eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 23:45
Arkadaşlar işlerinden güçlerinden ailelerinden zaman ayırıp sevdamıza hizmet etmişler ve son olan olaylara tepki amacıyla istifa etmişler...bunu elbet duyuracaklar,yoksa istifanın ne gibi bir etkisi olacak..
Bir teşekkürü çok görmeyelim,konuyu bambaşka yerlere çekmeyelim, olayı iyice abartıp adamlara sallamayalım.
Bugüne dek verdikleri destek için teşekkür ederim.
Büyük çoğunluk bu olaya tepki gösteriyor...ha sayi bizim bir 1965'liler derneğimiz vardı değilmi...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 23:57
Alıntı yapılan SRKN

.ha sayi bizim bir 1965'liler derneğimiz vardı değilmi...

Sürekli bu şekilde taş atmalar görüyorum ve şahsen üzülüyorum.

Belki benim bu tip şeylere cevap vermem yanlış anlaşılacak ama olsun yine de düşüncelerimi söyleyeyim.

Bazı renkdaşlarım, birilerinin Eskişehirsporun menfaatleri için istifa etmesi gerektiğini söylüyor. Kendince haklı sebepleri vardır, saygı da duyarım ancak ;

Yöneticilik vasfı sadece kağıt üzerinde kalmamış, verilen görevi layıkıyla yerine getirmeyi hedeflemiş, kendisine verilen süreyi Eskişehirsporun menfaatleri için kullanmayı çalışan birinden bunu beklemek ne kadar doğru bunu da bilmiyorum.

Yani diğer türlü de düşünün, buradan istifa etmesi Eskişehirsporun menfaatine gözüken diğer taraftan görevde kalınan süreyi en iyi şekilde Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda kullanmak şeklinde gözüküyor olamaz mı ?

Ya da ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım ki...Ouch
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 00:16
Emre aslında bende senden çok çok farklı düşünmüyorum,fakaat; Geçtiğimiz yıllarda 1965'lilerin Eskişehirspor hakkında daha doğrusu onu yönetenlerin ilkelerinin neler olması hakkındaki görüşlerini az cok biliyoruz...
Yıllardır bu sevdanın peşinden koşarım hiçbir dönemde! taraftardan bu derece tepki gören bir yönetim görmedim,hiçbir dönem bu kadar saçma sapan işlerin döndüğü,dedikoduların ayyuka çıktığı bir yönetim dönemi görmedim!
Son yaşadıklarımızda ortadayken 1965'lilerden,Feti Heper'den Mustafa Akgören' den Mithat Körler'den istifa olmasa bile,ufak bir rahatsızlık açıklaması beklemek çokmu yanlış?
Elbette bu adı geçen isimlerin özelliklede Mustafa Akgören' in yaptıklarını kimse inkar edemez...
Özellikle Mustafa Akgören hem yönetimde hemde tribunde süper işler yapmıştır.Mustafa Akgören bu tribunlerin başında olsa şuanki performansın 2 mislini göstereceğimize inanıyorum,bu son anlattıklarım belki bambaşka konular ama bazı yanlış anlamaların önüne geçmek için bunları yazdım.
Bu düşünceler eşliğinde şunu söylüyorum,aynı kaptan yemek yiyoruz diye birbirimizin hatalarını görmeyeceğiz yada görmezden geleceğiz diye birşey yokki...haa belki böyle bir durum yok ama en ufak bir ses cıkmamasıda beni düşündürüyor ve üzüyor...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 00:33
İstifa eden tüm arkadaşlarımı alınlarından öpüyorum..

Burada yönetim lehine yazan kim olduğu belli olmayan iki paralık adamlara yazıyorum,adamsanız gelin adamlığınızı görelim..

Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 01:13
kerem atılmazda eğitim alabilirdi yabancı dil yurt dışına gidebilirdi yıllardır takımın içinde ama bunların amaçları başka. herkes işini biliyor taraftar bu durumda bişey yapamaz sadece bildiri yapar diye onlarda farkında
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 01:20
Cok hassas bi konu, yinede çok üzüldüm simdi bu durumu ögrenince.
Bizden birilerinin istifa etmesi ne kadar dogru, meydani onlara birakmis olmazmiyiz?
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 02:11
Evet ADAMlar bugüne kadar bazılarının tabiri ile meşhur olmamıştı.
Demekki istememişlerdi, yoksa 40 kez dillenirdi 5 yıl içinde...
Biz şöyle EsEsliyiz, para ile EsEsli olunmaz, biz sizden daha EsEsliyiz diye...
Kırılmışlar ayrılmışlar, 5 yıl için sonsuz teşekkürler...
Tabiki alternatifsiz değiller, bazılarına basit gibi gelen ama çok değerli işler yaptıkları...
Heleki amatör ruhla bedelsiz yapılıyorsa çok daha değerli, Bando ve Koreo misali, tribünde davul çalmak gibi...

Yönetimden yana tavır alan renkdaşlardan ricam aşağılamaya çalışmayın bu vazifeleri, basite indirgemeyin.

Suyunu çıkardık forumun ve bunu yıllardır buralarda olan insanların istemesi mümkün değil...

Çok seslilik kuralları içerisinde faydalıdır yoksa burada olduğu gibi zarar verir camiaya...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 09:23
Yuh size..bunu da eleştirdiniz ya helal olsun . Görevimden istifa eden ben olsaydım şuraya gelip kocaman yazıklar olsun yazardım çok bilmiş renkdaşlara. Gidin siz kapın formayı alın elinize mikrofonu da Halil Ünal abinize hizmet edin , yarın maç var eyvah eyvah . Bilgisayar başından yazmak ne kadar da kolay değilmi . Sudan bi sebep yüzünden mi verdiler istifalarını . Gece klüplerinde sabahlayıp otelde bitakım kadınlarla yatıp kalkıp ertesi gün maça çıkmayı biliyo futbolcularımız . Görevinden istifa eden 3 taraftarımız mı battı gözünüze ? Çok biliyosunuz madem gidin tesislere de futbolculara konuşun. Yazık
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
Bilgin Liste gör
Yazar

İlker Bilgin
  Alıntı Bilgin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 09:57
Bazıları kolay bir iş demiştir, doğrudur..
Bazıları ben talibim demiş, 50 adam yığarım oraya demiş, doğru yığar.

Çünkü bu gönüllü işe, bedava maç izlemek gözüyle bakmışlardır. Onada eyvallah..

Peki bunları, bir DİK DURUŞ uğrana, Bir sözle Birakıyorum diyebilmek mi suç olan ?
Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 10:16
Bu millet maalesef,birinle helallesmeyi(Helallik almayi) bile unutmus ,yaziklar olsun,insallah hakki gecenler ,haklarini helal ederler......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır