eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Tepki Ve İstifa
    Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:31

Eskişehirspor’da son 1 aydır yaşanan gelişmeler, Eskişehirspor tarihi ve dik duruşuna yakışmayan uygulamalar ve son olarak ta  görevini layıkıyla yapan, Menajer Kerem ATILMAZ’a yapılan muameleyi,  Kulüp çalışanlarına ve taraftarına yapılmış bir HAKARET olarak kabul ediyoruz.

Bu gelişmelere tepki olarak; Eskişehirspor’a sevdamız üzerine kabul ettiğimiz, gönüllü olarak başladığımız ve hiçbir ücret almadan 4 sezondur yürütmekte olduğumuz görevimizden İSTİFA ediyoruz.

Bu kararımızın; yaşanan olumsuz gelişmelere sessiz kalan yöneticilere de örnek olması dileğiyle saygılarımızı sunuyoruz.

Günhan GÖÇ               Ersev LEVENT             Ahmet GÜNGÖR

(Stad Anons)                       (Skorbord)                     (Evrak Dağıtım)
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:39
Vermiş olduğunuz bu karardan ötürü sizi kutluyorum...
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:43
BİR ÜLKEDE NAMUSLULAR, EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA,O ÜLKEDE KURTULUŞ YOKTUR düşüncesi ile yapmış olduğunuz eylemden dolayı tebrik ederim.
slogan bulamadım.
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:46

İşte gerçek  bir  ESKİŞEHİRSPORLU duruşu  yapamayanlar utansın....!!!!Angry

.............!!!!!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:47

YÖNETİM İSTİFA, YÖNETİM İSTİFA !
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:49
Almış olduğunuz bu onurlu karardan dolayı sizi kutluyorum. Son dönemde yaşananlardan sonra bize yeniden umut aşıladınız.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:51
Bu Onurlu , Gururlu  Dİk Duruş İçin Sonsuz Teşekkürler Tüm Yönetime Mesaj Olsun ! Eskişehirspor Taraftarı Bu Kartel Yönetimide Çok Yakın Bi Zamanda Devirecektir ! Anadolu Devrimiyse Yeni Bir Devrimi gene bu taraftar Yapıcaktır !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
onureses Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı onureses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:54
YÖENTİM İSTİFA
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 13:57
Kovulmadan, delikanlı gibi kendileri bıraktıkları için kutluyorum kardeşlerimi.Rıza Hoca gösterememişti bu erdemli davranışı.
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan binbaşı

Kovulmadan, delikanlı gibi kendileri bıraktıkları için kutluyorum kardeşlerimi.Rıza Hoca gösterememişti bu erdemli davranışı.
Yaşınıza saygım var ama senelerdir bu foruma yazarım bakarım ben sizin gibii ortalık karıştıran bi adam görmedim Aynı Erdemi Yönetim ve BÖYÜKK  başkanınızda göstersin Taraftar Onu Kovmadan GİTSİN !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır