eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Fatih Sezer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:24
hayırlı olsun inşallah başarılı olur.
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:24
Ya şimdi niye parayı çarçur edip hiç ihtiyacımız yokken oyun kurucu alıyoruz anlamadım bizim ihtiyacımız olan yer şu anda sağ kanat değil mi?
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:36
Alıntı yapılan esesberk

Ya şimdi niye parayı çarçur edip hiç ihtiyacımız yokken oyun kurucu alıyoruz anlamadım bizim ihtiyacımız olan yer şu anda sağ kanat değil mi?

sağ kanatta aslanlar gibi engin öztonga yok mu? nasıl adam geçtiğini hepimiz gördük,elazığın sol bekini madara etti kaç kere pazara gönderdi..bence iyi bir ön liberoya ihtiyacımız var,elazığ macında bunun eksikliğini hissettik..
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:45
Bence gereksiz bir transfer ama fatih iyi bi futbolcu daha önceden alınıp baska ortasaha almaya bilirdik neyse hayırlı olsun..

ANTİ byzans!!...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:46
Bence de sağ açıkta sorunumuz yok. Engin Koray'la birlikte o kulvarı gayet iyi kullanıyor...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 17:13
Alıntı yapılan KaRa

Bence de sağ açıkta sorunumuz yok. Engin Koray'la birlikte o kulvarı gayet iyi kullanıyor...
  Ya sakatlanırlarsa?
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 17:44
Yönetimin boş beleş transfer yapıcak hali yok.
Bişey biliyorlar ki bi bildikleri var ki aldılar.
Hayırlı olsun inşallah faydalı olur.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 18:02
hayırlı olsun. Ben pek tanımıyorum o yüzden yorum yapamıycam..
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:19
Arkadaşlar ben fatihin eskişehirspor a gelişinide biliyorum gidişinide.Eskişehir e gelinceye kadar öyle tanınan biri değildi evet hıslı bir futbolcu, eses te iyi futbol oynayınca ankaragücünden transfer teklifi aldığında boş şeyler yüzünden arkadaşları ile olay çıkartıp ankaragücüne gitti.Tabi aradan zaman geçince bunlar unutuldu ama ben gidişini asla af etmiyorum ve alınmasına da karşıyım.Eses i kullanarak adam olan futbolcunun gidişide adam gibi olmalı bizi küçük gören soytarılarla işimiz olmamalı.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:29
Alıntı yapılan celaluslu26

Arkadaşlar ben fatihin eskişehirspor a gelişinide biliyorum gidişinide.Eskişehir e gelinceye kadar öyle tanınan biri değildi evet hıslı bir futbolcu, eses te iyi futbol oynayınca ankaragücünden transfer teklifi aldığında boş şeyler yüzünden arkadaşları ile olay çıkartıp ankaragücüne gitti.Tabi aradan zaman geçince bunlar unutuldu ama ben gidişini asla af etmiyorum ve alınmasına da karşıyım.Eses i kullanarak adam olan futbolcunun gidişide adam gibi olmalı bizi küçük gören soytarılarla işimiz olmamalı.

böle bişey yaşandıysa -ki yaşanmasa arkadaş yazmaz- bencede böle bi futbolcunun bu camiyada yeri yok!
   bizim için önemli olan kişilik,karakter ve RUH!!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır