eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 784>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 23:43
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

Belçika'ya gidip futbolcu izliyorsak gelecek sezon için de fazla iyimser olmaya gerek yok.

neden ki?

Belçika futbolun son durağıdır çünkü. Ülkelerinde şansı olmayan insanların son şans için gittiği yerdir Belçika. İyi oyuncu rast gelir mi oralardan meçhul.

Benim hatırladığım ligimizin en iyi orta saha oyuncularından Gustavo Colman belçikanın vasat takımlarından birinden gelmişti.Yine ligimizin en iyi kanat oyuncularından Yattara da belçikanın adı sanı duyulmamış bi takımından transfer olmuştu.Youla da ülkemize belçika liginden gelmişti Gençlerbirliğine iyi de para kazandırmıştı.Belki hatırlamadığım futbolcularda vardır oradan gelipte ligimizde başarılı olan futbolcular.
Jayceeyi unutmuşsunuz,bir de 2 sezon önce alamadığımız,sonra bu sezon bucaya gelip kovulan Dahmaneyide Confused
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2011 saat 23:45
umit karan, pele ve batu ile yollari ayirmaliyiz.
adem, iki forvet daha, bir stoper, bir bek, bir onlibero ve bu oyuncularin simdiden aranmaya baslanmasi, en gec kamp baslangicina yetistirilmesi gerekir.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 00:45
Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan EskSpor

Belçika'ya gidip futbolcu izliyorsak gelecek sezon için de fazla iyimser olmaya gerek yok.

neden ki?

Belçika futbolun son durağıdır çünkü. Ülkelerinde şansı olmayan insanların son şans için gittiği yerdir Belçika. İyi oyuncu rast gelir mi oralardan meçhul.

Benim hatırladığım ligimizin en iyi orta saha oyuncularından Gustavo Colman belçikanın vasat takımlarından birinden gelmişti.Yine ligimizin en iyi kanat oyuncularından Yattara da belçikanın adı sanı duyulmamış bi takımından transfer olmuştu.Youla da ülkemize belçika liginden gelmişti Gençlerbirliğine iyi de para kazandırmıştı.Belki hatırlamadığım futbolcularda vardır oradan gelipte ligimizde başarılı olan futbolcular.
Jayceeyi unutmuşsunuz,bir de 2 sezon önce alamadığımız,sonra bu sezon bucaya gelip kovulan Dahmaneyide Confused

Belcika olayina katilmiyorum, Belcika da cok iyi futbolcular var, bunlari cogu Fransa ve Hollanda takimlari kapiyor
ornegin: Dries Mertens, Eden Hazard, Thomas Vermaelen, Jan Verthongen, Nacer Chadli, Daniel van Buyten vs.....

Ama Teknik Direktorumuzun Belcika'ya gitmesi dogrumudur orasini bilemiyor, cunku takimin basinda olup motive, analiz vs yapmasi gerekiyor bence, scout larimiz yokmu onlar  gidip baksinlar..
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 00:45
http://www.transfermarkt.co.uk/en/kwadwo-asamoah/profil/spieler_63531.html

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah.. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 00:49
Alıntı yapılan ero_freestyle

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah düşünülebilir .. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..
adamın fiyatı 7.5 milyon euro biraz gerçekçi olalım o kadar para veremeyiz oyuncuya
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 00:54
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ön libero mevki için İtalya Serie A Liginin Udinese takımdan Asamoah düşünülebilir .. Çift yönlü , orta sahada adım atmadık yer bırakmıyor , keşke alabilsek ..
adamın fiyatı 7.5 milyon euro biraz gerçekçi olalım o kadar para veremeyiz oyuncuya
Pardon Fiyata dikkat etmemişim . Tongue 7.5 milyon euro`luk bi futbolcu bizim için hayal .
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 01:01

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Pardon Fiyata dikkat etmemişim . Tongue 7.5 milyon euro`luk bi futbolcu bizim için hayal .
devre arasında birsürü takviye yapacağımız kesin. onların parası + 7.5 m euro klübü aşar.
KaanOZTRK
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan esesliyiz

Artık yaş olarak yolun yarısına futbol yaşı olarak yolun sonuna gelmiş yabancılar istemiyorum.Gaziantepin yabancıları gibi yabancı istiyorumAngry
İyi güzelde abi , antep in yabancıları sosa 5 milyon dolara alındı , wagner 5.5 milyon dolara alındı.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 01:19
tolunay hoca gibi avrupadan özellikle almanyadan gurbetçi futbolcu bakmalıyız yabancı futbolcularda genç olmalı 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 05:02
Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan kafakar

yrnı golcumuz RAUL TAMUDO

real socıecadda oynuyo 33 yasında prensıte anlasıldı ...........

Bi sürü isim verdin Geçmiş Mesajlarında biri gelmedi Canınmı Sıkılıyor   

safak kardesim bı sole bakalım bi milandan gelicek adamı soledım bide bu... milandan gelicek kesindi ama son anda bi pürüz cıktı mutlaka gelmemişse niye gelmedi diye onudamı arastırayım

gazetelerde bı suru ısım donuyo yuzlerce futbolcu adı gecıyo hıc bırısıde gelmıyo o zamanda gazeteye bole mesaj cekıyomusun canınmı sıkılıyor dıye ?????

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 784>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,765 saniyede hazırlanmıştır