50
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan tatarinho

Kim kime salça olmuş acaba belindeki kemerlerle bize saldıranlar onlar değildi sanki biz efendi gibi desteğimizi verirken bizi tahrik etmek için sakaryaspor atkısı açıldı mevzu ondan sonra koptu zaten.

Rekabetten gelen taşkınlıkları unutup artık EsEs imizi düşman takımları olan bir camia olmaktan çıkarmalıyız.
Ne düşmanlıklar ne canciğer dostluklar olsun. Herkese aynı mesafede ve misafirperver bir EsEs tartarı herkesin takdirini kazanır.

-------------
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 11:08
tebrikler göztepe bu arada bank asyada 4 tane izmir takımı oldu karşıyaka-göztepe maçları bakalım nasıl olacak.altay yada karşıyaka yerine bence göztepe süper lige daha çok yakışır.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 11:39
tebrikler göztepeye. izmir takımları arasında yine en sağlam olan takım göztepe.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:11
Tebrikler Göztepe.İnşallah layık olduğunuz Süper Lig'e de en kısa zamanda dönersiniz...

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:14
Alıntı yapılan erhkav

Rekabetten gelen taşkınlıkları unutup artık EsEs imizi düşman takımları olan bir camia olmaktan çıkarmalıyız.

Ne düşmanlıklar ne canciğer dostluklar olsun. Herkese aynı mesafede ve misafirperver bir EsEs tartarı herkesin takdirini kazanır.

Oh be , şöyle düşünen insanlar olduğunu bilmek güzel. Katılıyorum. =)

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:16
Göztepe için bu yeterli değil , inşallah seneye süper lige gelirler...

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:17
Unutulmaz maçtan unutulmaz enstantene. Bir yenisi eklenir seneye :)
[TUBE]http://www.youtube.com/watch?v=JG1hyX38SdE[/TUBE]

-------------

Gönderen: Kerem26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:39
Burdaki play off maçlarında ömrümün sopasını yemiş olsam da Bank Asya'ya çıkmalarına gerçekten çok sevindim. İnşallah seneye süper lige gelip biran önce eski günlerine kavuşurlar.

-------------
KoreoEsES

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:55
Özcan Kızıltan ile yollarına devam ederlerse muhtemelen seneye Süper ligte olurlar...
Geçen sene Buca'yı çıkarmıştı... Bu senede Göztepe'yi bir üst lige çıkardı...

Bende İzmir'den Süper lige yakışacak tek takımın Göztepe olduğunu düşünüyorum...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 12:55
Göztepe'nin durumunu görünce kendi takımımızın durumu geliyor gözümün önüne.
Tarihi çınar, en kısa zamanda umarım layık olduğu yere geri döner.

-------------
KKŞ

Gönderen: Aşk_ı Deplasman
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 14:19
Alıntı yapılan erhkav

Düşmanız demiyorum. Ama her ne kadar tribünü bıraksamda Kızılcıklıya bok atma çabaları hala devam ediyor. O günü bildiğim için cevap vermek istedim. Göztepenin çıktığına sevindm, inşallah seneyede süper lige çıkarlar.

-------------
Saldır Eses Saldır Ölümüne !

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 11:15
Başkan, Göztepe- Çankırı maçında protokoldeymiş...

http://img376.yukle.tc/images/8809baskan.JPG

-------------

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 11:30
En az bizim kadar çile çeken göztepe camiası hoşgeldin bank asya'ya.. en yakın zamanda da süper lige inşallah..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 13:38
Göztepeyi canı gönülden tebrik ediyorum, takımlarına iyi takviyeler yapıp ilk seneyi BankAsya ligine alışma süreci olarak değerlendirirlerse 2-3 sene içerisinde layık oldukları süperlige çıkacaklardır. 

-------------
...

Gönderen: Hasan
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 14:09
Uzun yıllar Göztepe' de yaşamış bir Eskişehir' li olarak Göz-Göz' ü kutlarım. Yaşadıkları acılar, başlarına gelen olaylar yakın zamanda Es-Es' imizin de başına gelmişti. Umarım eski olaylardan ders çıkarıp, Karşıyaka,Altay, Bucaya hiç bulaşmadan süper lige çıkar. İzmir' de Süper lige çıkıp başarılı olabilecek tek takım Göztepe' dir. Yolun açık olsun Göztepe. Ayrıca şunuda ekleyeyim Göztepe' liler Es-Es i sever ve destekler.

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 15:15
Alıntı yapılan emre26es

evet bu gerçek göztepe değil o takım amatöre düştü dağıldı öyle bir takım artık yok bu takım zenginin biri parayı bastı  Aliağa Belediyespor'u aldı adını değiştirip devam etti malum para varsa başarıda doğal olarak var yani çile falan yok ortada bastır parayı istediğin takım çıkar sonuçta iyi fubol iyi teknik ekip (bucayı çıkaran hoca) ve iyi futbolcuyla olur oda parayla yani kapiş

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 15:31
Alıntı yapılan tüko_eses

Alıntı yapılan emre26es

Tongue evet....
ona bakarsanız türkiyenin en iyi stadına sahip olan takım erciyes mi kayseri mi ? kaç kere trampa yaptılar ben unuttum , gercekten hangisi kayseri hangisi erciyes ?

Gönderen: tatar
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 18:41
sırf göztepe maçı için 1 gün önce çıktım manisa seferine... uzun yıllardır merak ettiğim tribünü birde içlerinde yaşamak istedim...
maçın 90 dak.sı kendi besteleriyle bağıran,yaptıkları bestelerle insanın içini burkan bi yapıları var :)
en büyük eksikleri ise,cefa çekmeye alışmış bi tribün olarak coşkulu besteleri olmaması... hep arabesk besteler mevcut. aynı şeyi hatırlarsanız bizde cebecide pendik finalinde yaşamıştık,maçın 20.dak da 2-0 olmasıyla maç bitmişti bizdede... ne bağırıcak şey bulabilmiştik ne başka bişey...
tribün tayfaları dağınıktı maç içerisinde,bununda performansa etkisi oldu diye düşünüyorum...
3 4 sene önceki mevzuları unutup yarına bakmamız gerekir göztepeyle... onlar ne olursa olsun bizim kader ortağımız.aynı yollardan geçtik aynı çileleri çektik...
umarım tez zamanda ait oldukları yere yani sadece adı SÜPER olan lige de gelirler ve renk katarlar...
tebrikler göztepe...
ISSIZ KUYTU KÖŞELERDEN DÖNECEKSİNİZ...

-------------
herseyde biraz sen varsin...

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 18:49
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan tüko_eses

Alıntı yapılan emre26es

Tongue evet....
ona bakarsanız türkiyenin en iyi stadına sahip olan takım erciyes mi kayseri mi ? kaç kere trampa yaptılar ben unuttum , gercekten hangisi kayseri hangisi erciyes ?
Türkiye'nin en iyi stadına ikisi de sahip değiller.Bu arada hakikaten hangisi kayserispordu? 2004'de bi değiş tokuş olmuştu ama.

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 19:45
göztepeyi severim, taraftarı olan takımları hep sevmişimdir zaten, seneye de inşallah çıkarlar süperlige. ancak inşallah kardeşlik muhabbeti falan çıkmaz.

-------------

Gönderen: miller
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 21:23
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan tüko_eses

Alıntı yapılan emre26es

Tongue evet....
Türkiye'nin en iyi stadına ikisi de sahip değiller.Bu arada hakikaten hangisi kayserispordu? 2004'de bi değiş tokuş olmuştu ama.

Yeri değil gerçi göztepe başlığında ama hatırladığım kadarıyla ismi Hacılar erciyesspor olan takım Kayserispor olmuştu.

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 21:32
Düşebilirsin bu taşlı yollarda kalkıp tekrar koşacaksın şanlı tarihi olanların ki yani biz gibi Hoşgeldin Göztepeee..

-------------
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.

Gönderen: KGKO
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 21:50
Burada ki olaylı playoff maçlarında bende eski Nefer tribünündeydim (şuan ki aile tribünü). Benim olduğum tribünde zaten 2-3 tane renktaş vardı. Diğerleri İzmir'den gelen 1925 taraftar derneği mi ne öyle bir grupdu. Hemen yanda ki tribünde (şuan ki vip tribünü) Yalı grubu ve Kızılcıklı vardı. Olaylar çıktıktan sonra polis tribüne girdiydi, Kızılcıklı grubunda ki arkadaşlarda protokol tribününe çekilmişti. Daha sonra staddan çıkarıldı bizim taraftarlar. Benim olduğum tribünde ki diğer renktaşlarım da çıkınca atkılı formalı tek Eskişehirspor taraftarı ben kalmıştım. Göztepeli arkadaslarla 105 dakika maç izledim. Olaylardan sonra Yalı grubunda ki arkadaşlar baya bir ana avrat sövdü bana ama 1925'de ki arkadaşlar sağolsun bana destek çıkmıştı. Çünkü neredeyse kendi tribünlerinde tek bağıran adam bendim. Bestelerini bilmesem de yalan yanlış var gücümle destek olmaya çalışıyordum. Hemen ertesi gün Diyarbakırspor ile İstanbulda Playoff maçımız vardı. Sesim kısılır diye dengeli bağırmaya çalışsam da 1925 taraftar grubunun bana sahip çıkarak, kendi renktaşlarına gider yapmasından doalyı çok fena gaza gelip sürekli bağırıyordum. Uzatmalarda Göztepe golü atınca İsyan marşına girdiler. Ben de sadece '' ıssız kuytu köşelerden ant olsun ki döneceğiz '' kısmını bildiğim için orada besteye girmiştim. Besteye girdiğimde setteydim arkamdan bir sürü Göztepe'li arkadaş üstüme atlamaya başladı. Ben '' N'oluyor ? '' demeye kalmadan, '' helal olsun kardeşim sana, İzmir'e gelirsen eğer kesin seni bekliyorum evimde misafir edeceğim. '' diye birden sağdan soldan beklemediğim bir tepki almıştım. O an bende çok duygulanmıştım. Dakika 105 oldu 2. uzatma devresi oynanacak diye ben artık stattan çıkayım, dışarda bana hain demesinler diye stattan çıktım Göztepe gol yemişti Dışarı çıkarken polisler filan çevirip '' yahu sen nasıl içerde kaldın, iyi seni dövmemişler '' gibisinden şaşkınlıkla çıkışıyorlardı. Hiç unutamıyorum o anı. O yüzden Göztepeli taraftarların yeri bende ayrı. Olaylardan sonra tellere atlayıp, bana ana avrat söven Yalı grubunda ki arkadaşlar bile maçtan sonra '' helal olsun sana kardeşim '' diyerek uğurlamışlardı. İnşallah Süper Lig'e de çıkarsın Göztepe...

-------------
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es

Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 21:56
Alıntı yapılan KGKO

Dakika 105 oldu 2. uzatma devresi oynanacak diye ben artık stattan çıkayım, dışarda bana hain demesinler diye stattan çıktım Göztepe gol yemişti

Kardeş, maç kaç kaç bitmişti?

-------------

Gönderen: KGKO
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 22:02
90 dakika 0-0 bitmişti. Uzatmaların ilk yarısında Göztepe, ikinci yarısında rakip gol atmıştı. Böylelikle 1-1 sonuçlanmış, penaltılarda kaybetmişti Göztepe. Ya da uzatmalarda 2 tane de yemiş olabilir tam hatırlayamadım şimdi Özkan abi

-------------
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es

Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 22:04
Eyvallah Semih kardeşim...

-------------

Gönderen: Casus_ESES
Gönderi tarihi: 02/May/2011 saat 22:18
Karşıyakayla çekişmeli ve olaylı maçlar kaldığı yerden devam eder.

-------------
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...

Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 01:37
Kesinlikle devam eder,tv'lerde bıçaklama olayları göreceğimizi bekliyorum.Çok eski geçmişe dayanan husümet topraklarda biter diyorlar.

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 02:09
Bir Sakaryalının halt yemesi ile bir anlığına da olsa sürtüşme yaşanmıştı aramızda ama ondan sonra Göz-Göz tarafında da bizim tarafta da bu olay büyütülmedi. Zaten Sakarya ile de dostlukları neredeyse bitti.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 02:11
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan tüko_eses

Alıntı yapılan emre26es

Tongue evet....
1-2 ay öncesine kadar en iyi staddı. trampa olayına gelince en az 2 kere oldu kayseri tekrar çıkınca eski ismini almıştı hatta 3. kez bile olabilir...

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 13:56
Eskişehirspor dışında Türkiye'de sempati duyduğum tek takım Göztepe'dir. Mazisiyle, taraftarıyla, duruşuyla her zaman saygıyı hakeden bir camia. Amatöre düştükleri sene, düşmeleri kesinleşmiş olmalarına rağmen Bozüyük'e deplasman yapmışlardı. Çok sayıda Eskişehirsporlu da vardı o maçta. İsyan Marşı'nı söylediklerinde herkes duygulanmıştı.

Eskişehir'deki play offlarda yaşanan olayları fazla büyütmemek lazım. Bende olayın yaşandığı yerdeydim, Göztepeliler ne kadar suçluysa bizde o kadar suçluyuz. VİP tribününde kız arkadaşının yanında oturan birisi Sakaryaspor atkısı taktığı için ortam gerilmişti. Yanlış hatırlamıyorsam, atkıyı da içinde saklayarak oturuyordu. Bizimkiler atkıyı alıp çıkartmak istedi, Göztepeliler de bize verin dedi o anda bir gerginlik oldu. O olayın büyütülüp, ileride tekrar karşımıza çıkacağını sanmıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla iki taraf da birbirine saygı duyuyor. Fazlasına da gerek yok zaten.

Tebrikler Göztepe. Bekleme yapmadan gelin Süper Lig'e..

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 14:13
izmirde seyircisi olan iki takım karşıyaka ve göztepe'dir. altınordu, izmirspor, altay ise fazla seyircisi olmayan takımlardır. buca ise semtinin taraftarını çekmeyi başardı.

seyircisi olan ve lige renk getirecek takımların süper ligde ve bank asyada olması önemli. 

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 14:15
Bu kardeşlik ve düşmanlık muhabbetinin Eskişehirsporumuza birşey kazandıracağını sanmıyorum. Bu konular şu şekilde olur:
İki takım vardır. Biri büyük kardeş olur diğeri küçük kardeş... geçinir giderler... Büyük kardeş ona bir perde yukardan bakar, diğeri de büyüksün abi tarzı bir duruş sergiler... Ankaragücü-Bursa bunun en uç örneği... ESES'imin bir ara sokulduğu KardeşBursa muhabbeti de bu sebeple son buldu. Bursa AG'den gördüğü hürmeti/yalakalığı Eskişehirspor taraftarından göremedi...
Çoğu renktaşım kızacak ama ESES-Kasımpaşa kardeşliği de bu formata uygun. Eşit değil ilişki. Abi-kardeş ilişkisi... başkası da mümkün değil...

Bana göre abartılmaması gereken, camialar içerisinde bazı grupların kendi aralarındaki dostluk/ahbaplık olarak sınırlı tutulması gereken konular... Ölçüyü kaçırmamak lazım...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 19:29
Taraftar potansiyelleriyle işallah hakettikleri yere gelirler.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderen: atropin
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 21:54
Kayseri-Kayseri Erciyes takasına herkes tü kaka derken, Aliağa-Göztepe takasına çoğu kişi onay verdi. Taraftarı çok diye illa Süper Lig'de mi oynaması lazım? Çıkacak oynayacak futbolunu, hak ediyorsa çıkacak, hak etmiyorsa çıkamayacak.
Yarın öbür gün aynı ligde oynarsak ilk küfürleşeceğimiz takımların da başında gelir. Acı ama gerçek.

-------------
ankaraESES / Hakan

Gönderen: altes_nfr
Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 22:05
izmirde göz gözün şampiyonluguna şahıt olanlardanım.taraftarıyla hak edıyor süper ligi. sakarya atkısının acılıp olay oldugu macta bende tribundeydım.ama cok zaman geçti bea nie hala biz hazırız kı kesin küfürleşcez kesin kavga etcez die adamlar bize saygılı biz adamlara hem bizi birbirimize bağlayan cok güçlü bi sebep var a.karagücü düşmalığı

-------------
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...

Gönderi tarihi: 03/May/2011 saat 23:57
göztepe süper lig deyken bi Allahın kulu bizanslı 80 bin kişilik Atatürk stadında deplasman kale arkası hariç sızamadı çünkü göz göz tıka basa doldurmuştu. bu yüzden , o anı yaşadım ve saygım büyük bu kulübe.

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 00:22

İzmir deplasmanı her zaman iyidir , taraftarı olan takımlar çıksın süper lige , renk getirirler , can getirirler ...

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 09:56
Alıntı yapılan altes_nfr

izmirde göz gözün şampiyonluguna şahıt olanlardanım.taraftarıyla hak edıyor süper ligi. sakarya atkısının acılıp olay oldugu macta bende tribundeydım.ama cok zaman geçti bea nie hala biz hazırız kı kesin küfürleşcez kesin kavga etcez die adamlar bize saygılı biz adamlara hem bizi birbirimize bağlayan cok güçlü bi sebep var a.karagücü düşmalığı
Ben düşmanımın düşmanı dostumdur mantığından nefret ediyorum. Herkesin düşmanlığı kendinedir diye düşünüyorum. Eğer bağlayacak birşey varsa bu başkasına olan düşmanlık olmamalıdır.

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 10:22
sakaryayla araları sanırım bu sene sakaryanın sezon açılış maçında bozulmuş. net olarak neler yaşandı bilmiyorum ama eskisi gibi sıcak bir durum yok arlaarında.

zaten oldum olası anlamıyorum kardeşlik ilişkilerini, tribünü pembe diziye çevirmenin ne alemi var.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: armani26
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 11:05
inşaallah göztepeylede yakında kardeş olduk söylentisi çıkmaz...kutlama şeklinde kalması dileğiyle

-------------
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 16:54
taraftarı var severim göztepeyi

-------------
ESES

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 16:56
birbirimize saygi, sempati olsun yeter

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 18:43
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan altes_nfr

Ben düşmanımın düşmanı dostumdur mantığından nefret ediyorum. Herkesin düşmanlığı kendinedir diye düşünüyorum. Eğer bağlayacak birşey varsa bu başkasına olan düşmanlık olmamalıdır.

eyvallah kardesım ama biz herkezle dost olup sonra aniden düşman olma potansıyelıne sahibiz samsunspor,kocaeli,antalya,bursa,trabzon sanalda konya,kayseri dostlugu ama şimdi. seviyorum göztepeyi inş.gelirler süper lige taraftarlı maclar olur bide saglam izmir deplasmanı..

-------------

Gönderen: ESYILMAZES
Gönderi tarihi: 04/May/2011 saat 21:05

özgür topyıldız'ın "anadolu yıldızı eskişehirspor" kitabından;

son haftaya kadar devam eden mücadeleyi galatasaray kazandı ve şampiyon oldu. 1969 yılında 3 puan farkla yitirilen şampiyonluğun ardından başka oyunlar var mıydı yoksa eskiehirspor kendi hatalarıyla mı ipi göğüslemişti? ilk önce takımın teknik direktörü abdullah gegiç'e kulak verelim:

"'...eskişehirspor neden bu davayı kaybetti?' onu da söyleyeyim, her zaman da söylemekten çekinmem. biz ligin ikinci yarısında galatasaray ile şampiyonluk mücadelesinde yalnız kaldık. sorarım sizlere, kim tahmin ederdi eskişehirspor'un ligin son maçına kadar böyle başa güreşeceğini?.. elbette ki kimse böyle bir şeyi aklının ucundan bile geçirmezdi. futbol otoritelerine göre de 'eskişehirspor kim oluyordu? daha şunun şurasında lige geçeli kaç yıl olmuştu?' işte herkes böyle düşünüyordu bizler için... ama biz ne yaptık? türk futbol tarihini altüst ettik. bütün herkesi şaşkınlığa düşürdük. anadolu futbol tarihinde yepyeni bir sayfa açtık. göreceksiniz önümüzdeki yıllarda mersin idmanyurdu, bursaspor, samsunspor ile başarılar daha da büyüyecek ve istanbul futbolu ile anadolu futbolu arasında hiçbir fark kalmayacak..."

gegiç, diğer beyanatlarında lige birkaç yıl önce iştirak etmiş toy bir takımın ilk yıllarda küme mücadelesi verdiğini, futbolcuların da, yönetimin de şampiyonluğa hazır olmadığını belirtiyordu.

geçen yıl eses'e gelen vahap, mümin, nehir, nuri gibi futbolcuların daha önceki sene geldikleri takımların kümede kalmasına uğraştıklarını belirtip psikolojik boyuta dikkat çekiyordu. tecrübesizliklerini ise şu cümlelerle özetliyordu: "harp akademesi'nden yeni çıkan bir talebe, savaşta ön plana konulursa elbette kaybeder!.."

genel kaptan aydın begiter ise hatanın salt kendilerinde olmadığını belirtiyor. söyleşimizde kendisine yönelttiğim "eskişehir'in şampiyonluğu kaçırmasının ardından şike ya da hakem hataları var mıydı?" sorum üzerine "nasıl olmaz?" diyerek başlıyor anlatmaya:

"beşiktaş'ın şampiyon olduğu 2002-2003 sezonunda takipçisi galatasaray'ın gündeme getirdiği iddiaları hepimiz okuduk. nasıl bazı maçlarda siyah-beyazlı takımın eski futbolcularının çalıştırdığı takımlarla ilgili söylentiler çıktıysa bizim şampiyonluğu kaçırdığımız yıllarda da 7-8 tane kulüpte hoca olarak galatasaraylı eski topçular vardı. samsun'da turgay şeren, mersin idmanyurdu'nda bülent giz, altay'da gündüz kılıç, vefa'da candemir, şeker'de çoşkun özarı... göztepe yönetimi zaten olduğu gibi galatasaraylıydı. göztepe maçımızı hatırlıyorum da, bir hafta önceden çeşme'de kampa girmişlerdi. bizden iki hafta sonra da galatasaray'la oynayacakları ve kampa dahi lüzüm görmeden maça çıktılar! bu tabloyu bir de galatasaray'ı tuttukları spor kamuoyunda bilinen hakemlerin yanlı tutumlarını eklediğinizde eskişehirspor'un şampiyon olmaması gayet normaldir..."

( http://www.macanilari.com/getir.php?cmd=kull&kull_id=3 -

fourfourtwo dergisi mayıs 2009 sayısından;

tabii her zaman galatasaray gülmedi mayıs aylarında, beşiktaş'ın ve fenerbahçe'nin de lig maratonunun son 100 metresini en güzelinden koştukları sezonlar var. bu ayda galatasaray da ellerinden kayıp giden şampiyonluğa bakakaldı ama anadolu futbol devrimcileri eskişehirspor ile trabzonspor mayısın hep kaybedeni oldular. es es'ler 1968-69 sezonunda galatasaray'la giriştikleri yarışta mayıs ayında güçten düşmeselerdi, anadolu'nun ilk şampiyonu olacaklardı. onları yine bir anadolu takımı göztepe engelledi. 11 mayıs 1969'daki maçtan önce birileri şike söylentileri çıkartmış, göztepe'nin maçı eskişehirspor'a bırakacağını iddia etmişti. bu itham altında kalmak istemeyen göztepe 11'i oldukça kızgın ve hırslı bir şekilde sahaya çıktı, henüz 15. dakikada ertan'la golü buldu. kaptan "çengel" fethi ve arkadaşları ne kadar uğraşırlarsa da skoru değiştiremediler ve liderliği beşiktaş'ı uğur'un golüyle yenen galatasaray'a kaptırdılar. ertesi gün hürriyet gazetesinin başlığı her şeyi özetliyordu: "çekirge yine zıpladı. galatasaray lider." aynı göztepe bir sonraki hafta galatasaray'a karşı hiç direnemedi. istanbul'un sarı kırmızılıları iki hafta sonra şampiyonluk turu atarken, eskişehirliler haksızlığa uğradıklarını düşünerek onları izledi.

( http://www.macanilari.com/getir.php?cmd=kull&kull_id=3 -

Ligdeki Diğer Maçları...

Göztepe

1968-1969 Sezonu 1. Lig

http://www.macanilari.com/14.Eylul.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.1.Hafta.Maci.Altinordu.1-0.Goztepe-196819690103--.html - - 2. Hafta Maçı: Altay 1-0 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/28.Eylul.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.3.Hafta.Maci.Izmirspor.1-1.Goztepe-196819690303--.html - - 4. Hafta Maçı: Bursaspor 2-0 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/13.Ekim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.5.Hafta.Maci.Goztepe.1-1.Fenerbahce-196819690505--.html - - 6. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-1 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/03.Kasim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.7.Hafta.Maci.Goztepe.4-0.Vefa-196819690706--.html - - 8. Hafta Maçı: İstanbulspor 3-1 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/24.Kasim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.9.Hafta.Maci.Goztepe.3-1.Sekerspor-196819690903--.html - - 10. Hafta Maçı: PTT 0-2 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/15.Aralik.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.11.Hafta.Maci.Goztepe.0-0.Galatasaray-196819691106--.html - - 12. Hafta Maçı: Göztepe 1-0 Mersin İdman Yurdu (1)
http://www.macanilari.com/29.Aralik.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.13.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Goztepe-196819691307--.html - - 14. Hafta Maçı: Göztepe 3-1 Ankara Demirspor (1)
http://www.macanilari.com/12.Ocak.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.15.Hafta.Maci.Besiktas.1-1.Goztepe-196819691504--.html - - 16. Hafta Maçı: Göztepe 0-0 Altınordu (1)
http://www.macanilari.com/22.Subat.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.17.Hafta.Maci.Goztepe.0-0.Altay-196819691703--.html - - 18. Hafta Maçı: Göztepe 0-1 İzmirspor (1)
http://www.macanilari.com/09.Mart.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.19.Hafta.Maci.Goztepe.2-0.Bursaspor-196819691906--.html - - 20. Hafta Maçı: Fenerbahçe 0-0 Göztepe (3)
http://www.macanilari.com/22.Mart.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.21.Hafta.Maci.Goztepe.0-0.Genclerbirligi-196819692103--.html - - 22. Hafta Maçı: Vefa 3-1 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/06.Nisan.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.23.Hafta.Maci.Goztepe.2-2.Istanbulspor-196819692306--.html - - 24. Hafta Maçı: Şekerspor 1-1 Göztepe (1)
http://www.macanilari.com/20.Nisan.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.25.Hafta.Maci.Goztepe.1-1.PTT-196819692506--.html - - 26. Hafta Maçı: Galatasaray 2-0 Göztepe (Erteleme) (1)
http://www.macanilari.com/04.Mayis.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.27.Hafta.Maci.Mersin.Idman.Yurdu.2-0.Goztepe-196819692708--.html - 28. Hafta Maçı: Göztepe 1-0 Eskişehirspor (Bu maçtasınız)
http://www.macanilari.com/17.Mayis.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.29.Hafta.Maci.Ankara.Demirspor.0-1.Goztepe-196819692902--.html - - 30. Hafta Maçı: Göztepe 3-0 Beşiktaş (5)

Eskişehirspor

1968-1969 Sezonu 1. Lig

http://www.macanilari.com/25.Eylul.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.1.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Fenerbahce._Erteleme_-196819690108--.html - - 2. Hafta Maçı: Ankara Demirspor 0-2 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/29.Eylul.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.3.Hafta.Maci.Eskisehirspor.4-2.PTT-196819690307--.html - - 4. Hafta Maçı: Beşiktaş 0-0 Eskişehirspor (4)
http://www.macanilari.com/13.Ekim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.5.Hafta.Maci.Eskisehirspor.0-2.Galatasaray-196819690506--.html - - 6. Hafta Maçı: İzmirspor 1-0 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/03.Kasim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.7.Hafta.Maci.Eskisehirspor.3-0.Istanbulspor-196819690707--.html - - 8. Hafta Maçı: Bursaspor 0-0 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/24.Kasim.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.9.Hafta.Maci.Eskisehirspor.0-0.Altay-196819690906--.html - - 10. Hafta Maçı: Vefa 1-2 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/15.Aralik.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.11.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Sekerspor-196819691107--.html - - 12. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-1 Eskişehirspor (2)
http://www.macanilari.com/29.Aralik.1968_1968-1969.Sezonu.1.Lig.13.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Goztepe-196819691307--.html - - 14. Hafta Maçı: Altınordu 0-0 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/12.Ocak.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.15.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Mersin.Idman.Yurdu-196819691507--.html - - 16. Hafta Maçı: Fenerbahçe 0-0 Eskişehirspor (5)
http://www.macanilari.com/23.Subat.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.17.Hafta.Maci.Eskisehirspor.2-0.Ankara.Demirspor-196819691707--.html - - 18. Hafta Maçı: PTT 0-2 Eskişehirspor (Erteleme) (1)
http://www.macanilari.com/09.Mart.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.19.Hafta.Maci.Eskisehirspor.2-1.Besiktas-196819691907--.html - - 20. Hafta Maçı: Galatasaray 2-2 Eskişehirspor (3)
http://www.macanilari.com/23.Mart.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.21.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-0.Izmirspor-196819692107--.html - - 22. Hafta Maçı: İstanbulspor 1-2 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/06.Nisan.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.23.Hafta.Maci.Eskisehirspor.1-1.Bursaspor-196819692307--.html - - 24. Hafta Maçı: Altay 0-1 Eskişehirspor (1)
http://www.macanilari.com/20.Nisan.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.25.Hafta.Maci.Eskisehirspor.2-1.Vefa-196819692507--.html - - 26. Hafta Maçı: Şekerspor 1-1 Eskişehirspor (5)
http://www.macanilari.com/04.Mayis.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.27.Hafta.Maci.Eskisehirspor.2-1.Genclerbirligi-196819692707--.html - 28. Hafta Maçı: Göztepe 1-0 Eskişehirspor (Bu maçtasınız)
http://www.macanilari.com/18.Mayis.1969_1968-1969.Sezonu.1.Lig.29.Hafta.Maci.Eskisehirspor.5-0.Altinordu-196819692907--.html - - 30. Hafta Maçı: Mersin İdman Yurdu 2-0 Eskişehirspor (3)

* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...

ADN
B
http://www.macanilari.com/getir.php?fid=196819692807&aid=41640 - http://twitter.com/home?status=Goztepe-Eskisehirspor%20http%3A%2F%2Fwww.macanilari.com%2Fgetir.php%3Ffid%3D196819692807%26aid%3D41640"> javascript:void%28%28function%28%29%7bvar%20e=document.createElement%28script%29;e.setAttribute%28type,text/javascript%29;e.setAttribute%28src,http://friendfeed.com/share/bookmarklet/javascript%29;document.body.appendChild%28e%29%7d%29%28%29%29">

tarih: 11.05.1969 pazar
saat: 15:45
stad: izmir alsancak stadı

hakemler: karl hopen (isviçre), bülent dinçer, ömer rolat

göztepe: ali artuner, k.mehmet (ışıkal), çağlayan derebaşı, hüseyin yazıcı, sabahattin, ali ihsan
okçuoğlu, nihat yayöz, gürsel aksel (b.mehmet (aydın)), fevzi zemzem, ertan öznur, halil kiraz

eskişehirspor: mümin özkasap, ilhan çolak, nuri toygun, kamuran yavuz, ismail arıca, burhan ipek,
ayhan aşut, kamil (orhan atmacan), fethi heper, vahap özbayer, ender konca

teknik direktör: abdullah gegiç

gol:
1-0 ertan öznur (dk.15)

( http://www.macanilari.com/getir.php?cmd=kull&kull_id=354 -

Buyrun, Göztepe ile anılarımız ! Maçanilari.com'dan. göztepe ile de ve daha birçok takımla da bunun gibi olaylarımız var ama araştıracak vakit te yok, istek te yok kimsede. 

-------------
ESESLİYİZ

Gönderi tarihi: 05/May/2011 saat 00:10
valla hos gelmişler lig a ya
ama kasımpasadan baska kardes tanımama ben ....

-------------

Gönderi tarihi: 05/May/2011 saat 01:07
esyılmazes abi su an bizede böle bir yakıstırma yapıyorlar sanki fenerbahceye sattık macı ve abi mac 68-69 da demekkı ıstanbul basınında mantık hiç degişmedi hep bizansa boyun eğdiler..

-------------

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 05/May/2011 saat 11:28
Fanatik Gazetesi'nde Yılmaz Özdil'in nefis bir yazısı var.Her ESES'li bu sevginin nasıl olduğunu bilir,neden İstanbul takımı tutulmadığını bilir.Kendinizden birşeyler bulacaksınız...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 15/May/2011 saat 10:00
şahsi görüşüm; belediye, konya, antalya, karabük ve hatta buca'dan daha çok hakediyor süper ligi... bu maçlar çok keyifsiz geçiyor umarım mersin samsun ve inş. göztepe ile daha kaliteli ligimiz olur

-------------

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 16/Haz/2011 saat 11:03
Göztepenin 86. yılı kutlu olsun.. Ve aşağıdaki video'da Vapuru meşalelere boğmuşlar.. Pazar günü bizim deniz botunudamı böyle yapsak ne :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150204446798751&oid=160261866662&comments

Gönderen: REDBLACK26ES
Gönderi tarihi: 16/Haz/2011 saat 17:21
Yeni sezonda başarılar.Fazla söze gerek yok.

-------------
TOPÇU değil FUTBOLCU

Gönderi tarihi: 16/Haz/2011 saat 17:42
Alıntı yapılan tatarinho

Göztepenin 86. yılı kutlu olsun.. Ve aşağıdaki video'da Vapuru meşalelere boğmuşlar.. Pazar günü bizim deniz botunudamı böyle yapsak ne :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150204446798751&oid=160261866662&comments

Zaten porsuğun kenarına dizilme fikrini onlardan aldık bunu da yaparsak adamlar taklitciye cıkarırlar adımızı..

-------------

Gönderi tarihi: 16/Haz/2011 saat 23:45
arkadaslar hak eden cıkar lige biz cok süründük alt liglerde bizim hakımızda böyle düsünüyorlarmıydı sizce ben ce hayır kimse acımadı bize. hak eden cıkar  lige.

-------------

Gönderen: pasacocuk
Gönderi tarihi: 17/Haz/2011 saat 00:08
Alıntı yapılan tatarinho

Göztepenin 86. yılı kutlu olsun.. Ve aşağıdaki video'da Vapuru meşalelere boğmuşlar.. Pazar günü bizim deniz botunudamı böyle yapsak ne :) http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150204446798751&oid=160261866662&comments

meşaleleride maşallah cup denize atmışlar,umarım biz porsuğumuzu böyle kirletmeyiz,geçen sene o kadar uyarılmasına rağmen atılmıştı meşaleler porsuğa.

-------------
FOREVER-ESES

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 02:54
Bu senede atıldı.Neyse bu gün bir beste duydum göztepeyle ilgili islamla alay geçercesine sonunda biz müslüman değiliz göztepeliyiz bazı şeyleri karıştırmamak lazım sempatik takımdın bir hiçsin ARTIK göztepe.

-------------

Gönderen: ermnuniesesfan
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 02:57
Alıntı yapılan Neferizm26

Bu senede atıldı.Neyse bu gün bir beste duydum göztepeyle ilgili islamla alay geçercesine sonunda biz müslüman değiliz göztepeliyiz bazı şeyleri karıştırmamak lazım sempatik takımdın bir hiçsin ARTIK göztepe.

Daha adamlarla dost olmadan düşman olabilmek bu olsa gerek...

-------------

Gönderen: esufukkara26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 02:58

ne diyelim Allah kimseyi şaşırtmasın

-------------
Sevgin heryerde Eskişehir

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 03:02
Alıntı yapılan ermnuniesesfan

Alıntı yapılan Neferizm26

Daha adamlarla dost olmadan düşman olabilmek bu olsa gerek...
sanırım sen bilmiyorsun biz onlara zamanında dostuk..ve bir avrupa maçında amigo orhan ve arkadaşları onları desteklemeye gittiler..Eskişehir ve Türkiye trübünlerinde ilk dir..
ama noldu uzunca süren dostluğumuz vardı..fakat Eskişehirde oynanan bir yükselme maçında sakaryayla  bir olup bizim arkadaşları darp ettiler.o arkadaşlarda göztepeyi desteklemeye gitmişti stada.yani direk düşman havası oluştu bu göztepenin hatasıydı..

-------------

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 03:03
Karşıyaka düşmanı benim dostumdur.. Göztepe büyük bir camia... 

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 03:07
Yerdende anlaşılacağı gibi büyük bir camiayı biliyorsun herhalde.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 03:08

kardeş sen karşıyakayla düşmanlık zamanlarını görmemişsindir..hem boşverin bu düşman dost muhabbetini körfezi antalyayı a.gücünü burasyı da dost gördük zamanında göztepede aynı dost bildik..ettiler muhabbetin içine böle dostlarım olacağına sakarya karşıyaka gibi düşmanım olsun...

-------------

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 08:45
hepsi aynı Tek Kardeş KasımpaŞa

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: Redlightning1965
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 08:48
Göztepeliler de bizler gibi arkadaşlar . . . Takımlarına sonuna kadar destek çıkıyorlar. 2.ligte bile kaç bin kişiye oynadılar.Böyle bir dostumuz olduğu için memnun olmalıyız.

-------------
İzmir de siyah kırmızı bir gün daha. Eskişehir'imin hasreti .

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 08:51
tek dost kasımpaşa ayrıca izmir takımlarını günahım kadar sevmem  sakaryanın kardesi göztepe.....

-------------

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 08:54
Yıllardır aynı liglerde top koşturmuyoruz, Durup dururken nerden çıktı bu düşmanlık. Bazı arkadaşlar düşman kazanmaya çok meraklı...

Gönderen: fceses
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 09:06
Tribünlerdeki şanlı taraftar gruplarımızın(!) ne dikte ettiği,ne dikte ettirmek istediğinin zerre kadar önemi yok. O zamanlar Altes'in,Nefer'in kankası olan Bursa'nın Lig A'da STADIMIZDA salladığı kocaman damalı bayraktan da nefret ettim,zorla A.Gücü ile kardeş olma çabalarından da...Kişisel olarak İzmir'de çok maçına gittiğim,EsEs'im İzmir'e geldiği zaman Güzelyalı'dan,Karataş'tan bizlerle Karşıyaka maçlarına gelen Göztepe'yi severim.Eskişehir'den çıplak ayak ve terlikle deplasmana gelen,kapıda para dilenen,üstüne staddaki koltukları kıran çapulcu sürüsünün bozduğu dostluğa rağmen Kocaeli'yi de seviyorum.

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com