Sayfayı yazdır | Close Window

Tepki Ve İstifa

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3356
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 17:29
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Tepki Ve İstifa
Gönderen: target26
Konu: Tepki Ve İstifa
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:31

Eskişehirspor’da son 1 aydır yaşanan gelişmeler, Eskişehirspor tarihi ve dik duruşuna yakışmayan uygulamalar ve son olarak ta  görevini layıkıyla yapan, Menajer Kerem ATILMAZ’a yapılan muameleyi,  Kulüp çalışanlarına ve taraftarına yapılmış bir HAKARET olarak kabul ediyoruz.

Bu gelişmelere tepki olarak; Eskişehirspor’a sevdamız üzerine kabul ettiğimiz, gönüllü olarak başladığımız ve hiçbir ücret almadan 4 sezondur yürütmekte olduğumuz görevimizden İSTİFA ediyoruz.

Bu kararımızın; yaşanan olumsuz gelişmelere sessiz kalan yöneticilere de örnek olması dileğiyle saygılarımızı sunuyoruz.

Günhan GÖÇ               Ersev LEVENT             Ahmet GÜNGÖR

(Stad Anons)                       (Skorbord)                     (Evrak Dağıtım)

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Yanıtlar:
Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:39
Vermiş olduğunuz bu karardan ötürü sizi kutluyorum...

-------------

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:43
BİR ÜLKEDE NAMUSLULAR, EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA,O ÜLKEDE KURTULUŞ YOKTUR düşüncesi ile yapmış olduğunuz eylemden dolayı tebrik ederim.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: EsBigEs
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:46

İşte gerçek  bir  ESKİŞEHİRSPORLU duruşu  yapamayanlar utansın....!!!!Angry

-------------
.............!!!!!

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:47

YÖNETİM İSTİFA, YÖNETİM İSTİFA !

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: es-be-eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:49
Almış olduğunuz bu onurlu karardan dolayı sizi kutluyorum. Son dönemde yaşananlardan sonra bize yeniden umut aşıladınız.

-------------
Gerçekçi ol, imkansızı iste!

Gönderen: Feryat
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:51
Bu Onurlu , Gururlu  Dİk Duruş İçin Sonsuz Teşekkürler Tüm Yönetime Mesaj Olsun ! Eskişehirspor Taraftarı Bu Kartel Yönetimide Çok Yakın Bi Zamanda Devirecektir ! Anadolu Devrimiyse Yeni Bir Devrimi gene bu taraftar Yapıcaktır !

-------------
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Gönderen: onureses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:54
YÖENTİM İSTİFA

Gönderen: binbaşı
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 13:57
Kovulmadan, delikanlı gibi kendileri bıraktıkları için kutluyorum kardeşlerimi.Rıza Hoca gösterememişti bu erdemli davranışı.

-------------
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan binbaşı

Kovulmadan, delikanlı gibi kendileri bıraktıkları için kutluyorum kardeşlerimi.Rıza Hoca gösterememişti bu erdemli davranışı.
Yaşınıza saygım var ama senelerdir bu foruma yazarım bakarım ben sizin gibii ortalık karıştıran bi adam görmedim Aynı Erdemi Yönetim ve BÖYÜKK  başkanınızda göstersin Taraftar Onu Kovmadan GİTSİN !

-------------

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:01
Öncelikle bu zamana kadar yaptığınız hizmetlerden ötürü kendi adıma  teşekkür ederim.Bu kararınız içinde sizlere saygı duyuyorum umarım mesajınız gerekli yerlere gider..

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:16
Tebrikler..
Yönetim İstifa...

-------------
BursaESES

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:18
helal olsun..

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: barbar26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:23

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

Gönderen: şampiyones
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:24
Alıntı yapılan barbar26

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

ClapClapClap

-------------
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:25
kendi işçilerini oy için kulübe üye yapan yönetim istifa!

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:28
Verdiğiniz karşıklıksız emeklerinizden dolayı size teşekkür ediyorum bir taraftar olarak. 
Y Ö N E T İ M  İ S T İ F A Daha ne bekliyorsunuz eyy yönetim.......

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: ESkiya26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:28
bu hareketten ötürü hepinizi tebrik ediyorum..
ancak benim şöyle bir düşüncem var doğrudur değildir bilemem ama bu yöentimin de istediği bu bence burada ESKİŞEHİRSPOR u seven insan değil paragöz insan olsun istiyor sanırım....
bu benim şahsi düşüncem bu yönetimin istifa etmesi de şu anda en çok istediğim şeydir acilen istifa edin artık yeter paragözler...

-------------
BKaldırıŞ       ESparta

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:29
karara saygım var ama bu işleri daha da kötüye götürür yakışmadı o zaman bizlerde maçlara gitmeyelim,kulüp şoförü de istifa etsin aynı şekilde masörü,malzemecisi,aşçısı da istifa etsin seneler öncesine dönelim bunu mu istiyorsunuz kaçıp gitmek çözüm değil...

Gönderen: EsBigEs
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:31
 Bu insanların yaptığı  dik duruşu sizinkilerdende bekleriz...!! Siz yazdığınız şu cümlelerle  insanların açıklamsında bile neler arıyorsunuz ...doğru buda anlayabilme meselesi...

-------------
.............!!!!!

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan barbar26

300 500 300 500 :)) yakında böyle bağırmayada başlarsınız siz :)) Komiksiniz Ama Farkında Olmamanız Daha Komik :))

-------------

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan barbar26

O kişileri herkes tanıyor ama sizi kimse tanımıyor çünkü sizde gizli klavye kişiliği var...Smile Kişilere değil ESES'e aşığız söylemini ilk önce siz sindirinde ondan sonra slogan olarak ortaya atıp başkasına söyleyin...

Bu arada bu haklı tepkileri ve istifalarından dolayı arakadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu tarz hareketler ve birliktelik forumdaki 3-5 kişiyi çok kızdırdığı için forumdaki görevleri (!) icabı bu tarz kışkırtıcı ve provake edici mesajlar yazacaklardır. Onları zevkle ve ibretle takip etmeye devam ediyoruz..Wink

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: Özgür
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:36
Adamsınız!!!

-------------
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:37
3 kişiyide alnından öpüyorum.

Yönetim içindeki Mustafa Akgören , Mithat Körler , Fethi Heper ve diğer gerçek Eskişehirsporlulardan da aynı tepkiyi ve istifayı bekliyoruz.

YÖNETİM İSTİFA !!!

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: Özgür
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:39
Alıntı yapılan barbar26

LOLLOLLOLLOLLOLLOL

Artık kimseye birşey izah edip anlatasım,bu böyle diyesim dahi gelmiyor...Sadece gülmeli belki de...

LOL

-------------
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan barbar26

Bizim isim çıkma gibi  bir derdimiz yok barbaros bey olmadı ,olamazda.....ama şunuda unutmayın insan inandığı ,bildiği  yoldan gitmeli bizimde kararımız bu yönde olmuştur....!! Nasıl sizler düşüncelerinize açıklamalarınıza anlayış bekliyorsanız sizde bizim bu dik duruşumuza anlayış gösterip ,tanımadığınız insanlar  hakkında böyle küçümseyici cümleler sarf etmeyiniz...Kimse kimsenin ESKİŞEHİRSPOR SEVGİSİNİ  sorgulama hakkına sahip değildir...Bizlerde sizin kadar belkide sizden daha ESKİŞEHİRSPOR'LUYUZDUR..!!!

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderen: oredius
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan barbar26

Birileri bu arkadaşı durduracak mı acaba ?

-------------
"şişen köfteler"

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:43
Helal Olsun arkadaşlara bu utanmaz arlanmaz Yönetim anlamaz ama genede yerinde tepki olmuş tekrardan kutluyorum...

barbar26  takma adını kullanan vatandaşta yönetim yalakalığı yapmaktan bıkmadı gitti nasıl bir çıkar kavgasıdır bu anlamadım sonrada şekil yapıyor artist...

-------------
...

Gönderen: BÜLENT26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:44
Sevgili Kerem kardeşimize yapılan haksızlığı kınıyor, bu onurlu duruş ve davranışı gösteren kardeşlerimi bu davranışlarından dolayı tebrik ediyorum

-------------
You will never walk alone

Gönderen: AsosyaL
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 14:58
Yönetim... İstifa etmeyin ... anLadınız siz onu!

-------------

Gönderen: es-be-eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:01
Bence yerel ve ulusal basına da duyurulsun. Camia içinde, olan bitenden hoşnut olmayan çok sayıda insanın olduğu bilinsin.

-------------
Gerçekçi ol, imkansızı iste!

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:08
Arkadaşlarımı onurlu davranışlarından dolayı kutluyorum.Şimdiye kadar vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:09
Bi ton yazı yazdım bir tuşla hepsi silindi
acayip sinirliyim. Ama özetle takım su haldeyken takıma destek olacağınıza bizansın oyununa gelip köstek oluyorsunuz. Düşene bir tekmede siz vurun battıkça batsın. Yapılanları herkez görüyor hiç kimse memnun değil ancak bazı kişiler hariç işte o kişilerin oyununa geliyoruz. Sağ duyulu olup sineye çekmek zorundayız mecburen, taki içerdeki son maçımıza kadar, o gün hesap kesilir emin olun.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:12
Siz onurlu insanlar!
Vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi canı gönülden kutlıyorum.Eskişehirspor'luluk duruşunun bu olduğunu gösterdiniz.Diğer kişilere (!) örnek olmanız dileğiyle.

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:14
Onurlu ve bu dik duruştan ötürü hepinize helal olsun.... Verdiğiniz emekler için binlerce kez teşekkürler....

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:18
Alıntı yapılan ashanye

Arkadaşlarımı onurlu davranışlarından dolayı kutluyorum.Şimdiye kadar vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: shes
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:21
Bugun ağlanıcak halimize gülenler (yonetim severler) istifalara ağız burun kıvıranlar  Eskişehirspor menfaatlerini zerre kadar düşünmemektedir. İstifa eden arkadaslarımızı kutluyorum, lafta değildir onur ve duruş! bunu bi kez daha gördük sayenizde. Emeklerinize ayırdığınız vakitlere sahip olduğunuz onur şeref ve haysiyete defalarca teşekkürler...

-------------
Düşünsene Sevgilim Seni ESKİŞEHİRSPOR Kadar Sevdiğimi!..

Gönderen: MUSTİ26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:23
Vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü sizlere çok teşekkür ediyorum.
Bu onurlu davranışınızdan dolayı da sizleri tebrik ediyorum.

-------------
BENİM SEVDAM SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: oaae
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:24
Alıntı yapılan shes

Bugun ağlanıcak halimize gülenler (yonetim severler) istifalara ağız burun kıvıranlar  Eskişehirspor menfaatlerini zerre kadar düşünmemektedir. İstifa eden arkadaslarımızı kutluyorum, lafta değildir onur ve duruş! bunu bi kez daha gördük sayenizde. Emeklerinize ayırdığınız vakitlere sahip olduğunuz onur şeref ve haysiyete defalarca teşekkürler...

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:48
Kötü olmuş bence yönetimin içinden bizim gibi eskişehirspor sevdalısı herkes istifa ederse meydanı halil ünal ve yandaşlarına bırakılmış olur.Aksine daha da çoğalmalı böyle kişiler yönetimde.Halil ünal ve arkadaşlarının istifa etmeye niyeti olmadığına göre kaleyi içerden yavaş yavaş fethetmek gerekir.

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: efar26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:51
karşılıksız? gönüllümü çalışıyorlardı ki? maaşları falan yokmuydu? karınlarını neyle doyuruyorlarmış? evlerini neyle geçindiriyorlarmış?.ilginççççç
bas istifayı, ucuz kahraman ol. bi gün herkes 15 dk meşhur olacak. demekki onların ki de bugunmuş.

Alıntı yapılan olumune_eses

Verdiğiniz karşıklıksız emeklerinizden dolayı size teşekkür ediyorum bir taraftar olarak. 

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:51
Alıntı yapılan şampiyones

Alıntı yapılan barbar26

ClapClapClap
Sürekli sağduyudan, kulübe destek olmaktan falan bahsediyorsunuz ama sürekli ortalığı karıştırmak için fırsat kolluyorsunuz. Umarım moderatörler ikinize de daha fazla müsamaha göstermez.

Açıklamada ismi geçen şahısları bilenler bilirler. Onurlu istafaları için kendilerini tebrik etmek lazım.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan efar26

karşılıksız? gönüllümü çalışıyorlardı ki? maaşları falan yokmuydu? karınlarını neyle doyuruyorlarmış? evlerini neyle geçindiriyorlarmış?.ilginççççç
bas istifayı, ucuz kahraman ol. bi gün herkes 15 dk meşhur olacak. demekki onların ki de bugunmuş.

Evet, karşılıksız sevgi onların ki !! Mesela siz ne iş yapıyorsunuz ?

O görevdeki arkadaşların biri eczacı, diğeri atölye sahibi, bir diğeri A.Ü. de çalışıyor. Maç saatleri işlerinden feragat edip, gönüllü olarak bu işi yapıyorlardı..

Önce bilgi sahibi olun, sonra fikrinizi paylaşırsınız..

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:02
Burdan Açıkça Yazıyorum Yönetimin Tetilçisi Olan Yazarlar Kaç Para Aldığınızı Söyleyin Biz Daha Fazlasını Verelim Ama Sadece Susmanız İçin 100 veriyolarsa 200 verelim susun Rezil ettiniz Kendinizi !

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan Feryat

Burdan Açıkça Yazıyorum Yönetimin Tetilçisi Olan Yazarlar Kaç Para Aldığınızı Söyleyin Biz Daha Fazlasını Verelim Ama Sadece Susmanız İçin 100 veriyolarsa 200 verelim susun Rezil ettiniz Kendinizi !

sevmek yürek işidir para sökmez aslanım hem sende para ne gezer. nasıldı 300 500 300 500LOL

-------------

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan efar26

Birilerinin takımına gönülden bağlı olup, boş zamanından, istirahat saatinden feragat edip karşılıksız hizmet etmesi kavramı bu kadar uzak demekki size... koreoESES'in falan da maaş aldığını düşünüyor olabilirsiniz...

İstifasını verip Eskişehirsporluluk duruşunu sergileyen abilerime/arkadaşlarıma da verdikleri mesajdan ötürü teşekkür ediyorum.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: efar26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:11
biri diyor,klübün maaşlı elemanları üye yapılıp oy toplanıyor,siz diyorsunuz bunların işi gücü var...
ayrıca bu işler gönüllü olarak yapılacak işler değildir. bi anons skandalı patlar kabak onların başına patlar, tabela bozulur kabak onların başına patlar, gönüllü evrak takibi ne kadar sağlıklı olur ki?
eyvah klübümün başına gelenler.!!!!!!!! ne aciz bi klupmüşüz ki maaşlı 3 eleman çalıştıramıyoruz.!!!!!!!
kimse bedavaya bu risklere girmez. girenin de aklına şaşarım.
Türkiyenin en büyük klüplerinden biriyiz deyip te evrak takibini amatörlere yaptırıyorsak bu işte bir sakatlık var.........
taraftar olarak klübüne hizmet etmek istiyorsan evrak takibiyle değil bilet alarak,stadda tezahuraat yaparak da bu hizmeti yapabilirsin.

Ayrıca ben mak.müh.yim merak etmişsin. paramı bu işle kazanırım, adam gibi biletimi kombinemi alıp maçımı seyrederim.
her ne kadar arkadaşları tanımasam da, gönüllü eleman olduklarını, bu işi sevabına yaptıklarını sanmam.

O görevdeki arkadaşların biri eczacı, diğeri atölye sahibi, bir diğeri A.Ü. de çalışıyor. Maç saatleri işlerinden feragat edip, gönüllü olarak bu işi yapıyorlardı..

[/QUOTE]

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:13

Alıntı yapılan Feryat

sevmek yürek işidir para sökmez aslanım
Sevmek Yürük İşidir Ztn Satılık Adam Sevemez Doğru Bi tespit yapmışsın ;) Sende Aslan Terbiyecisisin heralde kelimelerini ve teleffuzlarını düzelt nie üzerine alındın koçum benim söylede bilelim Satılık Adam ŞEREFSİZ adamdır bunuda hiç bi zaman unutma sen böylesin demiyorum kim üzerine alınırsa !

-------------

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:16
Yönetim  uyuma taraftarına sahip çık......
Arkadaşları tebrik ediyorum ...

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:17
@efar26
Klübün maaşlı elemanları değil klübe üye yapılan... Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak alışkanlık olmuş sizde...

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:17
Komik insanlarla doldu taştı burası.
Abilerimi tebrik ediyorum.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:18
Alıntı yapılan efar26

biri diyor,klübün maaşlı elemanları üye yapılıp oy toplanıyor,siz diyorsunuz bunların işi gücü var...
ayrıca bu işler gönüllü olarak yapılacak işler değildir. bi anons skandalı patlar kabak onların başına patlar, tabela bozulur kabak onların başına patlar, gönüllü evrak takibi ne kadar sağlıklı olur ki?
eyvah klübümün başına gelenler.!!!!!!!! ne aciz bi klupmüşüz ki maaşlı 3 eleman çalıştıramıyoruz.!!!!!!!
Türkiyenin en büyük klüplerinden biriyiz deyip te evrak takibini amatörlere yaptırıyorsak bu işte bir sakatlık var.........
taraftar olarak klübüne hizmet etmek istiyorsan evrak takibiyle değil bilet alarak,stadda tezahuraat yaparak da bu hizmeti yapabilirsin.

Ayrıca ben mak.müh.yim merak etmişsin. paramı bu işle kazanırım, adam gibi biletimi kombinemi alıp maçımı seyrederim.
her ne kadar arkadaşları tanımasam da, gönüllü eleman olduklarını, bu işi sevabına yaptıklarını sanmam.
[/QUOTE]
 tamamen duygusalmıs baksana bir menejer gitti gönüllülük bitti anlayana

-------------

Gönderen: civileng
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:20
Alıntı yapılan efar26

[/QUOTE]
aynen katılıyorum bu konu niye bu kadar ciddi sorun oluyo anlayabilmiş değilim... Bi insan bu işi bedavaya yapıyorsa istifasını isteyen kişilere neden bu kadar tepki gösterir? Bu bir bayrak yarışıdır o zaman... Bırakalım yeni insanlar görev alsınlar o mevkilerde... Haaaa değilde maaşlı çalışıyorsa bu insanlar sonuçta ESKİŞEHİRSPOR profesyonel veya profesyonel olmaya çalışan bir klüptür, olmalıdır. Eğer yolumuz bu ise insanların işine son verilebilir bundan daha normal hiçbirşey yok ki? Sonuçta biz amatör kümede oynamıyoruz hatta Avrupa kupalarını-şampiyonluğu hedefliyoruz, bu başarılar profesyonellikten geçiyor. Eğer biz profesyonel-başarılı bir klüpte amatörlüğün peşindeysek bizim klüpten başka başka beklentilerimiz vardır...

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:21
Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

[QUOTE=Feryat] ![/QUOTE
.
Nie  ztn  düşüosun  herkez tanıyo )
Bunlarin Türkce karsiliklari nedir acaba?Confused

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: civileng
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:32
Ayrıca bence bu boş konularla kimler gündem değiştirmeye çalışıyor anlayabilmiş değilim. Takımın durumu ortada, yeni bir hoca gelmiş ve ilk maçına çıkacak ve eminim belediye maçında herkes Kerem Atılmaz vesilesiyle yönetime yüklenecek...Tüm bunlar bize zarardan başka hiçbirşey getirmez... Birlik olalım arkadaşlar bu tür konularla enerjimizi harcamayalım...

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:37
Istifa eden arkadaslara simdiye kadar yaptiklari görev dahilinde ben kendi adima hepsine tek tek tesekkür ederim .....Clap

-------------

Gönderen: 26bugraz26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:41
Hizmetlerinden dolayı teşekkürler.İstifalarıda birilerinin bişeyleri daha iyi anlamasına sebep olur umarım göstermiş oldukları gerçek Eskişehirspor'luluk duruşlarıda takdiri hakediyor..

Gönderen: barbar26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:57

Alıntı yapılan efar26

[/QUOTE] ClapClapClapClapClapClap

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 16:59
Alıntı yapılan civileng

Ayrıca bence bu boş konularla kimler gündem değiştirmeye çalışıyor anlayabilmiş değilim. Takımın durumu ortada, yeni bir hoca gelmiş ve ilk maçına çıkacak ve eminim belediye maçında herkes Kerem Atılmaz vesilesiyle yönetime yüklenecek...Tüm bunlar bize zarardan başka hiçbirşey getirmez... Birlik olalım arkadaşlar bu tür konularla enerjimizi harcamayalım...
Evet arkadaşlar bırakalım artık bunları BİRLİK OLALIM ve HEP BERABER...Anlayanlar anlamıştır...Wink

Hizmet eden arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür eder...Bu tür işleri ESKİŞEHİRSPOR sevdalılarına değil de profesyonel insanlara bırakalım...Zaten paçalarımızdan profesyonellik akıyor...Bizler kurumsallaşmış bir kulübün taraftarlarıyız...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: mermerdeler
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 17:23
Alıntı yapılan barbar26

Alıntı yapılan efar26

ClapClapClapClapClapClap[/QUOTE]
Körler sağırlar...barbar26,şampiyones ve binbaşı...komedi dans üçlüsü gibisiniz...Efar26 da katılacak gibi bu entellektüel gruba...

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 17:52
Bu görevlerin hepsine ben talibim.
Vallahi.Billahi.
Bende beş kuruş para istemem.Sesim güzeldir.Futbolcularımızı yürüyüşünden tanırım.
Bütün işleri seve seve yaparım.İsterlerse yine benimle beraber bedava çalışacak en az 50 adam getiririm.
Vallahi....

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:00
Hizmetleri için teşekkürler,
dolduralamayacak boşluklar değil.
İsimler geçicidir sonuçta.

Gönderen: ersoy
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:05
Neden daha önce ayrılmamışlar.Madem 1 aydır yaşananlar varmış dik durupta o zaman ayrılsalarmış.Bende gönüllü olarak bu işlerin hepsini yapmaya adayım.

Gönderen: ersoy
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:05
ClapClapClap
Alıntı yapılan 65es26

Vallahi.Billahi.
Bende beş kuruş para istemem.Sesim güzeldir.Futbolcularımızı yürüyüşünden tanırım.
Bütün işleri seve seve yaparım.İsterlerse yine benimle beraber bedava çalışacak en az 50 adam getiririm.
Vallahi....

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:22
Alıntı yapılan target26

Alıntı yapılan barbar26

Bizim isim çıkma gibi  bir derdimiz yok barbaros bey olmadı ,olamazda.....ama şunuda unutmayın insan inandığı ,bildiği  yoldan gitmeli bizimde kararımız bu yönde olmuştur....!! Nasıl sizler düşüncelerinize açıklamalarınıza anlayış bekliyorsanız sizde bizim bu dik duruşumuza anlayış gösterip ,tanımadığınız insanlar  hakkında böyle küçümseyici cümleler sarf etmeyiniz...Kimse kimsenin ESKİŞEHİRSPOR SEVGİSİNİ  sorgulama hakkına sahip değildir...Bizlerde sizin kadar belkide sizden daha ESKİŞEHİRSPOR'LUYUZDUR..!!!
ClapClap

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: frkneses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:28
Dik duruşunuza saygı gösteriyorum helal olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:34
Alıntı yapılan 65es26

Vallahi.Billahi.
Vallahi....
abi bende gelirim  beni unutma

-------------

Gönderen: akkoray
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:41
Alıntı yapılan ogur

Hizmetleri için teşekkürler,
dolduralamayacak boşluklar değil.
İsimler geçicidir sonuçta.

Budur...

-------------
"Meftunuyuz Hayranıyız"

Gönderen: kubiliq
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:47
sanki vatan kurtardılar

-------------
KIRMIZI PORSUK

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:50
bu konudan bile prim yapmaya çalışan arkadaşlar var ya, helal olsun hepinize. sizler Eskişehirspor taraftarı falan değilsiniz...
İstifa eden abilerimede bugüne kadar verdikleri hizmetten dolayı kendi adıma teşekkür ederim.

-------------

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:50

Bazılarına örnek olması dileğiyle...Yönetim istifa...

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: es08es26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 18:52
maç arifesin de aferin size istifa edenler 15 gündür neden etmediniz yada açıklamadınız da şimdi açıklıyorsunuz yolunuz açık olsun

-------------
eses1965

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 19:05
İstifa eden arkadaşların hepsi alınları açık ve dik duruşlarıyla Eskişehirspora yakışan gönülden EsEsime bağlı arkadaşlardır.Yaptıkları görevler belki çok zor işler değil yerleri elbette doldurulabilir ancak burda önemli olan istifalarının altında yatan gerçekleri görebilmektir bunu görenler doğru yorumları yapmışlar zaten diğer yorumları çok ciddiye alıp forumu yormaya gerek yok.

Ayrıca düzene karşı sergiledikleri dik duruşu yönetimde görev alan bizlerin kendilerine güvendiği isimlerdende bekliyorum.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 19:05
Alıntı yapılan es08es26

maç arifesin de aferin size istifa edenler 15 gündür neden etmediniz yada açıklamadınız da şimdi açıklıyorsunuz yolunuz açık olsun
olaytın özeti budur;yönetimi ve yapılanları bende tasvip etmiyorum ama önemli olan ESKİŞEHİRSPOR'dur.

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: 26esesliburak26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 19:46
Yolunuz açık olsun eskişehirspor a vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü  teşekkürler.

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 20:00
Clap
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan es08es26

olaytın özeti budur;yönetimi ve yapılanları bende tasvip etmiyorum ama önemli olan ESKİŞEHİRSPOR'dur.
Clap Başınada sonunada alkışı hakeden budur. Oyuna geliniyor zamanı var tepkinin. Yapılanları herkez görüyor, hiç kimse tasvip etmiyor ancak zaman destek zamanı, sağ duyulu olmalıyız diyoruz ama yangına benzinle gidiyorsunuz yinede Allah sonumuzu hayır etsin.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: Erman
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 20:07
İstifayı şov olarak değerlendirenler içinde bulunduğumuz durumun vehametinin farkında değiller anlaşılan.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 20:07
Bence zamanlama yanlış çok ama çok kritik bir maç öncesi yapmış olduğunuz bu hareket zamanlama olarak hiç doğru değil onun dışında isitfa edilmesi tabiki olabilir .

O yüzden sizede  yakışmadı .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: kitapcıES
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 20:20
Bu güne kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürler...

Günhan kardeşim tribünde hizmet bitmez

-------------
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 20:56
1967 yılından bu yana kimbilir kaç kez İstanbul'dan Eskişehir'e takımımın maçını izlemeye geldim. Kar-kış-yağmur-çamur (ki Eskişehir'in kışı yanında İstanbul'unki sonbahar sayılır), maç biter herkez evine, sıcak sobasının yanına, ben ise Tren istasyonuna veya otogara... bekle bekle... sonra 5 saat yol, ardından İstanbul trafiğinde eve ulaşma çabaları. Benim gibi yapan bir çok arkadaşım olduğunu biliyorum, sevgi olmasa... işte o sevgi olmasa yapılacak işmi bu? Bu çok ince bir ayrıntı. Bunu herkez takdir edemez. Örneğin Eskişehir'de oturan ve devamlı en uzak yerlere deplasmanda takımlarını desteklemeğe gidenler. Biliyorum bu işi sırf macera ve değişiklik olsun diye yapanlarda vardır ama ben burada gerçek takımını seven taraftardan bahsediyorum. Çoğu kişi bu yapılan işi anlamaz, "salak bu adamlar" der geçiştirir. Oysa bu kutsal bir duygudur, anlatamazsın bazılarına.
3 genç arkadaşımız gönüllü yaptıkları işten istifa etmişler. Sizlere bizlere aslında sırf bu kulübü çok sevdikleri için hizmet ediyorlar, biz bu hizmeti yapanları tanımıyor bilmiyoruz, ama yapılan bir iş var, o an için belkide umurumuzda değil, ama o arkadaşlar aslında takdir edilecek bir görevi ayrıca severek yapıyorlar.
Şimdi ise bazıları bu kardeşlerimize olmadık laflar sarfederek aslında ayıp ediyorlar.
Aralarından bir Fenerbahçeli taraftarı (GG) ayıramayan Yönetimin bu istifalardan yorum çıkartacağını hiç zannetmiyorum. Bir yanlış uygulanan amblem konusunda tutarlı bir davranış sergileyemeyen yönetim "alt tarafı 3 kişi" der bulur.
Ama bu istifalarla verilmek istenen mesajı bizler çok iyi anlayabiliriz. Anladık zaten.
3 arkadaşımı da kutluyorum. Helal olsun.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:06
Helal olsun anonsçuya, evrakçıya, skorbordçuya....

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:12
nereye varmak istiyosunuz anlayamıyorum yönetimi istifa ettirdin kim gelecek uygunda istifa etsin eee peki alternatifiniz nedir ya destek verin yada susun artık

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:14
Anlayana sivrinek saz anlamayana davul zurna az.Aşk ile işlerini yapan boğazı patlayana kadar futbolcu isimlerini sayan gol anonslarıı yapan Günhan Göç ve diğer 2 arkadaşa hizmetlerinden ötürü binlerce teşekkür.Bu sevda için fedakarlıkların sınırı olmadığını bilipte gerekeni yapamayan efendilere ithaf olsun... 

-------------
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.

Gönderen: şeymapelin
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:18
Alıntı yapılan EsAtaEs

Bence zamanlama yanlış çok ama çok kritik bir maç öncesi yapmış olduğunuz bu hareket zamanlama olarak hiç doğru değil onun dışında isitfa edilmesi tabiki olabilir .

Evet ya şimdi futbolcuların da morali bozulacak. Anonsçumuz, skorboardcımız gitti diyeLOL

-------------
laila

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:37
Alıntı yapılan cevcet26

nereye varmak istiyosunuz anlayamıyorum yönetimi istifa ettirdin kim gelecek uygunda istifa etsin eee peki alternatifiniz nedir ya destek verin yada susun artık
 Sayın cevcet26 Biz takımımıza herzaman destek olucaz herzamankinden daha fazla takımımızın arkasında olucaz.Ama şunu sanırım siz ve sizin gibi düşünenler unutuyor olmalıki hala yönetime toz konduramıyosunuz.Eskişehirspor taraftarı bilinçli,futbolu bilen bir taraftar kitlesidir.Kupalar,günlük başarılar,3 puanlar için sevmemiştir takımını.Eskişehirspor taraftarı takımını gerek sahada geRekse saha dışında DİK DURUŞUYLA SEVMİŞTİR.VE TÜM MÜCADELEMİZDE BUNUN İÇİNDİR.Yapılan yanlışlara seyirci kalırsak tepkimizi ve onları gözlemleyip izlediğimizi hissettirmessek,eskişehirspor klübünün babalarının malları gibi kullanmalarına izin verirsek (bu söylediğim yönetime gelen kim olursa olsun herkes dahildir.) sizce çok sevdiğimiz takımımıza en fazla zarar veren biz olmaz mıyız? Ve diğer taraftarlardan ne farkımız kalır? Ayrıca konumumuz süper lig değilde alt liglerde sürünme konumuna dönüşmezmi?
 Yani,evet haklısınız desteğimizi elbet yapıcaz Hiçbirzaman takımımızdan desteğimizi esirgemiyeceğiz.Ki eskişehipspor taraftarı tarihinin en kötü günlerinde bile bir defa değil bin defa eses çekmiştir.Ama körü körünede takım destekliyoruz diye BİRTAKIM DÖNEN DOLAPLARADA SESSİZ KALMAMALIYIZ.ÇÜNKÜ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI BİLİNÇLİ,AKILLI VE TAKIMINA YÜREKTEN BAĞLI TARAFTARDIR KİTLESİDİR.

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:41
Ayrıca Gösterdikleri Yüksek eskişehirsporluluk bilinci ve dik duruşu için 3 abimizede helal olsun diyorum.Vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkürrlerClap

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 21:59
Alıntı yapılan mkan_26

Alıntı yapılan cevcet26

Sayın cevcet26 Biz takımımıza herzaman destek olucaz herzamankinden daha fazla takımımızın arkasında olucaz.Ama şunu sanırım siz ve sizin gibi düşünenler unutuyor olmalıki hala yönetime toz konduramıyosunuz.Eskişehirspor taraftarı bilinçli,futbolu bilen bir taraftar kitlesidir.Kupalar,günlük başarılar,3 puanlar için sevmemiştir takımını.Eskişehirspor taraftarı takımını gerek sahada geRekse saha dışında DİK DURUŞUYLA SEVMİŞTİR.VE TÜM MÜCADELEMİZDE BUNUN İÇİNDİR.Yapılan yanlışlara seyirci kalırsak tepkimizi ve onları gözlemleyip izlediğimizi hissettirmessek,eskişehirspor klübünün babalarının malları gibi kullanmalarına izin verirsek (bu söylediğim yönetime gelen kim olursa olsun herkes dahildir.) sizce çok sevdiğimiz takımımıza en fazla zarar veren biz olmaz mıyız? Ve diğer taraftarlardan ne farkımız kalır? Ayrıca konumumuz süper lig değilde alt liglerde sürünme konumuna dönüşmezmi?
 Yani,evet haklısınız desteğimizi elbet yapıcaz Hiçbirzaman takımımızdan desteğimizi esirgemiyeceğiz.Ki eskişehipspor taraftarı tarihinin en kötü günlerinde bile bir defa değil bin defa eses çekmiştir.Ama körü körünede takım destekliyoruz diye BİRTAKIM DÖNEN DOLAPLARADA SESSİZ KALMAMALIYIZ.ÇÜNKÜ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI BİLİNÇLİ,AKILLI VE TAKIMINA YÜREKTEN BAĞLI TARAFTARDIR KİTLESİDİR.
güzel kardeşim bizler bu takımın ne hallerini gördük senin bu bahsettiğin dik duruşluluğu 2. ve 3.cü liglerde emin ol biz gösterdik ama su an oyle bir hava yaratılıyorki bu zarar veriyor artık her eleştiri yapanıda hain gibi göstermende çok yanlış benim için yöenetimdekilerin bir önemi yok sadece başarılı olsunlar ve iyi yöetsinler ama burası gs fb bjk vs. gibi değildir biz eğer bu sene düşersek inanamazsın bu takımın düşeceği hallere biz gördük elleştirelim ama yapıcı olalım.bilmem anlatabildim mi?

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 22:23

Evet bende gördüm o günleri,2B deki o kara günleri malesef bende yaşadım.Benim demek istediğim böyle bi yönetimle bu sene ligde kalsak nolurki? seneye aynısını belkide daha fazlasını yaşamıcağımızın garantisi varmı? Tabiki yok.Çünkü bu yönetim 2 yıldan beri anormal işler yapıyor.Ve bu 3.sene bu durumu iyice ayyuka çıkarmış durumdalar. Bir eskişehirspor taraftarı olarak şahsi düşüncem,başımızdakilerin yönetici sıfatındaki kişileri ve yönetimin icraatlerini görüp biz tepki vermeyelim takım kötüye gider küme düşer susalım diyip geçiştirdiğimiz sürece eskişehirsporumuza dahada çok vek kalıcı zararlar vermekte ve iş işten geçmekte.Bu benim düşüncemdi saygılar.

Ortak geyemiz Eskişehirsporumuz için ibb maçında HEP DESTEK TAM DESTEK..

-------------

Gönderen: eses16_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 23:11
Herkes övünerek konuşuyor biz öyle büyük taraftarız böyle büyük taraftarız diye,en ufak örnek 20 yıl önce yapılan besteleri kullanıyoruz hala okadar grubumuz var bu adamlar sağa sola atar gider yapmaktan bildiri yayınlamaktan başka bi iş yapmazlarmı,bakıyoruz bursa,bjk tribünlerine birde bizimkilere bakıyorum içim burkuluyor..takımdan tamamen kopuğuz biri kuyuya taş atıyor herkes kılıcını kuşanmış bekliyor..bunları bırakıp önümüze bakmalıyız eğer başarı istiyorsak

-------------
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........

Gönderen: rbicer
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 23:37
Bu ONURLU İNSANLARI,bu MANEVİ DEĞERLERE SAYGIYI gördükçe ESKİŞEHİRSPOR'luluğumla daha da GURURLANIYORUM.İyiki varsınız,iyiki ESKİŞEHİRSPOR'luyuz...

-------------
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 23:45
Arkadaşlar işlerinden güçlerinden ailelerinden zaman ayırıp sevdamıza hizmet etmişler ve son olan olaylara tepki amacıyla istifa etmişler...bunu elbet duyuracaklar,yoksa istifanın ne gibi bir etkisi olacak..
Bir teşekkürü çok görmeyelim,konuyu bambaşka yerlere çekmeyelim, olayı iyice abartıp adamlara sallamayalım.
Bugüne dek verdikleri destek için teşekkür ederim.
Büyük çoğunluk bu olaya tepki gösteriyor...ha sayi bizim bir 1965'liler derneğimiz vardı değilmi...

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2010 saat 23:57
Alıntı yapılan SRKN

.ha sayi bizim bir 1965'liler derneğimiz vardı değilmi...

Sürekli bu şekilde taş atmalar görüyorum ve şahsen üzülüyorum.

Belki benim bu tip şeylere cevap vermem yanlış anlaşılacak ama olsun yine de düşüncelerimi söyleyeyim.

Bazı renkdaşlarım, birilerinin Eskişehirsporun menfaatleri için istifa etmesi gerektiğini söylüyor. Kendince haklı sebepleri vardır, saygı da duyarım ancak ;

Yöneticilik vasfı sadece kağıt üzerinde kalmamış, verilen görevi layıkıyla yerine getirmeyi hedeflemiş, kendisine verilen süreyi Eskişehirsporun menfaatleri için kullanmayı çalışan birinden bunu beklemek ne kadar doğru bunu da bilmiyorum.

Yani diğer türlü de düşünün, buradan istifa etmesi Eskişehirsporun menfaatine gözüken diğer taraftan görevde kalınan süreyi en iyi şekilde Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda kullanmak şeklinde gözüküyor olamaz mı ?

Ya da ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım ki...Ouch

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 00:16
Emre aslında bende senden çok çok farklı düşünmüyorum,fakaat; Geçtiğimiz yıllarda 1965'lilerin Eskişehirspor hakkında daha doğrusu onu yönetenlerin ilkelerinin neler olması hakkındaki görüşlerini az cok biliyoruz...
Yıllardır bu sevdanın peşinden koşarım hiçbir dönemde! taraftardan bu derece tepki gören bir yönetim görmedim,hiçbir dönem bu kadar saçma sapan işlerin döndüğü,dedikoduların ayyuka çıktığı bir yönetim dönemi görmedim!
Son yaşadıklarımızda ortadayken 1965'lilerden,Feti Heper'den Mustafa Akgören' den Mithat Körler'den istifa olmasa bile,ufak bir rahatsızlık açıklaması beklemek çokmu yanlış?
Elbette bu adı geçen isimlerin özelliklede Mustafa Akgören' in yaptıklarını kimse inkar edemez...
Özellikle Mustafa Akgören hem yönetimde hemde tribunde süper işler yapmıştır.Mustafa Akgören bu tribunlerin başında olsa şuanki performansın 2 mislini göstereceğimize inanıyorum,bu son anlattıklarım belki bambaşka konular ama bazı yanlış anlamaların önüne geçmek için bunları yazdım.
Bu düşünceler eşliğinde şunu söylüyorum,aynı kaptan yemek yiyoruz diye birbirimizin hatalarını görmeyeceğiz yada görmezden geleceğiz diye birşey yokki...haa belki böyle bir durum yok ama en ufak bir ses cıkmamasıda beni düşündürüyor ve üzüyor...

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: kırmızışimşek
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 00:33
İstifa eden tüm arkadaşlarımı alınlarından öpüyorum..

Burada yönetim lehine yazan kim olduğu belli olmayan iki paralık adamlara yazıyorum,adamsanız gelin adamlığınızı görelim..

-------------
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 01:13
kerem atılmazda eğitim alabilirdi yabancı dil yurt dışına gidebilirdi yıllardır takımın içinde ama bunların amaçları başka. herkes işini biliyor taraftar bu durumda bişey yapamaz sadece bildiri yapar diye onlarda farkında

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 01:20
Cok hassas bi konu, yinede çok üzüldüm simdi bu durumu ögrenince.
Bizden birilerinin istifa etmesi ne kadar dogru, meydani onlara birakmis olmazmiyiz?

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 02:11
Evet ADAMlar bugüne kadar bazılarının tabiri ile meşhur olmamıştı.
Demekki istememişlerdi, yoksa 40 kez dillenirdi 5 yıl içinde...
Biz şöyle EsEsliyiz, para ile EsEsli olunmaz, biz sizden daha EsEsliyiz diye...
Kırılmışlar ayrılmışlar, 5 yıl için sonsuz teşekkürler...
Tabiki alternatifsiz değiller, bazılarına basit gibi gelen ama çok değerli işler yaptıkları...
Heleki amatör ruhla bedelsiz yapılıyorsa çok daha değerli, Bando ve Koreo misali, tribünde davul çalmak gibi...

Yönetimden yana tavır alan renkdaşlardan ricam aşağılamaya çalışmayın bu vazifeleri, basite indirgemeyin.

Suyunu çıkardık forumun ve bunu yıllardır buralarda olan insanların istemesi mümkün değil...

Çok seslilik kuralları içerisinde faydalıdır yoksa burada olduğu gibi zarar verir camiaya...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: PsycoO
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 09:23
Yuh size..bunu da eleştirdiniz ya helal olsun . Görevimden istifa eden ben olsaydım şuraya gelip kocaman yazıklar olsun yazardım çok bilmiş renkdaşlara. Gidin siz kapın formayı alın elinize mikrofonu da Halil Ünal abinize hizmet edin , yarın maç var eyvah eyvah . Bilgisayar başından yazmak ne kadar da kolay değilmi . Sudan bi sebep yüzünden mi verdiler istifalarını . Gece klüplerinde sabahlayıp otelde bitakım kadınlarla yatıp kalkıp ertesi gün maça çıkmayı biliyo futbolcularımız . Görevinden istifa eden 3 taraftarımız mı battı gözünüze ? Çok biliyosunuz madem gidin tesislere de futbolculara konuşun. Yazık

-------------
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...

Gönderen: Bilgin
Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 09:57
Bazıları kolay bir iş demiştir, doğrudur..
Bazıları ben talibim demiş, 50 adam yığarım oraya demiş, doğru yığar.

Çünkü bu gönüllü işe, bedava maç izlemek gözüyle bakmışlardır. Onada eyvallah..

Peki bunları, bir DİK DURUŞ uğrana, Bir sözle Birakıyorum diyebilmek mi suç olan ?

-------------
Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..

Gönderi tarihi: 15/Eki/2010 saat 10:16
Bu millet maalesef,birinle helallesmeyi(Helallik almayi) bile unutmus ,yaziklar olsun,insallah hakki gecenler ,haklarini helal ederler......

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com