eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ViVa Es Es / EStanbul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2011 saat 10:49
Alıntı yapılan kadirgulen

Keşke Müjdat Abi de özellikle Kanalistanbul hakkındaki fikirlerini bu başlıkta paylaşsa bizimle...

Konu KanalEskişehir olaydı kalıbımı basarım kesin paylaşırdı Kadir ağam,
konu Kanalİstanbul olunca Desidero ne kadar ilgilenir orasını pek bilemem..

LOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2011 saat 17:26
Banner ile dün haberleştik... Dostlarını kucakladığını ve bir süre yazmayacağını söyledi. Ben de onu sevdiğimizi belirttim... Bilginize efendim.Smile

Bu arada 2011- 2012 futbol sezonu 7 Ağustos'ta başlayacakmış... (Bu sezon mutlu olmayanlara duyrulur, başta da bana tabii:)

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 280 mürettebatıyla 3 gündür demirli olan Amerikan Savaş Gemisi USS Scout'un Gemi Komutanı Yarbay Sly Steele ile beraberindeki mürettebat Türk - Amerikan dostluğu için ağaç dikmiş... Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2011 saat 23:01
Bu Amerikalılar artık her tarafımıza bişeyler dikmeye başladılar ağaç dikmişler çokmu Alper Angry
...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 10:20
Ülkemin anti emperyalist 3 gencinin, "Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye" söylemini, darağacına yürüyüşlerini saygıyla anıyoruz...
forzaEStanbul
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2011 saat 03:37
İki parçalı bir yazı olacak...
Forzanın ilk bölümü kırmızı, kan kırmızı....
122 çocuğumuza Günyüzü'nde, 10'uncu yılında gurbette de olsa ES ES forması giydiren BKŞ'ye şükran ve teşekkür içeren satırlar... İyi ki varsınız ve olmaya devam et BKŞ... Senin ortaya çıktığın dönemde ARMA sürgündeydi BKŞ...
Ortaya çıktığın ve yürüdüğün dönem, Bizans'ın bağrında yarınlarda da acı tecrübeleri kaldıracak güçtedir, yılgınlığa düşecek olsak Eskişehirsporlu olmazdık. Allah elbette korusun ama Kartal'a da, Maltepe'ye de, Bayrampaşa'ya da gittin, bundan sonra da gideceğini/gideceğimi biliyorum BKŞ.... Aynen devam...

İkinci parça karamız kadar sonsuz olmasa da, hocamız ve başkanımıza yönelik...
İBB maçı sonrası şaha kalkan bir ESES'i hadım etme becerisini herkes gösteremez, helal olsun siz gösterdiniz. Ama unutmayın, kıyakçılığın sonu ayakçılıktır... Biz değil 4'üncülük, Bursa'yı altımıza alıp 3'e oturabiliriz (FB maçı öncesi) derken gelinen nokta bizim eserimiz değildir, bunu herkesin bildiğine inanıyoruz. Tebrik ederiz...

Sezonu forzaEstanbul, FB maçıyla kapadı... Yine gitmeyeceğim sezon için kombinemi alacağım. Yine sevdayı yaşayacağız hep birlikte ve açıkçası size rağmen bu sevda doğdu ve nefesimiz olduğunca da sürecek inşallah. Gel sen ne çektiğimizi bir de bize sor Halil başkan, Bülent hoca....
(ikili tartışmaya girmeden ve sayfaların üslubunu bozmadan fikrini beyan edecek olan etsin lütfen)

Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2011 saat 05:41
Beğenerekten takip ediyoruz. =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2011 saat 13:15
Alıntı yapılan Baba

Ülkemin anti emperyalist 3 gencinin, "Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye" söylemini, darağacına yürüyüşlerini saygıyla anıyoruz...
forzaEStanbul

Yaşanan bu drama CryCryCryCryCry

Bu dramı yaşatanlaraAngryAngryAngryAngryAngry

Bu dramı saygıyla anan yüreklere ClapClapClapClapClap

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2011 saat 15:14
TT Arena'da oynanan maçta GS'LİLERİN ATTIĞI VODKA ŞİŞESİYLE KAFATASI KEMİĞİ KIRILAN minik futbolsever Batuhan Sağır, öğle saatlerinde Kozyatağı Acıbadem Hastanesi'nde ikinci ameliyatına girdi. forzaEStanbul olarak kardeşimize ve ailesine geçmiş olsun diyoruz...

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 22:00
Yönetim ile taraftar buluşması söz konusu olursa; "elçiye zeval olmaz" deyip bizi ortaya atarak:
"Biz bu yıl, yılların özlemi olan Avrupa hasretini neden gideremedik başkan!" diye sorabilir misiniz?

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 22:39
Benim sorum da şu olurdu Alper Abi:
"Sayın Başkan, Yavuz Bingöl'ü hangi amaçla yönetim kuruluna aldınız?"
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır