eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Samsunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 10:26
Alıntı yapılan özkan k.

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Sevmiyorum samsunsporu seneye tekrar geldikleri yere gitmelerini istiyorum.

Anlaşıldı merkez, tamam... Smile

Hoşgeldin Samsunspor. Karadeniz'in en büyük şehrinin takımına zaten Süper Lig yakışır. Trabzon'u hiç sevmedikleri içinde sempati duyuyorum Samsunspor'a. Seneye mutlaka gideceğim deplasmanların başında geliyor.
Ordu maçındada seviyor muydun abi? Ordu ileriki senelerde süper lige kadar çıksa düşman olacaksın tekrar ama?
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
erhkav Liste gör
Yazar

Erhan Kav
Yer: KKTC
  Alıntı erhkav Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 10:41
EsEs taraftarımızın düşmanlıkla anılmasını hiçbirimiz istemiyoruz.
Rekabet ile düşmanlığı karıştırmayalım.

Şehrimize gelen rakip takım taraftarları misafirperverlik gösterip şehrimizde gezip alışverş yapmalarına  ve şehrimiz esnafına katkı sağlayıp güzel anılarla dönse işte bu EsEs taraftarının en büyük kazancı olur.

Ne bir takım ile düşmalığı ne de herhangi bir takım ile canciğer dostluğu kabul etmemeliyiz. Artık orta yolu bulalım EsEs taraftarına yakışan budur.

Tebrikler  Samsun, Tebrikler Göztepe
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 10:45
Alıntı yapılan erhkav

EsEs taraftarımızın düşmanlıkla anılmasını hiçbirimiz istemiyoruz.
Rekabet ile düşmanlığı karıştırmayalım.

Şehrimize gelen rakip takım taraftarları misafirperverlik gösterip şehrimizde gezip alışverş yapmalarına  ve şehrimiz esnafına katkı sağlayıp güzel anılarla dönse işte bu EsEs taraftarının en büyük kazancı olur.

Ne bir takım ile düşmalığı ne de herhangi bir takım ile canciğer dostluğu kabul etmemeliyiz. Artık orta yolu bulalım EsEs taraftarına yakışan budur.

Tebrikler  Samsun, Tebrikler Göztepe
Abi olmuyor ki işte. Gezdiğinde Eskişehirde kimse gezemez. Gezmediğinde ayrı bi düşmanlık. Asıl sorun dediğiniz gibi orta yolu bulmak...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 10:45
özkan k. arkadaşım. demişsinki samsunlular trabzonu hiç sevmiyolar. ben samsunda okuyorum ve adamlar birbirleriyle et-tırnak gibiler. her taraftar trabzonstore lar var. samsun ve trabzon atkı ve formaları yanytana satılıyo. trabzonlular burda rahatça formalarıyla gezebiliyolar. bilmeden konuşmayalım lütfen.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 10:47
Özkan k samsun deplasmanına gitseydin böyle konuşmazdın neyse uzatmaya gerek yok.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 11:34
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Özkan k samsun deplasmanına gitseydin böyle konuşmazdın neyse uzatmaya gerek yok.

İyide kardeşim, Sakarya, Karşıyaka, Kocaeli, Antalya, Trabzon, Bursa, Ankaragücü, Ordu, Samsun, Altay, bizans takımları vs vs hepsi kötü, hepsi düşsün. Peki biz kimle oynayacağız? Turgutlu ile mi, Salihli ile mi? Bunun için mi çıktık süper lige? Evet, Ordu maçında bize cephe almış olabilirler. Tavşanlı, Eskişehir'de Rize ile maç yapsa biz kimi tutarız? Şehir takımları gelsin, adam gibi lig olsun, adam gibi deplasmanlar olsun.

Alıntı yapılan twenty6

özkan k. arkadaşım. demişsinki samsunlular trabzonu hiç sevmiyolar. ben samsunda okuyorum ve adamlar birbirleriyle et-tırnak gibiler. her taraftar trabzonstore lar var. samsun ve trabzon atkı ve formaları yanytana satılıyo. trabzonlular burda rahatça formalarıyla gezebiliyolar. bilmeden konuşmayalım lütfen.
Valla bilmeden konuşan sensin sanırım. Samsun stadında her maç bir pankart asılıdır. "Burası heryer değil" şeklinde. Bu mesajını sakla, İlk Trabzon - Samsun maçından sonra bakalım ne yazacaksın Wink
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 11:45
evet biliyorum burası her yer değil samsun yazısını. sadece stadlarında değil otobüslerinde kaşkollarında falanda yazıyo. ona bakarsan sadece burası her yer değil yazmıyo sadece. kırmızı şimşekler, aşk-ı şehir gibi kaşkollarıda var samsunluların. ama buraya gelip gözünle görsen ne demek istediğimi anlarsın. burda neredeyse samsunludan çok trabzonlu var ve her hafta sonu adamlar formalarını alıp rahat rahat geziyolar, taraftar ürünleri birlikte yanyana satılıyo. gelip görmek lazım adamım bu dediklerine inanmak için. ilk trabzon-samsun maçını beklememe gerek yok senin bu mesajından hemen sonra yazdım işte yazıcağımı ;)
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 11:47
Alıntı yapılan twenty6

ilk trabzon-samsun maçını beklememe gerek yok senin bu mesajından hemen sonra yazdım işte yazıcağımı ;)

Bizim bizans takımlarına yaptıkları muameleyi yapıyorlar diye birşey mi yazdım ben? Tabiki maçı beklemeye gerek yok, çünkü yazacak birşeyin olmayacak Smile
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 13:40
tebrikler samsunspor
ESES
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 14:40
artık esesimin bu takımlarla kıyaslanmaması gerekir  esesten başka kırmızı şimşek yok ileride trabzonla oynarken karadeniz derbisi filan gibi sözlerle şişirecekler ve geldigi gibi gidecekler
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır