eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe:4 - Eskişehirspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
Online Durum: Offline
  Alıntı entepe1981 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 09:37
maçı statdan izledim. bazı genç taraftarlarımızın taşkınlıklarınıda önlemek zorunda kaldım. bazı arkadaşlarımız staddaki koltukları kırıp atmaya çalıştılar ama bilmiyorlarki kırılan o koltukların kulübümüze fatura edildiğini. maalsef mçın maçın ikinci yarısını taraftarımızı ayağa kaldırıp tezaurat yapma görevini sırf bu yüzden bırakmak zorunda kaldım. koltuk kırmak yerine tezaurat yapılmaya harcansa idi o enerji belkide sonç farklı olurdu. taraftarımızın şunu farketmesi lazım arkasında taraftar olduğunu bilen takımımız çok daha baskılı oynuyor.
 geen seneki 2-1 lik maça göre daha diri daha isteli bir takım gördüm zaman zaman sahada. eğer erken gelen gol olmasaydı sonuç kesinlikle farklı olurdu. ha bide eğer maç 1-1 iken bi gol daha bulmaı başarabilseyik farkı biz bile yapabilirdik.
bazı arkdaşlar ruhsuz takım felen demişler. ben bite sahada gezinip duran batuhanı beğenmedim. çıkması doğruydu. çünk takım yerden paslarla baskı yapmaya çalışıyor ceza sahasına ortalar çok nadir atılıyordu hele birde sezer çıktıktan sonra erkan tek başına yüksek topları oluşturamıyordu.
buradaki en büyük sorunlardan biri tribün liderinin olmamasıydı. mustafa abinin esstorenin başına geçmesiyle taraftarımızın içinde bir amigo ksikliği doğmuştur. taraftarımızı ateşleyecek onlara abilik yapacak 90 dakika tezaurat yaptıracak bir abi oktu başımızda. buradan etb ye sesleniyorum. arkasında taraftarının sonuna kadar olduğunu bilen takımımız çok iyi oynuyorsa bizede deplasmanlara amigoyu göndermek kalıor. geçen sene bizi saraçoğlunda alkışlayan bir f7 li taraftarlara bu senede aynısnı yaptırabilirdik ama maalsef birlik ve beraberliği 10-15 dakika haricinde gösteremedik.
lütfen bu soruna el atın. organisazyonumuzu daha iyi yapalım. tatar mustafa gibi taraftarımızı ateşleyecek bikaç amigo göndermenizi rica ediyoruz. teşekkürler. BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ....
uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
  Alıntı entepe1981 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 09:39

tatar mustafaya.... abi senin yokluğunu çok aradık.

uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 10:40

İnanılmaz gerileme yaşıyor takım... İvesa rezalet, Koray ve Volkan çok çok kötü, Nadareviç ve Sadıkov'un verdiği pozisyonlar inanılmaz, Pele'yi ilk maçtan sonra bir kez bile güzel oynarken seyretmedim... Bu kadar kötü oynayan adam biraraya gelince malubiyet kaçınılmaz oluyor tabii... Anlayamadıklarım:1-Doğa bu maçta neden oynamaz? 2-Bu klübü yönetenlerin ve teknik kadroların bu klübün altyapıdan yetiştirdiği oyunculara karşı bir antipatisimi var? Mesela bu kadar rezil oynayan Pele'nin yerinde Alper neden oynamıyor?, takımın savunmasını rezil eden Sadıkov'un yerine neden Veysel oynamıyor?, kaleyi bu kadar basiretsiz koruyan İvesa'nın yerine neden Sinan kadroda yok? Adını bilmediğim Paf takımın forveti kardeşimiz yerine neden Jaycee düşünülüyor?... Bunlar bizi bu hale getirmedimi? Zaten ESKİŞEHİRSPOR bundan daha  da kötü oynayamaz...Bırakalım bu kardeşlerimiz oynasın, tecrübe kazasın... Daha iyi olmazmı?

Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 11:00
Yönetimde ve esstorenin başında olması tribinde olmasına neden mani oluyor ki...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 11:08
Alıntı yapılan esmutlu

Yönetimde ve esstorenin başında olması tribinde olmasına neden mani oluyor ki...

Sete çıktığı bir maçta Allah muhafaza en basitinden  küfür olayı olsa sonrasında basında çıkan manşet : " Eskişehirspor yöneticisi taraftara küfür ettirdi"..

Ayıkla pirincin taşını...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
Yer: Turkey
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 11:23
Alıntı yapılan tridimit26

Alıntı yapılan ademm26

Akşam lig tv nin yayını sırasında emrenin sakatlığını gösterirken bi bant kaydı vardı emre giderken eskişehir eşefman üstü olan birisi kartta vardı boynunda emreden imza alıp foto çektirdi kimdi o dikkat eden oldu mu?

Yalamanın biridir işte.Bu zihniyetteki insanlarla çalışıyoruz ne yazıkki.Eskişehirsporluluk İstanbul Hegamonyasına karşı bir dik duruş olmuştur her zaman ve her yerde.Sadece bu olay değil, devre arası bitmiş 2.yarı başlayacak, santra yuvarlağı çevresinde birçok futbolcumuz gülerek sırıtarak fb lilerle goy goy muhabbet, tebessüm, halbukide 3-1 yenik durumdayız.Yazık...Bu takım için bu şehir için üç güdük hayranı olmayan adamlara ihtiyacımız var.Ruhunu EsEs'e yansıtacak adam gibi adamlarla yola devam etmeliyiz.

ClapClapClapClap
Clap
Mersindeki Es Esli
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 11:35
Antalyaspor maçı öncesi Eskişehirdeki taraftar ARKADAŞLARIMIZ toplanıp antreman sırasında takımdan hocadan yönetimden hesap sormalı gidişimiz hiç iyi değil ben bu durumdan utanç duyuyorum. Şu forumda ne güzel yorumlar var.Ancak taraftar birbirine düşmemeli.Büyük ES ES taraftarı 3. ligde dahi takımını desteklemiştir.
Büyük ES ES taraftarı ne zaman ne yapacağını iyi bilir. Bazı yorum yapanlar daha ne yapacaklar falan gibi yazılar yazmışlar. Allah aşkına bu sezon ki oyundan kim memnun herkes ayağını denk alsın gibi uyarı yapılmalı es es e yakışır davranışlar içinde bulunulmalı konusunda uyarı yapılmalıdır.
Yönetimin durumu içler acısı bu durum bize hiç yakışmıyor. Takımda çoğunluk soruşturma geçiriyor yazık yazık. Açıklama yok destek yok.
Zaten arma ve rengine aşık olduğumuzdan desteğimiz.
TEK BÜYÜK ES ES....
Mersindeki Es Esli
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 13:12

Olay hakem konuştu!

13:03 | 08 Kasım 2010

Olay%20hakem%20konuştu!

Haftanın gollü maçının ardından futboldan çok, Lugano ile Sezer ikilisinin devre arasında yaşanan şiddetli tartışması konuşuluyor. Olaya şahitlik eden ve beyanı ile iki oyuncuya devre arasında kırmızı kart çıkarttıran 4.hakem Suat Arslanboğa çarpıcı açıklamalarda bulundu..

"Evet, Lugano ile Sezer'in devre arasında tartışmasını ben gördüm. Orta hakemimize her şeyi ilettim. Tüm sorumluluk Bünyamin Gezerindir. Raporlar bugün (dün) saat 12.00'de Futbol Federasyonu'na fakslanacak"

Haftanın gollü maçının ardından futboldan çok, Lugano ile Sezer ikilisinin devre arasında yaşanan şiddetli tartışması konuşuluyor. İkili ilk yarıda tartışmış, soyunma odası koridorlarında sürtüşme devam edince kırmızı kart görmüşlerdi.

TANIK ARSLANBOĞA 
İlginç olan ise olayı birinci hakem
Bünyamin Gezer'in değil, 4.hakem Suat Arslanboğa'nın görmesi ve onun beyanıyla cezalandırma yapılmasıydı. Arslanboğa olaya şahit oldu.

BENİM GÖREVİM 
Arslanboğa, BUGÜN'e konuştu. Başarılı hakem, "Şu an havalimanındayım. Maraş'a gidiyorum. Olayı benim gördüğüm doğrudur. Üzerime düşeni yaptım ve yaşananları baş hakemimize ilettim. Kendisi bugün (dün) saat 12.00'ye kadar Futbol Federasyonu'na faks çekecek. Bu saatten sonra tüm sorumluk orta hakemimiz Bünyamin Gezer'in" dedi.

Arslanboğa kavgayı Bünyamin Gezer'e anlattıktan sonra, "O zaman ben de ikisine birden kırmızı kart gösterdim" cevabını almıştı. Bunun üzerine ilk önce Fenerbahçe daha sonra Eskişehir'in soyunma odasına giden Arslanboğa, kırmızı kart kararını iletmişti. Kartlardan sonra iki takım da büyük şok yaşamıştı.

SEZER: LUGANO'YU HERKES BİLİYOR 
Konuyla ilgili olarak Eskişehirsporlu Sezer Öztürk kendini savundu. Genç orta saha oyuncusu, "Lugano tüm maçlarda bunu hep yapıyor. Onun nasıl
bir futbolcu olduğunu herkes iyi biliyor! 2 sene önce Arda Turan'a da aynı hareketi yaptı, ilk kez kırmızı kart gördüm. Koridorlarda bana yabancı lisan konuşarak bir şeyler söyledi. Ama anlamadım. Olay anında benim boynuma arkadan sarılıp duvara yasladı, ben de ona bir karşılık verdim. Olaylar kamera kayıtlarına bakılarak aydınlatılabilir" dedi.

BOĞAZINI SIKMIŞ, YUMRUK ATMIŞ 
Olaylı maçın bitiminin ardından raporlar hazırlandı. Sızan haberlere göre hakem dörtlüsünün yazdığı raporda şu ifadeler yer alıyor: "Lugano, soyunma odası koridorunda Sezer'in boğazına sarıldı ve duvara yasladı. Sezer de buna karşılık bir yumruk attı. İki futbolcu arasında küfürleşme de oldu." Bu rapor dün öğlen saat 12.00 civarında Futbol Federasyonu'na fakslandı. İki oyuncuya da verilecek ceza bu hafta içerisinde yapılacak toplantı sonrasında belli olacak. Normalde direkt kırmızı kart görenlere 2 hafta ceza veriliyor. Olayın şiddetine göre ceza artabiliyor. Lugano ve Sezer'in 3'er maç ceza alması bekleniyor.

Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 13:55
Sezon başından beri yaşadıklarımızın kısa özeti;

http://www.sahadan.com/haberler/104357
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2010 saat 15:56
kadiköyde es es tribün görüntüleri yok mu?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır