eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:01
Bence yerel ve ulusal basına da duyurulsun. Camia içinde, olan bitenden hoşnut olmayan çok sayıda insanın olduğu bilinsin.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:08
Arkadaşlarımı onurlu davranışlarından dolayı kutluyorum.Şimdiye kadar vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:09
Bi ton yazı yazdım bir tuşla hepsi silindi
acayip sinirliyim. Ama özetle takım su haldeyken takıma destek olacağınıza bizansın oyununa gelip köstek oluyorsunuz. Düşene bir tekmede siz vurun battıkça batsın. Yapılanları herkez görüyor hiç kimse memnun değil ancak bazı kişiler hariç işte o kişilerin oyununa geliyoruz. Sağ duyulu olup sineye çekmek zorundayız mecburen, taki içerdeki son maçımıza kadar, o gün hesap kesilir emin olun.

senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:12
Siz onurlu insanlar!
Vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi canı gönülden kutlıyorum.Eskişehirspor'luluk duruşunun bu olduğunu gösterdiniz.Diğer kişilere (!) örnek olmanız dileğiyle.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:14
Onurlu ve bu dik duruştan ötürü hepinize helal olsun.... Verdiğiniz emekler için binlerce kez teşekkürler....

Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:18
Alıntı yapılan ashanye

Arkadaşlarımı onurlu davranışlarından dolayı kutluyorum.Şimdiye kadar vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
shes Liste gör
Yazar

Tuğba
Yer: Ankara
  Alıntı shes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:21
Bugun ağlanıcak halimize gülenler (yonetim severler) istifalara ağız burun kıvıranlar  Eskişehirspor menfaatlerini zerre kadar düşünmemektedir. İstifa eden arkadaslarımızı kutluyorum, lafta değildir onur ve duruş! bunu bi kez daha gördük sayenizde. Emeklerinize ayırdığınız vakitlere sahip olduğunuz onur şeref ve haysiyete defalarca teşekkürler...
Düşünsene Sevgilim Seni ESKİŞEHİRSPOR Kadar Sevdiğimi!..
Yukarı
MUSTİ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa AKIN
Yer: Turkey
  Alıntı MUSTİ26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:23
Vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü sizlere çok teşekkür ediyorum.
Bu onurlu davranışınızdan dolayı da sizleri tebrik ediyorum.
BENİM SEVDAM SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:24
Alıntı yapılan shes

Bugun ağlanıcak halimize gülenler (yonetim severler) istifalara ağız burun kıvıranlar  Eskişehirspor menfaatlerini zerre kadar düşünmemektedir. İstifa eden arkadaslarımızı kutluyorum, lafta değildir onur ve duruş! bunu bi kez daha gördük sayenizde. Emeklerinize ayırdığınız vakitlere sahip olduğunuz onur şeref ve haysiyete defalarca teşekkürler...
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 15:48
Kötü olmuş bence yönetimin içinden bizim gibi eskişehirspor sevdalısı herkes istifa ederse meydanı halil ünal ve yandaşlarına bırakılmış olur.Aksine daha da çoğalmalı böyle kişiler yönetimde.Halil ünal ve arkadaşlarının istifa etmeye niyeti olmadığına göre kaleyi içerden yavaş yavaş fethetmek gerekir.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,211 saniyede hazırlanmıştır