eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe:4 - Eskişehirspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 585960
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 00:46
çözemicek bişey yok,2 takım tutan bi .... daha işte,metinalifeyyaz'ın paylaştığı videolar diyo zaten
FOREVER-ESES
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 00:55
lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım
belki 10 defa açıklandı .kendisi üniyi burada okumuş istanbulda yaşayan bir bjk lidir.burada bir çok esesli arkadaşımızla çok güzel dostluklar kurmuş istanbulda her maçımıza gelen eskişehjirdeki arkadaşlarıyla hasret gideren bir arkadaştır kendisi
şişen köfteler
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 01:04
Alıntı yapılan c eren1965

lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalımbelki 10 defa açıklandı .kendisi üniyi burada okumuş istanbulda yaşayan bir bjk lidir.burada bir çok esesli arkadaşımızla çok güzel dostluklar kurmuş istanbulda her maçımıza gelen eskişehjirdeki arkadaşlarıyla hasret gideren bir arkadaştır kendisi
sağol dostum hayret ya ben bu konuyu nasıl atlamışım ilginç valla
FOREVER-ESES
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2010 saat 17:37

vatani görevim nedeniyle uzun zamandır buraya yazamıyodum.öncelikle hepinizi çok özledim ve iyiki eskişehirliyim.görev yaptığım yerde lig tv imkanımız olduğu için maçları takip etmeye çalışıyorum ve tek bir es es li olarak yanımdaki biçok cücük sevdalilarıylada uğraşmak zorundayım malesef..fb maçını baz alırsak bance ii oynadık..mücadele hırs vardı..golü erken yememiz ve sezerin atılması oyunumuzu bozdu...ama ne olursa olsun bu takım daha iyi yerlerde olmalı artık.geçen senenin üzerine bişeyler koymak gerekirdi..ben kendime hep şunu sordum NEDEN???neden taraftar olarak artık bişeyleri aşamıyoruz..maçlarda susmayan taraftar nerde..yenildiğimiz zaman bile ne yapıp edim maçı aldıran taraftar nerde?şahsen çok üzülüyorum bu duruma.biz hancıyız bu takım bizim.takıma sahip çıkalım arkadaşlar?eskişehirdeki maçları izlediğimde hiç ses gelmemesi beni üzdü askerde..yönetimi hiç saymıyorum zaten bu takımı marka haline getiremedikleri için stadı bize yakışır hale getiremedikleri için ve bi çok şey için neyse...14 gün bıyunca şehrimin tadını çıkaracam ve antalya maçını sabırsızlıkla bekliyorum..ii akşamlar topraklarım

sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 585960

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır