Sayfayı yazdır | Close Window

Fenerbahçe:4 - Eskişehirspor:2

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3376
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 03:53
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Fenerbahçe:4 - Eskişehirspor:2
Gönderen: moritanya
Konu: Fenerbahçe:4 - Eskişehirspor:2
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:14

Fenerbahçe - Eskişehirspor | 6 Kasım Cumartesi Saat : 19.00

-------------
En güzel siyah en güzel kırmızı.

Yanıtlar:
Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:20
Bir Umut

-------------

Gönderen: eses_irsadinho
ordayız

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: esesergün
hemen ben kadroyu kuruyum
                        İVEŞA
KORAY        NADERAVIC           SADIGOV        VOLKAN

BÜLENT E.           DOĞA

ERKAN Z.                                               SEZER ÖZTÜRK

ÜMİT KARAN            BATUHAN KARADENİZ

2.YARI ÜMİT KARANIN YERİNE ADEM SARI OLMALI ADEM İLK ONBİR DE YAPAMIO

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:21
Başarılar .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:26
Ümit Karan sakat.Ankaragücü maçında sakatlığı tekrarladı.Bence Ümit ilk yarıyı erken bitirdi.Onun için takım kurarken canınızın istediği gibi değil imkanlar dahilinde kurun.Kart sınırındaki futbolcularıda unutmayın. Wink

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: 26simsek
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:28
Alıntı yapılan esesergün

hemen ben kadroyu kuruyum
                        İVEŞA

KORAY        NADERAVIC           SADIGOV        VOLKAN

BÜLENT E.           DOĞA

ERKAN Z.                                               SEZER ÖZTÜRK

ÜMİT KARAN            BATUHAN KARADENİZ

2.YARI ÜMİT KARANIN YERİNE ADEM SARI OLMALI ADEM İLK ONBİR DE YAPAMIO

ümit karan sakatlandı edınılen son bılgılere gore yaklasık 3 hafta sahalardan uzak kalıcak..

-------------
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....

Gönderen: erman26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:29
fener bizi evire çevire yener bence.takım da ışık yok...

-------------
biz Eskişehirliyiz...

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:54
handicap olur maalesef kendimizi kandirmayalim ama allahdan ümit kesilmez yinede.
söyle bakiyorum orta sahalari bizimkinden kat kat üstün emre formda stoch cevik alex bizi seviyor batu lugano ve yobonun arasinda kaybolup gider niang insallah yetismez benim görüsüm bu katilmayan olabilir ama gercekler bunlar

Gönderen: leventes26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 18:58
fb - eses 3-0
eses-ant 0
trabzon -eses 1
eses - manisa 0 veya 1
kayseri - eses 1
eses - bjk 2
paşa -eses 0 inşallah tersi çıkar ama olacağı bizim yüzümüz bu sene gülmezCry

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:03
Febenin bursa maçına bakıyorum birde bizim ag maçına bakıyorum...bakıyorum bakıyorum...düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum..

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: emrahhh
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:12
fb yi 2 sezon da kadıköyde yendik mi mucize beklemeyin kadıköy ligin en zor deplasmanlarından birisidir ben 3 puan olacagını cok düşünmüyorum ama 3 mactada defansta az hata ile oynuyoruz ve karabük macında gösterdikki iyi kapanıyoruz 1 puan olabilir düşüncesindeyim 3. senemizde tek umutlu oldugum kadıköy deplasmanı puan acısından

-------------
...sevda değil tutku bizimkisi...

Gönderen: çibörek26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:12

Fark yemeyiz inşallah...

-------------
Sadece EsEs...

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:24
Alıntı yapılan Ersin26

handicap olur maalesef kendimizi kandirmayalim ama allahdan ümit kesilmez yinede.
söyle bakiyorum orta sahalari bizimkinden kat kat üstün emre formda stoch cevik alex bizi seviyor batu lugano ve yobonun arasinda kaybolup gider niang insallah yetismez benim görüsüm bu katilmayan olabilir ama gercekler bunlar
Ersin Kardeşim sen fazla tepki toplamamak için yazmamaışsın onuda ben yazayım;Eğer bu kadroyla çıkar ve bu futbolu oynarsak fb bizi HAŞAT eder.Ben artık duygusal olamıyorum.Görünen köy kılavuz istemez.Artık iyi oynadık ama olmadı falan anlamam.OLACAK ARKADAŞ,OLACAK.İyi günde,kötü günde dedik ama,bu kadarda olmazki.Hiç iyi gün görmedik.Bence gelecek sezon tüm futbolcuları satıp sıfırdan takım kurmalıyız.Bizim topcular zamanında yıldızmış ama şimdi o yıldızlar artık ışık vermiyor.Eğer ışık verseydi ESES e kimse yedirmezdi o yıldızları.Artık sönmüş yıldız mezarlığı olmaktan takımımızı kurtaralım.Biz başka takımların beğenmeyipte sattığı futbolcuları toplamaktan vaz geçelim.Hangi takım bizim hangi futbolcumuza talip oluyor?İyi bir topcumuz olsa her takım talip olur.Bakın Eskişehir tarihine Eskişehirde yıldızlaşan futbolcuları iki sezon sonra İstanbul takımlarında görürdük.Evet şu anki kadromuz yıldızlar topluluğu ama ne yazıkki sönmüş,ışık vermeyen yıldızlar topluluğu.Allahtan Ümit kesilmez ama sahada malesef topcular oynuyor.

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:26
fenerbahçe kadıköyde çok yüksek tempoda oynuyor bizim futbolcularımız bu tempoyu kaldırcaklarını hiç zannetmiyorum fark yemezsek iyidir puan yada puanlar almak çok çok zor geçen sene gitmiştim fener deplasmanına kadıköydeki o seyirci baskısı fenerin yüksek tempoda bir oyun oynaması bizim işimizi iyice zorlaştırıyo

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: Casus_ESES
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 19:36
fener bizi bu oyunla ezer geçer fark yicez gibime geliyor. Gene kadıköyde olucam maç sonunda pişman olacağımı bilsem bile biz ne kadar destek versekte yaranamıyoruz demek ki destek vermiyeceksin adamlara iyilik yaramıyor.

-------------
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 20:01
Alıntı yapılan leventes26

fb - eses 3-0
eses-ant 0
trabzon -eses 1
eses - manisa 0 veya 1
kayseri - eses 1
eses - bjk 2

fb:0 eses:0
eses:2 Ant:0
Trabzon:2 EsEs:1
EsEs:1 Manisa:0
Kayseri:0 EsEs:2
EsEs:1 Bjk:0
Paşa:2 EsEs:3

Sonuçlar böyle olacak

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: esesim_hasretim
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 20:13

Ben bugün oynanan kötü futboldan ziyade isteksizliğin yani tabiki istedik kazanmayı ama tam olarak değil sanki birşey eksikti bugün.Futbolda elbette skorları önceden tahmin etmek oldukça güç ama bu sezon bir maçı kazanacağımıza hiç inanmadığım kadar fenerbahçe maçını kazanacağımızı düşünüyorum.İlerleyen günlerde tekrar neden böyle düşündüğümü anlatan bir yazı daha yazarım ama iki takımı benimsedikleri oyun stratejisi açısından düşündüğümde kazanacağımıza sanki adım gibi eminim..

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 20:19
bakıyorum çoğu renkdaşım olumsuz düşünüyor,ama şu bir gerçek ki rıza hocadan sonra takımda toparlanma var hırs var disiplin var birşeyler değişmeye başladı gibi görüyorum,fb nin bursa maçına aldanmamak lazım fb her zaman aynı oyunu sergileyemiyor  burada açıkça söylüyorum sanki sanki bir kıpırtı var içimde mantıklı birşey söyleyemiyorum ama fb yi yenip geleceğiz hep beraber göreceğiz....

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 20:23
Yeneriz! Yeneceğiz!

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 21:00
İnancımızı sahaya yansıtırsak kazanabiliriz.En azından yenilmeyelim.

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 21:04
Sezginin 4 sarı kart ile cezalı duruma düşmesi sevindirici bir haber.Bu maçta Pele mutlaka 11de olmalı.Takımı atağa kaldırabilecek isimlerle oynamalıyız.Yoksa sonuç hüsran olur.
Erkan,Sezer,Pele,Koray,Adem mutlaka oynamalı.Alternatif olarak Tello yla başlamakta düşünülebilir.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: esroot
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 21:11
Bana kalırsa puan ve puanlar çıkarılacaj maç. Her oyuncunun böyle maçlarda daha motivasyonlu oynadığını biliyoruz. Son haftalarda takımın daha derli toplu olduğunu düşünüyorum...

-------------
Kalsada son nefes yinede Es-ES

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 23:48
fener oynadığı 10 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet almış.
 puan kaybettikleri maçlar ise bursa,trabzon,kayseri, bjk ve gs maçları. Bu takımlar fenerden nasıl puan aldılar bilmem ama dikkat edilirse bu takımların çoğu ligin tepesindeki takımlar, açıkcası nasıl puan alırız bilmiyorum ama bildiğim bir şey bu fener her maçını kazabilecek bir takım değil ve bizle oynayacakları maçta umarım kazanamadıkları maçlardan biri olacak.

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 30/Eki/2010 saat 23:52
Bu futbolla pek şansımız olmaz bence beraberlık cok ıyı sonuç olur..

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:39
tam tersi ben bu hafta fb maçı için biraz umutlandım. aama yine de zor tabi

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:40
havamızı bulmak için en ideal maç .
4 haftadır kaybetmiyoruz : 1 beraberlik -2 galibiyet - 1 beraberlik.Bu sıra devam ederse ,almamız gereken 2 galibiyetin, ilk maçı fb ikincisi antalya maçı.Bakalım olacak mı :)

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:43

fb - eses 3-0
eses-ant 0
trabzon -eses 1
eses - manisa 0 veya 1
kayseri - eses 1
eses - bjk 2

çok karamsar . hiç belli olmaz belki bu hafta kazanırız bile. eses'e ilk yarı sonuna kadar tek galibiyet bile vermemişsin. o yüzden pek mantıklı değil.

benim son 3 maçtır ilerisi için çıkardığım tek sonuç var:  BİZ artık kolay kolay YENİLMEYİZ. lig bitene kadar 2 -3 mağlubiyet alırız maksimum. antalyayı banko yeneriz. manisayı banko yeneriz.

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:45
Alıntı yapılan meliheses

fb - eses 3-0
eses-ant 0
trabzon -eses 1
eses - manisa 0 veya 1
kayseri - eses 1
eses - bjk 2

çok karamsar . hiç belli olmaz belki bu hafta kazanırız bile. eses'e ilk yarı sonuna kadar tek galibiyet bile vermemişsin. o yüzden pek mantıklı değil.

benim son 3 maçtır ilerisi için çıkardığım tek sonuç var:  BİZ artık kolay kolay YENİLMEYİZ. lig bitene kadar 2 -3 mağlubiyet alırız maksimum. antalyayı banko yeneriz. manisayı banko yeneriz.
lig bitene kadar değil ilk yarı bitene kadar. düzelteyim dedim. bu hafta kaybedersek , ilk yarı sonuna kadar 1 mağlubiyet daha alırız. o da ts ya da bjk olur.

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:47
Zor maç ama bu kadar umutsuzluğa kapılmamalıyız..

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:48
Bu kadar kontra atak özürlü hücum özürlü bir takımımız varken ümitlenmek çok zor İBB , Ankaragücü , Karabük gibi takımlara karşı yasalanarak sonuç elde edebilirsin ama FB'ye karşı böyle oynarsak fark yeriz .

-------------

Gönderen: Ventisei
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 00:55
Zor maç ama Eskişehirspor'un olduğu yerde her zaman umut vardır.
İstediğimiz sonuçla döneriz inşallah.

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:04
geçen hafta febe cincona fark atçak diyodu basın ama 1 puanı zor aldı,nolcağı hiç belli olmaz biz eskişehirspor taraftarıyız hiçbir zaman  bir maça fark yeriz diyemeyiz!!!bize yakışmaaz!

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:21
geçen sene yarı sahayı geçememiştik bu sene 11 kişi kaleye dizilir artık gol olmasın bari diye

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:21
Alıntı yapılan albaycihan26

geçen sene yarı sahayı geçememiştik bu sene 11 kişi kaleye dizilir artık gol olmasın bari diye

içmeye devam:TongueTongue

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:27
onur polemik arıyor kendine, istediğini vermeyin, doktoru kendi haline bırakın demişTongue

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:28
onur kardeşim içmiş diyorsun da geçen sene fb maçında ki ilk şutu 90 da çektiydik hatırlamıyor olabilirsin Smile

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 01:52
Alıntı yapılan albaycihan26

onur kardeşim içmiş diyorsun da geçen sene fb maçında ki ilk şutu 90 da çektiydik hatırlamıyor olabilirsin Smile

her girdiğin yorumunu okudum hepsinnde saçmalamışsın be güzel kardeşim

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 02:30
Arkadaşlar Ara Transfer dönemine kadar işte idare edicez dayancaz.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 02:30
Elimizdeki malzeme gerçekten kötü.Bir kaçtanesi haricinde

-------------

Gönderen: HAKAN1976
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 02:31

Fener macına içinden beraberlik yada galibiyet geciyo bu tarz yazmam asla ama ilk defa içimden geceni burda tescillemek istedim Fener macında yerimi alacam

-------------
OLD.. CiTY.. HOLLiGANS..

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 02:54
İyi gidiyor,ilk defa forum sakinlerinin yoğurdu üflediklerini gördüm...Buda iyidirSmile
Böyle devam eder inşallah,kim istemezki kadıköy den 3 puan çıkartmak,zor ama imkansızda değil,puanın 1 ide,3 üde iyidir.Yeterki 0 olmasın ama oda olabilir..

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 03:27
Eskişehirspor demek, ümit demek. Eskişehirspor demek yenemeyeceğinden emin olsan bile yeneceğiz demek. Eskişehirspor demek, umut demek.

Hocamızın taktik anlayışıyla işimizin zor olduğunu düşünüyorum, ama tabii ki içimde bir umut ışığı var.
YENECEĞİZ...

-------------

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 03:35
 Abartmayın bunları bu kadar zaten abartıldıkları için hödük mödük oluyorlar.İnanmak başarmanın yarısıdır inanırsak gol yemeyiz ama bu orta sahayla gol de atamayız.0 diyorum sahsen dışına çıkmaz sonuç.Çanakkale gibi olduk 3 haftada  giremiyorlar ama bizde zor ittiriyoz.İttiriversek olcek ama zor gözüküyor.

-------------
S.nalbant

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 09:54
    Kuddusiyi, vermezlerse kesin yeneriz diyeceğim  ama Bursa ile fenerin arasının daha fazla açılmasına müsade etmezler.

Bakalım hangi hakemi verecekler.

-------------
kalender

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 10:07
hocaya güvenim tam çanakkale geçilmezi oynar en azından 1 puanı alırz diye ümit ediyorum:)

-------------

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 10:08
başarabiliriz...

Gönderen: since65
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 10:12
Ankaragücü maçında puan kaybetmemize rağmen kazandığımız İBB ve Karabük maçlarından daha pozitif futbol oynadığımızı düşünüyorum. Defansımızda ve orta sahamızda taşlar yerine oturuyor. Adem -Batuhan ikilisi ileride henüz hazır değil. Bu ikili Sezer ve Erkan'la daha organize hareket edebilirlerse iyi işler yapabiliriz. ES ES büyük maçların takımı,Bülent Uygun da kendini göstermek için bu baça daha çok kafa yoracak. Fener maçından sürpriz bekliyorum.

-------------
since1965

Gönderen: antist_026
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 10:17
Zafere tanık olmak için kadıköyde olacağım...

-------------
bu kalpler sana tutsak ! ! !

Gönderen: özkan k.
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:04
Alıntı yapılan erman26

Hakkarispor'la mı oynuyorda evire çevire yenecek? En az 1 puanla döneriz.

Gönderen: technic
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:07
kadıköydeyiz...

-------------
Eskişehir Bekliyor Uyumaz Gece...   (ANTİ BİZANS)

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:08

Niang bu hafta da zor!

31.10.2010 11:28:38 Galatasaray derbisinde kaburgasından sakatlanan ve Bursa deplasmanında forma giyemeyen Fenerbahçe'nin Senegalli yıldızı Mamadou Niang'ın, Eskişehir karşısında da oynamasının şüpheli olduğu bildirildi.

-------------

Gönderen: hsyn
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:12
Alıntı yapılan özkan k.

Alıntı yapılan erman26

Hakkarispor'la mı oynuyorda evire çevire yenecek? En az 1 puanla döneriz.

gerçekten anlamak zor!EsEs her zaman kazanmak için oynar;bu böyle biline!

-------------
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:23
Yenmeyi yahut yenilmeyi önemsemiyorum yeterki ESES gibi oynasın takım.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:29
Maça adam gibi hakem tayin ederlerse yeneriz.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:38
Alıntı yapılan erman26

al bi tane daha böyle taraftarlarımız olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez...

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:45
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan erman26

al bi tane daha böyle taraftarlarımız olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez...

son maç berabere kalmamıza rağmen , kazandığımız maçlara göre daha iyi oynadık. aslında galip gelebilecek pozisyonlara girdik. galip gelebilirdik. asıl önemlisi 3 maçta 1 gol yedik. ve çok az pozisyon verdik. 

şimdi bu durumda fener bizi evire çevire yener kimse diyemez. evet fener bizi yenebilir. bizden daha güçlü oldukları kesin. ama günümüzde olursak , top da bizi severse puan alabileceğimiz bir deplasman

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:45
Açıkçası oynanan futbolu görünce fenerbahçe maçından 3 puan beklemek hayalcilik olur.He imkansız değil.Futbolcularımız bizim kadar inansa yenmek için sahaya çıksa ve eskişehirspor gibi oynasın ozaman 3 puan neden olmasın.Ama şu şartlarda takımın oynadığı oyuna ve de fenerbahçenin bursa karşısındaki son performansına bakarsak(koşmayan alex bile orta sahada rakibe pres yapmıştı) alabileceğimiz maksimum 1 puandır ne yazıkki.

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: mehmet2681
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:55
niang da oynamıyormuş garanti yeneceğiz.

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 12:58
Dünkü futboldan sonra inancım tam ..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 13:05
lig tv de gol programında sezgin ve serdar canlı yayında

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 13:40
inşallah oradayız...

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 13:48

bir de dünkü maçta gözüme çarpan takım 90 dk.diri futbol oynadı elinden geleni yaptı ama gol olmadı,Belediye ve Karabük maçında 90 dakikayı zor bitirdik,yani artık kondisyonumzuda yerinde yapacak bişey yok o zaman Fenere Kadıköyde vuracağız...

-------------

Gönderen: nrcrew
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 14:46
0-1 gol sadıkov..

Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 15:23
Alıntı yapılan nrcrew

0-1 gol sadıkov..
Ne makara olur ama!!!!

-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...

Gönderen: kesser
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 15:45
Febe nin bizden daha iyi top oynadigi bi gercek ama biz de kaliteli oyunculara sahibiz.Evet takimda hala bi uyumsuzluk sorunu var ama herkesin hemfikir oldugu bi durum var ki takimimiz gelisme gösteriyo ve maca dah bi hafta gibi bi süre var ve bu süre :
Batuhanin topu daga tasa indirmek yerine takim arkadaslarinin oldugu yere indirmeyi,hava hakimiyetini pas olarak kullanmayi ögrenmesi icin yeterli
Ademin batunun indirecegi yeri bilerek o noktaya yönelmeyi basarabilmesi icin yeterli
Erkanin hirsini ve yetnegini daha cok kaleye yaklasabilmek daha ice girebilmek icin kullanabilmeyi ögrenmesi icin yeterli
Defans daki uyumun daha da artmasi icin yeterli
Orta sahanin sisirmek yerine pasli cikmayi ögrenmesi icin yeterli
Bülent uygunun febeyi etüt etmesi ve aciklarini görebilmesi ona göre taktik bulmasi ve uygulatmasi icin yeterli
Formsuzlarin form tutmasi,yükselen kondüsyonlarin daha yeterli hale gelmesi icin yeterli
Zaten tekrar kazanilmaya baslanan ruhun geri gelmesi icin yeterli...
bi süre bence...
Yenememeyi aklimizdan bile gecirmek, kendimizi kücük görmek cok yersiz.
Biz büyük ESES iz her maca yenmek icin ciktigimiz gibi bu maca da 3 puan icin cikip gaLibiyet icin saLdiracagiz.Allah utandirmasin.

-------------

Gönderen: alpayt1
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 15:51
her hafta aynı muhabbetler yeneceğiz açıklamaları falan ortada takım ruhu yok, fb maçında rezil olmayalımda başka bişey istemem.istanbl florya eseslisi

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 16:49
Alıntı yapılan alpayt1

her hafta aynı muhabbetler yeneceğiz açıklamaları falan ortada takım ruhu yok, fb maçında rezil olmayalımda başka bişey istemem.istanbl florya eseslisi

ne diyelim peki abi,yok yenileceğiz yok bizim işimiz olmaz yok fener bize fark atar vs gibi olumsuz yazılar mı yazalım,yine diyorum top yuvarlaktır yeneceğiz ve puanla döneceğiz.Eskişehir eseslisi

-------------

Gönderen: özkan k.
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 16:52
Sanki Fenerbahçe Barcelona gibi oynuyor. Onlarda pek formda değil.

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 16:56
inşallah ag maçındaki şansızlıklar fb maçında geri şans olarak bize döner

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan özkan k.

Sanki Fenerbahçe Barcelona gibi oynuyor. Onlarda pek formda değil.

Özkan senin bu huyunu çok seviyorum tam bir açık taraftarısın. Maç sırasında ağzımıza geleni sayarız ama SEVDA danda umudu asla kesmeyiz. Maç bittikten sonra da saydırmaya devam edeni güm aşağıTongue

-------------

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 17:51
Alıntı yapılan mmt26

fener oynadığı 10 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet almış.
 puan kaybettikleri maçlar ise bursa,trabzon,kayseri, bjk ve gs maçları. Bu takımlar fenerden nasıl puan aldılar bilmem ama dikkat edilirse bu takımların çoğu ligin tepesindeki takımlar, açıkcası nasıl puan alırız bilmiyorum ama bildiğim bir şey bu fener her maçını kazabilecek bir takım değil ve bizle oynayacakları maçta umarım kazanamadıkları maçlardan biri olacak.

Bizim kadro bakımından kayseriden bursadan trabzondan pek bi farkımız yok.Sadece onlar formda takımlar ve üst sıradalar.Biz de iyi form tutabilseydik ve Rıza hocayla başlamasaydık üst sıralarda olabilirdik.Zaten aday değilmiydik üst sıralara ? Bence takım da inanırsa Bülent hoca takımı iyi adapte ederse ordan puan olmak hiç zor olmaz.Aksine kolay olur,çünkü fb bizi küçümseyecek.
Ayrıca bursayla berabere kalan takımları biz yendik,inşallah fb yi de YENECEĞİZ..

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderen: esesselim
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:20
Yeneceğiz işte o kadar ben esesliyim. Hiçbir maçöncesi yenilgiyi düşünmem bile.Ben yenmekten başka sonuç tahmin etmem edersem esesliliğime yakışmaz.

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:26
Oynamadan kim maç kazanmış! Kocaelispor iki sene önce düştüğü kesinleşen bi takımdı v Şampiyonluğa oynayan Galatasaray'ı ( Baroslu, Kewellı, Ardalı ) 5-2 yendi.

Bu maç bizim futbolcularımızın piyasa maçı olucak Batuhan Karadeniz, Erkan Zengin, Sezer Öztürk, Volkan Yaman, Doğa Kaya

Hiddink v Oğuz Çetin o maçta olucak;
Milli takımda forvet sıkıntısı var (Batuhan Karadeniz) için önemli maç.
Sol bek sıkıntısı var (Volkan Yaman) bunu kendiside biliyor v performans ı ortada.
Orta Saha Sıkıntısı var (Sezer Öztürk, Erkan Zengin, Doğa Kaya) bjk, gs, fb maçlarında ki performansları ortada.

Kayserispor - Beşiktaş maçında izleyenler Kayserispor u Şampiyon yapar, Sol bek Hasan Ali, Orta Saha Furkan, Mehmet Eren nasıl oynadı o maçta!

Bülent Uygun Fenerbahçeyi Rıza Çalımbaydan daha iyi tanıyor v Sivasspor un başındayken Saraçoğlunda takımını nasıl hırslı hazırlıyor.

Fenerbahçede (Niang, Dia, Özer Hurmacı) eksik futbolcular bizim için bi artı.

Muhtemel Kadromuz ise; (4-2-1-2-1)

Ivesa      Koray Arslan          Erkan Zengin              Batuhan Karadeniz
              Nadarevic               Doğa Kaya
              Sadıgov                  Pele
              Volkan Yaman        Bülent Ertuğrul
                                            Sezer Öztürk

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:45
yeneceğiz kardeşim işte bukadar ben 100% inanıyorum oyuncularımıza başarılar .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:50
    45 yıldır Türk futbolunun içindeyiz,buraya havadan gelmedik.  Bu takımlara defalarca kafa tuttuk ve  yendik, yine yeneceğiz.

Eskişehirspor başka kulüplere benzemez, çıkar futbolumuzu oynarız. Alırız bu maçı.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:57
bu maç düşündüğümüzden daha kolay geçecek,karamsar düşünen taraftar arkadaşlara bu sözüm; bi maç alınca alkışlayıp yenilince ya da puan kaybedince o anlık konuşup yazıp çizen  ayarcı arkadaşlaradır bu lafım...

-------------

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 18:57
ES-ES li olmayanların meşhur bir lafı vardır;

-"ES-ES bu sağı solu belli olmaz."

aynen öyle..

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 20:44
Alıntı yapılan kalender 26

45 yıldır Türk futbolunun içindeyiz,buraya havadan gelmedik.  Bu takımlara defalarca kafa tuttuk ve  yendik, yine yeneceğiz.

Eskişehirspor başka kulüplere benzemez, çıkar futbolumuzu oynarız. Alırız bu maçı.

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 22:22
Biraz mücadeleyle puan yada puanlarla döneriz.

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 22:41
Alıntı yapılan scarface_hkna

ES-ES li olmayanların meşhur bir lafı vardır;

-"ES-ES bu sağı solu belli olmaz."

aynen öyle..

Sağıda bir soluda bir, bütünün parçası olduğ için bilemiyorlar ne yapacağımızı. Aslında biliyorlarda kendi düzülü kurgularına yanlış geldiği için tahmin edemiyorlar.

-------------

Gönderen: tcandemir
Gönderi tarihi: 31/Eki/2010 saat 23:30
Geliyoruz inceden ve derindeeenn.Bekle bizi kadıköyWink

-------------
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.

Gönderen: Berkay ÇİFTER
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 08:48
Akıyoruz Thumbs%20Up

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 08:55
Bakıyorumda bir umutsuzluk ......almış gidiyor..... 90 dakika oynanmadan hiç belli olmaz .......
A gücü maçında 20 pozisyon girmez orada 2 pozisyon girer...........Biz 3.ligte umudumuzu kesmemişiz buradamı kesicez.........
Saldır Esesim Allah aşkına......

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 10:01
www.klasspor.com ''Kadıköye Bakalım''yorumları

Gönderen: TARIKCAN
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 10:15
İlk dakikalarda seyirci baskısını atlatıp birde kontradan gol bulabilirsek bu maçı alırız....Özellikle onların sol tarafı çok kötü Canerin savunma özelliği çok zayıf ben şahsen 0 bölgeden Korayla 1 gol bekliyorum...Hadi hayırlısı.
Yen Gel ESES..

-------------
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 10:27
Bu hafta akıllı oynayıp bizim için süpriz olmayan ama medya için süpriz olacak bir sonuca imza atabiliriz.Üzerimizde hala kaybettiğimiz puanların stresi var.6 Kasım Cumartesi  zor olacak ama neden olmasın....

-------------
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 11:47
"Bekleyin İstanbullular, Futbol ziyafeti vermeye geliyoruz"...
Trenin üzerine bu metni "tebşir" ile yazalı beyler... 1971'de olduğu gibi...
Bu maçı alacağız...

BEKLE BİZİ İSTANBUL...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: ESESiM026
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 11:57
işallah  yıkarız

-------------
ESESIM SADECE SEN VARSIN

Gönderen: ozzie
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan Essfor

Bakıyorumda bir umutsuzluk ......almış gidiyor..... 90 dakika oynanmadan hiç belli olmaz .......
A gücü maçında 20 pozisyon girmez orada 2 pozisyon girer...........Biz 3.ligte umudumuzu kesmemişiz buradamı kesicez.........
Saldır Esesim Allah aşkına......

Aynen  katılıyorum....

Dün Bjk, Sivas maçını izledim.. Sivas aslanlar gibi oynadı. Tabiri caizse bjk  dötü  zor kurtardı...

Üstelik biz Sivas değil ESES'iz..  Ruhumuz yeter...

-------------

Gönderen: g.r.a.ı.d.e.r
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:18
puana özellikle puanlara ihtiyacımız var 3 puan neden olmasın. ben inanıyorum. bizde o güç var umarım yeneriz febeyi 

-------------
Ölümüne ES-ES ! ! !

Gönderen: uyanik88
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:24
6 Kasımı artık çok daha farklı hatırlıcak fbahçe 6 Kasım'la övünürlerken makara olucaklar bundan sonra 6 Kasım'da EsEs'ime güveniyorum bu maç çok farklı olucak bizim için ve umarım ututamıcakları bir fark ile döneriz

-------------

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:26
1 Puan garanti Galibiyet neden olmasın

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: anıl ünal
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:42
Bilet fiyatımız belli oldu 33 ytl.Yarın 10'da biletix'den satışa çıkacak....

Gönderen: eses88
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:51
Organizasyonlar perşembe günü mü belli olur ? Biliyorum otobüs ayarlama işi kolay bir iş değil ama keşke yarın yada çarşambadan itibaren organizasyonlar açıklanmaya başlasa..

-------------
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 12:56
niang ve dia büyük ihtimalle oynamayacak bu bir avantaj gibi gözükebilir ibb ve karabük maçlarındaki gibi öne geçip skoru koruma yoluna gidilirse bu sefer işe yaramaz o yüzden daha dengeli bi taktik olmalı

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 13:58
Kayıp bir maç yani sıfır puan beklentisi olması sebebiyle;
Bizim kaybedecek bir şeyimiz yok. Bu nedenle rahat oynamalıyız. Puan ve puanlar o zaman kendiliğinden gelir.

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderen: desx
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 14:16
0-1 gol Sadigov!

İşte en beğendiğim yorum bu oldu. GS'nin intikamını almak gibi bir niyetimiz ASLA ve ASLA olmasa da Bizans'ın 6 Kasım sohbetlerini bitirmek için bulunmaz fırsat. Anadolu'nun Yıldızı 6 Kasım'a farklı bir anlam katabilir :)

Gönderen: samed_26
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 15:14
Alıntı yapılan anıl ünal

Bilet fiyatımız belli oldu 33 ytl.Yarın 10'da biletix'den satışa çıkacak....
Deplasman tarafının biletleri satışa çıkmıyor sanırım. Baktım ben bulamadım yanlış baktıysam kusura bakmayın.. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim

-------------
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...

Gönderen: şeymapelin
Gönderi tarihi: 01/Kas/2010 saat 15:23
Geçen sene de daha sonra çıkmıştı satışa.Fiyatlar gayet makul.Daha önce 44 tl. idi galiba Geçlerbirliği maçında.

-------------
laila

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com