eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Altyapısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 02:52
Alıntı yapılan oscares

Milli karmaya seçilen ve ileriki yıllarda takımımızın en büyük silahı olacak oyuncularımızın gelişiminde katkı sağlayan, özellikle geçtiğimiz 2 yıl içersinde büyük emek harcayan başta A.Rıza HEPER ve tüm altyapı antrenörlerine,ES-ES imizin özüne dönmesine çaba sarfeden yönetim kuruluna teşekkürler.

Clap
Clap
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 05:26

A.Rıza Heper ve Serdal Eroya helal olsun...

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 14:55

Ne güzel bir haber ve yılın en büyük kazanımı.Emeği geçenlere binlerce teşekkürler.

Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 18:31
Gerçekten bu son dönemde alt yapımız olsun A2 takımı olsun bir kıpırdanma içinde Bülent Uygun takıma geldikten sonra her fırsatta  onlarla ilgilenmesi maçlarını takip etmesi onlarla vakit geçirmesi bilgi vede tecrübelerini onlarla paylaşması biraz olsun alt yapımızı canlandırdı.Serdar Eroy hoca nezaretinde Halit vede Çetin hocalarıda kutluyorum.Alper, Nuri Fatih Aydın ve Mikailden sonra şimdide 2 kardeşimiz profosyönelliğe ilk adımını atıyor , Fatih Ceylan vede Hasan Hüseyin Acar kardeşimiz ile anlaşma imzalanacak,bu kardeşlerimiz kamptan döner dönmez imza töreni ile basına vede kamuoyuna duyurlucak.Hayırlı olsun umarım bu kardeşlerimiz kutsal formayı uzun yıllar giyer..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 16:47
Altyapı'dan haberler

Uluslararası Kuşadası Futbol Turnuvası

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, Kuşadası'nda düzenlenen Uluslararası Kuşadası Kupası'nda Özer Türk Stadı'nda oynanan final maçında Gürcistan'ı 3-0 yenen Batı Karması şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Batı Karmasının kaptanı Eskişehirspor altyapı futbolcumuz Nuri Fatih Aydın aldı.

U18 Ligi

U18 liginde Cumartesi günü kulüp tesislerimizde karşılaştığımız Anadolu Üsküdar'ı 2-1 mağlup ettik. Gollerimizi Ahmet ve  Erdin katdettiler.

A2 Ligi

A2 Liginde bugün tesislerimizde oynanan karşılaşmada İ.Büyükşehir Belediyespor ile 2-2 berabere kaldık. Gollerimizi 26. dakikada Mikail (P) ve 90+'da Mustafa Uslu atarken, İ.Büyükşehir Belediyespor'un golleri 34. ve 79. dakikada geldi.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=266
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 16:09
Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.
   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.
   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

Geçtiğimiz günlerde Federasyon'un kulübümüzdeki altyapı denetimine de değinen Halil Ünal "Bildiğiniz gibi altyapıda Federasyon tarafından bir denetimden geçtik, ve ne mutludur ki bu denetimden Türkiye'nin en iyisi olarak çıktık. Bilhassa kendileri beni arayarak hem teşekkür ettiler, hem de diğer kulüplerin bizi örnek almaları gerektiğini belirttiler. Bu denetimden 100 üzerinden 99.75 puan aldık. Aradaki 0,25 ise tesislerdeki ufak tefek aksaklıklar için, ama bu eksiklikler için de gerekli çalışmalara çoktan başladık. Bu vesileyle altyapı yöneticilerimize ve hocalarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 16:49
Alıntı yapılan BLoodY

<SPAN style="WIDOWS: 2; TEXT-TRANS: none; TEXT-INDENT: 0px; BORDER-COLLAPSE: separate; FONT: 10px Arial, Helvetica, sans-serif; WHITE-SPACE: normal; ORPHANS: 2; LETTER-SPACING: normal; COLOR: rgb255,255,255; WORD-SPACING: 0px; -webkit-border-horizontal-spacing: 0px; -webkit-border-vertical-spacing: 0px; -webkit-text-decorations-in-effect: none; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px" =Apple-style-span><SPAN style="TEXT-ALIGN: justify; -webkit-border-horizontal-spacing: 5px; -webkit-border-vertical-spacing: 5px" =Apple-style-span><FONT style="FONT-WEIGHT: bold" size=+1>Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

Geçtiğimiz günlerde Federasyon'un kulübümüzdeki altyapı denetimine de değinen Halil Ünal "Bildiğiniz gibi altyapıda Federasyon tarafından bir denetimden geçtik, ve ne mutludur ki bu denetimden Türkiye'nin en iyisi olarak çıktık. Bilhassa kendileri beni arayarak hem teşekkür ettiler, hem de diğer kulüplerin bizi örnek almaları gerektiğini belirttiler. Bu denetimden 100 üzerinden 99.75 puan aldık. Aradaki 0,25 ise tesislerdeki ufak tefek aksaklıklar için, ama bu eksiklikler için de gerekli çalışmalara çoktan başladık. Bu vesileyle altyapı yöneticilerimize ve hocalarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

</SPAN></SPAN>

Halil başkanın dediği gerçekten doğru mu acaba???
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 16:53
Alıntı yapılan ESES26TOLGA

Halil başkanın dediği gerçekten doğru mu acaba???

Bu sorunuz doğru mu?
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 18:48
Alıntı yapılan BLoodY

<SPAN style="WIDOWS: 2; TEXT-TRANS: none; TEXT-INDENT: 0px; BORDER-COLLAPSE: separate; FONT: 10px Arial, Helvetica, sans-serif; WHITE-SPACE: normal; ORPHANS: 2; LETTER-SPACING: normal; COLOR: rgb255,255,255; WORD-SPACING: 0px; -webkit-border-horizontal-spacing: 0px; -webkit-border-vertical-spacing: 0px; -webkit-text-decorations-in-effect: none; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px" =Apple-style-span><SPAN style="TEXT-ALIGN: justify; -webkit-border-horizontal-spacing: 5px; -webkit-border-vertical-spacing: 5px" =Apple-style-span><FONT style="FONT-WEIGHT: bold" size=+1>Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

</SPAN></SPAN>

Mustafa Polat'a teşekkür ediyoruz.Kendisi hangi firmanın sahibi?Keşke tüm Eskişehir'den ekmek yiyenler ve Eskişehirli olanlar en az onun kadar duyarlı olsalar...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2011 saat 01:07
Altyapımızda öne çıkan isimleri izleme şansı olan arkadaşlar bu konudada bizleri bilgilendirirse cok memnun kalacağım. Bir altyapıdan takımına futbolcu her daim yetiştiren Atletico Madrid gibi olsak ne olur Allahım derim hep İnşallah bu çalışmalar tez meyvelerini kat ve kat verir.
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır