eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan barbar26

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

300 500 300 500 :)) yakında böyle bağırmayada başlarsınız siz :)) Komiksiniz Ama Farkında Olmamanız Daha Komik :))
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan barbar26

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

O kişileri herkes tanıyor ama sizi kimse tanımıyor çünkü sizde gizli klavye kişiliği var...Smile Kişilere değil ESES'e aşığız söylemini ilk önce siz sindirinde ondan sonra slogan olarak ortaya atıp başkasına söyleyin...

Bu arada bu haklı tepkileri ve istifalarından dolayı arakadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu tarz hareketler ve birliktelik forumdaki 3-5 kişiyi çok kızdırdığı için forumdaki görevleri (!) icabı bu tarz kışkırtıcı ve provake edici mesajlar yazacaklardır. Onları zevkle ve ibretle takip etmeye devam ediyoruz..Wink
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:36
Adamsınız!!!
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:37
3 kişiyide alnından öpüyorum.

Yönetim içindeki Mustafa Akgören , Mithat Körler , Fethi Heper ve diğer gerçek Eskişehirsporlulardan da aynı tepkiyi ve istifayı bekliyoruz.

YÖNETİM İSTİFA !!!
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:39
Alıntı yapılan barbar26

LOLLOLLOLLOLLOLLOL

Artık kimseye birşey izah edip anlatasım,bu böyle diyesim dahi gelmiyor...Sadece gülmeli belki de...

LOL
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan barbar26

Bizim isim çıkma gibi  bir derdimiz yok barbaros bey olmadı ,olamazda.....ama şunuda unutmayın insan inandığı ,bildiği  yoldan gitmeli bizimde kararımız bu yönde olmuştur....!! Nasıl sizler düşüncelerinize açıklamalarınıza anlayış bekliyorsanız sizde bizim bu dik duruşumuza anlayış gösterip ,tanımadığınız insanlar  hakkında böyle küçümseyici cümleler sarf etmeyiniz...Kimse kimsenin ESKİŞEHİRSPOR SEVGİSİNİ  sorgulama hakkına sahip değildir...Bizlerde sizin kadar belkide sizden daha ESKİŞEHİRSPOR'LUYUZDUR..!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan barbar26

Birileri bu arkadaşı durduracak mı acaba ?

"şişen köfteler"
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:43
Helal Olsun arkadaşlara bu utanmaz arlanmaz Yönetim anlamaz ama genede yerinde tepki olmuş tekrardan kutluyorum...

barbar26  takma adını kullanan vatandaşta yönetim yalakalığı yapmaktan bıkmadı gitti nasıl bir çıkar kavgasıdır bu anlamadım sonrada şekil yapıyor artist...
...
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:44
Sevgili Kerem kardeşimize yapılan haksızlığı kınıyor, bu onurlu duruş ve davranışı gösteren kardeşlerimi bu davranışlarından dolayı tebrik ediyorum
You will never walk alone
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Yer: Eskişehir
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:58
Yönetim... İstifa etmeyin ... anLadınız siz onu!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır