Sayfayı yazdır | Close Window

TKİ Tavşanlı Linyitspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3557
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 00:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TKİ Tavşanlı Linyitspor
Gönderen: SoLdat
Konu: TKİ Tavşanlı Linyitspor
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:46

Bugünkü Adanaspor maçını son dakika golüyle 2-1 kazandılar. Süper lige çıkma yolunda çok önemli bir galibiyet aldılar ve 3. sıraya yükseldiler. İnşallah süper lige çıkarlar. Tribünlerindede çok sayıda ESKİŞEHİRSPOR atkısı vardı Clap

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Yanıtlar:
Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:51
tavşanlı ne zaman bizim rakibimiz oldu ki Confused

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3256&PN=8 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3256&PN=8

-------------

Gönderen: ReprimonD
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:54
bende tavşanlıyla ilgili başlık açıcaktım ama malum forumdan 500 tane moderetor var.
konu gereksiz.bunu surda tartışabiliriz triplerine giriyolar.

neyse.
maçı izledim tavşanlı takım olarakta taraftar olarakta çok hosuma gidiyor.
hatta forumdan "kurban"la konustuk.
cumartesi bizim maç pazarda onlarınki denk gelirse kütahyaya maçı izlemeye gidicez.
gelmek isteyen varsa onlarada haber verelimSmile

-------------
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
http://www.eeskisehir.com - Eskişehir

Gönderen: ReprimonD
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:55
ben daha yazarken moderator yazmıs.

-------------
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
http://www.eeskisehir.com - Eskişehir

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:56
Erhan abi rakibimiz olmasalar bile konu açmayı hak ediyorlar yakın olduğumuz için. Bozüyük gibi mesela

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:57
Sempati ile bakıyorum gerçekten güzel yolda ilerliyorlar.Umarım seneye süper ligde karşılaşırız.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:00
Böyle devam ederlerse neden olmasın. Taraftar, futbolcu, yönetim inanmış gibi. Bugün de geriden gelip kazandılar. Üstelik iç saha maçlarını Kütahya'da oynuyorlar ki büyük dezavantaj aslında.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:02
Başlık açılması bence de iyi olmuş. Bizi çok seven renklerini bizden almış bir kulübün bir başlıklı yeri çok görülmemeli.

Bu sene de çok kötü başlamalarına rağmen müthiş ilerliyorlar. İnşallah sonunu getirirler. Ama bir de stat problemleri var inşallah çözülür.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan SoLdat

Erhan abi rakibimiz olmasalar bile konu açmayı hak ediyorlar yakın olduğumuz için. Bozüyük gibi mesela

yok ben karşı değilim gerek yok demek istedim yoksa benimde sempatim var ,
orada çalışan çok fazla ESESlimiz var hem bende isterim süper lige çıkmalarını ve çıkarlarsa bir İLK yapmış olacaklar çünkü hiç bir ligte beklemeden süper ligte olacaklar bunu çok nadir takım yaptı, sürekli tırmanışta

-------------

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:07
Alıntı yapılan StS

Başlık açılması bence de iyi olmuş. Bizi çok seven renklerini bizden almış bir kulübün bir başlıklı yeri çok görülmemeli.

Bir yanlışlığı düzeltmek isterim. Tavşanlı Linyitspor 1943 yılında kurulmuştur. Renklerini bizden almaları söz konusu değildir.

Alıntı yapılan ReprimonD

maçı izledim tavşanlı takım olarakta taraftar olarakta çok hosuma gidiyor.
hatta forumdan "kurban"la konustuk.

Allah nasip ederse Uğur ve bir kaç arkadaş maç günü istediğimiz gibi olursa 3 hafta sonra atkılarımız formalarımızla Linyitspor-Diyarbakırspor maçına trenle Kütahya'ya gideceğiz. İnşallah daha kalabalık katılım olur. Kalabalık gider geliriz.

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:11
Bana tavşanlıdan bir arkadaşım demişti renklerini Es-Es ten aldı diye. Peki 1943 te kurulduğunda farklı bir renkte olup renk değiştirmiş olamaz mı? Bjk gibi beşiktaşta kırmızı-beyaz renkten bir yas sonrası siyah-beyaz renge geçmişler.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:13
        KULÜBÜN TARİHCESİ      :

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumuna (T.K.İ.) bağlı olan Garp Linyitleri İşletmesinde (G.L.İ.) çalışan Memur ve İşçiler ile eş ve çocuklarının spor faaliyetlerinde bulunması amacı ile 1943 yılında kurulmuş, 3530 sayılı Beden Terbiyesi Kanunu ve Derneklern Kanununun ilgili hükümlerine istinaden 16 Mayıs 1945 tarihinde “ G.L.İ. Gençlik Kulübü “ adı altında sportif faaliyetlerine başlamıştır.
                   17 Eylül 1973 tarihinde “G.L.İ. Linyitspor Gençlik Kulübü” adı altında dernekleşmiş, 28 Ağustos 1980 tarihinde “ G.L.İ. Tavşanlı Linyitspor Kulübü” adı altında yeniden Müessese kulübü haline dönüşmüş, 27 Haziran 1987 tarihinde Kurum Kulübü sıfatı ile “ T.K.İ. TAVŞANLI LİNYİKSPOR KULÜBÜ” adı altında dernek olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2006-2007 futbol sezonunda büyük bir başarı göstererek 3. lige çıkmayı başaran kulübümüz 2007 yılında yapılan Olağan üstü Kongrede isim değişikliğine gidilmiş ve ismi TAVŞANLI BELİDİYESİ TKİ LİNYİTSPOR olarak değiştirilmiştir. 2009 yılı Olağan Kongrede tekrar isim değişikliğine gidilmiş, Kulübümüzün adı TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR olarak değiştirilmiştir.
                   Kulübümüzün renkleri KIRMIZI-SİYAH olarak belirlenmiş olup, kırmızı renk kanı temsil ederken, siyah renkte G.L.İ.çalışanlarının ürettiği Kömürü temsil etmektedir.

Alıntı : http://www.tavsanlilinyitspor.com/tarihce.asp - http://www.tavsanlilinyitspor.com/tarihce.asp

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:50
Mütevazi kadrolarıyla inanılmaz işler başarmaya devam ediyorlar. Bilmiyorum yedirirler mi ama Tavşanlı Linyit Süper Lig'e çıkarsa kimse şaşırmasın. Şu bir gerçek ki yaptıkları işlerle Süper Lig'i hakediyorlar. Şehir, yönetim, teknik kadro, futbolcular çok sıkı kenetlenmiş birbirine. Hoffenheim modeli Türkiye'de gerçek oluyor. 4 yıl önce Amatör'de olan takım adım adım Süper Lig'e yürüyor. Tribünlerinde çok sayıda Eskişehirspor atkılı taraftar var.  Yolları açık olsun, Süper Lig yolunda başarılar.

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 16:54
Durdurmasın sizi hiç bir it. Süper lige çık Tavşanlı Linyit.Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: kafakar
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 17:11
acıkcası bende bı maclarına gıtmek ıstıyorum cunku gercekten ınanılmaz sonuclar alıyorlar dılerım super lıge cıkarlar .....

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 17:22
Tavşanlı bir yana Kötahya öbür yana...Komşu dediler,her şeyi yapmaya çalıştılar,afyondada,kütahyadada yedik ama bizde yedirdik.Afyon'un Emirdağ ı,Bileciğin,Bozüyüğü haykırdı;
-Es Es liyiz diye ve bağrımızdadırlar her zaman,sıra geldi Tavşanlı ya,Linyit e...
Hepinizi seviyoruzClap

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 17:24
Tavşanlı takımı inşallah süper lige çıkar,bugün Eskişehir'den birçok arkadaşımız bu maça gitti  banada teklif geldi ama işlerimden dolayı gidemedim giden arkadaşlar burdan resimleri paylaşır.

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: echotr
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 17:47
Aslen tavşanlılı olduğum için ve orada hala çevrem olduğu için çok iyi biliyorum, bank asya süper lig de iken ve super ligdeki maçlarımızda tavşanlıdan ve kütahya dan bizi desteklemeye gelen çok sayıda taraftar oldu. Eskişehirspor atkılarıyla, formalarıyla tribünlerimizde takımımızı desteklediler.

-------------
Ne dostluk ne kardeşlik, bize yakışan centilmenlik...

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 18:42
tavsanli bu sene super lige cikacak gibi duruyor. umarim cikarlar.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:30
S.a arkadaslar.Bugun arkadaslarla adalar mıgros önünde toplanıp tıp fakultesınde yatan arkadasımız ıcın kan vermeye gittik.Kan vermeye gıderken arkadaslarla hadı tavsanlı macına gıdelım demeye basladık.Macın baslamasına 15 dakıka vardı.Bız önce kan vermeye gıttık.macın 35. dakıkası falandı bız eskişehırden 7 arkadas ve 2 araba ıle yola cıktık.Kutahya ya vardıgımızda macın 65. dakıkası falandı.Bızlerı gorunce tavsanlılınyıtspor lu taraftarlar oo ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI gelmıs dıye hepsı sevınclı bır sekılde soylenmeye baslandı.Stada nasıl gırecegız derken onlar surdan tırmanın dedıler.Bızde tam tırmanmaya gecerken polısler geldı.Olmaz gıdın bılet alın dedıler.Bızler tamam goster yerı alalım dedık.Daha sonra NESTER grubunun oldugu yere dogru gıttık.Orada sagolsunlar bızlerı gorunce hosgeldınız dedıler.Gorevlıyı bulup kapıyı actırdılar.Gorevlnın su sozu cok hostu.Sadece ESKİŞEHİRSPOR taraftarları 7 kısı alınacak.Bızler tam gırmeye calısırken kutahyalı bır arkadas onume gectı ve ESKİŞEHİRLİYİM dedı ve 7.cı kısı o oldu.Ben nerdeyse dısarda kalıyordum.Neysekı gırebıldık trıbune.70 dakıka yı gecmıstı stada gırmıstık ve mac 1-1 dı.NESTER  grubu basındakı macıt arkadas  trıbunlere eskişehirsporlu arkadaslarımız bızı desteklemeye gelmısler deyınce hepsı bırden hosgeldınız dedıler.Sunu atladım.Maca gıderken tavsanlılı bır kardesımızı aradık mac kac kac dıye sormak ıcın,oda bıze 1-1 dedı bızde merak etme bız gelıyoruz 2-1 alırsınız dedık.Ve sonucta macı 2-1 tavsanlılınyıtspor kazandı.Hepsıne ayrı ayrı tesekkurler.Ve bızım sıvas macına gelmek ıstedıklerını ama cuma gunu olunca gelemedıklerını yalnız eskişehirspor macına geleceklerını soyledıler.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: iparralde26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:33
doğma büyüme tavşanlılyıyımdır. annemin babamın emekli olduğu kurumun takımı başarılı sonuçlarla bizi sevindiriyor uzaklarda. ama linyit bir alt ligde ve bank asyada mücadele etmeye başladığından beri herkes linyit'i sevmeye başladı kentte. halbuki çoğu tavşanlılı lşnyit'i sevmezdi ben küçükken. onların takımı tavşanlı genç yurdu spor klübüdür. ama noldu düne kadar ada stadında küfür ettikleri takımın sevdalıları oldular.

-------------
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:37
Bugün maçtaydım. Linyit taraftarı takımına gerçekten sahip çıkıyor. 60 Kilometre öteden gelipte 12 bin kişilik Dumlupınar Stadını hemen hemen her maç doldurmak muhteşem bir olay. Ben o stadı hiç boş görmedim. Bugün yer yer az boşlukların olması maçı TRT1in yayınlamasıydı. Atkısız formasız adam yok tribünde 7den70e siyah kırmızı. Eskişehirsporlu göremedim çevremde. Ama Bursalılar Linyiti fena sahiplanmiş pankartlar dernekler 16 43 olayları falan. Heryer Bursasporlu stadyumda... Polarlar atkılar. Destek açısından sıkıntı yok her tribün bağırıyor. Sadece biraz fazla küfür var, o kadar.. Takımlarını " Alemin allahı buraya" şeklinde tribüne çağıran Adanaspor taraftarlarının astıkları bir pankartta dikkatimden kaçmadı... Smile ;

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: iparralde26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:40
o tezahüratı adana demirspor yapıyor diye biliyorum. bu arada tvde izlediğim kadayıla kameranın karşısındaki tribünde çok net eskişeşhrpsor atkısı açan bi taraftarımız vardı. beyaz atkıydı bu. 

-------------
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:42
Beyaz atkı acan bendım kardesım.Kombıne ıle dagıtılan kaskollardan..

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:42
Alıntı yapılan esesserkan26

S.a arkadaslar.Bugun arkadaslarla adalar mıgros önünde toplanıp tıp fakultesınde yatan arkadasımız ıcın kan vermeye gittik.Kan vermeye gıderken arkadaslarla hadı tavsanlı macına gıdelım demeye basladık.Macın baslamasına 15 dakıka vardı.Bız önce kan vermeye gıttık.macın 35. dakıkası falandı bız eskişehırden 7 arkadas ve 2 araba ıle yola cıktık.Kutahya ya vardıgımızda macın 65. dakıkası falandı.Bızlerı gorunce tavsanlılınyıtspor lu taraftarlar oo ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI gelmıs dıye hepsı sevınclı bır sekılde soylenmeye baslandı.Stada nasıl gırecegız derken onlar surdan tırmanın dedıler.Bızde tam tırmanmaya gecerken polısler geldı.Olmaz gıdın bılet alın dedıler.Bızler tamam goster yerı alalım dedık.Daha sonra NESTER grubunun oldugu yere dogru gıttık.Orada sagolsunlar bızlerı gorunce hosgeldınız dedıler.Gorevlıyı bulup kapıyı actırdılar.Gorevlnın su sozu cok hostu.Sadece ESKİŞEHİRSPOR taraftarları 7 kısı alınacak.Bızler tam gırmeye calısırken kutahyalı bır arkadas onume gectı ve ESKİŞEHİRLİYİM dedı ve 7.cı kısı o oldu.Ben nerdeyse dısarda kalıyordum.Neysekı gırebıldık trıbune.70 dakıka yı gecmıstı stada gırmıstık ve mac 1-1 dı.NESTER  grubu basındakı macıt arkadas  trıbunlere eskişehirsporlu arkadaslarımız bızı desteklemeye gelmısler deyınce hepsı bırden hosgeldınız dedıler.Sunu atladım.Maca gıderken tavsanlılı bır kardesımızı aradık mac kac kac dıye sormak ıcın,oda bıze 1-1 dedı bızde merak etme bız gelıyoruz 2-1 alırsınız dedık.Ve sonucta macı 2-1 tavsanlılınyıtspor kazandı.Hepsıne ayrı ayrı tesekkurler.Ve bızım sıvas macına gelmek ıstedıklerını ama cuma gunu olunca gelemedıklerını yalnız eskişehirspor macına geleceklerını soyledıler.

ayrıca diğer resimlere burdan bakabilirsiniz..

http://www.facebook.com/home.php#!/photos.php?id=125164174184314 - http://www.facebook.com/home.php#!/photos.php?id=125164174184314

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 19:52
Alıntı yapılan iparralde26

o tezahüratı adana demirspor yapıyor diye biliyorum. bu arada tvde izlediğim kadayıla kameranın karşısındaki tribünde çok net eskişeşhrpsor atkısı açan bi taraftarımız vardı. beyaz atkıydı bu. 

Adanaspor takımı maç öncesi tribüne bu şekilde çağırdı. Ayrıca takımın her maçında taraftarımız var... Ben sadece çevremde göremedim dedim. Çevremde çoğu kişi Bursasporluydu.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:01
Merak etme o bursalılar vardı. Ama macın bıtıs dudugu ıle  ES ES ES KI KI KI ESKI ES dıye tezahurat yapıldı ve onlara gereken cevap verılmıstır.Sehır merkezınde de bızler kaskolarlarımızla araba ıle dolasırken bızı tavsanlılı sanıp alkıslayan ama sonra ESES MARSINI duyunca onlerıne bakan bursalıların suratlarını da gormek ısterdınız acıkcasıLOL

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:07
Bursa Linyit alakasını çözemedim.Açıklarsanız sevinirim.Civarda çok mu Bursa'lı var?

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:12

-------------
NEFER

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:12
Serkan abi güzel olmuş LOL ben sizi göremedim ve o tezahuratıda duymadım yan kısımdaydım pek ses gelmiyor bu tarafa. Burak kardeşim onu bende çözemedim Big%20smile Bursada yaşayan Tavşanlılılar dernek falan kurmuş 16 43 pankartları falan vardı. Arkalarında Legend Texas yazan yeşil polarlı kişiler ve Bursaspor atkılılar fazlalıktaydı.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:15
Gördüğünüz yeşil beyazlıların bazıları denizli veya sakarya atkısıda olabilir.
Bu fotoğraftaki gibi:

-------------
NEFER

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:17
Sakaryasporluların grubu var kapalı tribündeler sanırım baya kalabalık onlar her maça gidiyor :) Yok Bursasporluydu hepsi dikkat ettim. Sakaryasporlularında Linyite ilgileri büyük...

-------------

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 20:40
1 sene tavşanlıda üniversite okumamla birlikte tavşanlıya kanım ısınmıştı zaten Bugun de arkadaşla birlikte sabah 9 treniyle kütahya'ya gidip tavşanlı maçını izleyip hemde biraz olsun destek verelim dedik gittik şehre indik garda sagda gs formalı solda fenerli var çarşıda adamın kafasında çarşı yazılı bereler var bir kez daha eskişehirli ve eskişehirsporlu olmaktan gurur duydum neyse biletimizi aldık maça girdik yavaş yavaş dolmaya başladı stad ve bir sürü bursalı polarlı atkılı bursalılar vardı şaşırdım bursa tavşanlı ne alaka diye sonradan pankarta bursa tavşanlı dernegi felan baya iç içe olmuşlar bursayla baya dolmuştu neşter tribünü felan iyi destek yapıcaklarını sandım ama birkez daha yanıldım karşıda olan hopörlerden tribün sesleri geliyo galiba tvden daha iyi ses çıksın diye ama maçta ne dedikleri belli degil hemen neşterin biraz ilersine oturduk maçı izlemeye başladık ama o kadar kötü bagrıyorlarki hiç ses gelmiyo bize ne dedikleri anlaşılmıyo tavşanlı gol yiyince tamamen sustular bu seferde ve baya bir hakemle küfürleşmeler çok takımlarına sahiplenmeleri güzel ama destege gelince yapamıyorlar takımı güzelce desteklemiyorlar kendilerine ait besteleri yok 2 tane beste söylediler ikiside sakaryanın besteleri gözüm deplasman tarafına takıldı bir baktım adanalılar aşk-ı deplasman diye pankart asmışlar baya şaşırttı oda beni inşallah süper lige gelirse tavşanlı maçta arkadaşlada çok konuştuk biz baya saglam gideriz kütahya ya o stadı biz doldururz nerdeyse lafı fazla uzatmak istemiyorum tavşanlıya başarılar diliyorum...

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 21:48
Pek detaya gırmıyecem ama kutahya donusu bızlere 10 plakalı bır opel markalı arac sıyah-yesıl bır kaskolu camdan acıp  dıslerını sıkıp gosterdı.Daha sonra bunları yakaladık araba ıle camı actım ısaret ettım.Cek saga arabanın ıcı dolu en asagı 7 kısı.Araba durmuyor sagımızdan solladı gectı bızı.Bız yakın takıp devam.sellektor arabanın arkasından ayrılmıyoruz.Bıze yol vermıyor bu kovalamaca belkı 5 km surdu.Ve sonunda sagından solladık.Onune gectık dur dıyoruz durmuyor.Bır kmayon sagdan gıdıyor.Arkadasıma  yanas kamyona ama gecme dedım.Bu sefer sıkıstırmıstık.Arkadan gelen arkadaslar 1 dakıka sonra bıze yaklasacaktı.O sıra yan serıde gecen bır yol vardı.Bunlar bırden yan serıde gectı ve kutahya ya dogru kacmaya basladılar.Bu bıze kaskol acan kısıler demek kı sakaryalıymıs.Ama  kaskol acıpda sonradan gerı vıtes yapanıda bugun cok ıyı gorduk.Bugun cok guzel bır gundu..

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 21:55
Abi normal kaçmaları sakaryalı onlar Big%20smile

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 22:00
Tavsanli cografi konumu itibari ile Bursa'ya yakin, Bursalilarin ilgisinin bir sebebi de bu olabilir. Taraftar olarak ilgi gostermenin yanisira kulupler bazinda da dayanismaya ihtiyac var, ben hem Eskisehirspor'un, hem de Bursaspor'un ara transfer doneminde kadrolarinda dusunmedikleri bazi oyunculari Tavsanli Linyitspor'a verebileceklerini dusunmustum ama nedense olmadi.
Tavsanli Linyitspor basligi acilmisken, daha once Bank Asya 1. Lig konu basligina yazmis oldugum ve Mithat Korler'in Tavsanli Linyitspor'a besteledigi marsi iceren videoyu buraya tasiyorum:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=134438163288914&oid=125164174184314 - http://www.facebook.com/video/video.php?v=134438163288914&oid=125164174184314
Mete

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 22:16
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Abi normal kaçmaları sakaryalı onlar Big%20smile
3 gün öncede Ads'lilerden kaçıyorlardı. Alıştılar adamlar.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 22:24

1 sene tavşanlıda üniversite okumamla birlikte tavşanlıya kanım ısınmıştı zaten Bugun de arkadaşla birlikte sabah 9 treniyle kütahya'ya gidip tavşanlı maçını izleyip hemde biraz olsun destek verelim dedik gittik şehre indik garda sagda gs formalı solda fenerli var çarşıda adamın kafasında çarşı yazılı bereler var bir kez daha eskişehirli ve eskişehirsporlu olmaktan gurur duydum neyse biletimizi aldık maça girdik yavaş yavaş dolmaya başladı stad ve bir sürü bursalı polarlı atkılı bursalılar vardı şaşırdım bursa tavşanlı ne alaka diye sonradan pankarta bursa tavşanlı dernegi felan baya iç içe olmuşlar bursayla baya dolmuştu neşter tribünü felan iyi destek yapıcaklarını sandım ama birkez daha yanıldım karşıda olan hopörlerden tribün sesleri geliyo galiba tvden daha iyi ses çıksın diye ama maçta ne dedikleri belli degil hemen neşterin biraz ilersine oturduk maçı izlemeye başladık ama o kadar kötü bagrıyorlarki hiç ses gelmiyo bize ne dedikleri anlaşılmıyo tavşanlı gol yiyince tamamen sustular bu seferde ve baya bir hakemle küfürleşmeler çok takımlarına sahiplenmeleri güzel ama destege gelince yapamıyorlar takımı güzelce desteklemiyorlar kendilerine ait besteleri yok 2 tane beste söylediler ikiside sakaryanın besteleri gözüm deplasman tarafına takıldı bir baktım adanalılar aşk-ı deplasman diye pankart asmışlar baya şaşırttı oda beni inşallah süper lige gelirse tavşanlı maçta arkadaşlada çok konuştuk biz baya saglam gideriz kütahya ya o stadı biz doldururz nerdeyse lafı fazla uzatmak istemiyorum tavşanlıya başarılar diliyorum...

Sen yine iyi manzaraları görmüşsün... Derbi maçlarda falan ana caddeyi ikiye bölüyorlar Kütahya da. Atıyorum üst taraf fenerbahçeliler aşağı taraf beşiktaşlılar. Karşılıklı atışıyorlar falan 200 300 gruplar halinde. Üniversitede çarşı grubu stand açmış, gittim konuşmaya işte Eskişehirde hiç göremiyoruz neden açmıyorsunuz orada daha etkin olmanız lazım falan filan.LOLYa kardeşim orayada açtık 2 gün sonra kapattırdılar birdaha açmıyoruz dedi.Big%20smileKarşıdan ses gelmesi olayıda oradaki kapalı tribün ile alakalı. Pimapen camlardan ve basık çatıdan seken sesi tekrar duyuyorsun buna akustik deniyor. Sadece orta kısımdan alınıyor o ses.SmileDikkat ettiysen karşılıklı bestelerden ufacık kapalıdan nasıl ses geliyor üç katı neşterden nasıl ses gidiyor.Smile

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 22:30

edit..

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 22:37
Alıntı yapılan Curva_Eses

Sen yine iyi manzaraları görmüşsün... Derbi maçlarda falan ana caddeyi ikiye bölüyorlar Kütahya da. Atıyorum üst taraf fenerbahçeliler aşağı taraf beşiktaşlılar. Karşılıklı atışıyorlar falan 200 300 gruplar halinde. Üniversitede çarşı grubu stand açmış, gittim konuşmaya işte Eskişehirde hiç göremiyoruz neden açmıyorsunuz orada daha etkin olmanız lazım falan filan.LOLYa kardeşim orayada açtık 2 gün sonra kapattırdılar birdaha açmıyoruz dedi.Big%20smileKarşıdan ses gelmesi olayıda oradaki kapalı tribün ile alakalı. Pimapen camlardan ve basık çatıdan seken sesi tekrar duyuyorsun buna akustik deniyor. Sadece orta kısımdan alınıyor o ses.SmileDikkat ettiysen karşılıklı bestelerden ufacık kapalıdan nasıl ses geliyor üç katı neşterden nasıl ses gidiyor.Smile
Biliyorum kardeşim tavşanlıdaykende gs şampiyon olmuştu tavşanlıda yer yerinden oynamıştı Big%20smileGözünü seveyim valla eskişehiriminSmile

-------------

Gönderen: paşalı_26
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 00:40

Evet arkadaşlar AŞKI ŞEHİR TAVŞANLI LİNYİT MAÇINDAYDI

-------------

Gönderen: sağlığın gülü
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 01:31
Arkadaşlar ilk baş aşk ı şehir ekibi olarak kan bağışına gittik tıp fakültesine onlara gelenler için çok tşk ederim sonra tavaşnlı linyit maçına gitme kararını aldık ve bizi çok iyi karşıladılar eskişehir den geldiğimiz için stad kapıları ücretsiz açıldı sağolsun abdullah kardeşimize neşter grubu bizzat bizle kendileri ilgilendiler onlarda bizim maçımıza gelmek istiyorlarmış ama maçlar çakışıyor diyorlar bilginiz olsun NEŞTER grubu na çok tşk ederiz çok güzel bir  pazar günü oldu herşey gönlünüz ce olsun...

-------------
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...

Gönderen: Nakkarecizalim
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 03:10
Ayıdan post,topbursadan dost olmaz.ilk yıl yalaka,2.yıl kümeye diye bağırdılar bize,affetmem mümkün değil bu sözleri.Şimdi Tavşanlıya yalakalık yapıyorlar sonrası ne olacak.

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 09:21
Dün maç bitiminde futbolcular taraftarın yanına geldiklerinde bir kardeşimizi gördüm eses kaşkolunu açmış trt1 tam ona odaklanmış gösteriyordu. Tavşanlı maçına giden esesli kardeşlerimi tebrik ederim destek verdikleri için. 

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 10:02
tavşanlının başarısı gerçekten daha önceki oftaş yada buca başarılarından farklı. oftaş beraber oynayan iyi kurulmuş bir takımdı, bucanın genel imkanları tavşanlıya göre çok daha iyiydi.

şimdi tavşanlı kendi sahasında maç yapamamasına rağmen burda. bunda etkenler oyuncuların takım olabilmesi ve bir miktarda bu sene bank asyadaki takımların oldukça kötü oluşu.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 13:08
iyi iş çıkarıyorlar bravo

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 15:54
pankartları çok kötü gözlemlediğim kadarıyla bize her yer tavşanlı yok asla yalnız yürümeyeceksin yürüyedur falan ne gerek var ki .

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 16:17
tavşanlı kütahya'nın en büyük ilçesi. linyit işletmeleri nedeniyle ekonomisi çok canlıdır. almancısı ve zengini boldur. leblebi üretiminde de ciddi bir yeri vardır.

tavşanlının ligde kalması bile başarı görülürken neredeyse süper lige çıkacak duruma geldi.

tavşanlı büyük bir başarıya imza atmak üzere.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: emreses
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 18:42
Yozgatta öğretmen olarak görev yaparken 3 tane Tavşanlılı ile aynı evde kaldım, Hepsi Eskişehir'i çok severler ,Kütahyayı sevmezler. Tüm alışverişlerini Eskişehirden yaparlar. Espark ta 43 HX uzantılı plakalar onlarındır. Hatta her hafta düzenli maça gelen Tavşanlılı 4 kişiyi tanıyorum. Arabaları ile Eskşehir'e maça geliyorlar.  Tavşanlı, Bozüyük, Emirdağ gibi Eskişehir olmayan yerleri  sahiplenmek bizi büyütür, Bölgenin en önemli taraftar ve futbol kenti olduğumuzu perçinler.

-------------
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 18:51
Yanlız Neşter bence çok iyi bir grup ismi. Acayip hoşuma gitti.Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 22:49
Alıntı yapılan olumune_eses

Dün maç bitiminde futbolcular taraftarın yanına geldiklerinde bir kardeşimizi gördüm eses kaşkolunu açmış trt1 tam ona odaklanmış gösteriyordu. Tavşanlı maçına giden esesli kardeşlerimi tebrik ederim destek verdikleri için. 

O atkıyı açan damalı bayrağı sallayanda benim :) inşallah başka bir maça  daha dolu gitmeyi düşüyoruz aşk ı şehir  ile ama ordaki ortamı görmeniz lazımdı bizimle nasıl sarılıyorlar bizi çok seviyorlar ben bizzat bizim İstanbul daki kasımpaşa maçımıza geldiklerini  biliyorum NEŞTER grubuna bir daha tşk ederim...Clap

-------------

Gönderen: khan
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 22:54
Tavşanlı teşvik kapsamındaki en avantajlı yerlerden biri.Organize sanayisi ile birçok firmanın tercih ettiği yer konumunda.İstanbul ve Bursa'daki bir çok yan sanayi firması buraya kayıyor.Nursan gibi büyük otomotiv yan sanayi firması bile burayı tercih etti.

Bu gelişmeler mutlaka buranın futbol takımınada yansıyacaktır.Önümüzdeki yıllarda daha başarılı bir Tavşanlı görebiliriz.

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 00:21
Umarım bu yıl süperlige çıkarlar.Bende gelmek isterim bidahaki gidişinizde hüseyin.

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 00:27
İnsallah aşk ı şehir eskişehir facebook sayfasından takip edebilirsin aslında bizi :)

-------------

Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 04:58
Tavsanli Linyitspor sezonun ilk yarisinda Giresunspor ve Diyarbakirspor deplasmanlarinda kazandiktan sonra rakip teknik direktorlerin (Husnu Ozkara-Giresunspor, Suat Kaya-Diyarbakirspor) istifa etmesine sebep olmustu. Bu haftaki Adanaspor galibiyetinden sonra da Adanaspor teknik direktoru Osman Ozdemir istifa etmis:
http://www.ekspresgazete.com/?/haber/oku/27898 - http://www.ekspresgazete.com/?/haber/oku/27898
Mete

Gönderen: CAPTAİN
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 09:15

Tavşanlıya karşı benimde sempatim var ve maçlarını takip ediyorum,süperlige gelmeleri ilginç olur gerçekten..

Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 10:24
Alıntı yapılan esesserkan26

Pek detaya gırmıyecem ama kutahya donusu bızlere 10 plakalı bır opel markalı arac sıyah-yesıl bır kaskolu camdan acıp  dıslerını sıkıp gosterdı.Daha sonra bunları yakaladık araba ıle camı actım ısaret ettım.Cek saga arabanın ıcı dolu en asagı 7 kısı.Araba durmuyor sagımızdan solladı gectı bızı.Bız yakın takıp devam.sellektor arabanın arkasından ayrılmıyoruz.Bıze yol vermıyor bu kovalamaca belkı 5 km surdu.Ve sonunda sagından solladık.Onune gectık dur dıyoruz durmuyor.Bır kmayon sagdan gıdıyor.Arkadasıma  yanas kamyona ama gecme dedım.Bu sefer sıkıstırmıstık.Arkadan gelen arkadaslar 1 dakıka sonra bıze yaklasacaktı.O sıra yan serıde gecen bır yol vardı.Bunlar bırden yan serıde gectı ve kutahya ya dogru kacmaya basladılar.Bu bıze kaskol acan kısıler demek kı sakaryalıymıs.Ama  kaskol acıpda sonradan gerı vıtes yapanıda bugun cok ıyı gorduk.Bugun cok guzel bır gundu..

Buda dıslerını sıkıp kaskol gosteren ama sonradan gerı vıtes yapan YESIL-SIYAH renklı taraftarların kütahya'ya gerı donduklerı yerdekı eglenceLOL

http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=10150112382633886&comments - http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=10150112382633886&comments

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: nezih
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 11:54
Tavşanlı Linyitsporlu futbolcularda da sanırım Eskişehirspor bağlılığı var.Antalya kamp döneminde Eskişehirspor-Aue maçı sırasında Tavşanlılı futbolcularda kenardan maçı izliyorlardı.Hatta bizim tribünle karşılıklı kırmızı-siyah bile yaptık.Onları tribüne çağırdığımızda anladıkki onlarda tavşanlılı futbolcular,çünkü 15 dakika sonra yan sahada antremana başladılar.

-------------
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 15:07
bende birdahaki maça gelmeyi çok isterim tavşanlıda 6 yıl kaldım ama güzel  oragnizasyon ve pazar günü olan bir maç olursa gelirim şöyle 100 200 kişi olsak mükemmel olur arabamda var eşlik ederim size :))))

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 19:45

fazla taraftarı yok linyitin ayrıca yakışmıyorlar bank asya ya . linyit çıkacağına adana bolu ordu vb çıksın süper lige

-------------
ESES

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 20:12
Oftaş, Süper ligde oynadıysa, Tavşanlı'da hayli hayli oynayabilir. Orduspor  çıkacağına komşumuz Kütahyalılar çıksın. Bu bölgenin de spor olarak gelişime ihtiyacı var.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 05:19
Tavsanli Linyitspor-Adanaspor macinin ozet goruntuleri:
http://www.youtube.com/watch?v=8Q6FwtK12jo - http://www.youtube.com/watch?v=8Q6FwtK12jo
Adanaspor'un golunu gecen sezon takimimizda forma giyen Fahri Tatan kaydetmis.

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 14:19
Tanşanlı 1-0 Giresunspor
DK 45.

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: arslan
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:28
Tanşanlı 1-0 Giresunspor  Maç Sonucu
Gol DK:45  I.Dinler

Helal Tavşanlı Devam

-------------
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:31
Maç 1-0 T.Linyitspor'un üstünlüğü ile sona erdi. Lider Tavşanlı Linyitspor

-------------

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:32
maç fazlasıyla tavşanlı birinci sırada.. Clap

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: eyupozkan
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:33

kasımpaşadan sonra bi kardeş takım daha geliyor

bravo linyitspor

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:37
Fikstur cok zor. Belki play off

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 15:55
helal olsun tavşanlı

-------------

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 16:53
Haftaya Samsunspor - Tavşanlı
bu maç çok önemli, haydi Tavşanlı

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: onialanya
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 19:00
rwnktaslarımıza tebrıkler

-------------
yonetıme destek

Gönderen: dEScartES
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 20:06
cefakar madencilerimizin takımı komşumuz tavşanlı ya süper lig yolunda başarılar.. eğer süper lige çıkarsanız merak etmeyin yalnız değilsiniz..

samsun berabere kaldı tav tav tavşanlı hala lider...

-------------
HEP DESTEK TAM DESTEK
Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleriyiz (kütkş)

Gönderen: Zenci
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:08
tavşanlı 22 maç ve 40 puan ile lider
ikinci rize ise 23 maç 39 puanla ikinci.

-------------

Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:21
tebrikler tavşanlı

-------------

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:29
helal olsun tavsanli'ya

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:31
Alıntı yapılan dEScartES

cefakar madencilerimizin takımı komşumuz tavşanlı ya süper lig yolunda başarılar.. eğer süper lige çıkarsanız merak etmeyin yalnız değilsiniz..

samsun berabere kaldı tav tav tavşanlı hala lider...

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: 2şimşek6
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 23:21
Tebrikler..

-------------

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 01:53
Liderlik koltugunda artik Tavsanli oturuyor, helal olsun, insallah play offlara kalmadan yükselirler

-------------

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 08:28
liderliğini canı gönülden kutlarım büyük iş başarıyorlar

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 09:30
Tebrikler

-------------

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 09:42
helal olsun ,süper lig yakışır

-------------

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 09:46
tavşanlı büyük bir şans yakaladı. kalan 10 maçta havaya girmezler ve iyi mücadele ederlerse işi bitirirler.

kırıkkale ve sebattan sonra üçüncü ilçe takımı olarak süper lige çıkarlar.

-------------

Gönderen: Erkandes
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 09:47
koruyabilseler çok iyi bankasyada yukarılar çok karışık ne olacağı belli değil...

-------------
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 10:52
Tavşanlı az kaldı... bu hafta samsundan alınacak bir beraberlik harika olur
Galibiyet şampiyonluk kapısını aralar

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 10:53
süper lige çıkarsa çok güzel olur , tüm afyonun desteğinide alır,,hem de bizim

-------------

Gönderen: mr.tunga
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 11:00
Alıntı yapılan kayılı

tavşanlı büyük bir şans yakaladı. kalan 10 maçta havaya girmezler ve iyi mücadele ederlerse işi bitirirler.

Abi daha önce belirttiğiniz birşey varsa kaçırmış olabilirim ama lige ilçe takımı olarak sadece iki takım katılmadı değil mi, sayınca epey çıkıyor gibi.

-------------

Gönderen: 26mete26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 11:54
tavsanlının bir maçına onları destekleyeme gitsek iyi olamaz mı ? renklerden mi dir ne acayip sempati duydum takıma Big%20smile
tavsanlı basarılarının devamını diliyorum ClapClapClap

-------------
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!

Gönderen: gokhan26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 12:18

tavşanlı falan filan boş işler Ölümüne Tek EsEs

Gönderen: gokhan26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 12:21

Dead

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 12:25
süper ligde ilçe takımı olarak sadece kırıkkale ve akçaabat sebatspor yer aldı. büyük illerin merkez ilçelerinde yer alan takımlar (karşıyaka, göztepe, beşiktaş, fenerbahçe vs) ilçe takımı olarak değerlendirilmemiştir. 

Alıntı yapılan mr.tunga

Alıntı yapılan kayılı

Abi daha önce belirttiğiniz birşey varsa kaçırmış olabilirim ama lige ilçe takımı olarak sadece iki takım katılmadı değil mi, sayınca epey çıkıyor gibi.

-------------

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 13:04
Alıntı yapılan gokhan26

tavşanlı falan filan boş işler Ölümüne Tek EsEs

belliki farklı hesabın var kütahyayla kardeş şehrimizin takımı linyit i süperligde görmek isteriz.inşallah bunu başarırsınız.ClapClap

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 13:05
Fikstürleri zor ama bundan öncede zordu..Buraya kadar başardılar.Arkalarındaki takımların kadrolarına bir bakın,sene başında sorsalardı hepimiz düşmesinler yeter derdik.Çok başarılılar,tebrik ediyorum.İnşallah Süper Lig'e çıkarlar...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: bursAnkaraESES
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 13:18

Bana göre çıkma ihtimali en çok olan takım Rize.Rizespor çıkacaktır diyorum.Arkasından da en şanslı gördüğüm takımlar Tavşanlı ve Samsun.

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:20
bravo linyite. şaşırtmaya devam ediyorlar.
birde onlar gelsin süperlige.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:24
Rize Samsun Denizli çıkar. 

-------------

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:25
Tavşanlı Linyit takımının değeri 1.250.000 Euro.Biz bu parayı sadece Batuhanın bonservisine verdik.

Linyit bu sene Türk futbolunu yönetenlere çok güzel bir ders veriyor.Futbolda sadece para ile başarının gelmeyeceği takım ruhunun , arkadaşlığın , inanmanın ve doğru futbolcularla doğru sistemle oynamanın neler yapabileceğini gösteriyorlar.

Umarım bunu görüp ders çıkaran vardır.

-------------
NEFER

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:27

Denizli nin gemi su aldı batıyo bile gelwn vuruyo , giden vuruyo

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:31
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Denizli nin gemi su aldı batıyo bile gelwn vuruyo , giden vuruyo

Denizlinin çıkmasını istemem tribünleri bomboş adamlar şampiyonluga oynuyorlar ama stadları bomboş artık zatende gelen yeniyo giden yeniyo çıkmalarını istemiyorum samsun tavşanlı mersin gelmesini isterim...

-------------

Gönderen: SAH
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:31
Alıntı yapılan eserkan26

Tavşanlı Linyit takımının değeri 1.250.000 Euro.Biz bu parayı sadece Batuhanın bonservisine verdik.

Linyit bu sene Türk futbolunu yönetenlere çok güzel bir ders veriyor.Futbolda sadece para ile başarının gelmeyeceği takım ruhunun , arkadaşlığın , inanmanın ve doğru futbolcularla doğru sistemle oynamanın neler yapabileceğini gösteriyorlar.

Umarım bunu görüp ders çıkaran vardır.

dostum sana sonuna kadar katılıyorum,tavşanlı'da okudum,Ada stadında maç yönettim.Tavşanlı Linyitspor'un bu takım ruhu örneği,basamakları birer birer çıkışı bana ayrı bir gurur veriyor.Açıkcası Süper lig'e bence renk getirecek bir takım Tavşanlı Linyit spor...

-------------
SİZ HİC BEDENSİZ BİR RUHU SEVDİNİZ Mİ ???

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:38

bir de şunu isterim tavşanlıdan.

eğer süperlige çıkarlarsa sakın takımı s.lig çakallarına teslim etmesinler.

karabük gibi aynı hocalarıyla devam etsinler.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com