eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hangi Kale ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esigor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:27
Alıntı yapılan ibo26

babası gercek eskisehirsporlu olmayan cocukların hepsi istanbul takımlarının taraftarı oluyorlar dogal olarak.cunkı televısyon gazete mahalle okul her nerde olursa olsun cocuklar hep bu takımların ısımlerını duyuyolar.arkadaslarıyla bu takımlar adına iddaalasıyolar.butakımların formaları cazıp gelıyor.

eskısehırsporu nerden duyacak.gece 10 da stadın yanından gecerse mac gunu ayda 2 kez tesadufen! ancak o zaman gorebılır eskısehırsporu..

nezamankı eses super lige cıkacak ve istanbul takımlarını YENECEK.işte o zaman kardelen cıceklerı gıbı heryerde taraftarımız artacak.yenı dogan ve cocukluk doınemınde eskisehırspor ısmını basarılı bır takımolarak beynıne kazıyan cocuk baska takımı tutmaz.

bu tur olaylara kızmaktan kufretmektenzıyade eses imizi once super lige sonrada super lıgte sampıyonluga nasıl tasıyacagımıza ve bu konuda neler yapabılecegımıze kafa yormalıyız.

Bu babasi gerfcek eskisehirporlu sozune katilmiyorum.Cunku benim babam gercek eskisehirsporlu degil ama ben oyleyim.Istisna diceksin biliyorum ama bu sekilde tanidigim kisilerde cok fazla
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:34
  Ülkemizde ekonomik krizin her kesimi etkilediği,insanların pazarlardan meyve,sebze artıklarını topladıkları kötü günlerde bile istanbul takımları ülkemizin milli servetini yabancılara peşkeş çekmekten geri kalmamışlardır.Çok geriye gitmeye gerek yok,son 5 yılda bu takımaların kaç tane yabancı futbolcu transfer ettiğini biliyormuyuz,kaçan futbolcular, görevine son verildiği için milyon dolar tazminat ödenen teknik direktörler,istanbulun en güzel mekanlarında eğlenceler,bütün bunların parasını kim ödüyor.Akşama kadar  3 kuruş ekmek parası için yük taşıyan gariban hamal,bu hortumcuların borçlarını ödemek zorundamı. Köşe başlarına oturmuş bir kaç tane işbirlikçinin gazeticilik ruhuna yakışmayacak şekilde yaşananlara kılıf uydurmaya çalışmalarıda işin diğer ayıp tarafı.
kalender
Yukarı
Fikoes Liste gör
Yazar

Fikret
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fikoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:51

Benimde konuyu okuyunca aklıma geldi. Dün açık trübünün amigo yerinde 8-10 yaşlarında bir çocuk sırtında Alex formasıyla duruyordu. Daha önce bizim stadımızda bu malum 3 takımın formalarını hiç görmemiştim. Dün adeta şok oldum...

Yukarı
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:57
Sakin olmakta fayda var. Unutmayalım ki bizans dediğimiz İstanbul takımları en güçlü bütçe ve en fazla taraftara sahip futbol takımları. Başarıları aşikar, avrupada Türkiye'yi en fazla temsil eden onlar. Bunları inkar edemeyiz. Küçük çocukların EsEs ten fazla onları bilmesi çok normal. Spikere yada onlara kızmamız anormal. Taraftar olarak biz ne yapıyoruz onu sorgulamak lazım Buna asgari ücretten milyon dolarlık  ekonomik durumda olan herkesin sorgulaması lazım. tüm tribünler kombine satılacak hedefiyle yoluyla çıkıp 3-4 bin kombine sattık. Unutmayalım 70 milyonluk Türkiye nin 700bin kişilk kentiyiz
[COLOR=RED]1 gün gelecek 1 gün kalacak

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2993&PN=4
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 00:17

Arkadaşlar her konuda ama her konuda ah ah vah vah diyoruz forumda mesaj atıp duruyoruz ve düzelmesini bekliyoruz ne yani şimdi biz böyle mesaj atınca düzelecek mi herşey tüm taraftarlar tek yumruk olmalı büyüklerimizin önderliğinde toplanıp projeler üretmeliyiz.

Yukarı
Kermit Liste gör
Yazar

Ömer Faruk Atılgan
  Alıntı Kermit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 00:17
Sayın Belediye Başkanlarımız ve Sivil Toplum kuruluşlarımız okulların açıldığı ilk haftalarda(İLKÖĞRETİM HAFTASI) öğrencilere Eskişehir Spor ürünlerinden dağıtsalar çok hoş olur.
DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 01:42
Çocuk yaştakileri bu konu hakkında bilgilendirmek oldukça zor.Babalar demişsiniz ama babaların da işi zor.Kimse kusura bakmasın ama takımımız birinci ligde esmediği sürece biz tabanımızı çocuklara yayamayız.Tabi hepimiz yeğenimize,kardeşimize,akrabamıza bu sevgiyi aşılamaya uğraşıyoruz ama bu iş biraz da başarıyla alakalı.Biz sahada ne kadar başarılı olursak ÇOCUKLAR takımımızı o kadar tutacak.Biz tribünlerde küfürü ne kadar azaltırsak,birbirimize ne kadar saygılı davranırsak babalar maça çocuklarıyla o kadar çok gelecek.
Bu konuda biz uniESES olarak üstümüze düşen vazifeyi yerine getirmek için bir kampanya başlatarak yola çıktık.Bu konu için arada babalar da yok,yanlızca genç arkadaşlarımızla muhattabız.Her taraftar bir kitap başlığını ve uniESES kitap kampanyası başlığını okumuşsunuzdur.Buradaki ana hedef Eskişehir'de kitap ihtiyacı olan okulları belirlemek ve ihtiyacı olan kardeşlerimize yardım etmektir.Bu sayede Eskişehirspor  taraftarı olarak yardımda bulunacağımız okullardaki kardeşlerimiz memleketlerinde kendilerini düşünen birileri olduğunu farkedecekler, bu şehre ve dolayısıyla Eskişehirspor'a fazladan ilgi duyacaklardır.Umarım organizasyon herkesin katılımıyla başarıya ulaşır ve elimizdeki imkanlar doğrultusunda birçok kardeşimize Eskişehirspor'u sevdirmeye çalışırız.İnşallah bu tip kampanya ve organizasyonlar her sene artarak devam eder ve taraftar kitlemizi bizlerden daha küçük yaşlardaki kardeşlerimize de yayarız....
Bir de üstüne 1. ligde fırtına gibi esen ESES mükemmel olur Wink
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 02:10
yaşım 19 orta okulun sonuna kadar bende 2 takım tuttum ama ne zamanki liseye geçip yaşımız vede aklımız olgunlaşmaya başladıkça işte o zaman öğrendim eskişehirspor nedir GErÇEK ekişehirsporluluk nedir... çok şükür şu anda sadece eskişehirsporluyum vede hep öyle kalacağım. SÜPERLİGE ÇIKTIKTAN SONRA es es imi destekleyenlere ise tek sözüm BAŞARIYA DEĞİL RENKLERE AŞIK OLUN sakına sakın es esim süper lige çıktıktan sonra ben es es liyim demeyin çünkü SİZDEN ÖNCE BİZ VARDIK yani gerçek es es liler vardı ben es esliyim deyipte es es ile övünmeye kalkmayın çünkü es esim 2.liglerde sürünürken siz BİZANS İLE ÖVÜNÜYODUNUZ ( sözüm çocuk yaştaki kardeşlerime değil aklı bilinci iyiyi kötüyü doğruyu ve de yanlışı ayırt edebilecek kişilere..........)
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 02:15
Alıntı yapılan Fikoes

Benimde konuyu okuyunca aklıma geldi. Dün açık trübünün amigo yerinde 8-10 yaşlarında bir çocuk sırtında Alex formasıyla duruyordu. Daha önce bizim stadımızda bu malum 3 takımın formalarını hiç görmemiştim. Dün adeta şok oldum...

evet o cocuk 2 mactır dikkatimi cekiyor elazıg macındada vardı aynı formayla.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 02:18
İbrahim kardeşim çok güzel demişsin bu proje gerçekten önemli bir proje inşallah taraftarlarımız bu konuya duyarsız kalmazda Mardinspor maçında iyi bir rakama ulaşabiliriz işte sorunların çözümü hep plandan projeden geçiyor ahlanıp vahlanmakla bir şey çözemeyiz biz taraftarların görevi sadece stada gitmek tezahürat yapmak değil klübümüze katkı sağlayacak her türlü olayın içinde bulunmaktır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır