eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 23:59
Epeydir şehir dışında olduğum için girip bakamıyorum foruma, olayları da takip edemedim haliyle... Bugün önce Tayfun Abi, sonra Olcay'la görüştüm, payıma düşen vazifeyi aldım..

Alper Abi naçizane bir iki kelâm edicem müsadenle, BKŞ'nin polar giymekle, atkı takmakla olmadığını bünyesinde bulunan her birey zaten çok çok iyi biliyor. Elbette herkes iş ciddiye bindiğinde makarayı bırakır gereken neyse yapar, ancak her an forumu takip edecek yakınlıkta olmayabiliyoruz teknolojiye, gördüğümüz veya duyduğumuz anda da zaten mırın kırın etmeden dört elle sarılırız konuya Eskişehirsporluluk gereğince... Özetle, alınganlık edecek bir durum yok ortada, su akar yatağını bulur. BKŞ, bu işin altından da alnının akıyla çıkacaktır, kaygın olmasın Wink
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
srn26 Liste gör
Yeni Yazar

Seren Çatmaner
Yer: istanbul
  Alıntı srn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan Baba

Abim yarın toplantıya isimler belli olsun yeter... Gönüllülük temelinde 7 kişi lazım bana. (Kızlarımız çok önemli, olması şart)

Alper abicim yapabileceğim birşey varsa seve seve yaparım..cuma günü de sınavım olmasına rağmen toplantıya gelicem...
BKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 10:05
Alıntı yapılan ersöz

BKŞ'nin polar giymekle, atkı takmakla olmadığını bünyesinde bulunan her birey zaten çok çok iyi biliyor.

ClapClapClap Tek isteğim bu... Mekânda devam ederiz..Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
demaq Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğit
Yer: Turkey
  Alıntı demaq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 01:01
otel ziyereti filan varmı ?
Sevgi Eylem Gerektirir
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 10:57
Abim otel ziyareti, takımı karşılama inan aklımıza bile gelmedi, şu an tek yoğunlaştığımız ve hakkını vermemiz gereken 19 Aralık yürüyüşünün medyaya yansıtılması.

Bununla ilgili olarak genel hatlarıyla konuşuldu. Polarlarımıza kavuştuk. 5 Haber ajansı, 11 gazete ve 8 televizyona BKŞ olarak davet-çağrı yapacak çalışma ekibimiz...

Türkiye (Tayfun Başkan)
Fotomaç, Sabah, Atv (Ersöz)
Hürriyet, Kanal D (EsoES Mehmet)
Milliyet, Vatan (Türker)
Akşam, Show Tv (Hakan)
Yeni Şafak, Cumhuriyet (Kujo)
Zaman, Samanyolu (Negro)
Ntv, Flash (Alper)
Fox Tv (Merve)
Fanatik (Hüseyin)
Lig Tv (Seren / Ahmet)
TRT (Neslihan)
Maillemeler (Kağan)
Ajanslar, HT gazete ve tv (Ben)

19 Aralık için BKŞ, 15 gönüllüsüyle basını alana çekmek için elinden geleni yapacak...
Şimdiden Allah bizi camiaya karşı utandırmasın; basının sağı solu belli olmaz umarım o gün bizimle olurlar...
Sağol BKŞ...
CUMA: Pazar günü yürüyüşümüz var.....
CUMARTESİ: Yarın yürüyüşümüz var, haber olarak değerlendirirsiniz diye bilgilendirmek istedik.
PAZAR: Bugün 15.00'te yürüyeceğiz... (3 kez vur)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
srn26 Liste gör
Yeni Yazar

Seren Çatmaner
  Alıntı srn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 12:34
lig tv ile ilgili iletişim numarası bulabilen olursa paylaşırsa sevinirim...fazla soyutlamışlar kendilerini mail adresinden başka ulaşabileceğimiz bir şey yok...
BKŞ
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 12:52
BKŞ'nin bu emeklerini görünce onlarla bir kez daha gurur duydum iyiki varsınız BKŞ... alper uruş  abi'yede selam olsun
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 12:56
Serenim 331 41 79 (Mustafa Ersoy)... Aleykümselam Erhanım...
Yukarı
srn26 Liste gör
Yeni Yazar

Seren Çatmaner
  Alıntı srn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 13:04
teşekkürler alper abiWink
BKŞ
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 13:04
Alıntı yapılan erahnes

BKŞ'nin bu emeklerini görünce onlarla bir kez daha gurur duydum iyiki varsınız BKŞ... alper uruş  abi'yede selam olsun

Evet dünkü toplantımız kendi içimdeki sonucuna baktığım vakit, BKŞ ile bir kez daha gurur duydum. Başta Tayfun Başkanım olmak üzere, herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum buradan. Özellikle de BandoESES'in katılımıyla gerçekleştirilecek olan dostluk ve kardeşlik yürüyüşünün basına gereğince yansıması için inanılmaz bir gayret sarfeden sevgili gardaşım Alper'e burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Dünkü toplantı sonucunda bir kez daha anladıkki, BKŞ'nin eski ya da yeni üyesi yok. Toplantıya katılan ya da katılmayan üyesi yok. Birimiz neredeysek hepimiz ordayız. Dün akşam mekanımızda olamayan arkadaşlarımıza görevleri bir bir tevdi edildi. Orada olup olmadıkları düşünülmedi bile. Çünkü biliyorduk ki, nerede olurlarsa olsunlar  onlar bizim yanımızdalardı. Hatta bırakın BKŞ'yi KŞ oluşumlarının bir çok bireyi oradaydı. Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci'ne inanmış ve ulaşmış tüm Eskişehirspor sevdalıları bizimleydi. Dünkü toplantıda bunu çok iyi bir şekilde bir kez daha gördük.

BKŞ yüreğinde taşıdığı Kara&Kızıl sevdanın verdiği güç ile bugüne kadar bir çok güçmlüğü aşmış, çok zor denilen bir çok işi başarmış ve bundan sonra da bu sevda ile neler yapabilecveğini bir kez daha göstermiştir.

erahnes'in dediği gibi iyi ki varsınız. SİZLERLE GURUR DUYUYORUM sevgili gönüldaşlarım...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır