eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:01
Öncelikle bu zamana kadar yaptığınız hizmetlerden ötürü kendi adıma  teşekkür ederim.Bu kararınız içinde sizlere saygı duyuyorum umarım mesajınız gerekli yerlere gider..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:16
Tebrikler..
Yönetim İstifa...
BursaESES
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:18
helal olsun..
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
barbar26 Liste gör
Yazar

barbaros
Yer: eskişehir
  Alıntı barbar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:23

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:24
Alıntı yapılan barbar26

Başka türlü isminiz buralara çıkmazdı zaten isminizi duyurdunuz.Kişilere değil esese aşığız.

ClapClapClap
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:25
kendi işçilerini oy için kulübe üye yapan yönetim istifa!
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:28
Verdiğiniz karşıklıksız emeklerinizden dolayı size teşekkür ediyorum bir taraftar olarak. 
Y Ö N E T İ M  İ S T İ F A Daha ne bekliyorsunuz eyy yönetim.......
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:28
bu hareketten ötürü hepinizi tebrik ediyorum..
ancak benim şöyle bir düşüncem var doğrudur değildir bilemem ama bu yöentimin de istediği bu bence burada ESKİŞEHİRSPOR u seven insan değil paragöz insan olsun istiyor sanırım....
bu benim şahsi düşüncem bu yönetimin istifa etmesi de şu anda en çok istediğim şeydir acilen istifa edin artık yeter paragözler...
BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:29
karara saygım var ama bu işleri daha da kötüye götürür yakışmadı o zaman bizlerde maçlara gitmeyelim,kulüp şoförü de istifa etsin aynı şekilde masörü,malzemecisi,aşçısı da istifa etsin seneler öncesine dönelim bunu mu istiyorsunuz kaçıp gitmek çözüm değil...
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:31
 Bu insanların yaptığı  dik duruşu sizinkilerdende bekleriz...!! Siz yazdığınız şu cümlelerle  insanların açıklamsında bile neler arıyorsunuz ...doğru buda anlayabilme meselesi...
.............!!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır