eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Rıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi
    Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:43

Çalımbay dönemi sona erdi..

Spor Toto Süper Lig'in ilk 6 haftasında üst üste kötü sonuçlar alan ve Gaziantepspor maçında taraftarın istifaya davet ettiği Eskişehirspor yönetimi, faturayı teknik direktör Rıza Çalımbay'a kesti..

Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

Eskişehirspor'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulu, yarından itibaren yeni teknik direktör arayışına girecek. Yönetim kurulu, saha içinde ve dışında disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımda huzursuzluk yaratan futbolculara ceza verilmesi kararı aldı.

Sezonun ilk 6 maçında 2 puan toplanmasına tepki gösteren Eskişehirspor taraftarı, dün yapılan Gaziantepspor maçından sonra Çalımbay ve yönetim kurulunu istifaya davet etmişti.

Ajansspor

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
bozoes26 Liste gör
Yazar

hasan
Yer: istanbul :(
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:44
istifa etmemiş, görevine son verilmiş...
Yukarı
dr_eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:44
Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

Eskişehirspor'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulu, yarından itibaren yeni teknik direktör arayışına girecek. Yönetim kurulu, saha içinde ve dışında disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımda huzursuzluk yaratan futbolculara ceza verilmesi kararı aldı.

Sezonun ilk 6 maçında 2 puan toplanmasına tepki gösteren Eskişehirspor taraftarı, dün yapılan Gaziantepspor maçından sonra Çalımbay ve yönetim kurulunu istifaya davet etmişti.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:45
Yönetim sonunda hayırlı bir iş yaptı..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:45
Çalımbay'ın bileti kesildi

0
0
26 Eylül 2010 Pazar - 14:38
AA
Çalımbayın%20bileti%20kesildi Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

Editör'ün Notu
Edindiğimiz bilgilere göre Rıza Çalımbay'ın yerine düşünülen isimlerin Samet Aybaba, Nurullah Sağlam ve Giray Bulak olduğu öğrenildi.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan bozoes26

istifa etmemiş, görevine son verilmiş...

Ne paragöz adammış, etmez zaten istifa.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
Pablo Emilio Escobar Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:47

bu takımın teknik direktörü kesinlikle NURULLAH SAĞLAM olmalıdır....

takım güvenç kurtar gibi facialara asla teslim edilmemelidir...
Yukarı
dr_eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:47
sonunda gitti ama yerine gelecek isimlerdedde giray bulak samet aybaba bunlarda bizde iş yapmaz gibi duruyor bize ateşli heyecanlı bir hoca lazım ama onlarda zaten boşta değil.. inş gidip sametti giraydı anlasmazlar..
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:48
Eskişehir'in ikinci kurtuluşu hayırlı olsun...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 14:50
Oh çok şükür kurtulduk benim tercihim öncelikle Fatih Terim ama zor Ersun yenal olmazsa Samet Aybaba Nurullah Sağlam sıralmasıyla gidiyor hayırlısı kimse o gelir inşallah.
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır