eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 781782783784>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 20:53
Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

ben onu bunu bilmem arkadaş..

koskoca çınar,şanlı bir camia,türk fubolunun en önemli kulüplerinden ESKİŞEHİRSPOR  prestij olarak tarihinin en kötü dönemini yaşıyor..ister kabul edin ister etmeyin..

başkanmış,yönetimmiş,hocaymış,sportif direktörmüş,teknik sorumluymuş hepsi fasa fiso..hepsi sanal..hepsi bu kulübün, bu büyük taraftarın enayi olduğunu zanneden sözde çokbilmişler..

birbirlerinden haberi olmayan kaş yapalım derken resmen gözümüzü çıkartmaya çalışan bu insanlar bundan 20-25 yıl öncesi bırakın bu tip görevleri kulübün kapısının önünden desturla geçebilirlerdi..

tamamen ahbab çavuş ilişkileriyle,enseye tokat g..te parmak felesefesiyle bu takım bir arpa boyu yol alamaz..

yalananın daniskası bunlarda,herbirinin ayrı makamlardan çalması bunlarda,şaşkın ördek misali kıçın kıçın yüzmek bunlarda..

ne diye ben bu adamlara sesimi çıkarmıycam?

ne diye gün birlik günüdür deyip susmayı tercih edeceğim?

ne diye yüzbinlerece ES ES sevdalısının gözünün içine baka baka yalan söylemelerine sesimi çıkarmayacağım?

sen sus,ben susayım,o sussun..eee kim tepkisini koyacak?

sözde tepki vermek adına porsuğun kıyısında  toplanıpta yüzünü görünce,tek ayak üstünde bir dakikada on tane yalan sallayan kişiyi en büyük başkan diye alkışlayan şakşakçılarmı?

hadi canım sizde...

Aman napıyorsunuz susss! Tam anlı şanlı taraftara narkozlama yapılıyordu.  Narkoza yeni baştan başla.  Ancak ne yaparsanız yapın bu taraftar boşa büyük olmadı. Feraseti ile eğriyi doğruyu ayırır. Narkozcular boşa uğraşmayın.
Kurbağaları nasıl pişirirler biliyor musunuz? Tenceredeki suya koyarlar sonra yavaş yavaş suyu ısıtırlar. Hayvancığın hoşuna gider. Su yavaş yavaş ısınır canını acıtmaya başladığında iş işten geçmiştir. Çünkü kasları o sıcaklıktaki suda pelte gibi olmuştur. Sıçrayıp tencere dışına kaçamaz. Ağır ağır canlı canlı pişer.  Kaynar suya atsalar veya birden sıcaklığı  artırsalardı Kurbağa daha pelteleşmemiş ve diri kasları ile zıplar kaçardı.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 20:55
Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

ben onu bunu bilmem arkadaş..

koskoca çınar,şanlı bir camia,türk fubolunun en önemli kulüplerinden ESKİŞEHİRSPOR  prestij olarak tarihinin en kötü dönemini yaşıyor..ister kabul edin ister etmeyin..

başkanmış,yönetimmiş,hocaymış,sportif direktörmüş,teknik sorumluymuş hepsi fasa fiso..hepsi sanal..hepsi bu kulübün, bu büyük taraftarın enayi olduğunu zanneden sözde çokbilmişler..

birbirlerinden haberi olmayan kaş yapalım derken resmen gözümüzü çıkartmaya çalışan bu insanlar bundan 20-25 yıl öncesi bırakın bu tip görevleri kulübün kapısının önünden desturla geçebilirlerdi..

tamamen ahbab çavuş ilişkileriyle,enseye tokat g..te parmak felesefesiyle bu takım bir arpa boyu yol alamaz..

yalananın daniskası bunlarda,herbirinin ayrı makamlardan çalması bunlarda,şaşkın ördek misali kıçın kıçın yüzmek bunlarda..

ne diye ben bu adamlara sesimi çıkarmıycam?

ne diye gün birlik günüdür deyip susmayı tercih edeceğim?

ne diye yüzbinlerece ES ES sevdalısının gözünün içine baka baka yalan söylemelerine sesimi çıkarmayacağım?

sen sus,ben susayım,o sussun..eee kim tepkisini koyacak?

sözde tepki vermek adına porsuğun kıyısında  toplanıpta yüzünü görünce,tek ayak üstünde bir dakikada on tane yalan sallayan kişiyi en büyük başkan diye alkışlayan şakşakçılarmı?

hadi canım sizde...

Aman napıyorsunuz susss! Tam anlı şanlı taraftara narkozlama yapılıyordu.  Narkoz yeni baştan başla.  Ancak ne yaparsanız yapın bu taraftar boşa büyük olmadı. Feraseti ile eğriyi doğruyu ayırır. Narkozcular boşa uğraşmayın.
Kurbağaları nasıl pişirirler biliyor musunuz? Tenceredeki suya koyarlar sonra yavaş yavaş suyu ısıtırlar. Hayvancığın hoşuna gider. Su yavaş yavaş ısınır canını acıtmaya başladığında iş işten geçmiştir. Çünkü kasları o sıcaklıktaki suda pelte gibi olmuştur. Sıçrayıp tencere dışına kaçamaz. Ağır ağır canlı canlı pişer.  Kaynar suya atsalar veya birden sıcaklığı  artırsalardı Kurbağa daha pelteleşmemiş ve diri kasları ile zıplar kaçardı.

Yukarı
DK Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 20:57
Alıntı yapılan eses2606

birkaç sayfa önce veli diye bir arkadaş bir yerli iki yabancıyla anlaşıyoruz demiş.oda yalan çıkacak heralde.

her yazılana inanmayın arkadaşlar al bak bende yazdım bir yerli iki yabancıyla anlaşıyoruz.
Herşey köprü altında başladı
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:01
DK sen yeni üyesinya sırf yazmış olmak için yazıyorsun.pes yani.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
b05464n1 Liste gör
Yeni Yazar

Faruk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:06
Kris Boyd durumu noldu?
NitR0liFE
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:06
Erman ben senin kardeşin değilim bu bir.
Ben o dizleri seyretmem 2
Saygı saygı diyorsun.  Önce aynaya bir bak kardeşim. Angry
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:08
Alıntı yapılan önder_

Erman ben senin kardeşin değilim bu bir.
Ben o dizleri seyretmem 2
Saygı saygı diyorsun.  Önce aynaya bir bak kardeşim. Angry
Buyur abi mesajlarımı düzelttim. Zaten konubaşlığında saptık.
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:13
Alıntı yapılan b05464n1

Kris Boyd durumu noldu?
Kris falan hikaye bize güresci lazım güres takımı gibi olduk.
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:18
Erman bey ben de onu diyorum. Kendinde olmayan şeyden "SAYGIDAN" bahs ediyorsun. Önce AYNAYA bak. "Saygı duymayı öğrenen saygı duyar"?????  "Saygı gösteren saygı görür"
Bak bana kardeşim diyorsun ben "bey" diyorum. 
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:19
Alıntı yapılan önder_

Erman bey ben de onu diyorum. Kendinde olmayan şeyden "SAYGIDAN" bahs ediyorsun. Önce AYNAYA bak. "Saygı duymayı öğrenen saygı duyar"?????  "Saygı gösteren saygı görür"
Bak bana kardeşim diyorsun ben "bey" diyorum. Saygı göstermesini öğren.

Tamam abi özür dilerim konu uzamasın ben mesajlarımı düzelttim. Haklısın direk okoyunca etki-tepki oldu.Saygılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 781782783784>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır