eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 23:08
Önceki sayfalarda Osman ağabey çok güzel dile getirdiği için bir daha yazmam gereksiz olur dedim. Ancak önemli bir konuyu lütfen sevgili Çağılın dediği gibi, unutmayalım gönüldaşlar... Basın ya bizi örnek gösterir 40 yıl önceki gibi ya da rezil oluruz.

Bu iş için BandoESES kalkıp yuvadan geliyor. Körfez'i, Bursa'sı, Tekirdağ'ı, Balıkesir'i, Ankara'sı ayaklanmış EStiklal'e geliyor. ESYİAD tüm üyelerine davet göndererek KARNAVALımıza davet etti. Yuvamızdan Neferimiz, Kızılcıklımız, Altesimiz, 1965lilerimiz, uzatmayım; ARMA'nın sevdalıları, devraldığı mirası göstermeye geliyor...

Bu ülkede medyaya çıkmak için insanlar Çankaya Köşkü'nün önünde soyunuyor. İnanın çok büyük emek veriliyor. Herkes emek veriyor. Buraya gelemeyen ama gönlü burada olan her gönüldaşımız için yarın tarihe bir not daha düşeceksek; bu notu en güzel biçimde, bize yakışır biçimde düşmeliyiz. Tüm gönüldaşlarımız, yanındakine, yamacındakine yarın en az kendine dikkat ettiği gibi dikkat etsin lütfen.

Biz Eskişehirsporluyuz, bu ülkenin de en büyük en cefakâr, en vefakâr, en muhteşem taraftarıyız.... Medyanın maymunu değil şahı olalım gönüldaşlar. ARMA için...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 23:12
Çok heyecanlandım, yarın EStiklal'deyiz...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 23:23
Önemli bir olay...
Daha birkaç hafta önce Trabzonlu taraftarlar o cadde üzerinde gs Lisesi'nin orada siyasi bir grupla karşı karşıya geldi.
Laf atışması arbede oldu, o da basına "Haber" oldu... Daha başka söyleyebileceğim inanın bir şey yok... Verilen emeklere herkes saygı duysun, lütfen.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 23:24
Ne fener ne bein kartal ne de yavşak galatasaray bestesini dahi söylemiyoruz!... Herkesin yüzünde tebessüm istiyorum.. Alper abi karanfil işini unuttuk =)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2010 saat 23:27
Kujo da Taksim'de yarın 10.00'da "Birbirimize teslim olacağız"Smile diyor... Birdiniz iki oldu, Taksim'de yeşil alan çoook...Big%20smile 
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:04
Yarın Eyüpsporlu misafirimle 12-1 civarı orada olacağım. BKŞ'den bir kaç renktaş dedi de şu mekanı.. Hastalık, okul falan derken acayıp uzak kaldım durumlardan. Mis Sokak İstiklalin ne tarafında kalıyor acaba ? O ortamı solmayı fena şekilde özlediğimi anladım. En son geçen yıl Bursa deplasmanına giderken böyle bir heyecan vardı. Yarın kucaklaşmak dileğiyle..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:19

istanbulu bilmeyen birisi olarak bi kac sorum olacak istanbula bikac mac haricinde hiç gitmedim onlarada eskişehirden katıldım bu sefer zonguldaktan tek gelecem otogardan servis haricinde taksime nasıl gecerim saat 11 gibi gelecem taksimde birilerini bulamam galiba o saatde bir diger soruda macdan sonra esenlere otogara nasıl geri dönerim şimdiden teşekkür ederim

Yukarı
srn26 Liste gör
Yeni Yazar

Seren Çatmaner
Yer: istanbul
  Alıntı srn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:23
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Yarın Eyüpsporlu misafirimle 12-1 civarı orada olacağım. BKŞ'den bir kaç renktaş dedi de şu mekanı.. Hastalık, okul falan derken acayıp uzak kaldım durumlardan. Mis Sokak İstiklalin ne tarafında kalıyor acaba ? O ortamı solmayı fena şekilde özlediğimi anladım. En son geçen yıl Bursa deplasmanına giderken böyle bir heyecan vardı. Yarın kucaklaşmak dileğiyle..
istiklal caddesi üzerinde meydandan inerken sağ tarafta kalan united colors of benetton'ın sokağında...
BKŞ
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:30
Alıntı yapılan lidersy

istanbulu bilmeyen birisi olarak bi kac sorum olacak istanbula bikac mac haricinde hiç gitmedim onlarada eskişehirden katıldım bu sefer zonguldaktan tek gelecem otogardan servis haricinde taksime nasıl gecerim saat 11 gibi gelecem taksimde birilerini bulamam galiba o saatde bir diger soruda macdan sonra esenlere otogara nasıl geri dönerim şimdiden teşekkür ederim

83 O
OTOGAR - TAKSİM hattı

Böyle bir otobüs varmış, hem otogarda kime sorsanız alternatif yol sunabilir..
Otogara nasıl döneceğinizi de yarın anlatırız.. Aynı otobüs Pazar 21.30'da Taksim'den son kalkışını yapıyormuş..

Saat 10.00'dan itibaren Taksim dolaylarında, 11.00'den itibaren Mis Sokak'tayız..

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:37
Yürüyüşe katılanlara dağıtılmak üzere 100 adet bayrak Esstore'dan teslim alınmıştır.Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır