Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor Altyapısı

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3571
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 08:53
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor Altyapısı
Gönderen: BLoodY
Konu: Eskişehirspor Altyapısı
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 16:38
Gençlerimizden başarılı performans

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Kuşadası'nda düzenlenen Uluslararası Kuşadası Kupası'na katılan 4 genç oyuncumuz, ilk gün maçında forma giydiler. Nuri Fatih Aydın, Fatih Ceylan, Bekir Özdemir ve Murat Aytaş Batı Karması forması ile mücadele ettikleri maçta, Avrupa Karmasını 7-0 mağlup ettiler. Nuri Fatih Aydın, takım kaptanı olarak çıktığı maçta 37. dakikada bir de gol kaydetti

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=256 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=256

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 16:39
Federasyondan Altyapı'mıza büyük övgü

TFF yetkilileri Cezmi Turan, Mehmet Ekşi ve Suat Okyar'ın Akademi Ligleri kapsamında altyapı tesislerimizde yaptıkları denetimde, kulübümüze büyük övgü geldi. 

Altyapı Teknik Sorumlumuz Serdal Eroy'un belirttiğine göre, TFF ekibi, altyapı tesislerimizi ve çalışma programlarımızı mükemmel bulmakla birlikte, çalışma programlarımızdan örnekler aldıklarını ve bunları diğer kulüplere de örnek olarak göstereceklerini belirtti.

Önümüzdeki sezon ilk kez açılacak olan ve Türkiye genelinde U17-U18 takımlarını kapsayacak olan Upper Class ligine girecek 16 takımdan biri olarak da Eskişehirspor'un seçildiğini belirten Eroy, TFF ekibiyle önümüzdeki sezon için fikir alışverişlerinde bulunulduğunu, Eskişehirspor olarak hedeflerimizi anlattığımızı ve Federasyon'un da bu hedeflere ulaşılması için Eskişehirspor'a her türlü desteği vermek istediğini belirtti.

Eskişehirspor Yönetim Kurulu üyesi ve Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Abdullah Baykul da bu denetim ve alınan sonucun büyük mutluluk verdiğini belirterek "2,5 yıl önce altyapıda yeniden yapılanmaya gittiğimizde, tüm sistemi yeni bir oluşumla ayağa kaldırmak için yola çıkmıştık. 10 basamaklı olacağını düşündüğümüz  bu gelişmenin şu anda 4. basamağındayız, buna rağmen gelinen nokta, ve Federasyondan alınan övgü, çabalarımızın meyvesini şimdiden almaya başladığımızın ispatıdır. Altyapıdaki tüm ekibimizin uyumlu çalışması sonucunda artık camia bizden her an yeni Alper'ler yeni Mikail'ler bekleyebilir" dedi.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=257 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=257

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 17:17
Milan alt yapımızı ve tesislerimizi beğendi işine dönmesin bu olay...Big%20smile

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 18:59
Alıntı yapılan BLoodY

Gençlerimizden başarılı performans

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Kuşadası'nda düzenlenen Uluslararası Kuşadası Kupası'na katılan 4 genç oyuncumuz, ilk gün maçında forma giydiler. Nuri Fatih Aydın, Fatih Ceylan, Bekir Özdemir ve Murat Aytaş Batı Karması forması ile mücadele ettikleri maçta, Avrupa Karmasını 7-0 mağlup ettiler. Nuri Fatih Aydın, takım kaptanı olarak çıktığı maçta 37. dakikada bir de gol kaydetti

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=256 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=256

Çok güzel bi haber bu ya tebrikler...Clap Clap

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 19:10
Altımız,altın madeni kaynıyor...İnşallah yönetimiz ve teknik yönetimiz,madenlerinin kıymetini bilirler..

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: esesahmet
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 20:56
Evet Esesimiz insallah ilerligen senelerde alt yapdan yetistirdigimiz oyuncularla cok basarili olabilir. haydi hayirlisiClap Devamini bekliyoruz..

-------------
HERKES SEVERBIZ ÖLÜRÜZ

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 21:37

Alıntı yapılan esesozgur

Milan alt yapımızı ve tesislerimizi beğendi işine dönmesin bu olay...Big%20smile

Her şeyi beklerim de onu beklemem işin ucunda rant varya Embarrassed

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 21:42
Tebrikler Serdal Eroy ...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 23:56
Milli karmaya seçilen ve ileriki yıllarda takımımızın en büyük silahı olacak oyuncularımızın gelişiminde katkı sağlayan, özellikle geçtiğimiz 2 yıl içersinde büyük emek harcayan başta A.Rıza HEPER ve tüm altyapı antrenörlerine,ES-ES imizin özüne dönmesine çaba sarfeden yönetim kuruluna teşekkürler.

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 02:32
Alıntı yapılan köfteci

Tebrikler Serdal Eroy ...

-------------

Gönderen: esclr
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 02:52
Alıntı yapılan oscares

Milli karmaya seçilen ve ileriki yıllarda takımımızın en büyük silahı olacak oyuncularımızın gelişiminde katkı sağlayan, özellikle geçtiğimiz 2 yıl içersinde büyük emek harcayan başta A.Rıza HEPER ve tüm altyapı antrenörlerine,ES-ES imizin özüne dönmesine çaba sarfeden yönetim kuruluna teşekkürler.

Clap
Clap

-------------
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 05:26

A.Rıza Heper ve Serdal Eroya helal olsun...

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 14:55

Ne güzel bir haber ve yılın en büyük kazanımı.Emeği geçenlere binlerce teşekkürler.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 18:31
Gerçekten bu son dönemde alt yapımız olsun A2 takımı olsun bir kıpırdanma içinde Bülent Uygun takıma geldikten sonra her fırsatta  onlarla ilgilenmesi maçlarını takip etmesi onlarla vakit geçirmesi bilgi vede tecrübelerini onlarla paylaşması biraz olsun alt yapımızı canlandırdı.Serdar Eroy hoca nezaretinde Halit vede Çetin hocalarıda kutluyorum.Alper, Nuri Fatih Aydın ve Mikailden sonra şimdide 2 kardeşimiz profosyönelliğe ilk adımını atıyor , Fatih Ceylan vede Hasan Hüseyin Acar kardeşimiz ile anlaşma imzalanacak,bu kardeşlerimiz kamptan döner dönmez imza töreni ile basına vede kamuoyuna duyurlucak.Hayırlı olsun umarım bu kardeşlerimiz kutsal formayı uzun yıllar giyer..

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2011 saat 16:47
Altyapı'dan haberler

Uluslararası Kuşadası Futbol Turnuvası

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, Kuşadası'nda düzenlenen Uluslararası Kuşadası Kupası'nda Özer Türk Stadı'nda oynanan final maçında Gürcistan'ı 3-0 yenen Batı Karması şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Batı Karmasının kaptanı Eskişehirspor altyapı futbolcumuz Nuri Fatih Aydın aldı.

U18 Ligi

U18 liginde Cumartesi günü kulüp tesislerimizde karşılaştığımız Anadolu Üsküdar'ı 2-1 mağlup ettik. Gollerimizi Ahmet ve  Erdin katdettiler.

A2 Ligi

A2 Liginde bugün tesislerimizde oynanan karşılaşmada İ.Büyükşehir Belediyespor ile 2-2 berabere kaldık. Gollerimizi 26. dakikada Mikail (P) ve 90+'da Mustafa Uslu atarken, İ.Büyükşehir Belediyespor'un golleri 34. ve 79. dakikada geldi.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=266 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=266

Gönderi tarihi: 18/Mar/2011 saat 16:09
Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.
   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.
   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

Geçtiğimiz günlerde Federasyon'un kulübümüzdeki altyapı denetimine de değinen Halil Ünal "Bildiğiniz gibi altyapıda Federasyon tarafından bir denetimden geçtik, ve ne mutludur ki bu denetimden Türkiye'nin en iyisi olarak çıktık. Bilhassa kendileri beni arayarak hem teşekkür ettiler, hem de diğer kulüplerin bizi örnek almaları gerektiğini belirttiler. Bu denetimden 100 üzerinden 99.75 puan aldık. Aradaki 0,25 ise tesislerdeki ufak tefek aksaklıklar için, ama bu eksiklikler için de gerekli çalışmalara çoktan başladık. Bu vesileyle altyapı yöneticilerimize ve hocalarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Gönderen: ESES26TOLGA
Gönderi tarihi: 18/Mar/2011 saat 16:49
Alıntı yapılan BLoodY

<SPAN style="WIDOWS: 2; TEXT-TRANS: none; TEXT-INDENT: 0px; BORDER-COLLAPSE: separate; FONT: 10px Arial, Helvetica, sans-serif; WHITE-SPACE: normal; ORPHANS: 2; LETTER-SPACING: normal; COLOR: rgb255,255,255; WORD-SPACING: 0px; -webkit-border-horizontal-spacing: 0px; -webkit-border-vertical-spacing: 0px; -webkit-text-decorations-in-effect: none; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px" =Apple-style-span><SPAN style="TEXT-ALIGN: justify; -webkit-border-horizontal-spacing: 5px; -webkit-border-vertical-spacing: 5px" =Apple-style-span><FONT style="FONT-WEIGHT: bold" size=+1>Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

Geçtiğimiz günlerde Federasyon'un kulübümüzdeki altyapı denetimine de değinen Halil Ünal "Bildiğiniz gibi altyapıda Federasyon tarafından bir denetimden geçtik, ve ne mutludur ki bu denetimden Türkiye'nin en iyisi olarak çıktık. Bilhassa kendileri beni arayarak hem teşekkür ettiler, hem de diğer kulüplerin bizi örnek almaları gerektiğini belirttiler. Bu denetimden 100 üzerinden 99.75 puan aldık. Aradaki 0,25 ise tesislerdeki ufak tefek aksaklıklar için, ama bu eksiklikler için de gerekli çalışmalara çoktan başladık. Bu vesileyle altyapı yöneticilerimize ve hocalarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

</SPAN></SPAN>

Halil başkanın dediği gerçekten doğru mu acaba???

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 18/Mar/2011 saat 16:53
Alıntı yapılan ESES26TOLGA

Halil başkanın dediği gerçekten doğru mu acaba???

Bu sorunuz doğru mu?

-------------

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2011 saat 18:48
Alıntı yapılan BLoodY

<SPAN style="WIDOWS: 2; TEXT-TRANS: none; TEXT-INDENT: 0px; BORDER-COLLAPSE: separate; FONT: 10px Arial, Helvetica, sans-serif; WHITE-SPACE: normal; ORPHANS: 2; LETTER-SPACING: normal; COLOR: rgb255,255,255; WORD-SPACING: 0px; -webkit-border-horizontal-spacing: 0px; -webkit-border-vertical-spacing: 0px; -webkit-text-decorations-in-effect: none; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px" =Apple-style-span><SPAN style="TEXT-ALIGN: justify; -webkit-border-horizontal-spacing: 5px; -webkit-border-vertical-spacing: 5px" =Apple-style-span><FONT style="FONT-WEIGHT: bold" size=+1>Altyapıya otobüs bağışı

Hayırsever işadamı Mustafa Polat'ın, altyapımızın kullanması için hediye ettiği otobüsün devir teslimi için tesislerde bir tören düzenlendi.   Tören dolayısıyla bir konuşma yapan Başkanımız Halil Ünal : "Liglerde milyon liralara alınan futbolcuları ve bu rakamların kulüplerin üzerine getirdikleri yükleri hep birlikte görüyoruz. Ama altyapıdan gelen futbolcular ise kulüplerin, şehirlerin kendi değerleridir. 1965 yılından beri altyapısı ile de önemli bir yere sahip olan Eskişehirspor, son yıllarda yaptığı hamlelerle Alper'ler, Mikail'ler, Fatih'ler kazanmıştır ve alttan gelen altyapı neslimizin, önümüzdeki yıllara damga vuracağına inanıyorum. Bu vesileyle, altyapıya yaptığı bu önemli yardım dolayısıyla Sayın Mustafa Polat'a teşekkür ediyorum ve Eskişehir'deki tüm işadamlarımıza örnek olmasını diliyorum" dedi.   İşadamı Mustafa Polat da şunları belirtti "Kendimizi her zaman Eskişehirspor'lu olarak gördük ve elimizden  birşey geldiğinde görevden kaçmadık. Her iş adamı kendi çerçevesinde bu tür yardımları yapmalı" 

</SPAN></SPAN>

Mustafa Polat'a teşekkür ediyoruz.Kendisi hangi firmanın sahibi?Keşke tüm Eskişehir'den ekmek yiyenler ve Eskişehirli olanlar en az onun kadar duyarlı olsalar...

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: SSenSiS
Gönderi tarihi: 19/Mar/2011 saat 01:07
Altyapımızda öne çıkan isimleri izleme şansı olan arkadaşlar bu konudada bizleri bilgilendirirse cok memnun kalacağım. Bir altyapıdan takımına futbolcu her daim yetiştiren Atletico Madrid gibi olsak ne olur Allahım derim hep İnşallah bu çalışmalar tez meyvelerini kat ve kat verir.

-------------
The HoRRoR GRaNDeuR

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2011 saat 02:47
Bizim altyapı takımını açıkçası hiç izlemedim ancak bugün Abdurrahman Temel sahasında bir maç izledim. Ne maçıydı bilmiyorum ama muhtemelen u16 maçıydı. Etimesgut Şekerspor - Konyaspor maçıydı. Etimesgut Şekerspor'da 2 tane çocuk vardı. Birisi stoper, birisi forvet. Konyaspor daha komplike bir takım olmasına rağmen bu iki oyuncu Konyaspor'u bitirdi diyebilirim. Stoperleri oldukça sağlam bir stoper olabilir. Forvetleri ise acayip bişeydi. Acaba bu oyuncuları izleyen bir ekibimiz var mıydı? Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderi tarihi: 21/Mar/2011 saat 04:17
http://www.porsukekspres.com/TR/spor/4820_alt-yapiya-midibus-hediye-etti.aspx - ALT YAPIYA MİDİBÜS HEDİYE ETTİ

Hayırsever iş adamlarından Mustafa Polat Eskişehirspor alt yapısına bir midibüs hediye ederek her türlü desteği verebileceklerinin altını çizdi.

Eskişehir'in hayırsever iş adamlarından Mustafa Polat, Eskişehirspor alt yapısına midibüs hediye etti. Dün Eskişehirspor tesislerinde Başkan Halil Ünal ve yönetime midibüsün anahtarlarını teslim eden Mustafa Polat, alt yapı için yardımlarının süreceğini söyledi. Başkan Halil Ünal, hayırsever iş adamı Mustafa Polat'a teşekkür ederek şilt verdi.

Başkan Ünal, alt yapının öneminden bahsederek,"A takıma önemli oyuncular alt yapıdan gelecek. Bir Alper Potuk örneği bulunmaktadır. Mikail'ler, Fatih'ler geliyor. Yakında Eskişehirspor'un iskelet kadrosunu alt yapı oyuncuları oluşturacaktır. Alt yapının bizlere ilettiği her türlü talebi yerine getiriyoruz" şeklinde konuştu. Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu tarafından denetimden geçen Eskişehirspor alt yapısı Süper Ligde 99.75 puanla Türkiye birincisi olmayı başardı.

Sinan Turhan / Porsuk Ekspres

18-03-2011 / 19:24:48

Altyapimizda siyahi bir genç oldugunu bilmiyordum

-------------

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 21/Mar/2011 saat 09:55
Alıntı yapılan ASTARCI

http://www.porsukekspres.com/TR/spor/4820_alt-yapiya-midibus-hediye-etti.aspx - ALT YAPIYA MİDİBÜS HEDİYE ETTİ

Hayırsever iş adamlarından Mustafa Polat Eskişehirspor alt yapısına bir midibüs hediye ederek her türlü desteği verebileceklerinin altını çizdi.

Eskişehir'in hayırsever iş adamlarından Mustafa Polat, Eskişehirspor alt yapısına midibüs hediye etti. Dün Eskişehirspor tesislerinde Başkan Halil Ünal ve yönetime midibüsün anahtarlarını teslim eden Mustafa Polat, alt yapı için yardımlarının süreceğini söyledi. Başkan Halil Ünal, hayırsever iş adamı Mustafa Polat'a teşekkür ederek şilt verdi.

Başkan Ünal, alt yapının öneminden bahsederek,"A takıma önemli oyuncular alt yapıdan gelecek. Bir Alper Potuk örneği bulunmaktadır. Mikail'ler, Fatih'ler geliyor. Yakında Eskişehirspor'un iskelet kadrosunu alt yapı oyuncuları oluşturacaktır. Alt yapının bizlere ilettiği her türlü talebi yerine getiriyoruz" şeklinde konuştu. Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu tarafından denetimden geçen Eskişehirspor alt yapısı Süper Ligde 99.75 puanla Türkiye birincisi olmayı başardı.

18-03-2011 / 19:24:48

Altyapimizda siyahi bir genç oldugunu bilmiyordum

yeni transferimiz. http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3556&PN=20

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: Zenci
Gönderi tarihi: 29/Mar/2011 saat 00:19

-------------

Gönderen: Zenci
Gönderi tarihi: 20/Nis/2011 saat 00:13
Geleceğin Kırmızı Şimşekleri.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=135048&hab=Ku%FEadas%FD%20yolcusu%20kalmas%FDn#gor - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=135048&hab=Ku%FEadas%FD%20yolcusu%20kalmas%FDn#gor

Gönderen: MKemal
Gönderi tarihi: 20/Nis/2011 saat 02:26
http://oi51.tinypic.com/net7pl.jpg">

Minik ES-ES'lere başarılar dilerim....Hepsi cin gibiler maşallah.Yüzlerinden ES-ES'li olmanın mutluluğu ve gururu okunuyor.Altyapı ilgililerine teşekkürler...Tahsis ettikleri araç dahi ES_ES'in büyüklüğüne yakışmış.

Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 18:32
http://www.porsukekspres.com/TR/spor/6634_kamuran-yavuz-alt-yapiya-getiriliyor.aspx - KAMURAN YAVUZ ALT YAPIYA GETİRİLİYOR

Eskişehirspor'un efsanevi kadrosunda yer alan futbolculardan Teknik Direktör Kamuran Yavuz alt yapıda tek sorumlu olarak görev alacak.

Eskişehirspor'un alt yapısına Teknik Direktör Kamuran Yavuz getirilecek. Alt yapıda tek teknik sorumlu olarak görev yapacak olan Kamuran Yavuz ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yapan Başkan Halil Ünal hemen her konuda anlaşma sağladıklarını söyleyerek "Kamuran hocamız alt yapının tek sorumlusu olarak görev yapacak. Kendi belirleyeceği teknik ekibiyle gelecek sezonda çalışmasına başlayacak. Alt yapıda şuanda yer alan hocalarımızı bir sınava tabi tutacak olan Kamuran hoca beğendiği hocalarla yoluna devam edecek. Kendi ekibini kendisi kuracak ve alt yapıdaki tek sorumlu teknik adam kendisi olacak. Birkaç gün içerisinde kendisiyle bir kez daha görüşerek imza attıracağız. Bu alt yapı açısından önemli bir gelişme. Kamuran hoca gibi önemli bir teknik adamın alt yapımızda görev yapması bizleri gururlandırıyor" dedi.

10-05-2011 / 18:00:46

-------------

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 19:11
Kamuran hocayı altyapının başına geçirmek gerçekten çok güzel olmuş.Kamuranın hocanın aynı zamanda Türk teknikdirektörlerine pro-lisans kursu verdiğinide bilmeyenler için belirtmek lazım.Aynı şekilde Ömer Kaner ilede anlaşılırsa alt yapı için büyük kazanç olur.

Kamuran Yavuz                                                                                                                                                         Ömer Kaner

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 19:21
Efsane Kamuran Yavuz'u altyapımızın başına gelmesinde emeği geçenleri kutlarım.Son günlerde güzel işler olmaya başladı.UEFA lisansı,mali kongre vede en önemlisi altyapı güzel günler bizi bekliyor...

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: Nakkarecizalim
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 23:44
Müdürüme başarılar.

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 23:51
Beşiktaşta uzun yıllar Gordon Milnenin yardımclığını yapmış ve Beşiktaştan ayrılmasından sonra bir çok süper lig takımının teknik direktör adayı olmuş,o zamanki adıyla 1.lig olan süper ligde Ankaragücü ve Gaziantepsoru çalıştırmış ve son olarakta pro lisans kursunun baş antrenörü kendi evladımız  Kamuran Yavuz.Son haftaların en güzel haberi,hayırlı olsun...

-------------

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 15:57
Kamuran Yavuz EsES alt yapısından ziyade A takımda Sportif Direktör görevinde bulunursa hem alt yapılar için hemde profesyonel takım için daha çok faydalı olacaktır,Kulüplerimizde malesef yanlış kararlar verildiği için sıkıntılarını sezon içinde yaşıyoruz,yaşamaya devam edeceğiz Teknik Direktörün istemiyor diye yönetim olarak  Sportif Direktör atayamıyorsan hedefim var demeyeceksin.

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 16:04
bunlar ilerisi için güzel şeyler altyapıya önem çoktan verilmeliydi

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 12/May/2011 saat 15:31
İyiyede iyi diyoruz.Bravo yönetim yaptığın en iyi işlerden birisi Kamuran Yavuz un altyapı sorumlusu olması.İlerleyen dönemde sportif direktörlükte düşünülebilir.Böyle haberleri görünce esesim adına hem seviniyorum hem ümitleniyorum.

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2011 saat 11:04
Türkiye'de bir İlk
Eskişehirspor yaz okullarında 2004-2005 futbolcu grubu açarak Türkiye'de bu konuda hizmet veren ilk klüp oldu.
Altyapımız 21 hoca ve 13 personelden ile çalışmakta olup,hocalarımızın son güncellemeleri yapılmış 1 UEFA pro lisansı,1 TFF teknik direktör lisansı,4 UEFA A lisansı ,3 TFF A lisansı, 12 UEFA B lisanslarına sahiplerdir.
U13, U14, U15, U16, U17, U18, A2 ve kız takımımızdan oluşan 8 takımdda lisanslı olarak 250 futbolcumuz bulunuyor.Bu takımlardan U13 mahalli ligde mücadele ederken diğer 7 takımımız 15 Eylül'den itibaren başlayacak olan deplasmanlı liglerde mücadele edecektir.Altyapımız toplamda yaklaşık 750 futbolcuya hizmet vermektedir.

Gelecek için güzel şeyler oluyor.Clap Clap

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: onurnefer
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2011 saat 13:51
Alt yapıya yavaş yavaş bakıyorlar haydi hayırlısı

-------------

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2011 saat 22:14
Alıntı yapılan furemen

İyiyede iyi diyoruz.Bravo yönetim yaptığın en iyi işlerden birisi Kamuran Yavuz un altyapı sorumlusu olması.İlerleyen dönemde sportif direktörlükte düşünülebilir.Böyle haberleri görünce esesim adına hem seviniyorum hem ümitleniyorum.

Kamuran YAVUZ kesin olarak altyapımızda işe başladı mı?

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 04/Tem/2012 saat 12:51
Bursaspor, Bursa Nilüferi satın alarak bir pilot takım edindi alt yapı açsından çok önemli bir adım bizde böyle bir işe imza atmalıyız.

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 04/Tem/2012 saat 16:28
Yok bizim halil güneydoğuda çemişkezek sporu kardeş kulüp yapar eskişehir futbolunu düşünmez.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 04/Tem/2012 saat 16:47
Alıntı yapılan mecek

Yok bizim halil güneydoğuda çemişkezek sporu kardeş kulüp yapar eskişehir futbolunu düşünmez.

onu bile düşünemez keşke düşünse

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 04/Tem/2012 saat 16:50
Yok o kadar inkar edemeyiz geçen sene bir sürü ihtiyaç sahibi eskişehir amatör takımı mevcutken bir güneydoğu kulubüne destek çıktı.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 04/Tem/2012 saat 19:35
Kayserıspor bugun yıne taktır edılecek bır ıse ımza atmıs..barcelona ve ajax altyapında calısmıs hollandalı bır hocayı altyapının basına getırmıs..futbolcu yetıstırme konusunda en zayıf ulkelerden bırıyız...70 mılyon nufus var herkes futbol hastası futboldanda cok anlıyor masallah A mıllı takımın yarısından cogunu almanlar yetıstırmıs..
Nebı hatıpoglu 1-2 sezon once kayserının bu yaptıgını yapacagını anlatmıstı..bızım altyapıda secmeler ıcın gelen cocuklardan 50 tl para almıs kulubumuz..halbukı geldıgı ıcın 50 tl vermesı gerekır dahada tesvık edılmesı gerekır...twıtterdan kım oldugunu bılmedıgım ama yonetıcı ya da basından olabılecegını dusundugum kısıde butun kuluplerın para aldıgını sadece eseste olan bısı olmadıgını buyutulmemesı gerektıgını soyluyor..sonundada tanıdıkların cocukları banko secılıyor..
Bızım basgan urfadakı takımlara malzeme versın zaten urfalılar bıze oyuncu yetıstırecek ya...

http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/67701/kayserispor-altyapisina-tecrubeli-hoca?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2012 saat 21:48
Hem U-14, hem de U-15 takimlarimiz Bursaspor'a maglup olmuslar:
http://www.olay.com.tr/haber/spor/timsah-esti-gecti-20120922-122009.html - http://www.olay.com.tr/haber/spor/timsah-esti-gecti-20120922-122009.html
Bursaspor yenilgisi U-14 takimimizin ilk yenilgisi olmus:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1165 - http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1165
Bursaspor'dan fark yiyen U-15 takimimiz ise ilk 6 hafta sonunda acik ara ligin en cok gol yiyen takimi:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1164 - http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1164

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2012 saat 01:26
Erkut falan bu altyapıdamı oynuyor ?

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2012 saat 01:51
Genc oyuncularimizdan sadece Nuri Fatih Aydin'in ismine rastladim 18-Yasalti Ligi mac kadrolarinda:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=111974 - http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=111974
Diger genc futbolcularimiz A2 takimimizda oynuyor:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=113434 - http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=113434

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2012 saat 10:06
[QUOTE=jaweil]Kayserıspor bugun yıne taktır edılecek bır ıse ımza atmıs..barcelona ve ajax altyapında calısmıs hollandalı bır hocayı altyapının basına getırmıs..futbolcu yetıstırme konusunda en zayıf ulkelerden bırıyız...70 mılyon nufus var herkes futbol hastası futboldanda cok anlıyor masallah A mıllı takımın yarısından cogunu almanlar yetıstırmıs..
Nebı hatıpoglu 1-2 sezon once kayserının bu yaptıgını yapacagını anlatmıstı..bızım altyapıda secmeler ıcın gelen cocuklardan 50 tl para almıs kulubumuz..halbukı geldıgı ıcın 50 tl vermesı gerekır dahada tesvık edılmesı gerekır...twıtterdan kım oldugunu bılmedıgım ama yonetıcı ya da basından olabılecegını dusundugum kısıde butun kuluplerın para aldıgını sadece eseste olan bısı olmadıgını buyutulmemesı gerektıgını soyluyor..sonundada tanıdıkların cocukları banko secılıyor..
Bızım basgan urfadakı takımlara malzeme versın zaten urfalılar bıze oyuncu yetıstırecek ya...

http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/67701/kayserispor-altyapisina-tecrubeli-hoca?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter%5b/QUOTE - http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/67701/kayserispor-altyapisina-tecrubeli-hoca?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter[/QUOTE ] doğrusuda bu zaten şota o ekolü bildiği ve felsefesinin doğruluğuna inandığı için ki bence de öyle hollandalı hocaya emanet çocukların gelişimi.
ispanya örneği karşımızda adamlar 15-20 sene önce koç,  hoca, antrenör eğitimine başladılar işin köküne indiler ki en doğrusu budur geldikleri nokta ortada. futbolda 3 şampiyona üstüste, basketbolda yerleri belli. bizde ise temel eğitim bile yok buda bu işin hocasıyla olur. Türkiyede böyle bir hoca yok daha o zaman bu işte iyi adamlarla geleceğin yatırımını yapmalı. Bir aralar rahmetli GEGİÇ dardanel altyapısındaydı oradan çıkanlarıda herkes biliyor işte. Şuan için hollanda ve portekizli alt yapı hocalarından bizde getirmeli ve bu iş için öngörülen 1-2 kişi gerekirse oralara eğitime gönderilmeli. Bunun geri dönüşümü hemen olmaz ama olduğunda bizi kimse tutamaz. Ancak kayseri gerçekten iyi yolda ve birkaç seneye farkları belli olacak bizimde artık geç kalmadan bu işe eğilmemiz lazım ama nerede o vizyon.

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: hazegan
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2012 saat 18:20

alt yapı üreetmeyen çalışmayan tam bir rezalet kurum haline geldi. kamu kurumlarını bile geçti..

-------------
BENİM BU ŞEHİR, BU SEVDA BENİM.

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2012 saat 22:36
Bu haftaki Coca-Cola akademi ligi altyapı maç sonuçları 23.09.2012

U18 -  Bursaspor:4 Eskişehirspor:0
U17 -  Eskişehirspor:2  Bursaspor:5
U16 -  Eskişehirspor:1  Bursaspor:6
U15 - Bursaspor:7 Eskişehirspor:1
U14 - Bursaspor:3 Eskişehirspor:1

Toplamda,

Bursaspor:25 Eskişehirspor:5

Altyapı yetkililerini tebrik ederiz !!

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2012 saat 11:31

Eskişehirli antrenörlerin şahsi gayretleri giden ve götürülmeye çalışan bir altyapı. Başkana gidin sorun altyapı nerede çalışıyor ? bilemez.

-------------
kalender

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2012 saat 11:30
korkulu rüyalar görmemek için altyapıda gereken adımları derhal atmalıyız

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2012 saat 13:34
kaleci hakan olgn altyapıya mı bakıyomş ?

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2012 saat 17:01

Gönderi tarihi: 08/Eki/2012 saat 16:01

Coca-Cola Akademi Ligleri

U-14 Elit Lig

Samsunspor -  Eskişehirspor: 0-3 

U-15 Elit Ligi

Samsunspor - Eskişehirspor: 3-1 

U-16 Elit Ligi

Eskişehirspor - Samsunspor: 0-2

U-17 Elit Ligi

Eskişehirspor - Samsunspor: 2-2

U-18 Elit Ligi

Eskişehirspor -  Samsunspor: 1-2

A2 Ligi

Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor: 1-0

Altyapı çalışıyor...

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 08/Eki/2012 saat 19:14
Şapka yakışmış...

Gönderi tarihi: 12/Eki/2012 saat 19:14

Eskişehirspor altyapısı çalışmaya devam ediyor. Galatasaray'a karşı 5 maçta 5 mağlubiyet...

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2012 saat 23:33
u-15 ligi zaten evlere şenlik..

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2012 saat 23:38
bunları doğru dürüst çalıştıran yok mu ya ? sokaktan 2-3çocuk toplayarak mı alıyorlar ?

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: 26mete26
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 16:12
abi esesin altyapısındakilerin alayı zengin veledi top oynamayı bilmeyen adamları toplarsan olacagı bu
sezon basında secmeler vardı adamlar sırf secmeler icin 50 tl para istiyo
secmeler parayla mı yapılır !!!!
sonrada aylık bi ücret ödüyormusun sorarım kim para verip top oynamaya gider ?
işte benim gibi düşünelerin coğu amatör kümede oynuyo
amatör kümeyi kim takip ediyo Allah bilir ...

-------------
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!

Gönderen: Starsky
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 16:16
Benim tanidigim bir çocuk seçmelere katildi. Cocuk hiç iyi bir oyuncu degil ama gurbetçi yani "parali" olunca; su kadar verin altyapimiza alalim demisler... Cocugun babasi parayi fazla bulunca kabul etmemis. Zaten parayi verseydi, bir yil sonra çocugu sutlarlardi...

-------------
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 16:18
Altyapıda milli takım gibi torpilin varsa veya paran varsa ilk 11'desin.

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 16:26
piyizci, kumarcı adamlar oyuncu yetiştirebilir mi?

-------------

Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 16:29
Alıntı yapılan 26mete26

abi esesin altyapısındakilerin alayı zengin veledi top oynamayı bilmeyen adamları toplarsan olacagı bu
sezon basında secmeler vardı adamlar sırf secmeler icin 50 tl para istiyo
secmeler parayla mı yapılır !!!!
sonrada aylık bi ücret ödüyormusun sorarım kim para verip top oynamaya gider ?
işte benim gibi düşünelerin coğu amatör kümede oynuyo
amatör kümeyi kim takip ediyo Allah bilir ...

Allah Allah

Bizim burda amatör takıma her ay bir aidat ödersin, belli bir seviyede oynarsan (Amatör) takımın aldiğı puan başına para bile ödüyorlar oyunculara

-------------

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 20:09
A takım hocası günlük başarılar oluşturur, alt yapı hocası ise sistem oluşturur. Sistem alt yapıda oluşturulur ve A takıma kadar geçen süreçte oturur, gelişir. Yönetim alt yapıyı hala çoluk çocuk yuvası olarak görüyorsa bu düşüncesinden derhal vazgeçsin. Başarı için alt yapı yapılanması şart taşıma suyla değirmen dönmez...

Gönderen: morir26
Gönderi tarihi: 13/Eki/2012 saat 22:46
Alıntı yapılan radres26

piyizci, kumarcı adamlar oyuncu yetiştirebilir mi?
aynen abi adama bi 70 lik götürsen seni kadroya bile alırlar ama yönetim parayla prof oyuncu yaptı zamanında sonra karsa gönderdiler sakaryadan dünya para verip topçu getirdiler ertesi sene kimse kalmadı halilin köylüsünü şekerde defans oyuncusuyken eseste birden kaleci oldu böyle bir yerden başarı beklenirmi hiç dsi , demir ve şeker topçu çıkardı hep şimdiye kadar bucaya kaç ouncu gitti şekerden bizim eses alamadımı bu çocukları daha birsürü olay saçmalıklar ...

-------------
seviyoruz işte var mı diyeceğin

Gönderen: dalga_ras
Gönderi tarihi: 14/Eki/2012 saat 03:07
Ya arkadaş şu altyapı olayı bırak Eskişehiri koca Türkiyenin sorunu. Bir tane başkan çıkıp düzgün bir altyapı kurmuyor, altyapıya önem vermiyor. Bütün ülkenin transfer politikası hazır futbolcu alıp oynatmaya dayalı. Bu çocuklara adam gibi değer verilse, düzgün okullarda okutulsa, gerçekten iyi yatırımlar yapılsa iyi hocalarla çalıştırılsa ve Eskişehirspor kültürü benimsetilerek yetiştirilirse geleceğin ilk 11inin 6-7 adamını şimdiden bulmuş olursun ama yok yok yok. Ha kafama takılan bir diğer konuda niçin alt liglerden çeşitli takımlarla anlaşma yapılmadıği. Mesela; bankasya ligde Tavşanlı Linyit spor var aynı bölgenin takımıyız. Altyapıda olan henüz Eskişehirspor için tam olarak pişmemiş olsa da mesela bank asyada oynayabilecek topçularımız var. Bence bunlardan biri Mikail. Mikail Linyitsporda gayet iyi oynar, bu süre zarfında maç eksiğini kapatır, kendini geliştirir gelecek sene takıma geldiğinde değerlendirilebilir, bütün şehir Mikailden çok umutluyuz O da bunun farkında zaten. Diğer taraftan Bozüyükspor var kendisi zaten canımız ciğerimiz. Bozüyükspora faydalı olabilecek ama henüz bizim için pişmemiş futbolcular Bozüyüksporda değerlendirilebilir ve de gelecek senelerde takıma hazır hale getirilebilir. Üstelik bu yapılırken Bozüyüksporla ve Linyitsporla arada kurulan iyi bağ gereği onlarda parlayan ve gelecek seneler için umut taşıyan futbolcular Eskişehirspora transfer edilebilir. Fakat burada önemli olan ticaretten biraz uzak durmak. Neden? Çünkü biz zaten futbolcularımız kiralık olarak gönderirken onların gelişmesini beklediğimiz için bir çıkarımız oluyor zaten bu transferlerden daha bir de üstüne bütçesi ufak olan bu takımlardan kiralamak için bir bedel isteğinde bulunur ya da aldıkları maaşın tamamının ödenmesini beklersek onlar da haklı olarak riske girmek istemeyip az olan paralarını pişmiş futbolculara vermek isterler. Ya bilmiyorum arkadaş ya bu yönetim takımı gerçekten benim düşündüklerimden çok uzakta yönetiyor ve hiç bölgesel dost olunabilecek takımlarla ilişki kurmuyor ya da ticarethaneye dönmüş futbol bütün bu benim düşündüklerime izin vermiyor. 

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 18/Mar/2013 saat 22:54
Geçen gün U18 liginde fb ile yaptığımız maçın golleri;

http://www.youtube.com/watch?v=ThTDiYenwpY

Valla dehşetle izledim. Bu kadar kötü bir alt yapı takımı olamaz. Bunun tek nedeni torpille hatır gönülle alt yapı seçmelerinde takıma oyuncu alınması... Benim küçüklüğümde de çok olurdu seçmelerde bu torpil olayı anlaşılan halen var... Ersun hoca şu işe bir el atsa iyi olacak...

Bu arada bana göre alt yapı konusunda Eskişehir'deki en sağlam takım(zamanında kendim de oynadığımdan gayet iyi biliyorum) kesinlikle DSİ Bentspor'dur.

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: esk__26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2013 saat 23:02
Nuri Fatih Aydın ı U20 Dünya kupasına gondermemiz gerekiyor. Bu cocugu ilk 18 e giremeden aday kadroya almazlar oynatalım Ersun hocam Nuri yi Thumbs%20Up

Gönderen: Innuendo
Gönderi tarihi: 18/Mar/2013 saat 23:08
Kaleci yerine hiç bir şey koymasalar dahi şu maç 8-0 bitmez direkler tutardı. LOL

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 18/Mar/2013 saat 23:21
90 kiloyum, sol bacağımda iç bağlar kopuk, sağ ayağımda menisküs yırtığı var 3.dereceden... Kalede ben olsam en kötü 7 yerdim

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: tufaneses26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2013 saat 23:25
Yaa benim Yegenim U18 oynuyor. Ismini vermiyorum simdi.
 cocuk diyor ki T.Direktör sizden bir B... olmaz diyormus.
Azarliyormus filan. Tüm cocuklarin Morelerini alt üst ediyor.
Halbuki Takimda cocuklar ESES icin Ölürüz diyorlar.

-------------
ESES HOLIGANS

Gönderen: eseszeus
Gönderi tarihi: 19/Mar/2013 saat 00:42
Alıntı yapılan poseidon

Geçen gün U18 liginde fb ile yaptığımız maçın golleri;

http://www.youtube.com/watch?v=ThTDiYenwpY

Valla dehşetle izledim. Bu kadar kötü bir alt yapı takımı olamaz. Bunun tek nedeni torpille hatır gönülle alt yapı seçmelerinde takıma oyuncu alınması... Benim küçüklüğümde de çok olurdu seçmelerde bu torpil olayı anlaşılan halen var... Ersun hoca şu işe bir el atsa iyi olacak...

Bu arada bana göre alt yapı konusunda Eskişehir'deki en sağlam takım(zamanında kendim de oynadığımdan gayet iyi biliyorum) kesinlikle DSİ Bentspor'dur.

Es-Es altyapısı torpil kaynıyor... Smile "Amatörler Liglerden Haberler" başlığınada yazdığım bir akrabamızın başına gelen bir olayı burayada alıntılamak istiyorum bu konuyla ilgili...

Alıntı yapılan eseszeus

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Lig: U-19-2.GENÇ

Saha: BEHİÇ ERKİN

Karşılaşma: MALİYE SPOR  -  YUNUSEMRE SPOR : 5-0

Maçı Maliyespor (Mavi-beyazlı takım) 5-0 gibi farklı sonuçla kazandı. Özellikle Maliye'de 9 numara Şaban ile 10 numara Mustafa çok iyi oynadılar. İzlenilmesi ve takip edilmesi oyuncular...

Selamlar herkeze... Yazınızda adı geçen Şaban benim çok yakın akrabam olur kardeşim gibidir çok yakınız beraber büyüdük zaten hatta ismimiz gibi soyadımızda aynıdır "Şaban Yıldız"... Smile Gerçekten çok kaliteli kumaşı olan bir oyuncu daha küçük yaşta kendini belli etmişti... Mahallede az maç oynamadık... Tongue Gerçi bi maçta o varsa diğerlerinin oynamasına gerek kalmıyo pek... Big%20smile Maliyede sağ bekte başlamıştı kanattan alıp götürme ve topa sahip olma özellikleri çok iyi... Fiziği sağlam ve kuvvetli... Şu sıralar sanırım hocası onu forvet bölgesinde oynatıyormuş ve hazırlık maçlarında 4 maçta 10 gol resmi maçlarda 6 maçta 7 golle oynuyor şimdilik... Hatta Şaban'ı geçen sene Es-Es'in altyapı antrenörlerinden biride farketmiş ve denemelere davet etmişti... Ancak orada tatsız bir olay yaşanmış sanırım paylaşmak isterim... Hatasız oynamasına rağmen seçilememiş ama deneme maçında oynamayan başka birisi soradan gelip birilerinin adını verip altyapıya adını yazdırmış... Daha başka olaylarda var ama yazmak istemiyorum... Bu olayı yazmamın sebebide malesef bu tip torpil olayları altyapılara kadar inmiş durumda ve bundan etkilenen malesef Es-Es oluyor... Çünkü gerçekten yetenekli gençlerimizi kazanamıyoruz akrabam diye söylemiyorum ama Şaban gerçekten yetenekli bir futbolcu... Tek eksiği Es-Es'e seçilecek kadar arkası sağlam değil anladınız siz onu... Wink Malesef Türk futbolu şartlarında buda en büyük eksiklik(!) sanırım...

Sonra nemi oldu? Yazıda adı geçen akrabamız Şaban U-19 2.Genç Liginde gol kralı olmayı başardı... Şuan A Takımda oynuyor şuanki performans durumunu tam olarak bilmiyorum yalan olmasın fakat en son söylediği kadarıyla 24 maçta 29 gol ve sayısız asistle oynuyordu...

-------------
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"

Gönderi tarihi: 19/Mar/2013 saat 01:49
Altyapıda yediğimiz gollere bak, komedi,
bizim burdaki amatör böyle gol yemiyor

-------------

Gönderen: Starsky
Gönderi tarihi: 19/Mar/2013 saat 03:22
U18 | Fenerbahçe 8 - 0 Eskisehirspor

1. Yari:
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=ZujpLVm__Bw[/tube]

2. Yari:
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=p7YJMVhsMm8[/tube]

-------------
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 19/Mar/2013 saat 08:36
Alt yapımı üst yapı varmı ki alt yapı olsun. Yanlış konu başlığı. Bu arada ne oldu bizim kardeş kulübümüz milan vardı değil mi. Söylenen yalanlar dünyayı iki tur attı fakat hala inananlar varya bunu da anlamak mümkün değil. Yazık hemde çok yazık...

Gönderen: 26mete26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2013 saat 10:08
zengin çocukları

-------------
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 24/Oca/2014 saat 17:59
şu altyapıda yıllardır fırsat bekleyip şans bulamaya gençleri eskişehirdeki takımlarda değerlendirse keşke yönetim

demirspor olur sağlıkspor olur şekerspor olur artık herneyse , eğer gerçekten kaliteli oyuncularsa bu takımları 3 lige 2. lige ptt ligine taşıyabilirler

bir pilot takıma gerçekten ihtiyaç var

ayrıca şehrinde ihtiyacı var , 750 bin nüfuslu kentiz sadece esesmiz var süperligte en azından 2. ligde 3.ligde 2şer 3er takımımızın olması gerekir, şehrin ileri gelenleri bu konuda da düşünmeli bence

Gönderen: s.emree_26
Gönderi tarihi: 24/Oca/2014 saat 18:52
Bizim acilen ESKİŞEHİRSPOR-II'yi veya adı her ne olacaksa o pilot takımı kurmamız gerekiyor.. 3.lig,2.lig,1.ligde mücadele ederken bize futbolcu yetiştirecek bir takımın eksikliği bariz..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderi tarihi: 24/Oca/2014 saat 20:13
Süper Ligimizin Alt Yapılarında En Yüksek Maaşını Kamuran Hocamıza veriyoruz ama takımlar nerede ise Avaraj takımı Bursa"dan 6 ;Bolu"dan 3 ye...Bozüyükspor için yapılan Kadroda Avaraj Tk. çıktı,Alt Yapı için Gençleri incelemeliler.

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 24/Oca/2014 saat 22:12
Alıntı yapılan kaansrdr

Süper Ligimizin Alt Yapılarında En Yüksek Maaşını Kamuran Hocamıza veriyoruz ama takımlar nerede ise Avaraj takımı Bursa"dan 6 ;Bolu"dan 3 ye...Bozüyükspor için yapılan Kadroda Avaraj Tk. çıktı,Alt Yapı için Gençleri incelemeliler.

altyapıdakilerin çoğu haddinden fazka sigara içiyor ve daha A takımdaki futbolcularımızın adlarını dahil bilmiyorlar.Eses'li değiller. böyle çocuklara ne öğretebilirler ki? haliyle averaj takımı olup çıkıyolar ortaya...

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: Erensoy
Gönderi tarihi: 25/Oca/2014 saat 00:14
Alıntı yapılan havuç ali

Alıntı yapılan kaansrdr

altyapıdakilerin çoğu haddinden fazka sigara içiyor ve daha A takımdaki futbolcularımızın adlarını dahil bilmiyorlar.Eses'li değiller. böyle çocuklara ne öğretebilirler ki? haliyle averaj takımı olup çıkıyolar ortaya...

Doğru söze ne denir...

-------------
Her zaman her yerde en büyük ESES

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 25/Oca/2014 saat 00:42
Lise çağlarımda iki tane alt yapımızda oynayan arkadaşlarım vardı ikiside Eskişehir doğumluydu,futbolları bize göre üst düzeydi fakat sigara olayları vardı , zaten sigaradan dolayı hocayla sıkıntımız oldu dediyorlardı,Ben kadar bile Eses hayranlığı yoktu en sonunda ne oldu derseniz bir tanesini akrabası Almanya'ya üniversite okutmaya götürdü biride Pamukkale üniversitesinde

-------------

Gönderen: 26hasan26
Gönderi tarihi: 25/Oca/2014 saat 01:55
oynayan arkadaşların yarısı eskişehirli değil. boludan, tokatdan,ankaradan vs.. çevre illerden gelen gençler. böyle oluncada fazla umurlarında değil sanırım. eskişehir amatör takımlarında ki çocuklara şans verilse , bu şansı daha iyi kullanabilirler. birde şehirde birtek eses alt yapısı olunca , alt yapıda oynayan yaşıtlarımızın havasından geçilmiyor. sanki profesyonelmiş gibi tavırlar hakim. çocuk kendini profesyonel sanıyor. öncelikle bunun önüne geçilmeli.

-------------
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 25/Oca/2014 saat 02:11
Vahim

-------------

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 25/Oca/2014 saat 03:19
Avrupada dogmus büyümüs biri olarak söyleyebilirim, tek eskisehirde degil, türkiyede altyapi sorunu var.
Almanyada altyapida antrenörler arkadas/ögretmen/abi/baba rolünü cok iyi beceriyorlar, türkiyede dövme ve küfür de hersey bitiyor. Kaliteli antrenörler yok. Benim eskisehirdeki kuzenler 12 yaslarinda sigaraya baslayip bos bos alkol tüketmeye özendiler. Bu gencleri kazanmak yerine, yerin dibine sokanlar var.
Eskisehirin altyapisina girmek icin, ya baban Fuat Capa olacak, yada dayin eskisehirin belediye de baskan.
Avrupada genclerin maksimum yetenegini cikarta bilen hocalar var, eskisehir de hayatini karartan hocalar.
5 yil önce Köln U17 de sol bek oynuyordum, eskisehirde emeksporda oynayan iki kuzenimi hayranlikla izliyordum. Almanyada yasasalardi, bugün Bundesligada top kostururlardi.

Gönderen: esk__26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2014 saat 15:23

Eskişehir Okullar Arası Futbol Turnuvası tanıtımı
13.03.2014

"Eskişehir Türk Dünyası Kültür Başkenti Okullar Arası Futbol Turnuvası" tanıtımı bugün Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Eskişehir Valiliği himayesinde, Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ve Eskişehirspor işbirliğinde düzenlenen turnuvada Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin destekleri bulunuyor. Turnuvanın finansmanı Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı tarafından sağlanıyor.

150 okul, 195 takım ve 4000'ün üzerinde oyuncu/yönetici ve antrenörün katılacağı turnuvaya ayrıca Tataristan'ın Kazan şehrinden, Bosna'dan ve kardeş takımımız St. Johnstone'un bulunduğu Perth bölgesinden birer okul takımı da iştirak edecek. 

Turnuvaya katılan tüm takımların spor malzemeleri, ulaşımları ve beslenme ihtiyaçları  turnuva yönetimi tarafından karşılanacağı gibi,  kategorilerinde dereceye giren takımların yurtdışındaki turnuvalara katılımları da organizasyon tarafından sağlanacak. 

Turnuvanın açılış seromonisi ve ilk maçı 27 Mart 2014'de Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek. Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinin finalleri 23 Nisan'da Gençler kategorisi finali ve Kupa Töreni 19 Mayıs'da gerçekleştirilecek.

Büyük bir katılımın olduğu tanıtım töreninde Kulübümüz İdari Direktörü Yurttekin Karagül’ün yaptığı tanıtım konuşmasının ardından Kulüp Başkanımız Mesut Hoşcan kürsüye çıktı. Başkanımız konuşmasına iki gün önce hayatını kaybeden Berkin Elvan’a rahmet dileyerek başladı. Hoşcan; “Öncelikli olarak toplumsal olaylarda yaşanan birlik ve beraberliğimizin son günlerde iyice yükselmesi dileğimi vurgulamak istiyorum. Bu sebeple de genç yaşta kaybettiğimiz Berkin evladımıza ve şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin bu tür olaylardan ders alınarak daha iyi noktalara gelmesini yürekten temenni ediyorum” dedi.

Hoşcan; Eskişehir’in Türk Dünyası Kültür Başkenti olması dolayısıyla çok daha güzel yerlere geldiğiğini vurgulayarak bu konuda TDKB ajansının ve Sayın Valimizin katkıları nedeniyle kendilerine şükranlarını ilettiğini belirtti. Hoşcan; organizasyonun amacını ise “Eskişehir’imizin okullar arası düzenlenen turnuvadaki bu güzel paylaşımla gençlerin iyi bir dostlukla kaynaşacağını ve bunun ileride Eskişehirspor’umuza bir bakıma da altyapı oluşturabileceğini düşünüyorum. En önemlisi de büyük takım olacaksak büyük taraftarımız olmalı. Ben inanıyorum ki bu gençlerle beraber yeni taraftarımız da yetişiyor. Eskişehir'li ve Eskişehirspor'lu olmanın güzelliğini de böyle güzel etkinliklerle daha da pekiştireceğimize inanıyorum” dedi.  

Hoşcan konuşmasının sonunda Eskişehirspor'un vitrininin güzel olduğunu ve bunu yaratanın da başta Ertuğrul Sağlam olmak üzere teknik ekibimiz ve futbolcularımız olduğunu söyledi. Hoşcan kupayla ilgili olarak da “İnanıyorum ki bu ekip yıllardan beri özlemimiz olan kupayı bu şehre getirecekler” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna; vefat eden Berkin Elvan'a rahmet ve ailesine başsağlığı dileyerek başladığı konuşmasına Eskişehir’in sevgi ve hoşgörü iklimini bir çatı altında, büyük kitlelerin gönül verdiği futbol aracılığıyla gerçekleştirmeye önem verdiklerini söyleyerek devam etti. Tuna; geçtiğimiz Ağustos ayında gerçekleştirilen Müzik ve Futbol Şöleni’ndeki dostluğu şimdi de çocuk ve gençlerin yaşayacağını söyledi.

Konuşmasına Okullararası futbol turnuvasını tanıtarak devam eden Tuna ayrıca 4 kategoride dereceye giren takımları da yurt dışına göndereceklerini vurguladı. Tuna; finallerin özellikle 23 Nisan ve 19 Mayıs’ta yapılmasın hedefinin ise bayram heyecanının ikiye katlanması olduğunu dile getirdi.
Tuna konuşmasını etkinlikte emeği geçenlere ve turnuvaya katılan gençlere teşekkür ederek bitirdi.

Lansmanın ardından resmi televizyon kanalımız olan ESES Online TV’ye açıklamalarda bulunan Hoşcan; öncelikli olarak hedeflerinin bu turnuvaya sahip çıkabilmek olduğunu söyledi. Bu konuda şehir halkının ilgisinin de önemli olduğunu söyleyen başkanımız lansmana gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti belirtti.
Mesut Hoşcan; amaçlarının gençleri toplumsal olaylardan uzak kardeşlik içerisinde bir arada tutmak olduğunu söyleyerek “Bu organizasyon gençlerimizi bu turnuvanın getirdiği güzellikle küfürden, kötü söylemlerden uzak bir nesil haline getirmek, sporun güzelliğini ve faydasını anlatıp sağlamak için gerçekleştirildi” dedi.
Organizasyonun Türk Dünyası Kültür Başkenti ortaklığı ile düzenlendiğini söyleyen başkanımız, taraftar olarak da Eskişehirspor’a bu konuda ayrı bir bağ oluşacağını düşündüklerini söyledi. Hoşcan; turnuvaya katılacak olan 150 okul sayesinde altyapı içinde bir fikir oluşacağını belirterek, bu turnuvaya çok önem verdiklerinin altını çizdi. Hoşcan; konuşmasını “Valimiz Güngör Azim Tuna, maddi ve manevi olarak bize her zaman destek veriyor. Bunun yanı sıra bu gibi projelerle de desteklemesi bizi çok mutlu ediyor. İnşallah bu turnuva amacına ulaşacaktır. Şehir olarak benimsendiğini de gördük. Yaşananların yanı sıra bugün cıvıl cıvıl bu gençleri görünce gözlerimiz doluyor. Her şey bir yana ben de bir babayım.  Kimse evladını kaybetmek istemez. Berkin’in ölümü hepimizi çok üzdü. Ama acının ve vicdanın tarafı olmaz. Şehit polislerimiz için de üzülüyoruz. Artık toplum olarak birlik ve beraberlik içinde olma düşüncesindeyiz. Bunu marjinal hale getirmek için değil, dostluk ve kardeşlik için yapmamız gerektiğine inanıyorum” sözleriyle noktaladı.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1870 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1870

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 13/Mar/2014 saat 19:40
Resme bakinca cok heyecan duydum
Istikbalimiz bu gencler
Yeni yonetimi bu bakimdan kutluyorum
Cok onemli bir is yapiyorsunuz
tesekkurler

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2014 saat 21:12
Alıntı yapılan eseschicago

Resme bakinca cok heyecan duydum
Istikbalimiz bu gencler
Yeni yonetimi bu bakimdan kutluyorum
Cok onemli bir is yapiyorsunuz
tesekkurler

Buyrun buradan bakın birde!!!

http://hizliresim.com/KdVP4Q">

Gönderi tarihi: 13/Mar/2014 saat 22:35
Pişman olacak gibiyiz

-------------

Gönderi tarihi: 14/Mar/2014 saat 08:32
Alt Yapı Bozuyük Demirspor Sağlık derken Genç Takımlar yarışmacı  grupları bitik durumda onlara kurtarıcı yok mu..Kamuran Hoca eski görevi Tercümanlığa dönmeli.İşe Adam değil,İşi Bilen adam gerekli.

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 14/Mar/2014 saat 15:33
Alıntı yapılan kaansrdr

Alt Yapı Bozuyük Demirspor Sağlık derken Genç Takımlar yarışmacı  grupları bitik durumda onlara kurtarıcı yok mu..Kamuran Hoca eski görevi Tercümanlığa dönmeli.İşe Adam değil,İşi Bilen adam gerekli.

Cok yadirgadim bu mesaji..
Eskisehir'de bulunmayali yillar oluyor ama Kamuran hoca futbolculugu cok ciddiye alan ,Rahmetli Gegic'ten gelen derin futbol bilgisi olan bir futbol adami.
Bu sehrin oz evladi;bu isi de severek yaptigina eminim
Efsane kadronun efsane futbolcusu
Aktif futbol hayatinda Turkiye
Bildigim kadari ile Milne'nin tercumanlgini, ayni zamanda yardimcisi da oldugu icin yapiyordu.
Ne kadar sabirsiziz.
Yillarca ihmal edilmis alt yapiyi, bu grevde 1 yilini bile doldurmamis efsane bir futbolcudan soruyoruz

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderi tarihi: 14/Mar/2014 saat 16:19
Her şey açık ve Şeffaf  Bozuyükspor"u  kim Alt Yapı yaptı,Takımı oyuncuları kim kurdu..Genç Takım oyuncularını kimler seçti..Kamuran Hocamızın ve AltYapı Başarıları nedir kaç oyuncu futbola kazandırmıştır şimdiye kadar kazandırmamış ise 70 inden sonra mı kazandıracak..Aldığı maaşı hakediyor mu..

Gönderi tarihi: 14/Mar/2014 saat 17:09
Asıl Dem Dem'e destek verilmeli

-------------

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 19:50
Altyapı Tesislerimizin tadilatı ve yenileme çalışmaları tamamlandı

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1882

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 23:04
Boya badana ile bu işler olmaz..Alt Yapıda Yeterli kaloride bu çocukların beslenmelerini sağlayabiliyormusun,Sentetik saha değil Çim sahada antrenman yaptırabiliyormusun,Okuyan çocukların kılık kıyafetlerini temin edebiliyormusun,Cebinde yol parası olmayan çocuklara AYLIK yol harçlığı verebiliyormusun,Yatacak yerlerini hijyen bir şekilde koruyabiliyormusun Yurtiçinde tarama yaparak Yetenekli  İstikbal vaad eden gençleri  bünyende barındırabiliyormusun Genç ve Ümit Milli Takımlara çok sayıda oyuncu verebiliyorsan işte o  zaman Profesyonel Alt Yapıyı kurduk diyebiliriz.

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 14:11
Alıntı yapılan kaansrdr

Boya badana ile bu işler olmaz..Alt Yapıda Yeterli kaloride bu çocukların beslenmelerini sağlayabiliyormusun,Sentetik saha değil Çim sahada antrenman yaptırabiliyormusun,Okuyan çocukların kılık kıyafetlerini temin edebiliyormusun,Cebinde yol parası olmayan çocuklara AYLIK yol harçlığı verebiliyormusun,Yatacak yerlerini hijyen bir şekilde koruyabiliyormusun Yurtiçinde tarama yaparak Yetenekli  İstikbal vaad eden gençleri  bünyende barındırabiliyormusun Genç ve Ümit Milli Takımlara çok sayıda oyuncu verebiliyorsan işte o  zaman Profesyonel Alt Yapıyı kurduk diyebiliriz.

işte bunların hiç birini yapmadık bugüne kadar belki zamanla bu yönetim sistem oturtur alt yapıya ama şuanda alt yapımızdaki gençlerin kardan çok zararı var.u15'te oynayan bir kardeşimizin annesine ileride bu çocuğu İstanbul takımlarına yollamayın dediğimizde annesi bize bizimde paraya ihtiyacımız var burada maaşımın yarısı çocuğumun masraflarına gidiyor dedi.Alt yapıı ve tesis konusunda önümüzde uzun bir yol var.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 14:24
Ya Allah için insaf arkadaşlar bugüne kadar yapılmayan birşeyler yapılıyor. En azından başlangıç yapılmış eleştiride insaflı olalım. Bakın biryerinden tutup başlanmış ilerisi için çalışmalara . Yok zararı bugün yetişen 3-5 genç istanbula yada başka yere kaçabilir kalan sağlar bizimdir. Yarın daha iyi yatırımlarla altyapı bize güç verir. Azcık sabır ve destek lütfen. Ben 35 senedir trübünlere giden biri olarak yapılanların yeterli olmadığını ama bugüne kadar hiç başlanmadığını , bundan dolayı ümitvar olarak destek olmamız gerektiğini söylüyorum.

-------------
E ni S

Gönderen: johnblack26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2014 saat 22:34
Serdar Hoca neler anlattı neler.
Şarhoş gezen sorumlu, onunla birlikte altyapının içine eden Haldun Girginer.
Bi tek oyuncu yetişsin eşek gibi anırırım dedi.
Bunlar EsEs'i hortumlamaya gelmişler.
Mesut Başkan seçimi kazanacağım diye herkese ulufeler dağıttın.
Kulübün paralarını bu sarhoşlara saçıyorsun.
Sonra da para yok diye ağlıyorsun.
Bunlara yetişmez para.

Gönderen: ferhat-222
Gönderi tarihi: 12/Tem/2014 saat 23:31
arkadaşlar seneler önce eskişehirspor alt yapısında oynadıgım zamanlar    şahit oldugum yok yöneticinin tanıdıgı yok hocanın kayırdıgı birilerin arka cıktıgı cocukları futbolcu yapmaya calıştıkca eskişehirspordan futbolcu cıkmaz    bi laf vardır   futbolcu olunmaz futbolcu dogulur diye   bazı cocuklar ufaklıktan yeteneklidir emin olun o kadar yetenekli arkadaşlarımı harcadılar ki aradan seneler gecti hala elde var sıfır demekki bu düzen hala devam ediyo ve cok beklersiniz ciftelersporda yetişen alperi altyapıdan cıktı diye sevinip durursunuz

Gönderi tarihi: 13/Tem/2014 saat 10:48
Alıntı yapılan johnblack26

Serdar Hoca neler anlattı neler.
Şarhoş gezen sorumlu, onunla birlikte altyapının içine eden Haldun Girginer.
Bi tek oyuncu yetişsin eşek gibi anırırım dedi.
Bunlar EsEs'i hortumlamaya gelmişler.
Mesut Başkan seçimi kazanacağım diye herkese ulufeler dağıttın.
Kulübün paralarını bu sarhoşlara saçıyorsun.
Sonra da para yok diye ağlıyorsun.
Bunlara yetişmez para.

Serdar hoca,kamuran ve haldun hocalar ile daha önce çalışmış ki biliyor,
İki sorumlu,şimdiye kadar parmakla gösterilecek oyuncu yetiştirmişler mi acaba,Başkanımız Kardeşim dediği Pr.Yaşar Hoşcan"da alt yapıyla herhalde hobi olsun diye uğraşıyor,Hobi için Amatör takımlar daha uygun,profesyonel tk. oyuncu yetiştirmek için bu işin ehli olmak gerek.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2014 saat 12:06

Ersun hoca zamanında Şeker stadında oyanan bir çok A-2 ligi maçına gittim.Ne zaman gitsem Ersun hocayı ve ekibini orada gördüm.

Sağolsun Ertuğrul hocada geldi gençlere şans verdi ve camiaya kazandırdı.

Hazır olmayan bir futbolcuyu veya genci A takımda oynatamazsınız. Serdal hoca ve ekibide bu gençleri sürekli hazır tuttu.Ersun hocada bu gençleri sürekli takip etti, A takımıyla antremanlara çıkardı.

Gerek Ersun hoca gerekse Serdal hoca ve ekibinin bu futbolcular üzerinde çok büyük emeği vardır.

Bu gençlere şans verdiği ve oynattığı için Ertuğrul hocaya nasıl teşekkür ediyorsak alt yapıda görev yapan emeği geçen hocalarımızada teşekkür etmek gerekir.

Eskiden A takımının maçından önce genç takımların maçları olurdu. Genç futbolcular stadyumda taraftarın önünde görücüye çıkarlardı.gençler alkışlanırdı onlarda kendilerini göstermeye çalışırlardı.Gençlerimiz bir sonraki maçta daha iyi oynamak zorunda olduğunu, taraftarda yetenekli gençlerimizin varlığını bilirdi.Hepsini isim isim tanırdı.

Şimdi ise gençleri motive edecek hiç bir şey yok. A-2 maçlarına gidenler bilir tribünde 10 tane seyirci bile olmuyor.

Taraftar olarak büyük umutlar beslediğimiz gençlerimizin hangi maçına gittik.?

Kulüp veya şehir olarak gençlerimize kazandıkları galibiyet sonrasında onları motive decek yalnız olmadıklarını hissettirecek küçükte olsa bir galibiyet hediyesi verebildikmi, yanlarında olabildikmi?

ankaraESES grubu Müjdat başkan zamanında Ankara'ya maça gelen gençlerimizi ağırlamıştı. Başta gençlerimiz olmak üzere hepimiz için çok özel bir gün olmuştu.

Ankarada bir avuç gönüllünün yaptığı böyle bir organizyonu Eskişehir'de yapan varmı.?

-------------
kalender

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com