Sayfayı yazdır | Close Window

Samsunspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3653
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 09:06
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Samsunspor
Gönderen: eskspor26
Konu: Samsunspor
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:04
samsunspor süper ligte

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Yanıtlar:
Gönderen: EsEsli_yeltin
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:09

Samsunspor hoş geldin!

-------------
...Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:11
Hoş geldin samsunspor

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:16

Çok sevindim gerçekten, yakışır Samsun,a hoşgeldiniz.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: 26mert
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:22
arkadaşlar dikkat ettinizmi bilmiyorumama maç sonunda spiker kırmızı şimşekler (samsunspor) süper ligde falan dedi. Anlayamadım o işi 

-------------
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA

Gönderen: MarcEs
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:27
Maçın başında da " Kırmızı Şimşekler " olarak nitelendirdi Samsun tribunlerini..
Olsun herkes bizim ile özdeşleştiginin farkında bu unvanın..
Klasik trt tripleri. 2011 senesinde hala donuşumlu maç izlemek zorunda kaldı bu ulke..
Samsunspor'a da tebrikler tekrar.

-------------
ESKISEHIRSPOR

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:35
Öncelikle Samsunspor' a süper lige hoş geldiniz dileklerimi sunarım. Yalnış bilmiyorsam Samsunspor ile 1983-1984 yılında yaptığımız ve bizim çok zor (Samsunspor , Karşıyakaspor ve Göztepenin arasından) ligin sonlarında çıktığımız o zamanki adı ile 1.lig şimdiki adı Süper Lige çıkma mücadelemizde her yerde müthiş destek veren taraftarımızı örnek aldılar .

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: messi26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:37
karabük gibi patlama yapar bu takim

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:44
Samsunsporu tebrik ederim.

Trt spikerinin söylediği Kırmızı Şimşekler sözüne fazla takılmamak lazım.Google "Kırmızı Şimşekler " yazıp tarayınca neyin ne olduğu ortaya çıkıyor.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:47
Takım otobüsümüzü taş yağmuruna tutan boş bir topluluk. Geldikleri gibi gitmeleri dileğiyle...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 17:52
1.lige çıkmalarına rağmen , büyük bir sevinç göremedim ben stadda. yani sevinç vardı ama önemli bir maçın ardından yaşanan galibiyet sevincine benziyordu. yoksa süperlige uzun bi aradan sonra çıkmanın sevincine benzemiyordu.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 18:49
Aynen öyle bende dikkat ettim melih abi normal sevinç gösterileri vardı o kadar abartılacak bir gösteri yoktu sanarsın sadece maç kazandılar süper lige felan çıkmadılar ilginç yani

-------------

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 19:00
Tebrikler samsunspor , bizans takımlarının cirit attığı  başkentimizde ve belediyesporların yerine sizin olmanızı yeğelerim her zaman anadolu !!!

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 19:02
Sevmiyorum samsunsporu seneye tekrar geldikleri yere gitmelerini istiyorum.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 19:46
hoşgeldin samsunspor

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 21:34
Maçı kim anlattı bilmiyorum ama maç sonunda kırmızı şimşekler süper lige hoş geldin dedi anlatan adam. Bizim süper lige çıktığımızı yeni mi öğrendi acep:)

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 21:42
Tebrikler Samsunspor!

Ligin en zor deplasmanlarından birisi de Samsun olacaktır. İstanbul takımları artık kolay kolay maç kazanamıyorlar, kazanamayacaklar! Samsun ile Trabzon'un ve diğer karadeniz takımlarının arasında rekabet var. Bu da lige renk katacaktır.

Seneye de Göztepe, Adanaspor ve Denizlispor'u lige bekliyorum. Hadi bakalım Smile

-------------

Gönderen: REDBLACK26ES
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 21:45
Sağda solda denk geldimi her fırsatta bize küfreden tipik karadeniz takımlarından biri.Hiç sevinmedim.Geldikleri gibi gitmeleri dilğiyle

-------------
TOPÇU değil FUTBOLCU

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:00
Tebrikler Samsunspor çıkmalarına gerçekten sevindim... Süper ligte olması gereken bir takımdı...

Arkalarından Tavşanlı'da geldimi tamamdır... 3. takım ordu olmasında kim olursa olsun farketmez....

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 22:09
Hoşgeldiniz Samsunspor ,artık şirinleride göreceğiz bu ligde...

-------------
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.

Gönderen: montana26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 23:07
Tebrikler Samsunspor. 
Arkadaşlar cümle alem biliyor.Kırmızı Şimşeklerin kimin olduğunu... :)

Gönderen: ESserdarES
Gönderi tarihi: 30/Nis/2011 saat 23:48
geldiğiniz gibi geri gitmeniz dileğiyle.

-------------
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:12
Hayırlı olsun Süper lig tebrikler.....

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: özkan k.
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:15
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Anlaşıldı merkez, tamam... Smile

Hoşgeldin Samsunspor. Karadeniz'in en büyük şehrinin takımına zaten Süper Lig yakışır. Trabzon'u hiç sevmedikleri içinde sempati duyuyorum Samsunspor'a. Seneye mutlaka gideceğim deplasmanların başında geliyor.

-------------
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:16
Sempati falan duymam,ordusporla samsunda oynadığımız maçta bütün hepsi düşman oldu bize,hoşgelmişler sefa giderler..

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 00:34
Tez zamanda 2.liglere.Thumbs%20Down

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 01:02
Yeriniz buralar değil , inşallah layık olduğunuz yere tez zamanda dönersiniz..

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 04:34

Samsunspor bu lige her zaman lazım,Hoşgeldin Samsunspor.Benim beğendiğim bir camia ayrıca bu Kırmızı Şimşekler olayına pek fazla takılmayın çünkü Biz,Samsunspor,Gençlerbirliği,Boluspor,Çorumspor v.s ben bu takımların çoğu zaman Kırmızı Şimşekler olarak telafuz edildiğine şahit oldum.

Bizim gönlümüz de tek ve gerçek olan bir KIRMIZI ŞİMŞEK vardır.O da Eskişehirspor'umuz dur.

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 04:36
Hosgeldin Samsunspor

-------------

Gönderen: Erkandes
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 08:35
Süper lig artık cadı kazanı gibi olmaya başladı hata yapan düşer çok iyi politikalarla yönetilmeli kulüp yoksa sakat...seneye bir adana bir göztepenin geldiğini düşünün düşecek takımı kestirmek zor olacaktır...lige fırtına gibi girmek lazım her zaman sonradan toparlanmak zor olabilir her zaman toparlanamaya bilir takımlar..sonradan toparlanmada fayda vermeye bilir...mesela buca toparlandı ama işe yaramadı...

-------------
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:26
Alıntı yapılan özkan k.

Anlaşıldı merkez, tamam... Smile

Hoşgeldin Samsunspor. Karadeniz'in en büyük şehrinin takımına zaten Süper Lig yakışır. Trabzon'u hiç sevmedikleri içinde sempati duyuyorum Samsunspor'a. Seneye mutlaka gideceğim deplasmanların başında geliyor.
Ordu maçındada seviyor muydun abi? Ordu ileriki senelerde süper lige kadar çıksa düşman olacaksın tekrar ama?

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: erhkav
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:41
EsEs taraftarımızın düşmanlıkla anılmasını hiçbirimiz istemiyoruz.
Rekabet ile düşmanlığı karıştırmayalım.

Şehrimize gelen rakip takım taraftarları misafirperverlik gösterip şehrimizde gezip alışverş yapmalarına  ve şehrimiz esnafına katkı sağlayıp güzel anılarla dönse işte bu EsEs taraftarının en büyük kazancı olur.

Ne bir takım ile düşmalığı ne de herhangi bir takım ile canciğer dostluğu kabul etmemeliyiz. Artık orta yolu bulalım EsEs taraftarına yakışan budur.

Tebrikler  Samsun, Tebrikler Göztepe

-------------
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:45
Alıntı yapılan erhkav

EsEs taraftarımızın düşmanlıkla anılmasını hiçbirimiz istemiyoruz.
Rekabet ile düşmanlığı karıştırmayalım.

Şehrimize gelen rakip takım taraftarları misafirperverlik gösterip şehrimizde gezip alışverş yapmalarına  ve şehrimiz esnafına katkı sağlayıp güzel anılarla dönse işte bu EsEs taraftarının en büyük kazancı olur.

Ne bir takım ile düşmalığı ne de herhangi bir takım ile canciğer dostluğu kabul etmemeliyiz. Artık orta yolu bulalım EsEs taraftarına yakışan budur.

Tebrikler  Samsun, Tebrikler Göztepe
Abi olmuyor ki işte. Gezdiğinde Eskişehirde kimse gezemez. Gezmediğinde ayrı bi düşmanlık. Asıl sorun dediğiniz gibi orta yolu bulmak...

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: twenty6
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:45
özkan k. arkadaşım. demişsinki samsunlular trabzonu hiç sevmiyolar. ben samsunda okuyorum ve adamlar birbirleriyle et-tırnak gibiler. her taraftar trabzonstore lar var. samsun ve trabzon atkı ve formaları yanytana satılıyo. trabzonlular burda rahatça formalarıyla gezebiliyolar. bilmeden konuşmayalım lütfen.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 10:47
Özkan k samsun deplasmanına gitseydin böyle konuşmazdın neyse uzatmaya gerek yok.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 11:34

Özkan k samsun deplasmanına gitseydin böyle konuşmazdın neyse uzatmaya gerek yok.

İyide kardeşim, Sakarya, Karşıyaka, Kocaeli, Antalya, Trabzon, Bursa, Ankaragücü, Ordu, Samsun, Altay, bizans takımları vs vs hepsi kötü, hepsi düşsün. Peki biz kimle oynayacağız? Turgutlu ile mi, Salihli ile mi? Bunun için mi çıktık süper lige? Evet, Ordu maçında bize cephe almış olabilirler. Tavşanlı, Eskişehir'de Rize ile maç yapsa biz kimi tutarız? Şehir takımları gelsin, adam gibi lig olsun, adam gibi deplasmanlar olsun.

Alıntı yapılan twenty6

özkan k. arkadaşım. demişsinki samsunlular trabzonu hiç sevmiyolar. ben samsunda okuyorum ve adamlar birbirleriyle et-tırnak gibiler. her taraftar trabzonstore lar var. samsun ve trabzon atkı ve formaları yanytana satılıyo. trabzonlular burda rahatça formalarıyla gezebiliyolar. bilmeden konuşmayalım lütfen.
Valla bilmeden konuşan sensin sanırım. Samsun stadında her maç bir pankart asılıdır. "Burası heryer değil" şeklinde. Bu mesajını sakla, İlk Trabzon - Samsun maçından sonra bakalım ne yazacaksın Wink

-------------

Gönderen: twenty6
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 11:45
evet biliyorum burası her yer değil samsun yazısını. sadece stadlarında değil otobüslerinde kaşkollarında falanda yazıyo. ona bakarsan sadece burası her yer değil yazmıyo sadece. kırmızı şimşekler, aşk-ı şehir gibi kaşkollarıda var samsunluların. ama buraya gelip gözünle görsen ne demek istediğimi anlarsın. burda neredeyse samsunludan çok trabzonlu var ve her hafta sonu adamlar formalarını alıp rahat rahat geziyolar, taraftar ürünleri birlikte yanyana satılıyo. gelip görmek lazım adamım bu dediklerine inanmak için. ilk trabzon-samsun maçını beklememe gerek yok senin bu mesajından hemen sonra yazdım işte yazıcağımı ;)

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 11:47
Alıntı yapılan twenty6

ilk trabzon-samsun maçını beklememe gerek yok senin bu mesajından hemen sonra yazdım işte yazıcağımı ;)

Bizim bizans takımlarına yaptıkları muameleyi yapıyorlar diye birşey mi yazdım ben? Tabiki maçı beklemeye gerek yok, çünkü yazacak birşeyin olmayacak Smile

-------------

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 13:40
tebrikler samsunspor

-------------
ESES

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 14:40
artık esesimin bu takımlarla kıyaslanmaması gerekir  esesten başka kırmızı şimşek yok ileride trabzonla oynarken karadeniz derbisi filan gibi sözlerle şişirecekler ve geldigi gibi gidecekler

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderen: EjderHudsy
Gönderi tarihi: 01/May/2011 saat 17:12
samsunspor 1. lige yakisiyor...hos gelmisler....

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 20:29
çok sevindim böle güzel şehirlerin süper lig de olmasına inş. kadrolarını bozmazlar buca konya gibi düşmezler

-------------

Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 20:48
samsunun  maçlarını pek izlemediim ama Zenke denen adam sanısım gol kralı. yeni emenike olabilir diyorlar. çok kalın bir fizik yapısı var. bu yapıda bir adam ne kadar hızlı ve çabuk olabilir? ben sadece fizik yapısına bile bakarak süper ligte o kadar da başarılı olamayacağını tahmin ediyorum Zenke'nin.

samsun'un diğer oyuncularından da orta sahadaki Hakan ismindeki oyuncuyu biliyorum. yaşı bayağı ilerlemiş. artık kaşar denebilecek tipte oyuncularda. ama diğer oyuncuları nasıl? bir fikrim yok.

Gönderen: EsBigEs
Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 14:01
Samsunspor Gaziantepin eski hocası Portekizli  Couceirola anlaşıp ayrıca Gaziantepin forvet oyuncusu Julio CESAR ıda renklerine bağlamış...!!!

-------------
.............!!!!!

Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 16:46
bence yanlış seçim yapılmış. kötü. bu teknik direktör seçiminden sonra, oturmuş bir kadrosu yoksa, çok iyi transfer yapması lazım. bu da yeni çıkan bir takım için zor. portekizli hoca yanlış seçim olmuş.
 ilk yılında defans yönü sağlam bi takım kurmak lazım. önce defansını sağlama alacaksın. az gol yiyeceksin. ama portekizli hoca ile böyle bir oyun anlayışı zor olur tahminimce. antepi çalıştırdı bu hoca ama antepin çok iyi, yetenekli oyuncuları vardı. samsunda aynı kalitede oyuncular yok.  o yüzden seneye samsunun da işi zor olabilir

Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:50
Hem Samsunspor hem de Jose Couceiro adına çok sevindim. Kişisel olarak başarılı bulduğum ve ileriki yıllarda da takımımızın başında görmek istediğim teknik direktörlerden birisidir.

-------------

Gönderen: maranda
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 15:02
ben de bu hocanın hem Türkiyeyi tanıması hem de genç oyunculara fırsat vermesinin avantajı olduğunu düşünüyorum...

Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 15:16
ben iddaa ediyorum:
samsunun kadrosu hakkında pek fikir sahibi değilim. ileride oynayan yabancı oyuncuyu ve orta sahadaki hakanı tanıyorum.

eğer oturmuş bir kadro yoksa, çok sayıda oyuncuya ihtiyacı varsa, samsunspor ligin en fazla ilk yarısı sonunda , portekizli hocayı gönderir

Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 15:23
Ben Samsunspor ve Orduspor'un ligde kalacağını düşünüyorum. Çünkü; bu takımlar mevcut oyuncuların birçoğu ile yola devam edecekler. Ancak; Mersin İY şimdiden İstanbul takımlarının kapılarında yatmaya başladı.

-------------

Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 18:10
Alıntı yapılan meliheses

samsunun  maçlarını pek izlemediim ama Zenke denen adam sanısım gol kralı. yeni emenike olabilir diyorlar. çok kalın bir fizik yapısı var. bu yapıda bir adam ne kadar hızlı ve çabuk olabilir? ben sadece fizik yapısına bile bakarak süper ligte o kadar da başarılı olamayacağını tahmin ediyorum Zenke'nin.

samsun'un diğer oyuncularından da orta sahadaki Hakan ismindeki oyuncuyu biliyorum. yaşı bayağı ilerlemiş. artık kaşar denebilecek tipte oyuncularda. ama diğer oyuncuları nasıl? bir fikrim yok.
Zenke nin fiziğine bakmışsınız ama hiç maçını izlememişsiniz sanırım aynı anda depara kalktığı adamlara 5 metre fark atıyor. Gol vuruşlarındaki ustalığıyla tek başına takımın yüzde 50 si resmen...

Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 18:56
 bence zenke  emenike olamaz. benzetebileceğim kişi, antalyadaki dijehua olur.

Gönderen: eskişimşek65
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 00:39
samsunspor isviçre liginde young boys takımınınki bu yıl ligi 3.bitiren ekip teknik direktörü vilidamir petkoviç le anlaştı.daha önce gaziantepin eski portekizli hocasıyla ilgilenen samsunspor portekizli teknik direktörü türkiyeye gelmeye ikna edemeyince isviçre liginin başarılı takımı young boys un hocası petkoviçle anlaşma sağladı.

3 yıldır young boysu başarıdan başarıya koşturan petkoviç geçen yıl şampiyonlar ligi elemelerinde tottenhama elendikten sonra UEFA kupasında aralarında fenerbahçeninde bulunduğu takımları eleyip gruplara kalmış ve grubuda ikinci sırada tamamlayarak bir üst tura çıkmış ve zenith e elenmişti.

bosnalı teknik adam çalıştırdığı takımlarda sürekli golü kovalayan atak,bol gol bulan takımlar yaratmıştı.

bence iyi bir seçim olabilir,ülkenin adam gibi hocalar çıkaramadığı bu dönemde.

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 02:12
ilk sene yabancı hoca ve atak futbol düşünme gerçekten çok büyük hata. ana kadroyu dağıtmazsa en geç devre arası samsun zaten değişikliğe gidip yerli hocaya dönecektir ama bu seçim onları zorlayacak.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: bozturk
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 11:15
Tanıl BORA'nın Radikal gazetesindeki ''Asansör Realitesini Tanımak'' başlıklı bugünkü yazısından bir bölüm;

Samsunspor, üst lige en çok 'düşen-çıkan' takım. En namlı 'asansör' markası yani. Asansör, neden alay konusudur ki?

Bu sezon Bank Asya 1. Lig’den Spor Toto Süper Lig’e çıkanların üçü de daha önce burada bulunmuş kulüpler. Orduspor’un da Mersin İdman Yurdu’nun da en üst lig katına üçüncü çıkışları. Üçüncü terfici Samsunspor ise bu alanda unvan sahibi: Türkiye’nin tepe lige en fazla düşüp-çıkan kulübü onlar! Altı kere düştüler, bu yedinci çıkışları. Samsun’u beş çıkış, altı düşüşle Karşıyaka izliyor. Sonra, beşer çıkış-düşüşle Adana Demirspor, Diyarbakırspor, Kayserispor, Sakaryaspor. Göztepe’nin onlardan bir çıkış eksiği var.
Bu sene asansörlerin yılı olmalı...

Avrupa'dan örnklerinde olduğu yazının devamı: http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1052098&Yazar=TANIL%20BORA&Date=08.06.2011&CategoryID=103 - http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1052098&Yazar=TANIL%20BORA&Date=08.06.2011&CategoryID=103

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 10:17
Şöyle fiyat listesi bile çıkartamıyoruz.

Samsunspor

Bilet ve Kombine Fiyatları Çalışması

S.NO

TAKIM

Kale Arkası

Maraton

VIP-A

VIP-B

Misafir

1

ANKARAGÜCÜ

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

2

ANTALYA

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

3

BEŞİKTAŞ A.Ş.

20,00 TL

40,00 TL

200,00 TL

100,00 TL

20,00 TL

4

BURSASPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

5

BÜYÜK ŞEHİR BELD.

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

6

ESKİŞEHİRSPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

7

FENERBAHÇE

20,00 TL

40,00 TL

200,00 TL

100,00 TL

20,00 TL

8

GALATASARAY

20,00 TL

40,00 TL

200,00 TL

100,00 TL

20,00 TL

9

GAZİANTEPSPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

10

GENÇLERBİRLİĞİ

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

11

KARABÜK

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

12

KAYSERİSPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

13

MANİSA

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

14

MERSİN İ.YURDU

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

15

ORDUSPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

16

SİVASSPOR

10,00 TL

20,00 TL

100,00 TL

50,00 TL

10,00 TL

17

TRABZONSPOR A.Ş.

20,00 TL

40,00 TL

200,00 TL

100,00 TL

20,00 TL

Sezon maçları biletleri

210,00 TL

420,00 TL

2.100,00 TL

1.050,00 TL

Kombine Fiyatları

150,00 TL

300,00 TL

1.500,00 TL

750,00 TL

%50 İndirim

75,00 TL

150,00 TL

Gönderen: Baytar26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 10:32
Alıntı yapılan twenty6

evet biliyorum burası her yer değil samsun yazısını. sadece stadlarında değil otobüslerinde kaşkollarında falanda yazıyo. ona bakarsan sadece burası her yer değil yazmıyo sadece. kırmızı şimşekler, aşk-ı şehir gibi kaşkollarıda var samsunluların. ama buraya gelip gözünle görsen ne demek istediğimi anlarsın. burda neredeyse samsunludan çok trabzonlu var ve her hafta sonu adamlar formalarını alıp rahat rahat geziyolar, taraftar ürünleri birlikte yanyana satılıyo. gelip görmek lazım adamım bu dediklerine inanmak için. ilk trabzon-samsun maçını beklememe gerek yok senin bu mesajından hemen sonra yazdım işte yazıcağımı ;)

Valla bende Samsun'da okuyorum. Şehirde dediğin gibi bir ortam var tamam Samsun'da çok fazla Trabzonlu var ve Trabzonluların fazlasıyla egemen olduğu bi şehir. Samsun'un genel yapısı zaten çok kozmopolit, Samsunludan başka herkes var. Ordulusu Trabzonlusu Giresunlusu Sinoplusu vs vs. Şehirde böyle bir durum var tamam eyv ama Samsunda geçirdiğim 2 yılda yaklaşık olarak 15-20 kez Samsunspor maçlarına gittim ve maçları tribünde izledim. Adamlar şaşmadan her maçtada Trabzonspor'a sövüyorlar. Araları öyle sıkı fıkı değil yani, şehirdeki ortama bakmamak lazım.

Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 10:49
http://www.samsunsporstore.com/asp/product/12/Burasi-Her-Yer-Degil-Sehri-Samsun - http://www.samsunsporstore.com/asp/product/12/Burasi-Her-Yer-Degil-Sehri-Samsun
Klüp kendisi yapmış.5 tl fiyatı.Smile

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 11:29

o kimsenin işine gelmez örneğin karabüksporun kombine ücreti 2. dönem içi 50 tl idi son 3 haftadaki fener ve trabzon maçlarından sadece bilet ücreti olarak 150-200 tl gibi ücretlerle sattılar o yüzden kimse açıklanacagını sanmıyorum

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2011 saat 11:27
adnan sezgin samsunspor'a genel menajer oldu

Gönderen: siriuses
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2011 saat 11:46

Valla bende Samsun'da okuyorum. Şehirde dediğin gibi bir ortam var tamam Samsun'da çok fazla Trabzonlu var ve Trabzonluların fazlasıyla egemen olduğu bi şehir. Samsun'un genel yapısı zaten çok kozmopolit, Samsunludan başka herkes var. Ordulusu Trabzonlusu Giresunlusu Sinoplusu vs vs. Şehirde böyle bir durum var tamam eyv ama Samsunda geçirdiğim 2 yılda yaklaşık olarak 15-20 kez Samsunspor maçlarına gittim ve maçları tribünde izledim. Adamlar şaşmadan her maçtada Trabzonspor'a sövüyorlar. Araları öyle sıkı fıkı değil yani, şehirdeki ortama bakmamak lazım. [/QUOTE]

bende bir zamanlar Samsunda görev yapmıştım. Sadce Trbazona değil herkese söverler. Bir Samsun ES-ES maçında 1. o maçı kazandılar. Maçta sadece takımımız lehine tezahürat yaptık. ne hakene ne onlara en ufak bir ıslık bile çalınmadı. Maçta serlikte yoktu. Maç bitti birden dışardan ve içerden taş yağmuruna tutulduk. 1 saat içerde mahsur kaldık. Çıkışta polisin gözü önünde gene taşlandık. Aşırma tezahüratları bizden çalıntı kırmızı şimşekleri başka birşeyleri yok.

-------------
EVRENİ ANCAK RÜZGAR ANLAR

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2011 saat 14:32
DHA: Samsunspor, Fink, Holosko ve Mustafa Sarp'i transfer etmek için girişimlere başladı.

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2011 saat 14:54
Beşiktaş, Alman futbolcusu Michael Fink'i Samsunspor'a kiraladı.

Beşiktaş'ın 2009-2010 sezonu öncesi Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımından transfer ettiği Michael Fink, yeni sezon öncesi Siyah-Beyazlı takımın kadrosunda yer almayacaktı. Son dönemde A takım ile birlikte antrenmanlara çıkmayan ve hazırlık kamplarına dahil edilmeyen Alman oyuncu, bugün Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor'a kiralandı.

Beşiktaş'tan yıllık 1.2 milyon Euro ücret alan Fink için Samsunspor'dan kiralama bedeli alınmayacağı ve oyuncunun ücretinin yarısının (600 bin Euro'luk kısmının) Siyah Beyazlı takım tarafından ödeneceği öğrenildi.

Michael Fink'in bugün Samsun'a gideceği ve yeni takım arkadaşları ile tanışacağı kaydedildi.

Kaynak : Tranfermarkt.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: rap_shar26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2011 saat 14:55
Samsunspor 2011-2012 bilet fiyatları

-------------
ViVa_St.Pauli Forza_EsEs
http://welovestpauli.blogspot.com/ - welovestpauli.blogspot.com
http://isteboyleseyler.tumblr.com// - isteboyleseyler.tumblr.com

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2011 saat 15:08
Alıntı yapılan rap_shar26

Samsunspor 2011-2012 bilet fiyatları

İşte olay bu tebrikler Samsunspor yönetimine....Clap

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: tiyago_26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2011 saat 16:58
Samsun bu sene iyi oyuncular almadı zor işi gibi geliyor bana ..

-------------
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2011 saat 01:29
ordu ve mersine göre geride kaldılar

-------------

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2011 saat 15:51
Alıntı yapılan tiyago_26

Samsun bu sene iyi oyuncular almadı zor işi gibi geliyor bana ..

Samsunspor'dan 5 flaş transfer

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunspordan-5-flas-transferSXHBQ246459SXQ - http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunspordan-5-flas-transferSXHBQ246459SXQ

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2011 saat 16:11
3-4-3 oynayacaklar bu sene bizim ve Samsun'un maçlarının gollü geçmesini bekliyorum

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2011 saat 16:38
Herkez bizim yönetim gibi taraftarını yolmaya çalışmıyor işte...tebrikler

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderen: stark26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2011 saat 17:43
G. antep ten murat ceylanı almışlar. Tolunay hoca nasıl bıraktırdı murat ceylanı. Süper bi transfer bence.

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece ?

Gönderi tarihi: 03/Eyl/2011 saat 20:26
samsun son dakika'da valla iyi patladı

-------------

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2011 saat 03:59
Ligin yeni ekibi samsunsporun yapmış olduğu transferlerle oluşturduğu kadro

Ahmet şahin(ertuğrul taşkıran)

Pal Lazar(adem alkaşi)--Andre Bahia(Kemal tokak)--Khubutia Akaki(Gurur Yazar)--Ergün Teber(yenal tuncer)

Fink(murat yıldırım)---Mustafa sarp(Ufuk bayraktar)

Selim Teber                                ---                      alvaro dominguez(bülent kocabey)

aristide bance(ekigho ehiosun)---Simon zenke(anıl dilaver)

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2011 saat 13:27
Alıntı yapılan emre26es

Ligin yeni ekibi samsunsporun yapmış olduğu transferlerle oluşturduğu kadro

Ahmet şahin(ertuğrul taşkıran)

Pal Lazar(adem alkaşi)--Andre Bahia(Kemal tokak)--Khubutia Akaki(Gurur Yazar)--Ergün Teber(yenal tuncer)

Fink(murat yıldırım)---Mustafa sarp(Ufuk bayraktar)

Selim Teber                                ---                      alvaro dominguez(bülent kocabey)

aristide bance(ekigho ehiosun)---Simon zenke(anıl dilaver)

burda 7 yabanci ilk onbirde yani ya akaki yada bahia nin yerine kemal oynazr

-------------
ANTI BIZANS

Gönderen: GKH_ESES
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2011 saat 13:50
b kocabeyin kumaşı iyiydi ama çok geriledi ve gelişmedi,Samsundaki performansını merakla bekliyorum..

-------------
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2011 saat 16:15
Bu gidişle Samsunspor un sonu kocaelispor a benzeyecek.

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: onurnefer
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2011 saat 16:26
Samsunspor tribün gruplarından ''ŞİRİNLER'' GURUBU Kendilerine yapılan operasyonda 80 kişinin gözaltına alıması sonucu tribünlerden çekildiklerini açıkladılar

http://www.forzasirinler.com/ - http://www.forzasirinler.com/

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eki/2011 saat 22:37
Takımlarını efendi bir şekilde destekleyen Samsunspor taraftarına teşekkürler...

Hayırlı yolculuklar... 

-------------

Gönderen: kaan_26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2011 saat 23:52
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Takımlarını efendi bir şekilde destekleyen Samsunspor taraftarına teşekkürler...Hayırlı yolculuklar... 

altına imzamı atarım...

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 29/Eki/2011 saat 23:57
Bende çok beğendim bugün onları uzak yoldan gelmişler kolay değildir helede yenilince biliriz...

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 30/Eki/2011 saat 00:00
şehir içinde de öyleydiler,
Esparkta gördüm 10 kişi falan trabzon olamazsın şampiyon falan diyorlardı..

-------------

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 30/Eki/2011 saat 01:05

tebrik ederim onları...

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderi tarihi: 30/Eki/2011 saat 06:48
Helal olsun Samsunspor taraftarına bizede alkışlamak düşer.ClapClap

Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2011 saat 12:41
Bende Samsunlu arkadaşları esparkta otururlarken gördüm, yanlarına gidip hoşgeldiniz dedim,onlarda aynı şekilde karşılık verdiler.Gayet bilinçli ve sağa sola salça olmayan kişiler olduklarını gözlemledim. Onlarda bizim misafirperverliğimizden bir kaç sitede bahsetmişler.İşte olması gereken, yıllardır özlemini kurduğumuz tablo bu, darısı kendini bilen diğer anadolu takımlarının başına.Samsun taraftarını tebrik ederim,Samsunspora kalan maçlarında başarılar dilerim.

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 04/Kas/2011 saat 18:19
Bugün canı gönülden başarılar diliyorum Samsunspor'a inşallah bugün yenerseniz 6 puanlık maç resmen

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 04/Kas/2011 saat 20:12
samsunspor 1-0 öne geçti gol zenke

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 04/Kas/2011 saat 22:14
Samsunspor 2-0 öne geçtiği maçta Ankaragücüne karşı 1 puana razı oldu ve Samsunsporlu taraftarlar Petkovici istifaya davet etti.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: geo26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2011 saat 22:42
2-0 dan sonra Petkovic takımı geri çekmese maç en az 5 olurdu.Samsun'un işi çok zor.

-------------
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 01/Ara/2011 saat 00:40
Samsunspor'da istifa şoku

Şok!..%20Şok!..%20Şok!..

Spor Toto Süper Lig'e 5 yıl aradan sonra çıkan Samsunspor'da 29 yönetim kurulu üyesi aldıkları şok bir karar ile istifalarını açıkladı.

Samsunspor Genel Sekreteri Haluk Tan, Asbaşkan Tarık Cengiz, Futbol Şube Sorumlusu Cahit Kaya, Sağlık İşleri Sorumlusu Can Aydın, Yatırım ve Proje Sorumlusu Selçuk Kemeröz, Halkla İlişkiler Sorumlusu Aykut Cepni, Yurt Dışı Sorumlusu Adem Çakır, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldız, Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Özvatan, Nilşah Alptekin, Kadir Gürkan, Erol Özen, Aycan Türkel, Murat Kumaşoğlu, Basri Kul, Adem Ceylandağ, Hasbi Sevindik, Yücel Beker, Ayhan Özköroğlu, Cemil Tüysüz, Yusuf Çakıroğlu, Abdullah Koçyiğit, Muhammet Soylu, Hüseyin Karataş, Denetleme Asil Üye Ayhan Koçal, Denetleme Yedek Üyelerden Metin Aktürk, Cengiz Tomrukçu, Metin Başokur ve Disiplin Yedek Üyesi Hakan Othan olmak üzere toplam 29 kişi istifalarını My House Otel'de yaptıkları basın açıklaması ile duyurdu.

İstifaları grup adına açıklayan Samsunspor Asbaşkanı Tarık Cengiz, "Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz'ın antidemokratik yönetim anlayışı, yönetim kurulu ve kulübümüzün 46 yıllık geleneklerini hiçe sayması, genel kurulda delegelerimize verilen sözlerin yok sayılarak ısrarla hayata geçirilmemesi, Samsunspor'umuzun Süper Lig'e çıkmasında ve sayın başkanın kendisinin ve mevcut yönetim kurulunun göreve gelmesiyle pay sahibi olan insanlara sırt çevirmesi üzerine istifa kararını üzülerek almış bulunuyoruz. Dileriz ki, bu istifamız sayın başkana bir uyarı olur ve Samsunsporumuz'u geleneklerimize ve tüzüğümüze uygun bir şekilde yönetir. Büyük hallerle ve ideallerle başladığımız bu kutsal görevlerimizden istifa ettiğimizi açıklıyor ve büyük Samsunspor'umuza bu zorlu yolda sonsuz başarılar dilerken, cefakar Samsunspor taraftarlarına ve Samsun kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz" dedi.

Konu başlıkları halinde neden istifa ettiklerini söyleyen Cengiz, "Büyük bir şevkle bu yönetim kurulu bütün Samsun'un ortak özlemleriyle Süper Lige çıkmış bu yeni yönetimimiz hayata geçirildi. İlk iş olarak transfer komitesi oluşturuldu. Oluşturulan transfer komitesinde ben, Fethi Eldemir, Cahit Kaya ve Suat Çakır'dan oluşuyordu. Fakat bugün gelinen noktada ben bir transfer komitesi üyesi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, transfer edilen 21 futbolcunun 1'i dışında diğer transferleri basından öğrendim" diye konuştu.

Genel kurulda alınan şirketleşmenin halen hayata geçirilmediğini ifade eden Cengiz, "Genel kurulda bir karar aldık ve deklare ettik 'şirketleşme olacağız' diye. Şirketleşme kolay değil, zor bir iş ama şirketleşme konusunda hiçbir şey yapılmadı. Defalarca bu konuyu yönetim kurulu toplantısında gündeme getirmemize rağmen Başkan Kazım Yılmaz 'hayır ben bu şirketleşmeyi durdurdum, kim istiyorsa gelsin yapsın' tavır içersinde oldu. Bu da bizi çok üzdü. Çünkü biz bir söz vererek geldik. Verdiğimiz bu sözlerin arasında da en önemli konumuz şirketleşmeydi. Ama maalesef halen hayata geçirilmedi" şeklinde konuştu.

Samsunspor Genel Koordinatörü Adnan Sezgin hakkında da açıklamalarda bulunan Cengiz, şöyle devam etti:

"Biz başkana kulübe menajer getirmesi yönünde yetki verdik ve Adnan Sezgin bu kulübün başına getirildi. Adnan Sezgin'in kariyerini tartışmayacağım. Fakat Adnan Sezgin için bize '1 yıllık sözleşme' dendi, kendisi ile 2 yıllık sözleşme yapılmış. Çok uçuk rakamlarla anlaşma imzalanmış. Adnan Sezgin'in ne maaş aldığını yönetim kurulu üyelerimizin hiçbiri bilmiyor. Transfer edilen 21 futbolcunun transfer maliyetleri de yönetim kurulumuza gelmedi. Hangi futbolcunun kaç yıllık sözleşmeye imza attığını ve yılda ne kadar alacağını bilmiyoruz. Yönetim kurulundan da bu yönde bir karar çıkmadı. Errea firması ile yapılan sözleşmede bize '1 yıllık' dendi, şimdi öğreniyoruz ki 3 yıllık sözleşme imzalanmış. Bu sözleşme de yönetim kurulumuza gelmedi. Futbolcu transferleri konusunda gerçekten sıkıntılı anlar yaşadık. Futbol Şube Sorumlumuz Cahit Kaya futbolcuyu sözleşme imzalarken masada görüyordu. Samsunspor'da tek adamlık anlayışı vardı. 'Parayı ben verdim, ben yaparım' anlayışı hakimdi. Verilen para neticede Samsunspor'a borç olarak verilen paradır. Başkan Kazım Yılmaz şuanda kulübe para veriyor ama her verilen parada da temlik konuluyor. Geçtiğimiz ay yönetim kurulu toplantısında biz, 'Adnan Sezgin yönetim kurulunun üzerinde mi?' diye sorduk. Başkan Kazım Yılmaz bu soruya ısrarla cevap vermek istemedi. Ben size gerçeği söyleyeyim. Şuanda Adnan Sezgin yönetim kurulunun üzerindedir. Tüm yetkilerle donatılmış, futbol şubesinden, alt yapıdan ve kulübün yönetsel yapısından Adnan Sezgin sorumlu olmuş. Hiç kimseye hesap verilmiyor."

Samsunspor takımının sahada tek başına bırakıldığını belirten Cengiz, "Samsunspor sahaya çıktığında sahada tek başına başında kalıyor. Saha kenarında Futbol Şube Sorumlusu yok, menajer diye getirilen arkadaşımız yok. Dolayısıyla bunların hepsi bizi bu noktaya getirdi. Ben Ankara'da yaşıyorum. Yönetim kurulu toplantıları ciddi kulüplerde belirli günlerde yapılır. Ama Samsunspor Yönetim Kurulu toplantıları ise bize 1-2 saat öncesinden telefonlarımıza mesaj olarak geliyor. Samsun'da bulunan yönetim kurulu üye arkadaşlarımız bile bu toplantılara zor yetişirken, benim Ankara'dan gelme gibi bir ihtimalim kalmıyor. Samsunspor'un yönetim kurulu toplantıları bugüne kadar hep böyle olmuştur" açıklamasında bulundu.

Samsunspor Kulübü'nün genel kurul delegelerinin seçmiş olduğu yönetim kurulunun yönetmediğini ileri süren Cengiz, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Samsunspor Kulübü'nü başkanın vermiş olduğu yetki ile Adnan Sezgin yönetiyor. Biz de buna gerçekten müsaade edecek değiliz. Defalarca bunu konuştuk, uyardık ama başka bir çözüm kalmadıeketleşmenin halen hayata geçirilmediğini ifade eden Cengiz, "Geneğı için istifa noktasına kadar geldik. Bundan sonra Samsunspor'un çok ciddi şekilde yönetilmesi lazım. Başkan Kazım Yılmaz'ın bu bizim söylediklerimizden bir takım dersler çıkartarak Samsunspor Kulübü'nü eskiden olduğu gibi çağdaş, bugün bütün kamuoyunda kabul edilen metotlarla yönetmesi lazım. Geçen sene bu takım Bank Asya'da oynarken tribünler doluydu. Şimdi Süper Lig'de oynuyoruz ama seyirci sayımız ciddi anlamda düştü. Taraftarımız neden maça gitmiyor ? Bunu da çok iyi sorgulamak lazım. Ben bundan sonra Samsunspor Kulübü'ne üstün başarılar diliyorum. Taraftara bir mesajımız var. Samsunspor'u yalnız bırakmasınlar. Bu sorunlar yönetsel sorunlardır. Amaç daha iyiye gelmektir. Ama hiç kimse Samsunspor'un geleceğini ipotek altına alamaz. Bugün Samsunspor yapılan 2-3 yıllık kontratlarla yaklaşık 30 milyon lira borç yükü altındadır."

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 01/Ara/2011 saat 14:01
Samsunlu İstifa Eden Yöneticileri Kutluyorum Takımlarını Sevdikleri icin Takımın Cıkarları icin İstifa Ettiler ya Bizim Yöneticiler Ne Beklerler

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2011 saat 17:15

Samsun'da yaprak dökümü

Samsunspor'un 3 futbolcusu ile yollarını ayırdığı bildirildi.

Öte yandan Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in yardımcılığına antrenör Burak Sadık Dilmen'in getirildiği kaydedildi.

-------------
BursaESES

Gönderen: oguzeses26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2011 saat 17:48
Ahmet Şahin, Mustafa Sarp ve Ergün Teber ile  karşılıklı  anlaşarak yolları ayırmışlar.

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 16/Ara/2011 saat 22:18
ahmet şahin şu liğin en kötü kalecisi hatta bank asya'ya göre bile değil bu adamı samsun nasıl oynattı anlamadım,ergün teber gençliğinde ortlamanın üstünde bir sol bekti hatta psv den mi ajax'tan mı ne izlemeye gelmişlerdi ama yaşlandı artık mustafa sarp'da çok düz bir adam koşar pres yapar ama bunlar yeterli değil başka olaylar var mı bilmiyorum ama samsun en iyisini yapmış

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 16/Ara/2011 saat 22:32
Alıntı yapılan tayfun26

Samsun'da yaprak dökümü

Samsunspor'un 3 futbolcusu ile yollarını ayırdığı bildirildi.

Öte yandan Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in yardımcılığına antrenör Burak Sadık Dilmen'in getirildiği kaydedildi.

adnan sezgin'de aracı olmuş...

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: upsidedown
Gönderi tarihi: 16/Ara/2011 saat 23:11
Mustafa Sarp,twitter'da 1 aya kadar Trabzon,Beşiktaş,Fenerbahçe olabilir demiş.Aman bize gelme de nereye gidersen git.Bu tip oyuncular türk futbolunu geri götüren.

-------------
Eskişehirspor sevdalısı

Gönderen: özgürlük
Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 01:06
Samsunspor Gekas'la anlaşmış. Yarın sözleşme imzalamaya gelecekmiş.
Saldır Halil forvet lazımBig%20smile

-------------
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...

Gönderen: meksikalı
Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 09:43
Gekas gibi adamı nasıl kaptırdık Samsun'a.. Tam bize lazım forvetti.. Çok gol atar Türkiye'de..

-------------
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...

Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 13:40
Skibbe kalsaydı gekas bizdeydi aylar öncesinden anlaşılmıştı , nasip değilmiş hayırlı olsun samsunspor a.

Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 15:26
Gekas samsunspor a 2.5 yıllığına imza attı.

Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 16:39

Gekas bize yakışırdı ama bakalım samsun'da nasıl oynayacak

-------------

Gönderen: mehmet demirel
Gönderi tarihi: 07/Oca/2012 saat 18:40
gekas bize iyi yakisirdi ama nasip degilmis. samsunspor icin hayirli olsun. cok iyi bir tranfsfer yapmislar.

-------------
https://twitter.com/#!/mehmet_26d

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com