eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Samsunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 17:52
1.lige çıkmalarına rağmen , büyük bir sevinç göremedim ben stadda. yani sevinç vardı ama önemli bir maçın ardından yaşanan galibiyet sevincine benziyordu. yoksa süperlige uzun bi aradan sonra çıkmanın sevincine benzemiyordu.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 18:49
Aynen öyle bende dikkat ettim melih abi normal sevinç gösterileri vardı o kadar abartılacak bir gösteri yoktu sanarsın sadece maç kazandılar süper lige felan çıkmadılar ilginç yani
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 19:00
Tebrikler samsunspor , bizans takımlarının cirit attığı  başkentimizde ve belediyesporların yerine sizin olmanızı yeğelerim her zaman anadolu !!!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 19:02
Sevmiyorum samsunsporu seneye tekrar geldikleri yere gitmelerini istiyorum.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 19:46
hoşgeldin samsunspor
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 21:34
Maçı kim anlattı bilmiyorum ama maç sonunda kırmızı şimşekler süper lige hoş geldin dedi anlatan adam. Bizim süper lige çıktığımızı yeni mi öğrendi acep:)
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 21:42
Tebrikler Samsunspor!

Ligin en zor deplasmanlarından birisi de Samsun olacaktır. İstanbul takımları artık kolay kolay maç kazanamıyorlar, kazanamayacaklar! Samsun ile Trabzon'un ve diğer karadeniz takımlarının arasında rekabet var. Bu da lige renk katacaktır.

Seneye de Göztepe, Adanaspor ve Denizlispor'u lige bekliyorum. Hadi bakalım Smile
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 21:45
Sağda solda denk geldimi her fırsatta bize küfreden tipik karadeniz takımlarından biri.Hiç sevinmedim.Geldikleri gibi gitmeleri dilğiyle
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 22:00
Tebrikler Samsunspor çıkmalarına gerçekten sevindim... Süper ligte olması gereken bir takımdı...

Arkalarından Tavşanlı'da geldimi tamamdır... 3. takım ordu olmasında kim olursa olsun farketmez....
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Turkey
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 22:09
Hoşgeldiniz Samsunspor ,artık şirinleride göreceğiz bu ligde...
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır