eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:06
Helal olsun anonsçuya, evrakçıya, skorbordçuya....

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:12
nereye varmak istiyosunuz anlayamıyorum yönetimi istifa ettirdin kim gelecek uygunda istifa etsin eee peki alternatifiniz nedir ya destek verin yada susun artık
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Turkey
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:14
Anlayana sivrinek saz anlamayana davul zurna az.Aşk ile işlerini yapan boğazı patlayana kadar futbolcu isimlerini sayan gol anonslarıı yapan Günhan Göç ve diğer 2 arkadaşa hizmetlerinden ötürü binlerce teşekkür.Bu sevda için fedakarlıkların sınırı olmadığını bilipte gerekeni yapamayan efendilere ithaf olsun... 
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:18
Alıntı yapılan EsAtaEs

Bence zamanlama yanlış çok ama çok kritik bir maç öncesi yapmış olduğunuz bu hareket zamanlama olarak hiç doğru değil onun dışında isitfa edilmesi tabiki olabilir .

Evet ya şimdi futbolcuların da morali bozulacak. Anonsçumuz, skorboardcımız gitti diyeLOL
laila
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:37
Alıntı yapılan cevcet26

nereye varmak istiyosunuz anlayamıyorum yönetimi istifa ettirdin kim gelecek uygunda istifa etsin eee peki alternatifiniz nedir ya destek verin yada susun artık
 Sayın cevcet26 Biz takımımıza herzaman destek olucaz herzamankinden daha fazla takımımızın arkasında olucaz.Ama şunu sanırım siz ve sizin gibi düşünenler unutuyor olmalıki hala yönetime toz konduramıyosunuz.Eskişehirspor taraftarı bilinçli,futbolu bilen bir taraftar kitlesidir.Kupalar,günlük başarılar,3 puanlar için sevmemiştir takımını.Eskişehirspor taraftarı takımını gerek sahada geRekse saha dışında DİK DURUŞUYLA SEVMİŞTİR.VE TÜM MÜCADELEMİZDE BUNUN İÇİNDİR.Yapılan yanlışlara seyirci kalırsak tepkimizi ve onları gözlemleyip izlediğimizi hissettirmessek,eskişehirspor klübünün babalarının malları gibi kullanmalarına izin verirsek (bu söylediğim yönetime gelen kim olursa olsun herkes dahildir.) sizce çok sevdiğimiz takımımıza en fazla zarar veren biz olmaz mıyız? Ve diğer taraftarlardan ne farkımız kalır? Ayrıca konumumuz süper lig değilde alt liglerde sürünme konumuna dönüşmezmi?
 Yani,evet haklısınız desteğimizi elbet yapıcaz Hiçbirzaman takımımızdan desteğimizi esirgemiyeceğiz.Ki eskişehipspor taraftarı tarihinin en kötü günlerinde bile bir defa değil bin defa eses çekmiştir.Ama körü körünede takım destekliyoruz diye BİRTAKIM DÖNEN DOLAPLARADA SESSİZ KALMAMALIYIZ.ÇÜNKÜ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI BİLİNÇLİ,AKILLI VE TAKIMINA YÜREKTEN BAĞLI TARAFTARDIR KİTLESİDİR.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:41
Ayrıca Gösterdikleri Yüksek eskişehirsporluluk bilinci ve dik duruşu için 3 abimizede helal olsun diyorum.Vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkürrlerClap
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 21:59
Alıntı yapılan mkan_26

Alıntı yapılan cevcet26

Sayın cevcet26 Biz takımımıza herzaman destek olucaz herzamankinden daha fazla takımımızın arkasında olucaz.Ama şunu sanırım siz ve sizin gibi düşünenler unutuyor olmalıki hala yönetime toz konduramıyosunuz.Eskişehirspor taraftarı bilinçli,futbolu bilen bir taraftar kitlesidir.Kupalar,günlük başarılar,3 puanlar için sevmemiştir takımını.Eskişehirspor taraftarı takımını gerek sahada geRekse saha dışında DİK DURUŞUYLA SEVMİŞTİR.VE TÜM MÜCADELEMİZDE BUNUN İÇİNDİR.Yapılan yanlışlara seyirci kalırsak tepkimizi ve onları gözlemleyip izlediğimizi hissettirmessek,eskişehirspor klübünün babalarının malları gibi kullanmalarına izin verirsek (bu söylediğim yönetime gelen kim olursa olsun herkes dahildir.) sizce çok sevdiğimiz takımımıza en fazla zarar veren biz olmaz mıyız? Ve diğer taraftarlardan ne farkımız kalır? Ayrıca konumumuz süper lig değilde alt liglerde sürünme konumuna dönüşmezmi?
 Yani,evet haklısınız desteğimizi elbet yapıcaz Hiçbirzaman takımımızdan desteğimizi esirgemiyeceğiz.Ki eskişehipspor taraftarı tarihinin en kötü günlerinde bile bir defa değil bin defa eses çekmiştir.Ama körü körünede takım destekliyoruz diye BİRTAKIM DÖNEN DOLAPLARADA SESSİZ KALMAMALIYIZ.ÇÜNKÜ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI BİLİNÇLİ,AKILLI VE TAKIMINA YÜREKTEN BAĞLI TARAFTARDIR KİTLESİDİR.
güzel kardeşim bizler bu takımın ne hallerini gördük senin bu bahsettiğin dik duruşluluğu 2. ve 3.cü liglerde emin ol biz gösterdik ama su an oyle bir hava yaratılıyorki bu zarar veriyor artık her eleştiri yapanıda hain gibi göstermende çok yanlış benim için yöenetimdekilerin bir önemi yok sadece başarılı olsunlar ve iyi yöetsinler ama burası gs fb bjk vs. gibi değildir biz eğer bu sene düşersek inanamazsın bu takımın düşeceği hallere biz gördük elleştirelim ama yapıcı olalım.bilmem anlatabildim mi?
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 22:23

Evet bende gördüm o günleri,2B deki o kara günleri malesef bende yaşadım.Benim demek istediğim böyle bi yönetimle bu sene ligde kalsak nolurki? seneye aynısını belkide daha fazlasını yaşamıcağımızın garantisi varmı? Tabiki yok.Çünkü bu yönetim 2 yıldan beri anormal işler yapıyor.Ve bu 3.sene bu durumu iyice ayyuka çıkarmış durumdalar. Bir eskişehirspor taraftarı olarak şahsi düşüncem,başımızdakilerin yönetici sıfatındaki kişileri ve yönetimin icraatlerini görüp biz tepki vermeyelim takım kötüye gider küme düşer susalım diyip geçiştirdiğimiz sürece eskişehirsporumuza dahada çok vek kalıcı zararlar vermekte ve iş işten geçmekte.Bu benim düşüncemdi saygılar.

Ortak geyemiz Eskişehirsporumuz için ibb maçında HEP DESTEK TAM DESTEK..
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 23:11
Herkes övünerek konuşuyor biz öyle büyük taraftarız böyle büyük taraftarız diye,en ufak örnek 20 yıl önce yapılan besteleri kullanıyoruz hala okadar grubumuz var bu adamlar sağa sola atar gider yapmaktan bildiri yayınlamaktan başka bi iş yapmazlarmı,bakıyoruz bursa,bjk tribünlerine birde bizimkilere bakıyorum içim burkuluyor..takımdan tamamen kopuğuz biri kuyuya taş atıyor herkes kılıcını kuşanmış bekliyor..bunları bırakıp önümüze bakmalıyız eğer başarı istiyorsak
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
Yer: Turkey
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 23:37
Bu ONURLU İNSANLARI,bu MANEVİ DEĞERLERE SAYGIYI gördükçe ESKİŞEHİRSPOR'luluğumla daha da GURURLANIYORUM.İyiki varsınız,iyiki ESKİŞEHİRSPOR'luyuz...
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır