eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:51
karşılıksız? gönüllümü çalışıyorlardı ki? maaşları falan yokmuydu? karınlarını neyle doyuruyorlarmış? evlerini neyle geçindiriyorlarmış?.ilginççççç
bas istifayı, ucuz kahraman ol. bi gün herkes 15 dk meşhur olacak. demekki onların ki de bugunmuş.

Alıntı yapılan olumune_eses

Verdiğiniz karşıklıksız emeklerinizden dolayı size teşekkür ediyorum bir taraftar olarak. 
Y Ö N E T İ M  İ S T İ F A Daha ne bekliyorsunuz eyy yönetim.......
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:51
Alıntı yapılan şampiyones

Alıntı yapılan barbar26

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.
ClapClapClap
Sürekli sağduyudan, kulübe destek olmaktan falan bahsediyorsunuz ama sürekli ortalığı karıştırmak için fırsat kolluyorsunuz. Umarım moderatörler ikinize de daha fazla müsamaha göstermez.

Açıklamada ismi geçen şahısları bilenler bilirler. Onurlu istafaları için kendilerini tebrik etmek lazım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan efar26

karşılıksız? gönüllümü çalışıyorlardı ki? maaşları falan yokmuydu? karınlarını neyle doyuruyorlarmış? evlerini neyle geçindiriyorlarmış?.ilginççççç
bas istifayı, ucuz kahraman ol. bi gün herkes 15 dk meşhur olacak. demekki onların ki de bugunmuş.

Verdiğiniz karşıklıksız emeklerinizden dolayı size teşekkür ediyorum bir taraftar olarak. 

Evet, karşılıksız sevgi onların ki !! Mesela siz ne iş yapıyorsunuz ?

O görevdeki arkadaşların biri eczacı, diğeri atölye sahibi, bir diğeri A.Ü. de çalışıyor. Maç saatleri işlerinden feragat edip, gönüllü olarak bu işi yapıyorlardı..

Önce bilgi sahibi olun, sonra fikrinizi paylaşırsınız..

Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:02
Burdan Açıkça Yazıyorum Yönetimin Tetilçisi Olan Yazarlar Kaç Para Aldığınızı Söyleyin Biz Daha Fazlasını Verelim Ama Sadece Susmanız İçin 100 veriyolarsa 200 verelim susun Rezil ettiniz Kendinizi !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan Feryat

Burdan Açıkça Yazıyorum Yönetimin Tetilçisi Olan Yazarlar Kaç Para Aldığınızı Söyleyin Biz Daha Fazlasını Verelim Ama Sadece Susmanız İçin 100 veriyolarsa 200 verelim susun Rezil ettiniz Kendinizi !

sevmek yürek işidir para sökmez aslanım hem sende para ne gezer. nasıldı 300 500 300 500LOL
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan efar26

Birilerinin takımına gönülden bağlı olup, boş zamanından, istirahat saatinden feragat edip karşılıksız hizmet etmesi kavramı bu kadar uzak demekki size... koreoESES'in falan da maaş aldığını düşünüyor olabilirsiniz...

İstifasını verip Eskişehirsporluluk duruşunu sergileyen abilerime/arkadaşlarıma da verdikleri mesajdan ötürü teşekkür ediyorum.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:11
biri diyor,klübün maaşlı elemanları üye yapılıp oy toplanıyor,siz diyorsunuz bunların işi gücü var...
ayrıca bu işler gönüllü olarak yapılacak işler değildir. bi anons skandalı patlar kabak onların başına patlar, tabela bozulur kabak onların başına patlar, gönüllü evrak takibi ne kadar sağlıklı olur ki?
eyvah klübümün başına gelenler.!!!!!!!! ne aciz bi klupmüşüz ki maaşlı 3 eleman çalıştıramıyoruz.!!!!!!!
kimse bedavaya bu risklere girmez. girenin de aklına şaşarım.
Türkiyenin en büyük klüplerinden biriyiz deyip te evrak takibini amatörlere yaptırıyorsak bu işte bir sakatlık var.........
taraftar olarak klübüne hizmet etmek istiyorsan evrak takibiyle değil bilet alarak,stadda tezahuraat yaparak da bu hizmeti yapabilirsin.

Ayrıca ben mak.müh.yim merak etmişsin. paramı bu işle kazanırım, adam gibi biletimi kombinemi alıp maçımı seyrederim.
her ne kadar arkadaşları tanımasam da, gönüllü eleman olduklarını, bu işi sevabına yaptıklarını sanmam.

Evet, karşılıksız sevgi onların ki !! Mesela siz ne iş yapıyorsunuz ?

O görevdeki arkadaşların biri eczacı, diğeri atölye sahibi, bir diğeri A.Ü. de çalışıyor. Maç saatleri işlerinden feragat edip, gönüllü olarak bu işi yapıyorlardı..

Önce bilgi sahibi olun, sonra fikrinizi paylaşırsınız..

[/QUOTE]
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:13
Alıntı yapılan şampiyones

Alıntı yapılan Feryat

sevmek yürek işidir para sökmez aslanım
Sevmek Yürük İşidir Ztn Satılık Adam Sevemez Doğru Bi tespit yapmışsın ;) Sende Aslan Terbiyecisisin heralde kelimelerini ve teleffuzlarını düzelt nie üzerine alındın koçum benim söylede bilelim Satılık Adam ŞEREFSİZ adamdır bunuda hiç bi zaman unutma sen böylesin demiyorum kim üzerine alınırsa !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:16
Yönetim  uyuma taraftarına sahip çık......
Arkadaşları tebrik ediyorum ...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 16:17
@efar26
Klübün maaşlı elemanları değil klübe üye yapılan... Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak alışkanlık olmuş sizde...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır