Sayfayı yazdır | Close Window

Rıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3323
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 04:44
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Rıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi
Gönderen: atlantis_es
Konu: Rıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:43

Çalımbay dönemi sona erdi..

Spor Toto Süper Lig'in ilk 6 haftasında üst üste kötü sonuçlar alan ve Gaziantepspor maçında taraftarın istifaya davet ettiği Eskişehirspor yönetimi, faturayı teknik direktör Rıza Çalımbay'a kesti..

Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

Eskişehirspor'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulu, yarından itibaren yeni teknik direktör arayışına girecek. Yönetim kurulu, saha içinde ve dışında disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımda huzursuzluk yaratan futbolculara ceza verilmesi kararı aldı.

Sezonun ilk 6 maçında 2 puan toplanmasına tepki gösteren Eskişehirspor taraftarı, dün yapılan Gaziantepspor maçından sonra Çalımbay ve yönetim kurulunu istifaya davet etmişti.

Ajansspor

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Yanıtlar:
Gönderen: bozoes26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:44
istifa etmemiş, görevine son verilmiş...

Gönderen: dr_eses
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:44
Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan Halil Ünal başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

Eskişehirspor'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulu, yarından itibaren yeni teknik direktör arayışına girecek. Yönetim kurulu, saha içinde ve dışında disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımda huzursuzluk yaratan futbolculara ceza verilmesi kararı aldı.

Sezonun ilk 6 maçında 2 puan toplanmasına tepki gösteren Eskişehirspor taraftarı, dün yapılan Gaziantepspor maçından sonra Çalımbay ve yönetim kurulunu istifaya davet etmişti.

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:45
Yönetim sonunda hayırlı bir iş yaptı..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:45
Çalımbay'ın bileti kesildi

0
0
26 Eylül 2010 Pazar - 14:38
AA
Çalımbayın%20bileti%20kesildi http://www.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/ - Eskişehirspor Yönetim Kurulu, teknik direktör http://www.sporx.com/riza-calimbay/ - Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar verdi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üst üste alınan kötü sonuçları değerlendirmek için İbis Otel'de olağanüstü toplanan http://www.sporx.com/halil-unal/ - Halil Ünal başkanlığındaki http://www.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/ - Eskişehirspor Yönetim Kurulu, Çalımbay'ın görevine son verilmesine karar verdi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/ - Eskişehirspor 'un başında üçüncü sezonunu geçiren Çalımbay ile yolların ayrılmasına karar veren yönetim kurulu, yarından itibaren yeni teknik direktör arayışına girecek. Yönetim kurulu, saha içinde ve dışında disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımda huzursuzluk yaratan http://www.sporx.com/futbol/ - futbol culara ceza verilmesi kararı aldı.

Sezonun ilk 6 maçında 2 puan toplanmasına tepki gösteren http://www.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/ - Eskişehirspor taraftarı, dün yapılan http://www.sporx.com/futbol/superlig/gaziantepspor/ - Gaziantepspor maçından sonra Çalımbay ve yönetim kurulunu istifaya davet etmişti.
Editör'ün Notu
Edindiğimiz bilgilere göre Rıza Çalımbay'ın yerine düşünülen isimlerin Samet Aybaba, Nurullah Sağlam ve Giray Bulak olduğu öğrenildi.

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: sml_cvsgl
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan bozoes26

istifa etmemiş, görevine son verilmiş...

Ne paragöz adammış, etmez zaten istifa.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: Pablo Emilio Escobar
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:47

bu takımın teknik direktörü kesinlikle NURULLAH SAĞLAM olmalıdır....

takım güvenç kurtar gibi facialara asla teslim edilmemelidir...

Gönderen: dr_eses
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:47
sonunda gitti ama yerine gelecek isimlerdedde giray bulak samet aybaba bunlarda bizde iş yapmaz gibi duruyor bize ateşli heyecanlı bir hoca lazım ama onlarda zaten boşta değil.. inş gidip sametti giraydı anlasmazlar..

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:48
Eskişehir'in ikinci kurtuluşu hayırlı olsun...

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:50
Oh çok şükür kurtulduk benim tercihim öncelikle Fatih Terim ama zor Ersun yenal olmazsa Samet Aybaba Nurullah Sağlam sıralmasıyla gidiyor hayırlısı kimse o gelir inşallah.

-------------
...

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:52
şükürler olsun. hepimize hayırlı uğurlu olsun. Dünden beri sinirden başım çatlıyordu kaç tane ilaç içtim fayda etmedi, bu haberi görür görmez iyileştim.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:53
Samet aybaba veya güvenç kurtar gelmesin mümkünse..Rıza beyden farkları yok..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: bozoes26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:53
ERsun yanal gelsin yaaa inşallah gelir pozitif futbol izleriz....

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:54
Çok şükür gitti. Fakat inşallah medyada ismi geçen samet aybaba,giray bulak gibi ismlerden biri gelmez çünkü bu adamların rıza çalımdaydan bir farkı yok. Başka birini bulmamız lazım. Gerekirse yabancıya yönelelim...

-------------

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:55
Sonunda yönetim doğru karara vardı.Artık doğru teknik direktörle doğru işler yapmaya başlamalıyız...

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: eyup_kara26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:57
oh be kurtulduk .....hayırlı uğurlu olsun...

-------------
ES-ES

Gönderen: LIONES
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:57
Şükürler olsun. Lütfen pozitif futbolu seven, uzun vadeli düşünen bir teknik direktör gelir.

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:58
Verdiğiniz emekler için teşekkürler hocam.Yolunuz açık olsun,bundan sonraki kariyerinizde başarılar...

-------------

Gönderen: OIdCiTy
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:58

ersun yanal yada daum gelir umarım

Gönderen: doğuş
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 14:59
Fatih Terim gelir inşallah

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderen: thisrock
Sezonun en güzel haberi geri vitesden.İnş artık takım düzelir.

-------------

Gönderen: LIONES
Gönül Ersun Yanal'ı ister.

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:00
Keşke böyle olmasaydı. Kalpler kırılmadan olsaydı bu ama Rıza Hoca inat etti..Yinede verdiğin emekler için teşekkürler..

-------------

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:00
Verdiğin emekler için teşekkürler sayın rıza hoca yolun açık olsun ama sende kabul et senle olmuyordu be hocam....Ersun yenal, fatih terim, Hakan Şükür yada daum olsun bencede.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: dodurgalı
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:01
üç yıldır takımın başında bizde maçarda.bu takıma ne verdiğin tartışılır,oyun düzenin yaptığın transferler,alt yapıya verdiğin önem.doldur boşzlt oyundan vazgeçmedin,hücum futbolu oynatmadın.harcadığın oyuncular cabası.bana göre bulunduğun 3 yılın içinde 2.sene güzeldi ama ondada %50 futbolcuların,%30 taraftarın % 20 de senin başarın.tabii buna başarı diyorsan.yedin bitirdin bizi ya onurlu bir insan yönetim kurulu kararınını beklemeden istifa eder.ama sen bunu bile yapamadın hoca.yolun açık hoca.

-------------
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?

Gönderen: Matador26
Batugol gitcek takımdan ocak gibi disiplinsiz hareketlerinden dolayı demedi demeyin.Tüm takım sevinmiştir herhalde Rıza hocanın gitmesine.İlk 11 heycanı kızıkcak.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: efsanee26
Ohh Allahım şükürler olsun sonunda kurtulduk şu adamdan. Günün en güzel haberii işte bu. 

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:02
Alıntı yapılan LIONES

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:03

iyi kötü bu takım için emegin geçti her ne kadar bizi çileden cıkarsanda harcadıgın emekler için teşekkürü hakediyosun yolun acık olsun Rıza ÇALIMBAY..

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:03
Alıntı yapılan dodurgalı

üç yıldır takımın başında bizde maçarda.bu takıma ne verdiğin tartışılır,oyun düzenin yaptığın transferler,alt yapıya verdiğin önem.doldur boşzlt oyundan vazgeçmedin,hücum futbolu oynatmadın.harcadığın oyuncular cabası.bana göre bulunduğun 3 yılın içinde 2.sene güzeldi ama ondada %50 futbolcuların,%30 taraftarın % 20 de senin başarın.tabii buna başarı diyorsan.yedin bitirdin bizi ya onurlu bir insan yönetim kurulu kararınını beklemeden istifa eder.ama sen bunu bile yapamadın hoca.yolun açık hoca.
adammm para almadan gitmezzzzz accc adam

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:04
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Samet Aybaba, Güvenç Kurtar, Yılmaz Vural, Hikmet Karaman, Erdoğan Arıca, Rasim Kara, Raşit Çetiner, Nurullah Sağlam, Mesut Bakkal ve bunlara benzer bir teknik direktör gelirse küme düşeriz!!

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:04
Gönül hep en güzelini ister ama yönetim malum umarım bizi şaşırtır transferlerde olduğu gibi..

-------------

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:05
Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan LIONES

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Yürüyüş felan yapalım gerekirse Ersun Yanalın yanına gidelim bişeyler yapalım o zaman, bu hocada herkez hemfikir. Yönetim gerekeni  yapmalı.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: nefer.omer
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:05

samet aybaba,nurullah sağlam,giray bulak bunlardan biri de gelmesin taktik anlayışları rıza çalımbayla neredeyse aynı şu sırada takıma en verimli olacak antrenör ersun yanal dır inşallah ersun yanal gelir Wink

-------------
Bursa'nın KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:06

Ersun Yanal Herhangi bir takım çalıştırıyor mu...Gelmesine engel olacak bir durum varmı acaba?

-------------

Gönderen: nefer.omer

samet aybaba,nurullah sağlam,giray bulak bunlardan biri de gelmesin taktik anlayışları rıza çalımbayla neredeyse aynı şu sırada takıma en verimli olacak antrenör ersun yanal dır inşallah ersun yanal gelir Wink

-------------
Bursa'nın KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderen: esesim-26
samet aybaba gelcekmş öyle yazıyo bazı sitelerde inşallah yalan haberdir ya :(

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: kaan_26
Kanal a da Ümit AKTAN, haydi maça programında yönetimden aldığımız bilgiye göre SAmet ABABA, Giray BULAK, Coşkun DEMİRBAKAN isimlerinin ön palanda oludğnu öğrendik seklinde açzıklama yaptı...

Gönderen: ESES_TAMER
İnşallah herşeyin hayırlısı olur amin

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: asiltaraftar
sanki bir samet aybaba haberi kulağıma çalındı gibi ama..
hayırlısı olsun bakalım..

Gönderen: BülentK
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:07

tek istediğim atasözünün doğru çıkmaması

hani derler ya geln gideni aratır diye umarım olmaz :(

ama yerinde bir hamle olduğu düşüncesindeyim güzel olmuş umarım bize yakışan bi adam gelir...   

-------------
Her zaman her yerde şampiyon ESES

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:09
samet aybaba gelirse devre arasında gider..onun için boşa almayın

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Alıntı yapılan esessinan

Ersun Yanal Herhangi bir takım çalıştırıyor mu...Gelmesine engel olacak bir durum varmı acaba?

Ümit Milli Takımda galiba

-------------

Artık formayı hakeden giyecek ! 

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

hücum futbolu oynatacak hoca lazım bizlere.kandi kalemizde değil rakip kaleye gol attıracak,yüreğini ortaya koyacak hoca lazım bize.ama kim gelirse gelsin onun işide çok zor 6 maçta 2 puan.allah yardımcımız olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:10
Ersun Yanal; A Milli Takım dışında diğer tüm Milli takımların sorumlusu. Geleceğini hiç sanmam...

-------------

Gönderen: ESCOBAR !
Alıntı yapılan esessinan

Var Devlete sırtını dayadı u-15 u-16 u-17 sorumlusu hiç bi şey yapmadan parayı götürüyo , bize gelip napcak dertsiz başına dert accak , hem orada aldığı paranın yarısını bile veremeyiz biz...

Gönderen: mehmetaliaydemir
Allahım sana şükürler olsunnn..

-------------
Biz Eskişehirsporluyuz..

Gönderen: uyanik88
Yönetim kurulu daha fazla işlerin çığrından çıkmaması için olaya el attı ve tepkilerin büyümesini engelledi.Şimdi yeniden şahlanış zamanı
Bu arada ne olursa olsun takımımıza hizmet etmiştir Herşey için teşekkürler Rıza Çalımbay

-------------

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esessinan

Ümit Milli Takımda galiba

oğuz hocayla aralarını iyi olmadığı konuşuluyor,gelebilirde.

-------------

Gönderen: milkin0026
Samet aybaba kardeşi Adnanı da getirsin yanında AngryBaşparmak%20Down

Gönderen: ali_9292

John Benjamin Toshack gelsin isterdim ben ama Samet Aybaba hayırlı olsun desek yeridir.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Yeni hoca yeni kadro dışı isimler demek.

Çok zor günler kapıda...

Oyun daha yeni başlıyor...
Haber daha kesinleşmemişti bunu yazdığımda...
Bu kısmınıda yazmak istememiştim ama artık sakıncası yok.

Büyük bir süpriz olmazsa Samet Aybaba hayırlı olsun.

Tabi hemen arkasından yeni kadro dışı haberleri de patlayacaktır.
Batuhan,Jaycee,Pele gibi isimler topun ağzında.

Yeni hedef:Ligde kalmak...

Bu yönetimden Ersun Yenal,Fatih Terim haberleri beklemek saflık olurdu zaten.
Yabancı tercihi düşünülebilirdi ama sizce yönetimde Türkiye'de daha önce çalışanlar dahil boşta yabancı hoca ismi bilen var mı?

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: !!!pit10!!!
ersun yanal bi takım çalıştırmıyo ama milli takımlardaki alt yapılardan sorumlu onun gelmesi bence biraz zor ama yönetim kendini affettirmek istiyosa ersun hocayı getirmeli oda olmassa mustafa denizlide olabilir

-------------
ESES&PAŞA

Gönderen: meliheses

dediğine katılıyorum ben de  fakat bu zamanda gidenden daha iyisini getirmek zor. zaten akıllı bir adam bu durumdaki bir takıma gelip de kariyerini zora sokmak istemez. gelecek adamın tek derdi para kazanmak olacaktır. zaten boşta olan kim var ki ? hadi hayırlısı. nurullah sağlam falan diyenlere sadece gülüyorum

Gönderen: akf
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:13
Birinci tercih Ersun Yanal, Olmuyorsa jürgen Rober iyi bir tercih olabilir. Bütün hocalar sırada şu anda emin olun. Başkan'a bin tane telefon gelir şimdi.

-------------
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni

Ersun yanal'ı istiyoruz

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: esgres26

böyle ayrılması açıkçası beni üzdü.gelen teknik direktörün rıza hocadan iyi olacağını düşünmüyorum. başkan yine saçma sapan birini bulur.allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

Gönderen: BülentK
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:14

arkadaşlar sadece rıza hocanın işine mi son verildi ? orhan hoca,bülent hoca onlar devam edecek mi? bilgisi olan var mı?

-------------
Her zaman her yerde şampiyon ESES

Gönderen: EjderHudsy
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:15
hayirli ugurlu olsun.yahu daha istifa etmeden hemen samet aybaba diyor herkes.ne alakasi var.yilmaz vural bile diyen var.allah korusun.bence fatih terim gelmeli.yada Daum gelsinSmile

Gönderen: Zenci
istikrardan yanayım.

Yeni gelecek Hocamız her kim olursa olsun en az 4 yıl ESES'mde görev almalı.

Yeni Hocayı yensek de yenilsek de en az 4 yıl takımımızda kalması için

sonuna kadar destekleyeceğim.

Gönderen: bursAnkaraESES

Haftalardır beklediğim gelişmeydi,çok bile beklendi.Hayırlı uğurlu olsun.Şu aşamada kim gelirse gelsin Rıza Çalımbay'dan daha kötü olamaz.En yüksek verimi alacağımız hoca gelir umarım.

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

SPOR x Editörünün NOTU ; Edindiğimiz bilgilere göre Rıza Çalımbay'ın yerine düşünülen isimlerin Samet Aybaba, Nurullah Sağlam ve Giray Bulak olduğu öğrenildi.

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:16
peki 2 metreden topu kaleye sokamayan adamlar ne olacak?

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:16
Alıntı yapılan dodurgalı

oğuz hocayla aralarını iyi olmadığı konuşuluyor,gelebilirde.

Oğuz Çetin ile arası olmayan bizdendir. Ersun Yanal gelsin...

-------------

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:17
ersun yanal milli takımdan istifa etmez. Ben daum diye düşünüyorum bakalım ve görelim hayırlısı neyse o olsun ama fatih terim ersun yanal yada daum bunlardn birini ister gönül

Gönderen: Aşk_ı Deplasman
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:18
Anadolunun kaşarları gelmesinde...

-------------
Saldır Eses Saldır Ölümüne !

Gönderen: firt

Yeni hoca yeni kadro dışı isimler demek.

Çok zor günler kapıda...

Oyun daha yeni başlıyor...
Haber daha kesinleşmemişti bunu yazdığımda...
Bu kısmınıda yazmak istememiştim ama artık sakıncası yok.

Büyük bir süpriz olmazsa Samet Aybaba hayırlı olsun.

Tabi hemen arkasından yeni kadro dışı haberleri de patlayacaktır.
Batuhan,Jaycee,Pele gibi isimler topun ağzında.

Yeni hedef:Ligde kalmak...

Bu yönetimden Ersun Yenal,Fatih Terim haberleri beklemek saflık olurdu zaten.
Yabancı tercihi düşünülebilirdi ama sizce yönetimde Türkiye'de daha önce çalışanlar dahil boşta yabancı hoca ismi bilen var mı?

Bundan daha zor günler yaşayacağımızı pek sanmıyorum.
Veda toplantısı yapılacak olursa katılmak isteriz bizim de 2 çift lafımız olacaktır söyleyecek.

Gönderen: ali_9292
Abilerim heveslenmeyin bence Ersun Yanal,Röber,M.Denizli gibi isimlere ya Samet Aybaba ya da Nurullah Sağlam gelir.İkisi hakkında konuşsak daha gerçekçi olacak Samet Aybaba'yı tercih ederim ben.Rıza Hoca'nın yardımcıları da gönderilir yeni hoca kendi ekibini getirir

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:19
Samet Aybaba, Nurullah Sağlam ve Giray Bulak olduğu öğrenildi.
bunlardan biri gelirse maçlara gitmem eyy yönetim birazda bizleri dinle

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:20
TÜrkiye yi tanıyon ve bos ta olan bi kokain ci daum var , baskası çalısıyor zaten 

Gönderen: eses88
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:21
İnş. Samet Aybaba , Giray Bulak gibi isimler olmaz.Sonuçta sıradan bir takıma gelmeyecek gelen teknik adam , şehriyle taraftarıyla kaliteli bir teknik adamı hak ediyoruz ve gözlemlediğim kadarıyla %70-80 Ersun Yanal diyor , yönetim keşke getirebilse Ersun Yanalı..

-------------
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz

Gönderen: inadına_eses
Hemen yeni hoca anlaşması zor gibi duruyor şuan Ümit Karan affedilir takıma katılır.

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: deniz_hakan
Sezonun bugüne kadar duyduğum en güzel haberi.

Yaşasın Eskişehirspor, Yaşasın Amigo Orhan, Yaşasın Gegiç.

Ne geçmiş tükendi
Ne yarınlar
Hayat yeniler bizleri
Geçsede yolumuz bozkırlardan
Denizlere çıkar sokaklar

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:22
Alıntı yapılan deniz_hakan

Ne geçmiş tükendi
Ne yarınlar
Hayat yeniler bizleri
Denizlere çıkar sokaklar

Hug

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:23
Alıntı yapılan ESES_TAMER

Samet Aybaba, Nurullah Sağlam ve Giray Bulak olduğu öğrenildi.
bunlardan biri gelirse maçlara gitmem eyy yönetim birazda bizleri dinle

bunlar gelirse takım daha kötüye gider.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:25
şu an boşta olan iyi bir adam yok. kariyeri sağlam olan bir kaç adam var. onlar da kariyerini tehlikeye atmak istemezler ve sezon ortasında bu durumda bir takımı almak istemezler

Ertuğrul SAĞLAM, TOlunay KAFKAS, MEhmet ÖZDİLEK örneklerinde olduğu gibi genç ve vizyon sahibi olmaya aday, basarıya aç bi teknik direktör takımımıza daha uygun olur görüsündeyim, liglerin ASANSÖR antrenörlerini İSTEMİYOURUZ...

sustuk AŞKIMIZDAN....simdi konusuyoruz SEVDAMIZDAN...

Alıntı yapılan deniz_hakan

Ne geçmiş tükendi
Ne yarınlar
Hayat yeniler bizleri
Denizlere çıkar sokaklar

Elinin değdiği here yere yazmak lazım bu sözleri, muhteşem...

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: KOD222COM
Neden sürekli yerli t.direktörler üzerinden yorum yapıyoruz? Bence türkiyeyi tanıyan yabancı t.direktör yada türkiyede calışmamaış t.direktör de olabilir.Benim gönlümden gecen roger...Umarım olur...

-------------
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:26
Bunlardan biri gelecekse, (ki zaten halilden daha iyisini beklemek saflık olur) tabiki Samet Aybaba'yı tercih ederim.

-------------

Alıntı yapılan inadına_eses

Hemen yeni hoca anlaşması zor gibi duruyor şuan Ümit Karan affedilir takıma katılır.

Burası Türkiye, burada böyle etik değerlere saygı duyulmaz, emin ol bir kaç haftadır baska hocalarla temasa geçilmiş, bir kaç aday simdiden hazırdır,

Ersun yanal olursa 10 numara olur.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:27
gündemdeki isimler gelmesin çorap değiştirir gibi takım değiştirmişler başarıları ortada

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:28
Aybaba , Nurullah ve Bulak gibi isimler bizi bu kaostan çıkarabilir mi ? Hiç sanmıyorum bu adamlar hangi takımda başarılı olmuşlar Allah aşkına oldularsada 10 sene geçmiştir üzerinden . Ersun Yanal gibi kariyeri olan biri ile anlaşılmalı nasıl olur nasıl edilir bilemem yönetim ne yapıp edip iyi bir teknik adam bulmalı . 

-------------

Gönderen: b&alp
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:28
Fatih Terim hayal ama Ersun Yanal gelse müthiş olur. Güne mutlu uyanmak ne güzel birşeymiş ya. Kurtulduk kırım kongo kanamalı hastalığından.

-------------
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:30
rıza hoca bu takıma verdiğin emekler için teşekkürler umarım her iki taraf içinde hayırlısı olur
gelen hocaya bari sahip çıkılsın!

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: alpayt1
sabahtan buyana kaç kez yazı yazdım hatırlamıyorum.en gzl haber rızanın gitmesi.bak takım şimdi nasıl şaha kalkacak göreceksiniz.kimin geleceği konusıunda Türk olmasında samet aybaba,ersun yanal vs bunlar başarılı olsalar şu an takım yönetiyor olurlardı.bence alman bir hoca olmalı.şahsi fikrim buda benim ama yönetim bu konuda hata yaparsa kendi sonunuda hazırlar.istanbul florya eseslisi

Gönderen: esesbto
haydi hepimize hayırlı olsun.umarım bülent korkmaz gelir.ümit karanla olumlu bi tablo çizerlerse takımı toparlayabilir.ben bülent korkmazın başarılı olacağına inanıyorum

-------------
eskişehirrrrrrrrrrrr

Bende Lucescu'yu istiyorum ama olmayacak işlerle umutlanmanın manası yok.

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: SeLcuk_026
Ersun hoca milli takımda değilmi

-------------
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)

Gönderen: optimus
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:32
dünya varmış be... hocam emeklerin için tesekkürler. çok geç bi ayrılık oldu ama sonunda oldu...

-------------
eskisehirliyiz biz oley

Gönderen: b&alp
Alıntı yapılan sml_cvsgl

Bende Lucescu'yu istiyorum ama olmayacak işlerle umutlanmanın manası yok.

Bende Guardiola yada Wengeri isterim aslında. Smile

-------------
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.

Alıntı yapılan KOD222COM

Neden sürekli yerli t.direktörler üzerinden yorum yapıyoruz? Bence türkiyeyi tanıyan yabancı t.direktör yada türkiyede calışmamaış t.direktör de olabilir.Benim gönlümden gecen roger...Umarım olur...

Jürgen Röber'i isteyen taraftarlarımızın sayısı hiç de az değil gördüğüm kadarıyla, ki bence de harika bir seçim olur. Ancak, Halil'in Jürgen Röber diye bir teknik direktörün varlığından haberdar mı acaba?

Sonuçta vizyonsuz bir yönetime sahip olunca Rıza'nın gönderilmesi anlamını yitiriyor.

-------------

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:33
Rıza Hoca'nın gitmesine çok sevindim Ancak şu anda yayınlanan bazı televizyon programlarında Rıza hoca savunuluyor.Taraftar ve yönetim suçlanıyor. Bu nasıl zihniyettir ya.Türkiye de hiç bir spor yazarı ne Eskişehirspor ne de Anadolu takımları hakkında bir şey biliyor.Bir olay olduğunda saçma sapan yorumlar yapılıyor.Utanın ya adam gibi mesleğinizi yapacaksanız sadece fb,gs,bjk ve ts takip etmeyin bütün klüpleri izleyin.<<<<<<<<büyük Eskişehirspor taraftarı hakkında abuk subuk sözler sarfetmeyin...

-------------

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:33
aybaba , nurullah ve giray bulak bu takımı dahada dibe çeker düşmeyeceksekte düşeriz. yabancı da gelse ülkeyi bilen biri olmalı keşke lucescuyu getirebilsek ama oda olmaz en iyi seçim ersun yanal olur bence fatih terim gelmez esesime o yurt dışını düşünüyo

Gönderen: AltesMelih
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:34
Herkes yeni teknik direktör arayışında ama..
Bu takıma şu an gelebilecek en iyi adam:
NEBİ HATİPOĞLU!

-------------
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:34
şu samet aybaba denilen şahsiyet gelmesinde..

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:35
Teknik direktör hazır bile biz daha dert yapıyoz.Hazır olmasaydı Rıza Hocayı yollamazdı.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2010 saat 15:35
Sonunda kurtulduk nasıl bir haysiyetse istifa etmedi para herşey değildir rıza istifa etseydin onurunla gidecektin şimdi KOVULDUN....

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com