Sayfayı yazdır | Close Window

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İstanbul'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3440
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 23:27
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR
Gönderen: kujo
Konu: BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR
Gönderi tarihi: 13/Ara/2010 saat 21:08
16.12.2010 Perşembe günü BKŞ toplantısı düzenlenecektir. Toplantı günü BKŞ Poları talep eden arkadaşlarımız: Hasret bitti polarlarınıza kavuşabilirsinizBig%20smile

Yer : Boş Zamanlar Cafe Mis Sokak Taksim
Zaman: 20.00

Tasarım için Uğur Karapaça(ugurkarapaca) arkadaşımıza teşekkür ederizWink

-------------
Ben beni,kendimi,canımı özümü...

Yanıtlar:
Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 13/Ara/2010 saat 21:12
Görsel var mı Kujocan?

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 13/Ara/2010 saat 21:20

http://img64.imageshack.us/i/65745476274005674584015.jpg/">

İlk görsel budur Abim. Maç sonrası kutlama.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Ara/2010 saat 21:33
Perşembe mekândayım inşallah... Ellerinize sağlık.Clap

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: NegRO_26
Gönderi tarihi: 13/Ara/2010 saat 22:18
Alper abi poların elimde, eğer polarını görmek istiyorsan perşembe günü mekanda olLOLBig%20smile

-------------
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 00:34
Mis Sokak nerede, bilmeyenler için bir tarif etseniz de yeni mekamızı öğrensek güzel olur ;)

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 10:00
Estiklal Caddesi'ne giriyorsunuz, 100-120 metre kadar yürüyorsunuz, sağ tarafta Benetton mağazası var ordan giriyorsunuz, Mis gibi bir sokak görüyorsunuz.... Pırıl pırıl, o biçim bir sokak, işte ora...LOL

-------------

Gönderen: gokmeydan.erhan
Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 13:41

Eski BKŞ üyeleri polarlarını nasıl alacak?

açıklama bekliyorum :)

-------------
Ölümüne ESES...

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 14:04
Alıntı yapılan gokmeydan.erhan

Eski BKŞ üyeleri polarlarını nasıl alacak?

açıklama bekliyorum :)

Tel maşa! Sen bilmiyon mu BKŞ'nin hiç bir zaman ESKİ üyesi olmaz!
Bilecik istasyonun da bekle bizimkilerden biri ordan geçerken sana atarlar polarını Wink

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 14:05
Alıntı yapılan Baba

Estiklal Caddesi'ne giriyorsunuz, 100-120 metre kadar yürüyorsunuz, sağ tarafta Benetton mağazası var ordan giriyorsunuz, Mis gibi bir sokak görüyorsunuz.... Pırıl pırıl, o biçim bir sokak, işte ora...LOL

Gardaşım benim; her şey iyi güzel de şu ".... o biçim bir sokak" yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin Smile

-------------

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 14:06
Bu arada polarlar çok güzel olmuş. Emek veren herkese teşekkürler....

-------------

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 15:18
Alıntı yapılan Baba

Sokak mis, Mekan Boş.. (:

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 15:39
Hanımlar, beyler Perşembe günü polarlarımıza kavuşmak içinSmile yapacağımız toplantı öncesinde önemli bir konu var. Detayları; göğsümüzü kabartan ve spor kamuoyunun ilgiyle takip ettiği BandoESESimiz tarafından paylaşılır...

Konu şu; Paşamızla pazar günü yapacağımız maçımızın öncesinde gerek Face'teki sayfamızda gerekse BandoES ES sayfasında ifade edildiği gibi ES ESLERİN ESTİKLAL'DE KARNAVALI olacak... Bununla ilgili bize sağlam iş düşüyor Tayfun başkanım ve BKŞ'm...

FUTBOL DOSTLUKTUR...
Türkiye'ye taraftarlık kültürünü öğreten Eskişehirspor camiasının, futbolda artan şiddet ve gerilim ortamına tepki olarak Kasımpaşalılarla birlikte omuz omuza şarkılar söyleyeceği bu ÇOK ÖNEMLİ ADIMI, yazılı, görsel basın yayın organlarının yanısıra haber ajanslarıyla tüm medya kuruluşlarına duyurmamız gerektiğini, iş paylaşımıyla birlikte toplantı gündemine şimdiden sunuyorum...

(BKŞ başlığı altında "Basını Abluka Altına Almak" başlığında yer alan medya kuruluşlarından birini lütfen şimdiden arayıp telefonunu teyit edelim... Numarası aynı mı, spor servisi müdürü kim, hem cumartesi hem pazar günü sabah yine aynı kuruluşları arayıp hatırlatarak davet etmemiz gerekecek...)
Çok sağlam iş yapmalıyız BKŞ... Çok sağlam.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 20:38
PAŞA maçından sonra mekânda buz gibi 1 biramı içmek isteyen, 7 BKŞliye ihtiyacım var... Sağlam 7 BKŞli...

-------------

Gönderen: şile_26
Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 20:59

sözde biz de istanbuldayız eskişehirden gelsem daha rahat gelirdim bir nasıp olmadı gelmek toplantılara ya :((

-------------
Her zaman her yerde en büyük eses

Gönderen: gbatova
Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 22:43
Alıntı yapılan Baba

PAŞA maçından sonra mekânda buz gibi 1 biramı içmek isteyen, 7 BKŞliye ihtiyacım var... Sağlam 7 BKŞli...
biri bana mı seslendi???Wink

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 14/Ara/2010 saat 23:46
Valla 7 kişi çalışacak 7 kişi kutlayacak o çalışmanın ardından, seni de aramızda görmek mutlu eder bizi Gürcanım, gel, yeter ki gel, ESESLİYSEN hiç düşünmeden gel...Smile

-------------

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 00:12
Alper derimki :Sen yayin müdürünü ikna edebilirsen yanina Cüppeli ,müdür sen ben ve adasim ne dersin bu kareye?????

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 00:16

EStanbul hallader ama teşekkürler Hüsnü ağabey...Smile BKŞ'ye bence 1 bira az geldi,  ben bilmez miyim kardeşlerimi...LOL İş böyüük, kurtarmadığı için de tık yok.... Bakalım nolucak?Wink

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 01:11
Alıntı yapılan Baba

Valla 7 kişi çalışacak 7 kişi kutlayacak o çalışmanın ardından, seni de aramızda görmek mutlu eder bizi Gürcanım, gel, yeter ki gel, ESESLİYSEN hiç düşünmeden gel...Smile
çalışmak da kutsaldır bu yolda kutlamak kadar baba..GEL demen yeter içerik her ne olursa...baba BİZ ALAYINA,İNADINA,ÖLÜMÜNE geliriz...BİZ ES ES'liyiz......Wink

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 17:32
Görülüyor ki; bu görev dağılımında demokratik talep beklentisi çözüm değil...Smile Eee o zaman Yaşasın Faşizm..LOL

-------------

Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:02

Polarlar çok güzel olmuş, güle güle giyin.

Yalnız Başkanınızın  masasında bir günde meyve suyu görmek isteriz. Liderlerin örnek davranışlar sergilemeleri lazım Tongue

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:05
Alıntı yapılan Baba

Ta uzaklardan duydum Alper abi sesini. Buyur abicim!

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:42

Toplantıda hallederiz, sağol Mehmetim bütün biralar sana hayırlısıyla gel bakalım...

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:48
1- Mehmetim... (EsoES)
2- Türker...
3- Alper U.
4- Selahattin Erdoğan
5-

kimler gelecek yarın?? Kasımpaşa maçı öncesi ev sahibi olarak biz BKŞ'lilere çok iş düşüyor, haydi arkadaşlar haydiii....

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:51
Abicim yarın polarların dağıtımı var, herkes orada olur...

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 19:52
Alper abi 7 kişilik liste yapıldı, harekete bile geçildi Wink

-------------

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 20:35
Alper abim senin için ferah olsun. BKŞ nin 7 neferi kujonun dediği gibi harekete geçti bile ;)

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 20:38
Eyy boyalı basın, bu isyan ve bayraklar bir çığlıktır.Bu çığlık takım 3. liglerdeyken bile susmamıştır..!

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 20:43
Alıntı yapılan turker

1-
2-
3-
4- Selahattin Erdoğan
5-

kimler gelecek yarın ??

Benim gözlerim aradığını buldu, savulun....

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 20:51
Alıntı yapılan UFUKESES

Yalnız Başkanınızın  masasında bir günde meyve suyu görmek isteriz.
Liderlerin örnek davranışlar sergilemeleri lazım Tongue

Onursal başkanım, sen örnek davranış dersen işler hepten karışır,
senin döneminde Yahya Kaptandaki Diyarbakırlının az aşındırmadık kapısını.

LOLLOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:00
Hocam imam ve camaatten bahseden hepimizin bildiği argo cümleyi kurmak zorunda bırakma beni..Ayrıca Yuvamla Yahya Kaptan'ı da karıştırmayalım.. Tongue

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:06

ESKİŞEHİR GELİYOR UYUMAZ GECE...
İNANDI YÜREKTEN GÖNÜLDEN BİZE...

* Anadolu Ajansı, İHA, CHA, ANKA, DHA, HT Gazete ve HT Tv (Benim)
1) Fotomaç, Sabah, Atv
2) Hürriyet, Kanal D
3) Milliyet, Vatan
4) Akşam, Show Tv
5) Yeni Şafak, Cumhuriyet
6) Zaman, Samanyolu
7) Ntv, Flash

ARMA'yı parlatacağız.... Bana sormadan bir şey yapmayın... Sadece 1'den 7'ye sıralanan rakamlardan birini gözünüze kestirin... Cuma, cumartesi ve pazar 12.00'de gereğini yapıp; medyayı Allah'ın izniyle oraya yığalım... Yıldızlı olan tarafta sıkıntı yok, diğerlerinde de inşallah olmayacak... Ajanslar özellikle tv ve gazetelere servis yaptığı için olmalı ve o nedenle o baskıyı ben yapabilmek için aldım. Yarın detayları toplantıda konuşuruz. Hallaç pamuğu gibi atmalıyız BKŞ.... YA ONUR DUYACAKLAR, YA REZİL OLACAĞIZ!

Bir de ses verin... Bira diyince şaka falan yaptığımı düşünüp, yazmamışsınız hepinizi başkana teeeek teeeek söyledim. Ölsem 24 saat sonra mı duyacaksınız? Pazar günü medyayı oraya YI ĞA CA ĞIZ! BKŞ atkısı ve poları takmakla da BKŞli olunmaz... BKŞ parlayan yıldızdır ilk o atılır.. GG'de de öyle oldu, TFF'de de her harekette de böyle olmalı. Sizi çok seviyorum ama delirttiniz inanın beni. Neyse Allah'a emanet olun, yarın kucaklaşacağız...
(Türker'in dün paylaştığı duyurum bugün Lig TV'de vardı. Yani bir şeyler yapıyoruz da birimiz Hizan ötekimiz Fizan'dan yapmayalım. Koordineli olalım. Henüz hiçbir şey yapmayın. Cuma'dan pazar'a 3 kez vurucaz o kadar.) 

5 haber ajansı, 10 gazete ve 7 televizyonu arayıp davet etmek benim 1 saatimi alır, ama ben yokum, SADECE BKŞ VAR, BİZ VARIZ!

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:20
Alper Abi;
7 kişiyle birlikte sana da facebookdan mesaj yolluyorum. Oradan konuşmak daha kolay.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:24

Abim yarın toplantıya isimler belli olsun yeter... Gönüllülük temelinde 7 kişi lazım bana. (Kızlarımız çok önemli, olması şart)

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:34
Alıntı yapılan Baba

bir şeyler yapıyoruz da birimiz Hizan ötekimiz Fizan'dan yapmayalım. Koordineli olalım. Henüz hiçbir şey yapmayın. Cuma'dan pazar'a 3 kez vurucaz o kadar

Valla ben Ajansspor, Ntvspor, Ligtv.com.tr editörlerine ve birtakım televizyon kanallarını e-posta adreslerine bir metin gönderdim. O metin bugün ligtv.com.tr'de de yayınlandı. Bundan sonraki süreç telefonla saldırmak olacak gibi..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:39
Aynen öyle olacak 28 Aralık eyleminden daha şiddetli vuracağız o kadar. 7 asıl, 7 yedek 14 kişi de vurabiliriz... Halledeceğiz inşallah yarın...

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:39
Alıntı yapılan UFUKESES

....Ayrıca Yuvamla Yahya Kaptan'ı da karıştırmayalım.. Tongue

Sen ne dersen odur, karıştırma dersen karıştıramayız, eyle ossun hocam... Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: merve.c
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 21:47
Alıntı yapılan Baba

Abim yarın toplantıya isimler belli olsun yeter... Gönüllülük temelinde 7 kişi lazım bana. (Kızlarımız çok önemli, olması şart)

Evet abicim varsa yardım edebileceğim bişi haber bekliyorum Wink

-------------
BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 22:24
Abim listemiz hazır yarın toplantıda detaylıca konuşup halledeceğiz...Wink

-------------

Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 15/Ara/2010 saat 23:59
Epeydir şehir dışında olduğum için girip bakamıyorum foruma, olayları da takip edemedim haliyle... Bugün önce Tayfun Abi, sonra Olcay'la görüştüm, payıma düşen vazifeyi aldım..

Alper Abi naçizane bir iki kelâm edicem müsadenle, BKŞ'nin polar giymekle, atkı takmakla olmadığını bünyesinde bulunan her birey zaten çok çok iyi biliyor. Elbette herkes iş ciddiye bindiğinde makarayı bırakır gereken neyse yapar, ancak her an forumu takip edecek yakınlıkta olmayabiliyoruz teknolojiye, gördüğümüz veya duyduğumuz anda da zaten mırın kırın etmeden dört elle sarılırız konuya Eskişehirsporluluk gereğince... Özetle, alınganlık edecek bir durum yok ortada, su akar yatağını bulur. BKŞ, bu işin altından da alnının akıyla çıkacaktır, kaygın olmasın Wink

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderen: srn26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan Baba

Alper abicim yapabileceğim birşey varsa seve seve yaparım..cuma günü de sınavım olmasına rağmen toplantıya gelicem...

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 16/Ara/2010 saat 10:05
Alıntı yapılan ersöz

BKŞ'nin polar giymekle, atkı takmakla olmadığını bünyesinde bulunan her birey zaten çok çok iyi biliyor.

ClapClapClap Tek isteğim bu... Mekânda devam ederiz..Wink

-------------

Gönderen: demaq
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 01:01
otel ziyereti filan varmı ?

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 10:57
Abim otel ziyareti, takımı karşılama inan aklımıza bile gelmedi, şu an tek yoğunlaştığımız ve hakkını vermemiz gereken 19 Aralık yürüyüşünün medyaya yansıtılması.

Bununla ilgili olarak genel hatlarıyla konuşuldu. Polarlarımıza kavuştuk. 5 Haber ajansı, 11 gazete ve 8 televizyona BKŞ olarak davet-çağrı yapacak çalışma ekibimiz...

Türkiye (Tayfun Başkan)
Fotomaç, Sabah, Atv (Ersöz)
Hürriyet, Kanal D (EsoES Mehmet)
Milliyet, Vatan (Türker)
Akşam, Show Tv (Hakan)
Yeni Şafak, Cumhuriyet (Kujo)
Zaman, Samanyolu (Negro)
Ntv, Flash (Alper)
Fox Tv (Merve)
Fanatik (Hüseyin)
Lig Tv (Seren / Ahmet)
TRT (Neslihan)
Maillemeler (Kağan)
Ajanslar, HT gazete ve tv (Ben)

19 Aralık için BKŞ, 15 gönüllüsüyle basını alana çekmek için elinden geleni yapacak...
Şimdiden Allah bizi camiaya karşı utandırmasın; basının sağı solu belli olmaz umarım o gün bizimle olurlar...
Sağol BKŞ...
CUMA: Pazar günü yürüyüşümüz var.....
CUMARTESİ: Yarın yürüyüşümüz var, haber olarak değerlendirirsiniz diye bilgilendirmek istedik.
PAZAR: Bugün 15.00'te yürüyeceğiz... (3 kez vur)

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 12:34
lig tv ile ilgili iletişim numarası bulabilen olursa paylaşırsa sevinirim...fazla soyutlamışlar kendilerini mail adresinden başka ulaşabileceğimiz bir şey yok...

-------------
BKŞ

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 12:52
BKŞ'nin bu emeklerini görünce onlarla bir kez daha gurur duydum iyiki varsınız BKŞ... alper uruş  abi'yede selam olsun

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 12:56
Serenim 331 41 79 (Mustafa Ersoy)... Aleykümselam Erhanım...

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 13:04
teşekkürler alper abiWink

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 13:04
Alıntı yapılan erahnes

BKŞ'nin bu emeklerini görünce onlarla bir kez daha gurur duydum iyiki varsınız BKŞ... alper uruş  abi'yede selam olsun

Evet dünkü toplantımız kendi içimdeki sonucuna baktığım vakit, BKŞ ile bir kez daha gurur duydum. Başta Tayfun Başkanım olmak üzere, herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum buradan. Özellikle de BandoESES'in katılımıyla gerçekleştirilecek olan dostluk ve kardeşlik yürüyüşünün basına gereğince yansıması için inanılmaz bir gayret sarfeden sevgili gardaşım Alper'e burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Dünkü toplantı sonucunda bir kez daha anladıkki, BKŞ'nin eski ya da yeni üyesi yok. Toplantıya katılan ya da katılmayan üyesi yok. Birimiz neredeysek hepimiz ordayız. Dün akşam mekanımızda olamayan arkadaşlarımıza görevleri bir bir tevdi edildi. Orada olup olmadıkları düşünülmedi bile. Çünkü biliyorduk ki, nerede olurlarsa olsunlar  onlar bizim yanımızdalardı. Hatta bırakın BKŞ'yi KŞ oluşumlarının bir çok bireyi oradaydı. Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci'ne inanmış ve ulaşmış tüm Eskişehirspor sevdalıları bizimleydi. Dünkü toplantıda bunu çok iyi bir şekilde bir kez daha gördük.

BKŞ yüreğinde taşıdığı Kara&Kızıl sevdanın verdiği güç ile bugüne kadar bir çok güçmlüğü aşmış, çok zor denilen bir çok işi başarmış ve bundan sonra da bu sevda ile neler yapabilecveğini bir kez daha göstermiştir.

erahnes'in dediği gibi iyi ki varsınız. SİZLERLE GURUR DUYUYORUM sevgili gönüldaşlarım...

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 13:10
İsmimiz yok Hoca, BKŞmiz var.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 16:27
BandoESES konusundaki başarılı çalışmalarından dolayı BKŞ'nin öğrenci üyelerine maç armağanı benden olsunSmile

Öğrenci kardeşlerim maç biletlerini benden alabilirler. BKŞ'li tüm öğrenci arkadaş maç saatine kadar biletlerini benden alabilirler....

-------------

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 16:32
Alıntı yapılan esesim

BandoESES konusundaki başarılı çalışmalarından dolayı BKŞ'nin öğrenci üyelerine maç armağanı benden olsunSmileÖğrenci kardeşlerim maç biletlerini benden alabilirler. BKŞ'li tüm öğrenci arkadaş maç saatine kadar biletlerini benden alabilirler....

Abi ben de öğrenci sayılırım, önümüzdeki sene Açıköğretim okumayı düşünüyorum, bana da beleş mi?

-------------
slogan bulamadım.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 16:35
Alıntı yapılan pop corn

Alıntı yapılan esesim

BandoESES konusundaki başarılı çalışmalarından dolayı BKŞ'nin öğrenci üyelerine maç armağanı benden olsunSmileÖğrenci kardeşlerim maç biletlerini benden alabilirler. BKŞ'li tüm öğrenci arkadaş maç saatine kadar biletlerini benden alabilirler....

Abi ben de öğrenci sayılırım, önümüzdeki sene Açıköğretim okumayı düşünüyorum, bana da beleş mi?

Kardeşim, beleş bilet yok bizde. Biletler HEDİYE Wink Biliyon Beleş'e karşıyız Smile

Senin durumuna gelince; ameller niyete göredir. Sen açık ya da kapalı okumaya niyetlendinse biz seni öğrenci kabul ettik. Pazar günü bul beni al bileti Smile

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 19:37

Hemşehrim, yazmış olmak için yazmıyorum...
Şimdi Ashanyenin diline doladığı Ecevit gömleğimle,
çıpalı Kasımpaşa atkımı da boynuma dolayıp oraya gelsem,
eski bayram yerinde ''Nefer alayına gider'' diye nara atsam n'olur?
KKŞ lilerimle bassam oraları desem ki savulun ESES li Hüsnü geliyor lan,
hani Kasımpaşalılar daralır mı ? Seni üzermiyim ? N'abacağımı şaşırttım yahu.
Şeytan diyor, eski bayram yerine kur çadırı, kutla bir hafta daha beceke zaferini.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 19:53
bende öğrencilerimi getircektım ıyı oldu bu :))

-------------

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 19:56
Alıntı yapılan Baba

Abim otel ziyareti, takımı karşılama inan aklımıza bile gelmedi, şu an tek yoğunlaştığımız ve hakkını vermemiz gereken 19 Aralık yürüyüşünün medyaya yansıtılması.

Bununla ilgili olarak genel hatlarıyla konuşuldu. Polarlarımıza kavuştuk. 5 Haber ajansı, 11 gazete ve 8 televizyona BKŞ olarak davet-çağrı yapacak çalışma ekibimiz...

Türkiye (Tayfun Başkan)
Fotomaç, Sabah, Atv (Ersöz)
Hürriyet, Kanal D (EsoES Mehmet)
Milliyet, Vatan (Türker)
Akşam, Show Tv (Hakan)
Yeni Şafak, Cumhuriyet (Kujo)
Zaman, Samanyolu (Negro)
Ntv, Flash (Alper)
Fox Tv (Merve)
Fanatik (Hüseyin)
Lig Tv (Seren / Ahmet)
TRT (Neslihan)
Maillemeler (Kağan)
Ajanslar, HT gazete ve tv (Ben)

19 Aralık için BKŞ, 15 gönüllüsüyle basını alana çekmek için elinden geleni yapacak...
Şimdiden Allah bizi camiaya karşı utandırmasın; basının sağı solu belli olmaz umarım o gün bizimle olurlar...
Sağol BKŞ...
CUMA: Pazar günü yürüyüşümüz var.....
CUMARTESİ: Yarın yürüyüşümüz var, haber olarak değerlendirirsiniz diye bilgilendirmek istedik.
PAZAR: Bugün 15.00'te yürüyeceğiz... (3 kez vur)
Harikasınız,çok büyük 1 aileyiz..Clap

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:02
EStanbul ES LA Nuestra   

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:06
Alıntı yapılan hüsnü

Hemşehrim, yazmış olmak için yazmıyorum...
Şimdi Ashanyenin diline doladığı Ecevit gömleğimle,
çıpalı Kasımpaşa atkımı da boynuma dolayıp oraya gelsem,
eski bayram yerinde ''Nefer alayına gider'' diye nara atsam n'olur?
KKŞ lilerimle bassam oraları desem ki savulun ESES li Hüsnü geliyor lan,
hani Kasımpaşalılar daralır mı ? Seni üzermiyim ? N'abacağımı şaşırttım yahu.
Şeytan diyor, eski bayram yerine kur çadırı, kutla bir hafta daha beceke zaferini.

LOL

Hemşehrim, çadırı kuran kurdu,
Tam bir hafta doldu
Gözyaşları sel oldu
Köyiçi'nde çadıra giriş bedava oldu
Orhan Baba söylüyor
Beşiktaşlılar dinliyor
DURDURUN DÜNYAYI diyor
Sazın telleri inliyor
Tak kaşkolu
Giy Ecevit gömleğini
Biz Bayramyeri'nde
Bayram ede duralım
Sen git Köyiçi'ne
Zavallı Arkadaşlara
BİR TESELLİ VER...

Eski Bayramyeri
Bayram yeridir
Şeytanın işi olmaz orada
ESES & PAŞA kardeş olsun da
Bayram etsin burada diye
Bayramyeri olmuş adı
Seni gören Paşalı üzülmez
Tilki Selim ile eski Bacanağı
Alırlar ArmaAltını arkalarına
bir bir kucaklarlar seni
Sevgiyle
Özlemle
Muhabbetle

Sevgilerimle Hemşehrim...Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:07
Alıntı yapılan şile_26

Başımız üstünde yeriniz var...

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:10
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan şile_26

Başımız üstünde yeriniz var...
Allah razı olsun abıcım düşünmenız yeterli

-------------

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:17
Bizim gibi uzakta olan sevdalılar için bol bol video çekerseniz çok mutlu oluruz.

Çok ama çok emek isteyen bir organizasyon canı gönülden tebrikler abilerim kardeşlerim.

ESparta sizlerle aynı sevdayı yaşamaktan gurur duyuyor.Clap

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:36
Videoları, fotoğrafları vs.. basından, haber bültenlerinden, gazetelerden elde edebileceksiniz amaaaa....

BKŞ,

benim fotoğraf makinam yanımda olamayacak, lütfen biraz profesyonel bir makinası olan fotoğraf için görevlendirilse çok iyi olacak..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:43
Alıntı yapılan esesim

Öğrenci kardeşlerim maç biletlerini benden alabilirler. BKŞ'li tüm öğrenci arkadaş maç saatine kadar biletlerini benden alabilirler....

Aha da buna ben kazan kaldırırım Hoca...Smile BKŞ/Öğrenci emektar da BKŞ/Emekçi ne pekii?Smile N'apalım abi tatlı bilet alabilmek için gidip bir daha mı lisans, yüksek lisans okuyacaz...Smile Hoca valla kazanı kal dır dım.LOL BKŞ'nin öğrencisi, emekçisi, bu maç bilete pa ra ver mi yo ruuz... Ben de isterem, biz de isterüüükkkkk....LOL

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:45
Alıntı yapılan turker

Videoları, fotoğrafları vs.. basından, haber bültenlerinden, gazetelerden elde edebileceksiniz amaaaa....
BKŞ, benim fotoğraf makinam yanımda olamayacak, lütfen biraz profesyonel bir makinası olan fotoğraf için görevlendirilse çok iyi olacak..

Gazeteden Olcayım gelecek hem HT Spor için hem bizim için meydandan kareler çekilecek. Ayrıca Mervem bakinesini getirirse, sen kadar olmasa da objektifin de deklanşörün de hakkını veririz Türkerim...Wink

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:48
Alıntı yapılan Adrenalinss

Ne kadar BKŞ'ysek; o kadar ESpartayız!Wink O kadar MarmarisESESiz!Wink

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:48
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan esesim

Aha da buna ben kazan kaldırırım Hoca...Smile BKŞ/Öğrenci emektar da BKŞ/Emekçi ne pekii?Smile N'apalım abi tatlı bilet alabilmek için gidip bir daha mı lisans, yüksek lisans okuyacaz...Smile Hoca valla kazanı kal dır dım.LOL BKŞ'nin öğrencisi, emekçisi, bu maç bilete pa ra ver mi yo ruuz... Ben de isterem, biz de isterüüükkkkk....LOL

Eyvah isyan çıktı!!!!
Big%20smile

Gardaşım hele bir durun sakin olun. Öğrenci arkadaşlarımıza bir hedayemiz olsun dedük isyan çıkardınız. Yeniçeriler bile bu kadar kolay isyan çıkarmadı yahuBig%20smile

Durumu Tayfun Başkanıma ileteceğim. İsyanı bastırmak için gerekli girişimlere başlayacağız hemen. Olmadı Akıncıları toplayıp bir sefere çıkarız, ganimeti bölüşürük Big%20smile

Tayfun başkanım yetiş isyan yayılmadan bastıralım....

-------------

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:58
Ya Selahattin kardes ögrenci kiyagin ,"Bende bir zamanlar ögrenciydim"diyenler icinde gecerlimi? ...Cevabin "Evet "ise ben yüzümü kizartacagim bilesin...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 20:59
Alıntı yapılan köfteci

Ya Selahattin kardes ögrenci kiyagin ,"Bende bir zamanlar ögrenciydim"diyenler icinde gecerlimi? ...Cevabin "Evet "ise ben yüzümü kizartacagim bilesin...

Neşet Ertaş'a devam abiWink

Geçmişe yönelik işlemklerimiz tedavülden ktaldırılmıştır. Yüzünüzü kızartmanıza gerek yokBig%20smile

-------------

Gönderen: taffyes
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 21:09
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan esesim

Eyvah isyan çıktı!!!!
Big%20smile

Gardaşım hele bir durun sakin olun. Öğrenci arkadaşlarımıza bir hedayemiz olsun dedük isyan çıkardınız. Yeniçeriler bile bu kadar kolay isyan çıkarmadı yahuBig%20smile

Durumu Tayfun Başkanıma ileteceğim. İsyanı bastırmak için gerekli girişimlere başlayacağız hemen. Olmadı Akıncıları toplayıp bir sefere çıkarız, ganimeti bölüşürük Big%20smile

Tayfun başkanım yetiş isyan yayılmadan bastıralım....

Haklsın Selahattin abi
Ben bir m.köye gideyim isyanı kaynağında bastırmak lazımLOL
Alper baba hazırlan Başkan geliyorLOL

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 21:14

Gel Tayfun başkanım gel, rakı da var bağlama da...WinkSmile

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 21:51
Alıntı yapılan Baba

Gel Tayfun başkanım gel, rakı da var bağlama da...WinkSmile

rakı alkollü bir içecek midirLOL

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 21:57
Yok be Gürcanım üzümün şekerlenmiş hali...Wink Annemi getiriyorsun değil mi yürüyüşe? 1000'i rahat bulacaz inşallah... 150-160 kişiyle süper olmuştu, pazar günü inşallah İstanbullular'a ESESLERİN ötekilerden farkını göstereceğiz. Harika olacak kanka, harika olacak... Bugün o ekip ne işler yaptı anlatamam... Resmen medyayı dövdü, dövdü...Smile BandoESESimiz en önde inşallah bizler, hepimiz omuz omuza onun ardından caddede.... Ersöz güzel bir şey yazmış.
EStiklal Es La Nuestra demiş.

-------------

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:02
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan Adrenalinss

Ne kadar BKŞ'ysek; o kadar ESpartayız!Wink O kadar MarmarisESESiz!Wink

Yürü be Alper Clap..Aynen o kadar...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:04

annem büyük ihtimal gelemeyecek abi tadilat var evde..kardeşimle geleceğiz nasipse...ayrıca haberleri aldım onur duydum...bu aralar gerçekten fırsatım olmadı olamadı..açığı en kısa zamanda kapatacağımWink yanlış anlaşılmasın açıktan kastım tribün değilBig%20smile

ayrıca bir de fısıltı duydum..pazar poğaçası:)takviye lazımsa simit alayım gelirken:))
kahvaltıdan sonra da başlayalım şişe olayına:))))

-------------
BKŞ

Gönderen: NegRO_26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:06
Alıntı yapılan gbatova

pazar poğaçası:)takviye lazımsa simit alayım gelirken:))

Gürcan abim sen gelde gerisi önemli değil, uzun süredir görüşemedik, özledik valla..TongueWink

Ayrıca öğrenci olduğum için bir kere daha mutlu oldum, daha da çok okuyasım geldi o derece sevindim..Big%20smileLOL

-------------
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:07
Sanmayın ki uzaktasınız, orada olmayacaksınız...
Caddede alıp verdiğimiz her solukta o ciğerler sizin olacak.Wink

-------------

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:09
Alıntı yapılan Baba

Sanmayın ki uzaktasınız, orada olmayacaksınız...
Caddede alıp verdiğimiz her solukta o ciğerler sizin olacak.Wink

ClapClapClap
Clap

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:14
Eyvallah Alper kardeşim..Gururla,mutlulukla takip edeceğiz sizi..

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: 26_eses
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:17
Basının kalelerine darbe vuracak 15 akıncı yetersiz  kalırsa vururuz basına yurdun dört bir yanından darbe yeterki BKŞ den bir hücum marşı çalına... (Olumsuz, isteksiz yanıt veren gazete, tv. varsa ve bundan haberimiz olursa gereğinin yapılacağından şüphe duymayın) 

-------------
Karadeniz ESES

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:21
Alıntı yapılan NegRO_26

Alıntı yapılan gbatova

pazar poğaçası:)takviye lazımsa simit alayım gelirken:))

Gürcan abim sen gelde gerisi önemli değil, uzun süredir görüşemedik, özledik valla..TongueWink

Ayrıca öğrenci olduğum için bir kere daha mutlu oldum, daha da çok okuyasım geldi o derece sevindim..Big%20smileLOL
eksik olma sağol Levent..evet uzun süre oldu gerçekten.havuza su doldurmaya başlayacağım artık WinkWink

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 22:21
Bir sıkıntımız yok Ayhan ağabey, ilginiz bize yeter, sağolun... KaradenizESES'e selam olsun...

-------------

Gönderen: elifile
Gönderi tarihi: 17/Ara/2010 saat 23:02
Elendes olarak Selahattin amcamızın yanında olacağız pazar günü.
Gelirken haşhaşlı getirmeyen ise fenerli olsun dedik Selo başkanımız :))

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 00:09
Alıntı yapılan Volkan

Biz 15 kişi yarın gece 02.43 de Fatih Ekspresi ile gidiyoruz..
Gidecek arkadaşlarda o trene alsında hep beraber giderizz

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: EsEsuLan!
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 00:26
2 Numaralı Vagon'da Sabaha Kadar ESPANA .. Tongue

-------------
İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 01:35

Bu ara pek gözatamadığım belli neler olmuş neler...

Kısmetse en azından EStiklalde bulunarak görevimi ifa edeceğim...
Başkaca görev verilirse elden geldiğince yaparız...
Sağolun varolun...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 02:00
artık pazar günü gelsin vakit geçmiyor

-------------

Gönderen: Tulpar26
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 02:29

İnanın şu haberi okudum ya sanki Estanbul'u sevmeye başladım :D Hala Estanbuldayım ve pazar günü Estiklaldeyim inşallah. Selahattin Abi, Alper Abi bir ihtiyaç yada yapabileceğim bir katkı varsa telefon numaram sizlerde var. Allah yüzünüzü kara çıkartmasın, görev alan herkese kolay gelsin. Bu arada bilet bulmakta zorlanmayız değil mi? Yoksa yarın edinmekte fayda mı vardır ?LOL

-------------
Tapmadık asla paraya pula...

Gönderen: eses88
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 02:44
Ales sınavım nedeniyle gelmeyi çok istediğim bu maça gelemiyorum ne yazık ki , benim gibi gelemeyenler için bol bol resim ve video çekmeyi unutmayın. Smile

-------------
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz

Gönderen: g.r.a.ı.d.e.r
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 02:45
Alıntı yapılan Tulpar26

İnanın şu haberi okudum ya sanki Estanbul'u sevmeye başladım :D Hala Estanbuldayım ve pazar günü Estiklaldeyim inşallah. Selahattin Abi, Alper Abi bir ihtiyaç yada yapabileceğim bir katkı varsa telefon numaram sizlerde var. Allah yüzünüzü kara çıkartmasın, görev alan herkese kolay gelsin. Bu arada bilet bulmakta zorlanmayız değil mi? Yoksa yarın edinmekte fayda mı vardır ?LOL

evet bilet bulabilirmiyiz zorlanırmıyız bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ?

-------------
Ölümüne ES-ES ! ! !

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 02:50
 Es Es saat 15 te İstiklal caddesinden Bando eşliğinde yürüyüşü başlatacak . Paşa tarafıda saat 15 te GS lisesi önünde hazır olmalı . Es Es liler GS lisesine yaklaştıkları sırada Paşa meşaleleri ateşlemeli  veya arma altında karsılayalım diyorlar pasalılarda

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 07:23
Alıntı yapılan Tulpar26

Ali Osman kardeşim sağolasın varolasın... Başarılı çalışmaların neticesinde bir adet bilet hakettin. Biletin bende maç günü aynı mekanda alabilirsin biletini

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 07:24
Alıntı yapılan elifile

Vay haşhaşlı getirmeyenlerin haline :))

-------------

Gönderen: demaq
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 08:01
PAzar 13:00 te istiklal de olacağız .Yapabilcegiğmiz bişey varsa elimizden geleni yaparız

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 08:16
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan Volkan

Biz 15 kişi yarın gece 02.43 de Fatih Ekspresi ile gidiyoruz..
Gidecek arkadaşlarda o trene alsında hep beraber giderizz
Alıntı yapılan EsEsuLan!

2 Numaralı Vagon'da Sabaha Kadar ESPANA .. Tongue
Sizler gelin heleBig%20smile
Mehmet'le Haydarpaşa'da
ESpana yapmayan Fener'li olsunBig%20smileLOL

Alıntı yapılan Baba

Ayrıca Mervem bakinesini getirirse, sen kadar olmasa da objektifin de deklanşörün de hakkını veririz Türkerim...Wink

Atilla Bilim'e (ati26) ziyarete gidiyorum. Demek istediğiniz  birşeyler varsa ileteyimWink

-------------

Gönderen: haşhaşlı
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 08:23
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan elifile

Vay haşhaşlı getirmeyenlerin haline :))

Biri bendenmi bahsetti ben ordayımda:)))

-------------
haşhaşlı

Gönderen: dodurgalı
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 10:36
sizi estiklal'de yanız bırakırız mı sandınız.hep beraber,her şey  es-es'im için.oradayız dostlar.

-------------
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 10:40
eskişehirsporlu olmayıpta gelecek epey kişi var bu taraflardan sırf bando için gelecekler maça girmeyecekler :))

-------------

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 11:22
Bu maçta da varım İnşAllah Bu sene kayseri hariç tüm deplasmanlara gittim.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ara/2010 saat 11:36
Birbirine teslim olanlar kocaman dağları yürütür, kıpkızıl şimşekleri yüreklerinin ateşiyle çaktırırlar... Sadece gelin, kucaklaşalım, çok şey mi istiyoruz... Smile

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com