eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TKİ Tavşanlı Linyitspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:15
Gördüğünüz yeşil beyazlıların bazıları denizli veya sakarya atkısıda olabilir.
Bu fotoğraftaki gibi:

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:17
Sakaryasporluların grubu var kapalı tribündeler sanırım baya kalabalık onlar her maça gidiyor :) Yok Bursasporluydu hepsi dikkat ettim. Sakaryasporlularında Linyite ilgileri büyük...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:40
1 sene tavşanlıda üniversite okumamla birlikte tavşanlıya kanım ısınmıştı zaten Bugun de arkadaşla birlikte sabah 9 treniyle kütahya'ya gidip tavşanlı maçını izleyip hemde biraz olsun destek verelim dedik gittik şehre indik garda sagda gs formalı solda fenerli var çarşıda adamın kafasında çarşı yazılı bereler var bir kez daha eskişehirli ve eskişehirsporlu olmaktan gurur duydum neyse biletimizi aldık maça girdik yavaş yavaş dolmaya başladı stad ve bir sürü bursalı polarlı atkılı bursalılar vardı şaşırdım bursa tavşanlı ne alaka diye sonradan pankarta bursa tavşanlı dernegi felan baya iç içe olmuşlar bursayla baya dolmuştu neşter tribünü felan iyi destek yapıcaklarını sandım ama birkez daha yanıldım karşıda olan hopörlerden tribün sesleri geliyo galiba tvden daha iyi ses çıksın diye ama maçta ne dedikleri belli degil hemen neşterin biraz ilersine oturduk maçı izlemeye başladık ama o kadar kötü bagrıyorlarki hiç ses gelmiyo bize ne dedikleri anlaşılmıyo tavşanlı gol yiyince tamamen sustular bu seferde ve baya bir hakemle küfürleşmeler çok takımlarına sahiplenmeleri güzel ama destege gelince yapamıyorlar takımı güzelce desteklemiyorlar kendilerine ait besteleri yok 2 tane beste söylediler ikiside sakaryanın besteleri gözüm deplasman tarafına takıldı bir baktım adanalılar aşk-ı deplasman diye pankart asmışlar baya şaşırttı oda beni inşallah süper lige gelirse tavşanlı maçta arkadaşlada çok konuştuk biz baya saglam gideriz kütahya ya o stadı biz doldururz nerdeyse lafı fazla uzatmak istemiyorum tavşanlıya başarılar diliyorum...
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 21:48
Pek detaya gırmıyecem ama kutahya donusu bızlere 10 plakalı bır opel markalı arac sıyah-yesıl bır kaskolu camdan acıp  dıslerını sıkıp gosterdı.Daha sonra bunları yakaladık araba ıle camı actım ısaret ettım.Cek saga arabanın ıcı dolu en asagı 7 kısı.Araba durmuyor sagımızdan solladı gectı bızı.Bız yakın takıp devam.sellektor arabanın arkasından ayrılmıyoruz.Bıze yol vermıyor bu kovalamaca belkı 5 km surdu.Ve sonunda sagından solladık.Onune gectık dur dıyoruz durmuyor.Bır kmayon sagdan gıdıyor.Arkadasıma  yanas kamyona ama gecme dedım.Bu sefer sıkıstırmıstık.Arkadan gelen arkadaslar 1 dakıka sonra bıze yaklasacaktı.O sıra yan serıde gecen bır yol vardı.Bunlar bırden yan serıde gectı ve kutahya ya dogru kacmaya basladılar.Bu bıze kaskol acan kısıler demek kı sakaryalıymıs.Ama  kaskol acıpda sonradan gerı vıtes yapanıda bugun cok ıyı gorduk.Bugun cok guzel bır gundu..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 21:55
Abi normal kaçmaları sakaryalı onlar Big%20smile
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 22:00
Tavsanli cografi konumu itibari ile Bursa'ya yakin, Bursalilarin ilgisinin bir sebebi de bu olabilir. Taraftar olarak ilgi gostermenin yanisira kulupler bazinda da dayanismaya ihtiyac var, ben hem Eskisehirspor'un, hem de Bursaspor'un ara transfer doneminde kadrolarinda dusunmedikleri bazi oyunculari Tavsanli Linyitspor'a verebileceklerini dusunmustum ama nedense olmadi.
Tavsanli Linyitspor basligi acilmisken, daha once Bank Asya 1. Lig konu basligina yazmis oldugum ve Mithat Korler'in Tavsanli Linyitspor'a besteledigi marsi iceren videoyu buraya tasiyorum:
Mete
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 22:16
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Abi normal kaçmaları sakaryalı onlar Big%20smile
3 gün öncede Ads'lilerden kaçıyorlardı. Alıştılar adamlar.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 22:24

1 sene tavşanlıda üniversite okumamla birlikte tavşanlıya kanım ısınmıştı zaten Bugun de arkadaşla birlikte sabah 9 treniyle kütahya'ya gidip tavşanlı maçını izleyip hemde biraz olsun destek verelim dedik gittik şehre indik garda sagda gs formalı solda fenerli var çarşıda adamın kafasında çarşı yazılı bereler var bir kez daha eskişehirli ve eskişehirsporlu olmaktan gurur duydum neyse biletimizi aldık maça girdik yavaş yavaş dolmaya başladı stad ve bir sürü bursalı polarlı atkılı bursalılar vardı şaşırdım bursa tavşanlı ne alaka diye sonradan pankarta bursa tavşanlı dernegi felan baya iç içe olmuşlar bursayla baya dolmuştu neşter tribünü felan iyi destek yapıcaklarını sandım ama birkez daha yanıldım karşıda olan hopörlerden tribün sesleri geliyo galiba tvden daha iyi ses çıksın diye ama maçta ne dedikleri belli degil hemen neşterin biraz ilersine oturduk maçı izlemeye başladık ama o kadar kötü bagrıyorlarki hiç ses gelmiyo bize ne dedikleri anlaşılmıyo tavşanlı gol yiyince tamamen sustular bu seferde ve baya bir hakemle küfürleşmeler çok takımlarına sahiplenmeleri güzel ama destege gelince yapamıyorlar takımı güzelce desteklemiyorlar kendilerine ait besteleri yok 2 tane beste söylediler ikiside sakaryanın besteleri gözüm deplasman tarafına takıldı bir baktım adanalılar aşk-ı deplasman diye pankart asmışlar baya şaşırttı oda beni inşallah süper lige gelirse tavşanlı maçta arkadaşlada çok konuştuk biz baya saglam gideriz kütahya ya o stadı biz doldururz nerdeyse lafı fazla uzatmak istemiyorum tavşanlıya başarılar diliyorum...

Sen yine iyi manzaraları görmüşsün... Derbi maçlarda falan ana caddeyi ikiye bölüyorlar Kütahya da. Atıyorum üst taraf fenerbahçeliler aşağı taraf beşiktaşlılar. Karşılıklı atışıyorlar falan 200 300 gruplar halinde. Üniversitede çarşı grubu stand açmış, gittim konuşmaya işte Eskişehirde hiç göremiyoruz neden açmıyorsunuz orada daha etkin olmanız lazım falan filan.LOLYa kardeşim orayada açtık 2 gün sonra kapattırdılar birdaha açmıyoruz dedi.Big%20smileKarşıdan ses gelmesi olayıda oradaki kapalı tribün ile alakalı. Pimapen camlardan ve basık çatıdan seken sesi tekrar duyuyorsun buna akustik deniyor. Sadece orta kısımdan alınıyor o ses.SmileDikkat ettiysen karşılıklı bestelerden ufacık kapalıdan nasıl ses geliyor üç katı neşterden nasıl ses gidiyor.Smile
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 22:30

edit..

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 22:37
Alıntı yapılan Curva_Eses

Sen yine iyi manzaraları görmüşsün... Derbi maçlarda falan ana caddeyi ikiye bölüyorlar Kütahya da. Atıyorum üst taraf fenerbahçeliler aşağı taraf beşiktaşlılar. Karşılıklı atışıyorlar falan 200 300 gruplar halinde. Üniversitede çarşı grubu stand açmış, gittim konuşmaya işte Eskişehirde hiç göremiyoruz neden açmıyorsunuz orada daha etkin olmanız lazım falan filan.LOLYa kardeşim orayada açtık 2 gün sonra kapattırdılar birdaha açmıyoruz dedi.Big%20smileKarşıdan ses gelmesi olayıda oradaki kapalı tribün ile alakalı. Pimapen camlardan ve basık çatıdan seken sesi tekrar duyuyorsun buna akustik deniyor. Sadece orta kısımdan alınıyor o ses.SmileDikkat ettiysen karşılıklı bestelerden ufacık kapalıdan nasıl ses geliyor üç katı neşterden nasıl ses gidiyor.Smile
Biliyorum kardeşim tavşanlıdaykende gs şampiyon olmuştu tavşanlıda yer yerinden oynamıştı Big%20smileGözünü seveyim valla eskişehiriminSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır