eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
Online Durum: Offline
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 00:48
Alıntı yapılan eserkan26

Tebrikler.

Bu hangi stad?
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 00:50
İzmir Atatütk Stadı.(Kapalı Tribün)
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 00:52
Alıntı yapılan ESPANA

İzmir Atatütk Stadı.(Kapalı Tribün)

Zere, ben bu stadi hep komple acik diye biliyordum/zannediyordum ondan bana baya yabanci geldi. Sagolasin.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 00:56
Maçtaydım. hem ilk defa İzmiri göreyim,hem sempatisi olduğum İzmir takımının şampiyonluk maçını izleyeyim,hemde Manisa deplasmanımı yapayım diye düşündüm. maç başlamadan önce köfte ekmek yerken sardılar etrafımı. Hoşgeldin dediler. Atkımla gören herkes hoşgeldin,safa geldin dedi.

Hatta bazıları nerde kalacaksın ayarlayalım diyenler bile oldu.Gerçekten çok iyi misafirperverlik gösterdiler. Hepinize teşekkür ediyorum.İnşallah kaf kaf- Göztepe maçınada gitmeyi istiyorum seneye.

Temenni bile ettim hatta Türkiye Kupasında karşılaşırsak bekliyoruz diye.Harbi harbi gelecekler.

Bazı olumsuzluklarda olmadı değil maalesef.kızılcıklı Göztepeye salça olmuş.Onları unutamıyorlarmış.Oradan biri de çıktı dedi kardeşler arasında olur bazen burukluk :) Bende dedim etb kurduk, Neferimiz olduğunu söyledim. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Ha bu arada Kaf-kafa da gittim sorun olmadı. Arada denize atacaklar diye korksamda korkulan olmadı şükür:) :Salih Seçer

Ayrıca Göz-Göz Paşa elele süper lige inşallah seneye :Salih Seçer
Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 01:10
  Günün en güzel haberiydi. Karsıyalama larla macımız vardı göz gözler unutmam hayırdır gençler ne karsıyakası dıye etrafımzda dolusmuslardı. O zaman hep beraber byler dedıler 35-40 kişi bizimle gelmişti. Göz göz den Kardeşim Can'a Selamlar evini barkını bize açan o gunlerden dostuma Tebrikler.ClapClap
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 01:34
Alıntı yapılan tatarinho

Maçtaydım. hem ilk defa İzmiri göreyim,hem sempatisi olduğum İzmir takımının şampiyonluk maçını izleyeyim,hemde Manisa deplasmanımı yapayım diye düşündüm. maç başlamadan önce köfte ekmek yerken sardılar etrafımı. Hoşgeldin dediler. Atkımla gören herkes hoşgeldin,safa geldin dedi.

Hatta bazıları nerde kalacaksın ayarlayalım diyenler bile oldu.Gerçekten çok iyi misafirperverlik gösterdiler. Hepinize teşekkür ediyorum.İnşallah kaf kaf- Göztepe maçınada gitmeyi istiyorum seneye.

Temenni bile ettim hatta Türkiye Kupasında karşılaşırsak bekliyoruz diye.Harbi harbi gelecekler.

Bazı olumsuzluklarda olmadı değil maalesef.kızılcıklı Göztepeye salça olmuş.Onları unutamıyorlarmış.Oradan biri de çıktı dedi kardeşler arasında olur bazen burukluk :) Bende dedim etb kurduk, Neferimiz olduğunu söyledim. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Ha bu arada Kaf-kafa da gittim sorun olmadı. Arada denize atacaklar diye korksamda korkulan olmadı şükür:) :Salih Seçer

Ayrıca Göz-Göz Paşa elele süper lige inşallah seneye :Salih Seçer

Tribünde sakarya atkısının açılmasına için el veriyorsa eyvallah
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 01:59
hoşgeldin GÖZ GÖZ...layık olduğunuz yer süper lig bekliyoruz ıssız kuytu köşelerden döndünüz artık
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 02:02
Adim adim Süperlig'e, layik oldugunuz yere insallah
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 02:17
her ne kadar bende o göztepenin şehrimizdeki yükselme maçında tatsız şeyler olsada babamın anlatışından geçmişinin bize benzerliğinden sempati duyarım göztepeye tebrikler göz göz
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
Ende Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ende Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 04:18
Türk futbolunun mihenk taşlarındandır Göztepe.Karşıyaka gibi burnu hava da,ne oldum delisi değildir.Mazisiyle,taraftarının çektiği cefayla,geri dönüşüyle bence Eskişehirspor'umuza en benzer özellikleri taşıyan kulüptür Göztepe....

İzmir'in en gözdesidir,kesinlikle Karşıyaka Göz Göz'ün yanına bile yaklaşamaz.Bence burada ki play off maçında ise renkdaşlarım malesef biraz biz haksız gibi gözüküyoruz.Adamların 3.lig'e terfi maçı var dost diye geldikleri maç ta bir Sakaryaspor kaşkolu yüzünden olay çıkıyor.O gün o stad Göztepe'nin tahsisine sunulmuştur bize yakışan misafirperverlik olmalıydı.O gün bizim de İstanbul da Diyarbakır'la play off maçımız vardı sanırım büyük bir çoğunluğumuz İstanbul'da idi,Bence bizim o sıralar önemli maçımız olmasay dı bu olaylar da olmazdı.İğneyi kendimize batılarım lütfen bizim 3.lig'e terfi maçımız var İzmir de bir Kasımpaşalı kardeşimiz ya da bizden birisi Kasımpaşa kaşkolu açıyor Karşıyaka'lı biri de o kaşkolu yok edin diyor tepkimiz ne olur du sizce?

Kim ne derse desin ben Göztepe'ye saygı duyuyorum tıpkı Kocaelispor'a duyduyum saygı gibi,böyle camialar Türkiye de sayılıdır.

Sizin yeriniz süper lig Şanlı Göztepe ve Kocaelispor...
Her şey senin için Es-Es'im.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır