eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 35363738>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 18:15

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 19 Mart'taki Eskişehirspor-Göztepe maçı öncesi ve sonrasında Spor Güvenliği Şubesi tarafından yapılan çalışmalarda stadyuma alkolü olarak girmek isteyen Eskişehirspor ve Göztepe taraftarlarını içeriye alınmadığı belirtildi. Eskişehirspor taraftarı olan 1 kişinin alkollü olarak stat içerisine girmekte direnince hakkında 6 bin 222 sayılı kanuna göre yasal işlem yapıldığının belirtildiği açıklamada, ayrıca kent girişinde Göztepe taraftarlarının bulunduğu otobüste arama yapıldığı bildirildi.

Kütahya yolu kent girişinde Göztepe taraftar otobüsündeki aramada aralarında döner bıçakları, satır, kazma ve testerenin de olduğu 17 kesici ve delici alet ile 3 sopa ele geçirildi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 19:42
Göztepeliler büyük bir g*t korkusuyla gelmişler onu anladım da maça alkollü girmek neden yasak ? Adam statta araç mı kullanacak? Beşiktaş maçlarının kenarından kıyısından geçenler bilir alkolün nasıl tüketildiğini..İstanbuldakini kanunla Eskişehirdeki kanun farklı da haberimiz mi yok ?
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 20:40
Alıntı yapılan Sessiz

Göztepeliler büyük bir g*t korkusuyla gelmişler onu anladım da maça alkollü girmek neden yasak ? Adam statta araç mı kullanacak? Beşiktaş maçlarının kenarından kıyısından geçenler bilir alkolün nasıl tüketildiğini..İstanbuldakini kanunla Eskişehirdeki kanun farklı da haberimiz mi yok ?

Kabahatler Kanunu madde 35'e göre işlem yapılmış olabilir.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 21:03
Taşkınlık ve çevreyi rahatsız edecek eylemler varsa 35. Maddeden yapsınlar işlemi ama girişte alkollü olanı almıyorum diyebiliyorlar mı ? Var mı hukuki bir dayanak ?
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 21:32
Alıntı yapılan Sessiz

Taşkınlık ve çevreyi rahatsız edecek eylemler varsa 35. Maddeden yapsınlar işlemi ama girişte alkollü olanı almıyorum diyebiliyorlar mı ? Var mı hukuki bir dayanak ?

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan Sessiz

Kabahatler Kanunu madde 35'e göre işlem yapılmış olabilir.

6222 SAYILI SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN

Madde 18

(7) Alkol ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde etkisinde olduğu açıkça anlaşılan kişi, spor alanına alınmaz. Bu şekilde spor alanlarına giren ve dışarı çıkmamakta ısrar eden kişi zor kullanılarak dışarı çıkarılır ve bu madde hükümlerine göre bir yıl süreyle spor müsabakalarını seyirden yasaklanır.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2017 saat 22:11
Teşekkürler Özgür abi. İstanbuldaki statlarda gördüklerimden sonra sadece bizde uygulanmasını yadırgadım açıkcası.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2017 saat 15:19
17:50'yi açın. Golden sonra STADYUMDA çalan müziği dinleyin.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2017 saat 15:32
Adamlar herseyimizi caliyorlar.
Neredeyse Sinana Edizlere bestemizi bile degistirmeden soyleyecekler.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2017 saat 16:42
onlar söz olarak ne söylüyor?
sözleri bilmediğimden anlıyamıyorum
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2017 saat 19:44
boşverin gençler , bizi eskiler tanır yenilerde örnek alır

nede olsa babaları eskişehirspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 35363738>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır