Sayfayı yazdır | Close Window

2011-2012 Transfer Sezonu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3556
Yazdırma tarihi: 19/May/2024 saat 14:34
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2011-2012 Transfer Sezonu
Gönderen: Kaan
Konu: 2011-2012 Transfer Sezonu
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:26
Konuyu çok erken açtım ama kadroda büyük eksiklikler olduğu için şimdiden forumda transferler(ara transfer konu başlığında) konuşulmaya başladı.
Burdan devam edersek daha doğru olur bence

-------------
KaanOZTRK

Yanıtlar:
Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:30
çok erken kardeşim, ondan konuşuyorduk zaten

-------------

Gönderen: kafakar
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:36
yrnı golcumuz RAUL TAMUDO

real socıecadda oynuyo 33 yasında prensıte anlasıldı ...........

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:37
Alıntı yapılan kafakar

kesin mi??? kaynakk

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:41
kesin kesin belcıkadan 2 stoper yıne ıspanyadan bı golcu anlasılmıs nısan ayında acıklanıcak zaten

-------------

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:50
Alıntı yapılan kafakar

Milan'dan gelen golcü kadar kesin değil mi ?

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:52
Alıntı yapılan kafakar

Bi sürü isim verdin Geçmiş Mesajlarında biri gelmedi Canınmı Sıkılıyor   

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:54
30 yaş ve üstü oyuncu transferi istemiyorum belki 1 tane olabilir başarıya aç genç oyuncular alınmalı .

-------------

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 21:56
Artık yaş olarak yolun yarısına futbol yaşı olarak yolun sonuna gelmiş yabancılar istemiyorum.Gaziantepin yabancıları gibi yabancı istiyorumAngry

-------------

Gönderen: EskSpor
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:07
Belçika'ya gidip futbolcu izliyorsak gelecek sezon için de fazla iyimser olmaya gerek yok.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ES-ES

Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:14
Alıntı yapılan esesliyiz

Artık yaş olarak yolun yarısına futbol yaşı olarak yolun sonuna gelmiş yanabcılar istemiyorum.Gaziantepin yabancıları gibi yabancı istiyorumAngry
aynen. artık ligde kalıcı durumdayız hedefimiz avrupa artık oturmuş bi kadro lazım yaş olarak 30 ve üstünü geçmiş futolcuların bence fazla hedefi yoktur futbol hayatını normal bi düzeyde bitirmek ister.

eğer 30 yaş ve üstü futbolcularla devam etmeye çalışırsak nerdeyse her sene iskelet kadroda değişklikler olur buda uyum problemi yaratabilir ve her sene lig i bi 6. bitiririz bi 10. bitiririz
bi 4. bitiririz bi sornaki sene nerde olacağımız belli olmaz.
genç futbolcualrla devam edersek belli bi takım seviyemiz olur ve zamanla gelişiriz klübünde durumu çok iyi olmadığı için bi süre orta yaşlı futbolcularla devam edicez gibi gözüküyor bunun içinde alt yapıya önem verilmeli alt yapı çok gelişirse kuruş transfer parası harcamadan yolumuza devam ederiz. Yüksek maliyete satarız üstüne daha iyi oyuncular alırız.
Dünya klüplerine baktığımızda adamlar iskelet kadroda 1 bilemedin 2 futbolcu değiştiriyor.

Neticede alt yapıyı ne kadar çabuk geliştirirsek ilerde o kadar iyi bi takım oluruz

şu durumda 5 sene sonra kimse süper lig de olacağımızın garantisini veremez alt yapımız yok, 30 yaş üstü transferlerden bahsediyoruz, boş transferler yapıyoruz hatta gol atacak forvetimiz bile yok

bugün bu şartlara rağmen ligde bu sıradaysak çok şanslıyız.

-------------
KaanOZTRK

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:39
eğer bu adamla anlaşıldıysa kaşar tayfadan biri tamam demektir. belçika yorumunuzada katılıyorum ordan adam gelecekse seneye beklentimiz büyük olmasın.
alsana fransadan almanyadan 2-3 tane genç topçu bak nasıl oluyo

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:41
Belliki seneye çok fazla transfer yapacağız.Taraftar bile sabırsızlanıyor şimdiden...
Umarım batağa sürüklenmeyiz.

Devre arasında şu an dolu dizgin giden Gaziantep ile aramızda 2 puan fark vardı.Bugün futbol olaraksa çok daha fazla...

Takımın iskeletini dahi dağıtarak yapılacak çok fazla transfer bizi sıkıntıya sokabilir.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:46
Alıntı yapılan EskSpor

Belçika'ya gidip futbolcu izliyorsak gelecek sezon için de fazla iyimser olmaya gerek yok.

neden ki?

Gönderen: Arma İçin
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:52
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

neden ki?

Belçika futbolun son durağıdır çünkü. Ülkelerinde şansı olmayan insanların son şans için gittiği yerdir Belçika. İyi oyuncu rast gelir mi oralardan meçhul.

-------------
22 Haziran 2013

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:57
Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

neden ki?

Belçika futbolun son durağıdır çünkü. Ülkelerinde şansı olmayan insanların son şans için gittiği yerdir Belçika. İyi oyuncu rast gelir mi oralardan meçhul.

Benim hatırladığım ligimizin en iyi orta saha oyuncularından Gustavo Colman belçikanın vasat takımlarından birinden gelmişti.Yine ligimizin en iyi kanat oyuncularından Yattara da belçikanın adı sanı duyulmamış bi takımından transfer olmuştu.Youla da ülkemize belçika liginden gelmişti Gençlerbirliğine iyi de para kazandırmıştı.Belki hatırlamadığım futbolcularda vardır oradan gelipte ligimizde başarılı olan futbolcular.

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 22:58
Sparta Prag'da Repka diye bir defans var çok sağlam.Liverpool forvetlerine göz açtırmadı. Alınsa harika olur.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 23:04

Alıntı yapılan kktc_ESES

Sparta Prag'da Repka diye bir defans var çok sağlam.Liverpool forvetlerine göz açtırmadı. Alınsa harika olur.

Repka en az 35 yaşında var..

-------------
__oldcity__

Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 23:07
Alıntı yapılan oldcity__

Alıntı yapılan kktc_ESES

Repka en az 35 yaşında var..
37 yaşında

-------------
KaanOZTRK

Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 23:10

http://en.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_%C5%98epka - Tomáš Řepka

-------------

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 23:43
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

neden ki?

Benim hatırladığım ligimizin en iyi orta saha oyuncularından Gustavo Colman belçikanın vasat takımlarından birinden gelmişti.Yine ligimizin en iyi kanat oyuncularından Yattara da belçikanın adı sanı duyulmamış bi takımından transfer olmuştu.Youla da ülkemize belçika liginden gelmişti Gençlerbirliğine iyi de para kazandırmıştı.Belki hatırlamadığım futbolcularda vardır oradan gelipte ligimizde başarılı olan futbolcular.
Jayceeyi unutmuşsunuz,bir de 2 sezon önce alamadığımız,sonra bu sezon bucaya gelip kovulan Dahmaneyide Confused

-------------

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 26/Şub/2011 saat 23:45
umit karan, pele ve batu ile yollari ayirmaliyiz.
adem, iki forvet daha, bir stoper, bir bek, bir onlibero ve bu oyuncularin simdiden aranmaya baslanmasi, en gec kamp baslangicina yetistirilmesi gerekir.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 00:45
Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

neden ki?

Jayceeyi unutmuşsunuz,bir de 2 sezon önce alamadığımız,sonra bu sezon bucaya gelip kovulan Dahmaneyide Confused

Belcika olayina katilmiyorum, Belcika da cok iyi futbolcular var, bunlari cogu Fransa ve Hollanda takimlari kapiyor
ornegin: Dries Mertens, Eden Hazard, Thomas Vermaelen, Jan Verthongen, Nacer Chadli, Daniel van Buyten vs.....

Ama Teknik Direktorumuzun Belcika'ya gitmesi dogrumudur orasini bilemiyor, cunku takimin basinda olup motive, analiz vs yapmasi gerekiyor bence, scout larimiz yokmu onlar  gidip baksinlar..

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 00:45
http://www.transfermarkt.co.uk/en/kwadwo-asamoah/profil/spieler_63531.html - http://www.transfermarkt.co.uk/en/kwadwo-asamoah/profil/spieler_63531.html

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah.. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 00:49
Alıntı yapılan ero_freestyle

http://www.transfermarkt.co.uk/en/kwadwo-asamoah/profil/spieler_63531.html - http://www.transfermarkt.co.uk/en/kwadwo-asamoah/profil/spieler_63531.html

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah düşünülebilir .. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..
adamın fiyatı 7.5 milyon euro biraz gerçekçi olalım o kadar para veremeyiz oyuncuya

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 00:54
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah düşünülebilir .. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..
adamın fiyatı 7.5 milyon euro biraz gerçekçi olalım o kadar para veremeyiz oyuncuya
Pardon Fiyata dikkat etmemişim . Tongue 7.5 milyon euro`luk bi futbolcu bizim için hayal .

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 01:01

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Pardon Fiyata dikkat etmemişim . Tongue 7.5 milyon euro`luk bi futbolcu bizim için hayal .
devre arasında birsürü takviye yapacağımız kesin. onların parası + 7.5 m euro klübü aşar.

-------------
KaanOZTRK

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan esesliyiz

Artık yaş olarak yolun yarısına futbol yaşı olarak yolun sonuna gelmiş yabancılar istemiyorum.Gaziantepin yabancıları gibi yabancı istiyorumAngry
İyi güzelde abi , antep in yabancıları sosa 5 milyon dolara alındı , wagner 5.5 milyon dolara alındı.

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 01:19
tolunay hoca gibi avrupadan özellikle almanyadan gurbetçi futbolcu bakmalıyız yabancı futbolcularda genç olmalı 

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 05:02
Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan kafakar

Bi sürü isim verdin Geçmiş Mesajlarında biri gelmedi Canınmı Sıkılıyor   

safak kardesim bı sole bakalım bi milandan gelicek adamı soledım bide bu... milandan gelicek kesindi ama son anda bi pürüz cıktı mutlaka gelmemişse niye gelmedi diye onudamı arastırayım

gazetelerde bı suru ısım donuyo yuzlerce futbolcu adı gecıyo hıc bırısıde gelmıyo o zamanda gazeteye bole mesaj cekıyomusun canınmı sıkılıyor dıye ?????

-------------

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 12:27
Gurbetçi hiç bir oyuncu kötü çıkmaz bence

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: hulusi26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 13:03
geçen sene alınan tunay ile salih vardı gurbetçi ne oldu onlara

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 13:39
kiralık gittiler diye duymuştum ama

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 13:49
Alıntı yapılan ~ERHAN~

kiralık gittiler diye duymuştum ama
kampa çağrıldıydı sonradan beğenilmedi gönderildiler diye biliyorum

-------------
KaanOZTRK

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 14:00
Tunay ve Salih kampa gelip denendiler. Beğenilmediler. Sözleşme imzalanmadı. Dolayısıyla kiralık gitmediler.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 14:01
umarım genç oyuncularla kadromuzu zenginleştiririz

-------------

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 27/Şub/2011 saat 15:30
Tunay Acar Darmstadt 98'de, Almanya 4. lig ve Salih Altin VFB Speldorf (Mülheim) Almanya 5. ligde oynuyorlar su an.  

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 13:31
bn hala bu oyuncuyu almalıyız diyorum;

SHİKABALA

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/shikabala/profil/spieler_28463.html - http://www.transfermarkt.com.tr/tr/shikabala/profil/spieler_28463.html

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 14:35
İndependiente(yazılışını bilmiyorum Arjantin takımı) bir kaleci var Hilario(chelseadeki değil) Fm oynadığım için ve maçları takip ettiğim için çok kaliteli bir kaleci maliyetini ise bilmiyorum aradım bulamadım

Gönderen: alpayt1
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 15:09
http://www.dailymotion.com/video/xd908e_shikabala-zamalek-the-best-10-goals_sport

shikabala konusunda lejyonn rumuzlu kardeşimin görüşüne sonuna kadar katılıyorum.mükemmel ötesi bir oyuncu zaten çoğu yerde videosu var.ekteki linkede bakabilirsiniz.
umarım b.hoca ve teknik heyet görebilir bu oyuncuyu....

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 17:05
Transfer politikasının nasıl olacağı , alacağımız adamlardan daha önemli olacaktır.

İlk aşama , mevcut kadroyu bozmamak ve finanse edebilmek olmalı. Eğer Erkan , Sezer , Diego , Alper gibi oyuncularımızı kaptırırsak üzülürüz. Kaptırırsak da kaptırdığımıza değmeli.

İkinci aşama , pürüzlerden kurtulmak olmalı. Bu konudaki fikirler oldukça değişken olsa da , oldukça elzem gözüktüğü üzere birinci lig zamanlarından kalan futbolcularımızı rencide etmeden göndermeliyiz. Birinci ligde oynayabildiler , bize çok güzel hizmet ettiler , kendilerine müteşekiriz. Fakat onlar için kafaya oynayan bir Eskişehirspor fırsat bulabilecekleri bir ortam olmayacaktır. Batuhan , Ümit Karan gibi fazlalıklardan da kurtulunsa fena olmaz hani. Tello da fikrimce pek verimli bir oyuncu değil , zarar etmeden herhangi bir kulübe satılabilir.

Bütün bunları sağlayabildikten sonra transfer yapmayı düşünmeliyiz. Bir adet stoper , bir adet sağ bek , bir adet de forvet almamız şart görünüyor. Bunun dışında alacağımız oyuncular alternatif niteliğinde olmalı. Yani yedek olmalı , yani kadro derinliği oluşturulmalı. Alternatif sahibi olmamız açısından , altyapımızın nasıl işlediğini de cidden merak ediyorum ? Her sene 2-3 potansiyal görebilmemiz gerekir esasında altyapıdan gelen. Fakat bu duruma pek şahit olabilmiş değiliz. Alper ile avunuyuoruz , sağolsun o da üzmedi bizi hiç. =)

Gerçi bütün bunları yapabilecek kapasitede olsa yönetim , hepsinden evvel bir stad yapardı. Ne diyelim , umarım çok hayal kırıklığına uğramayız önümüzdeki sezon.

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 18:33
Miy 'de  joseph boum  mutlaka alınmalı hem sol bek hem sol açık oynuyor hem de yaşı genç...

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: Ati Nefer Latif
Gönderi tarihi: 28/Şub/2011 saat 23:56
Milanla işbirliği yapılmıştı,eğer gerçekten arada bazı anlaşmalar varsa iki klup arasında transferde yapılabilir.

Milanın devre arasında twenteye kiraladığı ONYEWU'yu alırsak,diego ile çok iyi ikili olurlar BENCE.

-------------

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 00:23
Onyevuyu bırakmazlar bize. yurt dışında her zaman piyasası olan bi oyuncu anca hayalini kurarız.

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 01:16
Alıntı yapılan lejyonnn

bn hala bu oyuncuyu almalıyız diyorum;

SHİKABALA

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/shikabala/profil/spieler_28463.html - http://www.transfermarkt.com.tr/tr/shikabala/profil/spieler_28463.html

Bu adam madem bu kadar iyi kaç yıldır kimse niye almıyor bu adamı

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 01:41
Shikabala'yı Fm10 da aldığım bir oyuncu.Kendi ülkesinde ki kaliteli oyunculardan biri.Bence bize gelirse Sol Kanatta fırtına gibi oynar.Keşke bizim yöneticilerimiz almayı akıl etseler.Anlamadığım kötü bir oyuncu değil ama kimse bu oyuncuyu Transfer etmek için harekete geçmiyor.Egyptian Premier League  , Spor Toto Süper Lig ile karşılaştırılamaz.Türkiye ligi çok sert.Transfer için kimsenin harekete geçmemesinin nedeni bu olsa gerek..
Mısırlı olarak diğer dikkatimi çeken diğer oyuncu ise Amr Zaki oluyor.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 01:55
Alıntı yapılan Matador26

Anlamadığım kötü bir oyuncu değil ama kimse bu oyuncuyu Transfer etmek için harekete geçmiyor.
bizim bilmediğimiz birşey var herhalde Ozan, bende yıllardır Evertonlu Mikel Arteta'yı neden Chelsea Manu falan almaz diye düşünür dururum Tongue

-------------

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 01:56
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan Matador26

Anlamadığım kötü bir oyuncu değil ama kimse bu oyuncuyu Transfer etmek için harekete geçmiyor.
bizim bilmediğimiz birşey var herhalde Ozan, bende yıllardır Evertonlu Mikel Arteta'yı neden Chelsea Manu falan almaz diye düşünür dururum Tongue

Aynı şekilde Deportivo'lu Guardado varSmile

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 10:09
Alıntı yapılan RebeL

Onyevuyu bırakmazlar bize. yurt dışında her zaman piyasası olan bi oyuncu anca hayalini kurarız.
onyewu aslında gayet mümkün bir oyuncu ancak öncelikle onyewunun razı edilmesi lazım. ona Eskişehiri anlatacak ve EsEs in vizyonunu birazda göz kamaştırıcı şekilde açıklayacak birileri lazım. bizansta serdar adalı ve gs nin eski uzun  saçlı yöneticisinin yaptığı gibi (adı aklım gelmedi valla)

biz burda yabancı oyunculara diğer ülkelerden çok daha fazla imkan veriyoruz ama imajımız kötü. Türkiye ligi yerine ufacık hollanda ligi başta daha cazip geliyor ama istenen oyunculara vergi konusundaki muaflıklarından bahsedersek, Türkiyenin özellikle Eskişehirin ortadoğu olmadığını açıklarsak üstüne birde parasını verirsek gayet tabi olabilir.

tek problem bizde bunu başarabilecek bir yönetim yok! bizim başkan gidicek görüşücek kendince anlatıcak falan sonra o iş patlicak... umarım halil başkanıda bir an önce süper lig koşullarına transfer ederiz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 10:27
SHİKABALA gerçekten takımı uçurur kalitesi tekniği tartışılmaz bunun gibi teknik hızlı oyunculara ihtiyaç var.SHİKABALA konusunda yönetime bastırmamız gerek alınması konusunda... 

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 10:44
Valla kaç haftadır takip ediyorum mersin idmanyurdunda bir adem büyük varki bence süper bir futbolcu çok düzgün vuruşları var harika goller atıyor ayagına hakim bence ilgilenebilir.Sözleşmeside bitiyor 31/05/2011 de...

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 10:50

samsundan kemal var birde. stoper olarak oynayan. malum defans oyuncuları pek dikkat çekmez ama bu kemal farklı

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: Martin_Mistre
Gönderi tarihi: 01/Mar/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan darknESS

onyewu aslında gayet mümkün bir oyuncu ancak öncelikle onyewunun razı edilmesi lazım. ona Eskişehiri anlatacak ve EsEs in vizyonunu birazda göz kamaştırıcı şekilde açıklayacak birileri lazım. bizansta serdar adalı ve gs nin eski uzun  saçlı yöneticisinin yaptığı gibi (adı aklım gelmedi valla)

1.90'lik agir Onyewu'yu alip bir diger 1.90'lik Diego'nun yanina koymak ne derece mantikli? Nadarevic'i Bulent hocanin begenmedigi ile ilgili dedikodunun sebebi agir olmasi.. Sonucta bizim Diego'nun yanina 1.82-1.85 civari nispeten hizli ve cevik bir stoper alacagimiz cok acik.

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 00:03
Transfer sezonunda en az 6 transfer yapılacak.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 01:32
Kayserispor'daki Cangele ne durumda arkadaşlar alınabilir mi ki ?

-------------

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 03:11
Alıntı yapılan Matador26

Kayserispor'daki Cangele ne durumda arkadaşlar alınabilir mi ki ?
Bence kayserispor satmaz cangeleyi bizim yönetimde zaten alamaz beceremez

-------------

Gönderen: manta
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 13:38

Sercan yuvadan uçtu

Sercan%20yuvadan%20uçtu

Bursaspor'un gündemden düşmeyen yıldızı Sercan Yıldırım, yarın Rusya'nın Lokomotif Moskova Kulübü'yle 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Yıldız oyuncu 5,5 milyon euro bedelle Rus kulübüyle anlaştı. Sercan Yıldırım yarın Moskova kulübüyle resmi sözleşme imzalayacak.

Bilindiği gibi Bucaspor karşılaşmasında sakatlığı nedeniyle http://www.hurriyet.com.tr/index/rusya/ - Rusya 'ya giden ve ardından "Sadece tatil için gittim" diyen Sercan Yıldırım'ın, http://www.hurriyet.com.tr/index/rusya/ - Rusya 'da Lokomotif Moskova kulübüyle görüştüğü ardından tesisleri dolaştığı, Bursaspor ve Rus Kulübü'nün ise pazarlık için bu seyahatin ardından masaya oturduğu iddia edilmişti.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17162307.asp?gid=373 - http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17162307.asp?gid=373

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 14:32
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Alıntı yapılan darknESS

1.90'lik agir Onyewu'yu alip bir diger 1.90'lik Diego'nun yanina koymak ne derece mantikli? Nadarevic'i Bulent hocanin begenmedigi ile ilgili dedikodunun sebebi agir olmasi.. Sonucta bizim Diego'nun yanina 1.82-1.85 civari nispeten hizli ve cevik bir stoper alacagimiz cok acik.

siz Onyewu' yu izlemediniz galiba

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 14:43
Valla Onyewu'yu almak iyi bir düşünce olabilir ama Türkiye'de takımlar öyle bir kontra atak oynuyoki buna İngiltere'den gelen Joseph Yobo bile ayak uyduramadı. Onyewu bizim lige baya ağır kalır kanaatindeyim ben. Çünkü baya hantal bi oyuncu...

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 15:00
defans gelecekse italyadan gelsin 

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 15:48
Alıntı yapılan Matador26

Shikabala'yı Fm10 da aldığım bir oyuncu.Kendi ülkesinde ki kaliteli oyunculardan biri.Bence bize gelirse Sol Kanatta fırtına gibi oynar.Keşke bizim yöneticilerimiz almayı akıl etseler.Anlamadığım kötü bir oyuncu değil ama kimse bu oyuncuyu Transfer etmek için harekete geçmiyor.Egyptian Premier League  , Spor Toto Süper Lig ile karşılaştırılamaz.Türkiye ligi çok sert.Transfer için kimsenin harekete geçmemesinin nedeni bu olsa gerek..

Gerçek dünyada transferler fm üzerinden yapılmadığı için kimse bu oyuncuyu almıyor...

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ilkertunes
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 16:02
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

neden ki?

Belcika olayina katilmiyorum, Belcika da cok iyi futbolcular var, bunlari cogu Fransa ve Hollanda takimlari kapiyor
ornegin: Dries Mertens, Eden Hazard, Thomas Vermaelen, Jan Verthongen, Nacer Chadli, Daniel van Buyten vs.....

Ama Teknik Direktorumuzun Belcika'ya gitmesi dogrumudur orasini bilemiyor, cunku takimin basinda olup motive, analiz vs yapmasi gerekiyor bence, scout larimiz yokmu onlar  gidip baksinlar..
Belçikay'ya gidilmesi elbette belki ilk etapta yadırganabilir.Fakaaaaat şahsen belçika liginden Genk takımının maçının izlenmeye gidilmiş olması beni bir hayli umutlandırıyor.Çünkü gerçekten çok kaliteli ve genç futbolculara sahip bir takım.Geçtiğimiz aylarda bi forum sayfasında yıne belirtmıiştim.Genk takımının özellikle şu an elinde öyle iki oyuncu var ki.Hele forvetleri olan VOSSEN inanılmaz bitiricilik özelliklerine sahip süratli bir forvet ve daha henüz 19-20 yaşlarında keşfedilmeden üzerine düşülmesi gerek.plan o ise tabii ki.Bir de ismini hatırlayamıyorum ama sol kanat oyuncuları var ileri geri çift yönlü oynayabiliyor.Ve inanın bu takımın maçına gidip futbolcu izleyip alınırsa.bu oyuncuların boş çıkma olasılığı çok düşük.Ben bu anlamda ümitliyim.

-------------
en buyuk es es; herkes tek nefes...

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 18:07
ibrahim akin diyorum eger gelirse özellikle eskisehirdeki maclarda tribünleri ayaga kaldirir!!

Gönderen: Arma İçin
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 20:08
Sercan Yıldırım 5.5 milyon euroya Lokomotiv Moskova'ya transfer olmuş.
Volkan Şen'in de seneye gs forması giyeceği iddia ediliyor.
Sercan gibi şişirme bir topçuyu o paraya iyi kakalamışlar bana kalırsa.

-------------
22 Haziran 2013

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 20:54
İlker abinin bahsettiği forvet Jelle Vossen 89 doğumlu, Genk takımının 9 numarası...

Buda gollerinden oluşan bir video... Daha çok şutları ön planda gibi...

http://www.youtube.com/watch?v=vQAYkqe65KY

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: Twenty6_nl
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 22:25
Alıntı yapılan poseidon

İlker abinin bahsettiği forvet Jelle Vossen 89 doğumlu, Genk takımının 9 numarası...

Buda gollerinden oluşan bir video... Daha çok şutları ön planda gibi...

http://www.youtube.com/watch?v=vQAYkqe65KY

Bu oyuncuyu Liverpool, Lazio ve Trabzonspor istiyormuş, ama bu oyuncu Hollanda veya Almanya'da oynamak istiyormuş.

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 22:27
Alıntı yapılan holigantatar

Alıntı yapılan Matador26

Gerçek dünyada transferler fm üzerinden yapılmadığı için kimse bu oyuncuyu almıyor...

Shikabala gercek hayatta da iyi bir futbolcudur ve Anderlecht'le gelecek sezon icin sozlesme imzalamasi bekleniyor.

Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan darknESS

siz Onyewu' yu izlemediniz galiba

Nereden bu kaniya kapildin? S.Liege'de en az senin yasin kadar macini izlemisimdir. Onyewu iyi ama agir bir stoperdir. Bize Diego'nun yanina biraz daha kisa ama hizli bir stopere ihtiyacimiz var.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 23:14
Onyewu o kadar da ağır değil ama stoperde bulunması geren diğer özellikte soğukkanlılıktır.Bu da Onyewu da fazlasıyla mevcut.Ağırlılığını soğukkanlılığıyla kapatan bir oyuncu.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 23:29
Sevgili Olcay bizim Onyewu gibi uzun ve soguk kanli stoperimiz var. Diego Angelo.. Sorun Nadarevic'in pozisyonuna dusunulen hizli stoper pozisyonu. O soyledigin ozellikler var diye ikisi yan yana iyi olurlar diyemeyiz. Artik ideal defanslarda 1 stoperin hava toplarinda, bir digerinin de yerden hizli ve atletik olmasi bekleniyor. Rakip forvetin ozelligine  gore de eslesmeler oluyor. 

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2011 saat 00:57
Alıntı yapılan poseidon

İlker abinin bahsettiği forvet Jelle Vossen 89 doğumlu, Genk takımının 9 numarası...Buda gollerinden oluşan bir video... Daha çok şutları ön planda gibi...http://www.youtube.com/watch?v=vQAYkqe65KY

hiç umulmadık anlarda vuruşları var baya başarılı. tribünlere oynamayı da seviyo

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 03/Mar/2011 saat 10:09
Onyewu konusuna katılıyorum.Futbolcuların geçmişlerine ve isimlerine bakarak transfer yapmak doğru olmaz.İsmin ne olduğu önemli değil,mühim olan takımın ihtiyacını karşılaması.Diego bize gelmeden kaç kişi ismini biliyordu?

-------------
__oldcity__

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2011 saat 11:56

Sevgili Olcay bizim Onyewu gibi uzun ve soguk kanli stoperimiz var. Diego Angelo.. Sorun Nadarevic'in pozisyonuna dusunulen hizli stoper pozisyonu. O soyledigin ozellikler var diye ikisi yan yana iyi olurlar diyemeyiz. Artik ideal defanslarda 1 stoperin hava toplarinda, bir digerinin de yerden hizli ve atletik olmasi bekleniyor. Rakip forvetin ozelligine  gore de eslesmeler oluyor. 

Diego'nun yanına verilecek en iyi örnek aslında İvan Cordoba, Fabio Cannavaro tipi bir stoper.

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: Ati Nefer Latif
Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 23:01
Devre arası ilgilenip alamadığımız RAFAEL MOURO;

Çıktığı ilk maçta takımı fluminense nin 2-0 galip geldiği maçta 2 golüde moura kaydetmiş.Şuan daha 3 maç oynanmış 2.sinde 0-0 diğerindede 1-0 yenilmiş fluminense alabileceğimiz futbolcuyu alamadık;

Fluminense 450.000 € almış.

Şuan Fluminense nin kadro değeri 6.000.000 küsür €

-------------

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 23:30
İBRAHİM AKINNNN

Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 23:34
Alıntı yapılan Ati Nefer Latif

Devre arası ilgilenip alamadığımız RAFAEL MOURO;

Çıktığı ilk maçta takımı fluminense nin 2-0 galip geldiği maçta 2 golüde moura kaydetmiş.Şuan daha 3 maç oynanmış 2.sinde 0-0 diğerindede 1-0 yenilmiş fluminense alabileceğimiz futbolcuyu alamadık;

Fluminense 450.000 € almış.

Şuan Fluminense nin kadro değeri 6.000.000 küsür €
<
Bülent Uygun işi biliyor.

-------------

Gönderen: caner26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 23:42
dün gece lig tv de santraya doğru programında tunç kayacı bülent uygun la antep te görüştüğünü, bülent hocanın yabancı transferlerin bitirildiğini, açıklamak için sezonun  bitmesini beklediklerini söylediğini belirtti...

-------------
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 23:55
Alıntı yapılan caner26

dün gece lig tv de santraya doğru programında tunç kayacı bülent uygun la antep te görüştüğünü, bülent hocanın yabancı transferlerin bitirildiğini, açıklamak için sezonun  bitmesini beklediklerini söylediğini belirtti...
Bülent Hoca kendi izlediği 7-8 futbolcu olduğunu, ayrıca scout ekibinin de izlediği futbolcular olduğunu söyledi. 2-3 hafta içinde bu bahsi geçen futbocular tekrar izlenecek ve yönetime rapor verilecek, bu rapor doğrultusunda transfer görüşmelerini yönetim yapacak.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 13:09
Türk futbolunda Türk oyuncular olmalı .... hep yabancılara sarmışız.bank asyada,2.ligde oynayan o kadar kaliteli aradığımız tarzda oyuncular varki bedavaya bile gelirler.maddi manevi kar getirirler.
tavşanlı linyitte mehmetti sanırım herkes onun adını anıyor batuhana ve ümit karana 10 basar neden ilgilenilmedi anlamıyorum.umarım seyredilen  isimler kaliteli ve esesimize yakışan sorunsuz oyuncıulardır.

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 14:16
Elimizdeki kadroyu korumamız , yapacağımız transferlerden daha hayati bence. Yapılacak tüm transferler , mevcut kadronun optimum miktarda korunacağını varsayarak yapılmalı fikrimce.

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: messi26
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 14:50
batuhani satip, elimize ne gecerse o paraya göre genc ve yetenekli bir forvet almamiz lazim (emenike, cenk tosu gibi oyuncular)

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 16:50
Sercan'ın transferi gerçekleşmedi...

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17191826.asp?gid=373

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 17:17
bursa icin kotu oldu, ederinden cok fazla paraya kakalayabilrlerdi sercan'i.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: tutku26
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 18:35
bırde golcu derlerya sercana gecen sene 4 gol attı sadece aman patlasın terbıyesız bırı zaten bızde gol attıktan sonra yaptığı hareketı hala unutmadım

-------------
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE

Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 18:56
sercan futbolcu felan degil

-------------

Gönderen: esAY
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 19:12
İspanya liginden 4 futbolcu ile kesin anlaşıldığını duydum,ne derece doğrudur,muallak yani.

Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 19:16
Alıntı yapılan esAY

İspanya liginden 4 futbolcu ile kesin anlaşıldığını duydum,ne derece doğrudur,muallak yani.

hangi oyuncular peki abi biliyomusun ?

-------------

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 05/Mar/2011 saat 21:31
Alıntı yapılan esAY

Kaynağı belirsiz bir haberi neden burada paylaşıyorsunuz peki?
İyice çivisi çıktı forumun!

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:47
Mirkan Aydin (Wfl Bochum) Santrafor ..Yas 23.. boy 1.88.. hem uzun hem de suratli.. Cenk Tosun'a ozenenler icin yaziyorum..

Olcay Sahan (MSV Duisburg) Ortanin sagi-solu.. Yas 23..boy 1.79.. Erkan gibi teknik Serdar gibi guclu..

Bu iki gurbetci Almanya 2. ligde buyuk cikis yapan 2 oyuncu. Umarim bizim takimdan birileri takip ediyordur..

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 12:03
Daily Mail, Galatasaray ve Beşiktaş'ın Stoke City stoperi Abdoulaye Faye için çalışmalara başladığını ileri sürdü.

http://www.haber365.com/Haber/Besiktas_ile_GSarayin_Stoper_Savasi/

-------------
KaanOZTRK

Gönderen: SSenSiS
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 02:31
Bülent hoca uzun süredir izlemekte oldugu 3-4 gurbetçi topcuyu transfer komitesine yakında sunacak.Zaten soru cevapta bunun sınyalını vermıstı.Gecen gunlerdede esk tesıslerınde menajer dostları vardı bulet uygun bu seneyi artık en ıyı sekılde bıtırmeye kararlı akıllıca bır iş yapmak istiyor buda sezon biter bitmez istedıgı oyuncuları hemen takıma katıp adabte etmek niyetinde transferlerde hep son gunlere kalıyorduk bu sefer oyle olmıyacak gibi.

-------------
The HoRRoR GRaNDeuR

Gönderen: SSenSiS
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 02:33
Bir de akllıma kalan unutmadan soylıyeyım acaba KIMLER GİDECEK??????

-------------
The HoRRoR GRaNDeuR

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 02:36
Alıntı yapılan SSenSiS

Bülent hoca uzun süredir izlemekte oldugu 3-4 gurbetçi topcuyu transfer komitesine yakında sunacak.Zaten soru cevapta bunun sınyalını vermıstı.Gecen gunlerdede esk tesıslerınde menajer dostları vardı bulet uygun bu seneyi artık en ıyı sekılde bıtırmeye kararlı akıllıca bır iş yapmak istiyor buda sezon biter bitmez istedıgı oyuncuları hemen takıma katıp adabte etmek niyetinde transferlerde hep son gunlere kalıyorduk bu sefer oyle olmıyacak gibi.
Ben hatta sezon bitmeden isimlerin açiklanacagini düsünüyorum

-------------

Gönderen: Erensoy
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 09:30
Batuhan ve Ümit yine kalır.Ama alternatif 2-3 forvet lazım.
(Ümit ile Batuhan sözleşmelerinden dolayı kalır.Maalesef) 

-------------
Her zaman her yerde en büyük ESES

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 10:46
ümit ve batuhan kesin gönderilmeli sezon sonunda bunların pislikleriyle uğraşmak istemiyoruz.imkan varsa satılmalı.ikiside beş para etmez.

Gönderen: mike
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 13:38
Almanya'da Fürth'ten Sercan ve Burak (Leverkusenden kiralık), Energie Cottbus'tan Nils Petersen alınsa çok güzel olur.  Nils Petersen kesinlikle alınmalı hatta !

-------------

Gönderen: erus
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 13:52
Alıntı yapılan alpayt1

ümit ve batuhan kesin gönderilmeli sezon sonunda bunların pislikleriyle uğraşmak istemiyoruz.imkan varsa satılmalı.ikiside beş para etmez.
sizi şiddetle kınıyorum.. eleştiri tamam ama hakaret asla.. pislik ne demek? pislik dediğiniz ümitin geldiğinden bu yana  sadece kendi  attığı gollerinden toplanan puanları hesaplayın isterseniz.. gerçekten çok ayıp bu söylediğiniz..

-------------

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 14:41
1 hızlı stoper, 1 sağbek, 1 solaçık, 1 hızlı forvet... bunlar kesinlikle şart... diğer her yer alternatifli, değilse de altyapımızdan takviyeler yeter.
Bir de kaleci problemimiz var bence. İveşa Buca maçında 3 büyük hata yaptı, becerikli bir rakip olsa golleri yerdik??? 

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: motta
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 16:14
    gercekcı olmak gerekırse ,darılmaca gucenmece olmasın , klubumuzun şartları uygun olsa ve hedefımız gercekten ılk ıkı olsa  diego, sezer, batuhan , volkan, alper , erkan , burhan , veysel   dısındakı futbolcularımızla ilişik kesılmelıdır hedefımız yuksekse ama  ekonomık acıdan olmayacagı ıcın hayırlısı olsun saygılar...

-------------
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 16:21
Transfer sezonunda 3 tane gurbetçi genç olmak üzere en az 6-7 transfer yapılacak.Bunların 2 tanesi defansa , 2 veya 3 tanesi forvete , 2 tanesi de orta sahaya yapılacak.

Hoca istiyor mu bilmiyorum ama bana göre 1 tane de İvesadan formayı alacak kalitede yerli kaleci alınmalıdır.İvesanın özellikle yan toplardaki zaafı ortada.Ayrıca yaşı 34 oldu ve boynundaki sakatlıkı düşünmek lazım.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: eskimahalle
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 17:32
Alıntı yapılan erus

ümitin geldiğinden bu yana  sadece kendi  attığı gollerinden toplanan puanları hesaplayın isterseniz..

Superligde, 2 sene, 33 macta forma giyip gecen sezon bir Trabzon son dakika, bir Istanbul BB son dakika ve gecen hafta Buca'ya attigi goller galibiyeti getirmistir. 33 macta 9 puani umit karan'in sayesinde almisizdir.

Batuhan sadece bu sezon 4 gol atmasina ragmen attigi gollerin hepsi 3 puan getiren goller oldu. Batuhan attigi goller ile 17 macta 12 puan kazandirdi. Yinede kesinlikle kaliteli, karakterli bir forvet almamiz lazim.

-------------

https://twitter.com/EskisehirsporNY - https://twitter.com/EskisehirsporNY

İyi Günde Kötü Günde Hep Yanındaydım - Eskişehir Sen Benim Herşeyimsin

Ölümüne ES-ES liyim

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com