eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 20:51
Alıntı yapılan UFUKESES

Yalnız Başkanınızın  masasında bir günde meyve suyu görmek isteriz.
Liderlerin örnek davranışlar sergilemeleri lazım Tongue

Onursal başkanım, sen örnek davranış dersen işler hepten karışır,
senin döneminde Yahya Kaptandaki Diyarbakırlının az aşındırmadık kapısını.

LOLLOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:00
Hocam imam ve camaatten bahseden hepimizin bildiği argo cümleyi kurmak zorunda bırakma beni..Ayrıca Yuvamla Yahya Kaptan'ı da karıştırmayalım.. Tongue
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:06

ESKİŞEHİR GELİYOR UYUMAZ GECE...
İNANDI YÜREKTEN GÖNÜLDEN BİZE...

* Anadolu Ajansı, İHA, CHA, ANKA, DHA, HT Gazete ve HT Tv (Benim)
1) Fotomaç, Sabah, Atv
2) Hürriyet, Kanal D
3) Milliyet, Vatan
4) Akşam, Show Tv
5) Yeni Şafak, Cumhuriyet
6) Zaman, Samanyolu
7) Ntv, Flash

ARMA'yı parlatacağız.... Bana sormadan bir şey yapmayın... Sadece 1'den 7'ye sıralanan rakamlardan birini gözünüze kestirin... Cuma, cumartesi ve pazar 12.00'de gereğini yapıp; medyayı Allah'ın izniyle oraya yığalım... Yıldızlı olan tarafta sıkıntı yok, diğerlerinde de inşallah olmayacak... Ajanslar özellikle tv ve gazetelere servis yaptığı için olmalı ve o nedenle o baskıyı ben yapabilmek için aldım. Yarın detayları toplantıda konuşuruz. Hallaç pamuğu gibi atmalıyız BKŞ.... YA ONUR DUYACAKLAR, YA REZİL OLACAĞIZ!

Bir de ses verin... Bira diyince şaka falan yaptığımı düşünüp, yazmamışsınız hepinizi başkana teeeek teeeek söyledim. Ölsem 24 saat sonra mı duyacaksınız? Pazar günü medyayı oraya YI ĞA CA ĞIZ! BKŞ atkısı ve poları takmakla da BKŞli olunmaz... BKŞ parlayan yıldızdır ilk o atılır.. GG'de de öyle oldu, TFF'de de her harekette de böyle olmalı. Sizi çok seviyorum ama delirttiniz inanın beni. Neyse Allah'a emanet olun, yarın kucaklaşacağız...
(Türker'in dün paylaştığı duyurum bugün Lig TV'de vardı. Yani bir şeyler yapıyoruz da birimiz Hizan ötekimiz Fizan'dan yapmayalım. Koordineli olalım. Henüz hiçbir şey yapmayın. Cuma'dan pazar'a 3 kez vurucaz o kadar.) 

5 haber ajansı, 10 gazete ve 7 televizyonu arayıp davet etmek benim 1 saatimi alır, ama ben yokum, SADECE BKŞ VAR, BİZ VARIZ!

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:20
Alper Abi;
7 kişiyle birlikte sana da facebookdan mesaj yolluyorum. Oradan konuşmak daha kolay.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:24

Abim yarın toplantıya isimler belli olsun yeter... Gönüllülük temelinde 7 kişi lazım bana. (Kızlarımız çok önemli, olması şart)

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:34
Alıntı yapılan Baba

bir şeyler yapıyoruz da birimiz Hizan ötekimiz Fizan'dan yapmayalım. Koordineli olalım. Henüz hiçbir şey yapmayın. Cuma'dan pazar'a 3 kez vurucaz o kadar

Valla ben Ajansspor, Ntvspor, Ligtv.com.tr editörlerine ve birtakım televizyon kanallarını e-posta adreslerine bir metin gönderdim. O metin bugün ligtv.com.tr'de de yayınlandı. Bundan sonraki süreç telefonla saldırmak olacak gibi..

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:39
Aynen öyle olacak 28 Aralık eyleminden daha şiddetli vuracağız o kadar. 7 asıl, 7 yedek 14 kişi de vurabiliriz... Halledeceğiz inşallah yarın...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:39
Alıntı yapılan UFUKESES

....Ayrıca Yuvamla Yahya Kaptan'ı da karıştırmayalım.. Tongue

Sen ne dersen odur, karıştırma dersen karıştıramayız, eyle ossun hocam... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
merve.c Liste gör
Yazar

Merve Çınarbaş
Yer: EStanbul
  Alıntı merve.c Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 21:47
Alıntı yapılan Baba

Abim yarın toplantıya isimler belli olsun yeter... Gönüllülük temelinde 7 kişi lazım bana. (Kızlarımız çok önemli, olması şart)

Evet abicim varsa yardım edebileceğim bişi haber bekliyorum Wink

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 22:24
Abim listemiz hazır yarın toplantıda detaylıca konuşup halledeceğiz...Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır