eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:43

Yarın bizim için önemli bir gün olucak... Daha önceki sayfalarda söylendiği gibi Eskişehirspor'luluğun ayrıcalığını Türkiye'nin kalbinde herkese göstereceğiz...  Normal bir durum olarak Yarın o cadde de bjk fb gs atkılı ya da formalı insanlar olabilir... Her ne olursa olsun herhangi bir provakatörün oyununa hiç bir suretle gelmemeliyiz...

Yarın orada oluşabilecek bir olumsuz durumda buna ön ayak olan kişiler Eskişehirspor'a en büyük ihaneti yapacak kişiler olacaktır....

Yarın akşam ve pazartesi günü medya bizim yaptığımız bu karnavalı bütün Türkiye'ye gösterecekl.... Ve belkide eskiden olduğu gibi Eskişehirli olmayanlarda Eskişehirspor taraftarlığının bu sinerjisinden etkilenerek Eskişehirspor taraftarı olacak...

Bu bir anlamda şampiyonluğa yürüyüş olacaktır... Önümüzdeki senelerde Şampiyonluğa oynadığımızda, tüm kamuoyu bu yürüyüşe bu karnavala atıfta bulunarak, Şampiyon olmamızı canı gönülden destekleyecek ve kimse üstümüze oyunlar oynayamaya cesaret edemeyecektir....

Yani biz bütün Türkiye'ye Şampiyonluğu sonuna kadar her anlamda hakettiğimizi ilan edeceğiz....

Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 01:01
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan lidersy

istanbulu bilmeyen birisi olarak bi kac sorum olacak istanbula bikac mac haricinde hiç gitmedim onlarada eskişehirden katıldım bu sefer zonguldaktan tek gelecem otogardan servis haricinde taksime nasıl gecerim saat 11 gibi gelecem taksimde birilerini bulamam galiba o saatde bir diger soruda macdan sonra esenlere otogara nasıl geri dönerim şimdiden teşekkür ederim

83 O
OTOGAR - TAKSİM hattı

Böyle bir otobüs varmış, hem otogarda kime sorsanız alternatif yol sunabilir..
Otogara nasıl döneceğinizi de yarın anlatırız.. Aynı otobüs Pazar 21.30'da Taksim'den son kalkışını yapıyormuş..

Saat 10.00'dan itibaren Taksim dolaylarında, 11.00'den itibaren Mis Sokak'tayız..

sgolasın yarın buluşmak dilegiyle
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 01:04
Dün hava muhteşemdi bugün için yağmur diyorlar :(...
Kısmet...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 01:56
Alıntı yapılan otomatikkapi

Dün hava muhteşemdi bugün için yağmur diyorlar :(...
Kısmet...

ES ES-Kasımpaşa maçı esnasında hava çok bulutlu olacak. İlerleyen saatlerde yağış görülebilir.(Kaynak NtvSpor, Saat 01:45)

EStiklal yürüyüşü sırasında yağmur yok diye algılıyorum tahmini dikkate alırsak.
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 01:57
ah ah tam hasta olacak zamani buldum,. bandoes li estiklali kacirdim
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 04:39
BKŞ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 07:24
Alıntı yapılan tkolca

bültenlere haber düşmüş bile .....

Yiğit namıyla anılır....

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 08:54
İşim dolasıyla gelemiyorum Cry benim gibi gelemeyenler için bol bol foto ve vidyo çekin.Bu organiszasyonda emeği geçenlere teşekkürler...Clap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 09:20
hava nasıl o taraflarda
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 09:25
ŞİMŞEKLERİN ÇAKMASINA UYGUN...Wink Kapalı ve hafiften yağmur geliyor...Smile
BKŞm, ben çıkıyorum, haydi Bismillah, Allah utandırmasın, EStiklal Es La Nuestra...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır