Sayfayı yazdır | Close Window

2007-2008 Sezonu Fatih Sezer

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=326
Yazdırma tarihi: 17/May/2024 saat 21:05
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2007-2008 Sezonu Fatih Sezer
Gönderen: serkan_esk
Konu: 2007-2008 Sezonu Fatih Sezer
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 10:48
Yeni Transferimiz Fatih sezer İle İlgii Burada Konuşalım.Arkadaşlar Sizin için Geniş Bir Araştırma Yaptım ve Ortaya Çıkan Sonuçlara Göre Kariyerli Bİr Eski futbolcumuz FAtih Sezer Karşınızda

http://www.yukle.tc">

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

http://www.eskisehirspor.com/forum/pm_new_message_form.asp?name=serkan%5Fesk - Özel Mesaj Atmak İçin

Yanıtlar:
Gönderen: gentleman
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:06
mevki neresi ?

-------------
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:17
Alıntı yapılan gentleman

mevki neresi ?

Alıntı yapılan anadolu_fatihi

Hayırlı olsun. Orta sahamıza hem tecrübesi hem de çalışkanlığı ile büyük katkı sağlayacaktır.

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

http://www.eskisehirspor.com/forum/pm_new_message_form.asp?name=serkan%5Fesk - Özel Mesaj Atmak İçin

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:17

Ali Akdeniz'e karşılık Samsunspor'dan  3 futbolcuyla(Yasin,Orhan,Fatih)beraber kiralık gelmiş ve o sene attığı gollerle taraftarın gönlünde taht kurmuştu..Oldukça hırslı,çabuk,yırtıcı ve golcü bir oyuncu  diyebiliriz.O sene tek olumsuz yanı gördüğü kartlardı.

-------------

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:24
Son transfer hayırlı olsun. Umarım katkı sağlar.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: kralfm_26
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:28
eski fatih gibi oynarmı acaba, çok iyiydi gerçekten

-------------
SENSİZ BİR HAYAT DÜŞÜNÜLEMEZ ES-ES'İM

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:35
Resmi Sitede Fatihin Bir Süredir Eskişehirde Oldugu ve Antramanları İzledeği Yazıyor

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: ESserdarES
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 11:49
umarım faydalı olur.

-------------
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 12:14
orta sahada oyun kurucu olarak bu tip alternatif bir transfere ihtiyacımız vardı bence ayrıca fatih oyun içinde arkadaşlarıyla olumlu yönde cok konusan, motıve eden,istekli,birazda hırçın yapısıyla atak ve hızlı takımımıza faydalı olur.Hayırlı olsun. 

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 12:22
hayırlı olsun inşallah başarılı olur.

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: lonal
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 12:37
Hayırlı olsun eğer 10 numara tarzı bir futbolcuysa ihtiyacımız vardı...
Serkan Engin Fatih M.akif güzel orta saha..
Erkan ın gitmesinden sonra biraz su serpti içime..

-------------
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 12:45
hayırlı olsun ES ES için kim çıkıp canla başla mücadadele edecekse. faydası olacaksa bizde destek veririz.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 12:51
İnşallah Doga ve M.Akif Kesik Yemez Fatih İçin Enginin Yerine Oynayabilir.Herkes Gördü Doga ve AKifi Maçta Nasıl Oynadıgını.Engin İse 1.Lig'i Kolay bulmuş bir hava ile oynadı.Hiçbir kafa topunu karşılayamadı.Engin Out Fatih İN

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 13:01
Engin bence çok iyidi maçta.Çok koşuyor herşeyden önce.Ben yanlış maçı izledim galiba.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 13:14
Bence de Engin Elazığ maçında gayet iyiydi. Koray'la birlikte sağ kanatımız çok çalıştı. İki futbolcu arasında kıyas yapmak yerine bırakalım kararı Metin hoca versin,  formayı hak eden giysin. İnşallah başarılı olur, hoşgeldin Fatih...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 13:17
Çok Koşan ve Paslı bir Oyuncu fakat bir tane kafa topu karşılayamadı neredeyse hepsini sektirdi arkaya Allahtan erman kılıç elazıgda yoktu yoksa kendine böyle pozisyonlardan gol yapardı

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: akçelik26
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 13:24
bencede engin gayet iyiydi.bırakalım kimin oynayıp oynamayacağını metin hoca karar versin biz sadece destekleyelim

-------------
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 13:57
Fatihi hatırlıyorum hayal meyal o zaman daha küçüktüm tabi yasin sol kanada gelmişti o da ortasahaya ama yaşı ilerlemiş seyretmeden bilemeyiz şimdi ne durumda olduğunu faydalı olmasını umuyorum erkanın yerine yaşlı bir oyuncu daha geldi takıma bence genç futbolcu alınsaydı mücadeleci takım olma hüvviyetimize daha fazla katkı sağlardı genede camiamıza hayırlı olsun.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 20:12
fatih orta saha için kaliteli bir isim.96-97 de ali akdenizi samsuna verip karşılığında 3 futbolcu aldığımız dönemde takıma  kazandırılmıştı.samsunsporda  fazla şans bulamayan genç futbolcunun yıldızının eskişehirsporda parladığını söylersek yanlış olmaz..bizden sonra ankaragücüne,daha sonrada konya,samsun,erciyes gibi takımlara gitti..ankaragücünde oynadığı dönemlerde 3 büyüklerin transfer listesine girmeyi de başarmıştı..yıllarca süper ligteki anadolu takımlarında iyice tecrübe edinen fatihin eskişehirspora oldukça yararlı olacağını düşünüyorum..orta sahada oyunu iyi yönlendiren,iyi pas servisi yapan bir futbolcu.mehmet akif ile neredeyse aynı özelliklere sahip..ikisininde tek handikapı ayağında fazla top tutmaları...

-------------

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 20:39
fatihi eseste iken çok izledim o zamanlar gayet iyi idi ama şimdi nasıl  bilemem izleyip göreceğiz orta alan oynar iyi pas verir biraz serkanın sitilinde oynar hayırlısı

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2007 saat 21:10
fatihi gecen sene bursada adademirspor maçlarında tekrar seyretme imkanım oldu.tabi bizdeki döneme göre biraz agırlaşmış.milimetrik pasları,uzunlamsına paslarıyla faydalı olabilir,top ayagına yakışıyor.kadro genişliğinin avantajları gibi dezavantajlarıda olabiliyor tabi,umarım yedek kkalmayı sorun etmez.TEKRAR hoşgeldin fatih

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 10:29
bence yedek klubesine takviye olarak aldik fatihi ve kadro derinligi icin. sonucta lig uzun maraton ama takimin su halinde ilk 11 cikmasi biraz zor gibi gozukuyor. genede eski haline yakin oynarsa, yasinin aciklarini tecrubesiyle kapatrisa bizim icin faydali olacaktir.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 11:03
Dün antremanda seyretme imkanım oldu..Oldukça hırslıydı,oldukça özveriliydi.İnsallah yararı olur takıma.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 11:20
inşallah faydalı olur...

Gönderen: Valdez 26
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 12:17
Fatih  uzun Lig maratonunda Takıma kesinlikle faydalı olacak  bir isim.
Fatih tekrar aramıza hoş geldin.

-------------
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 14:27
Sergenin Olmadıgı Zaman Oyun kurucu olarak onu görebiliriz Sergenin Yedeği olarak alındı Bence

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: es-be-eses
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 14:39
Alıntı yapılan serkan_esk

Sergenin Olmadıgı Zaman Oyun kurucu olarak onu görebiliriz Sergenin Yedeği olarak alındı Bence

Sergen zaten kendisi yedek. Ha belki yedeğin yedeği olabilir tabii...Wink

-------------
Gerçekçi ol, imkansızı iste!

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 15:02
Fatihi Zaten Direk Oynatmaz ki Diyadin Sergen İleriki Maçlar da İlk 11 de çıkacak yoruldugu zaman fatih onun yerine girecek Wink

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: Antidote
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 15:04
Alıntı yapılan serkan_esk

Fatihi Zaten Direk Oynatmaz ki Diyadin Sergen İleriki Maçlar da İlk 11 de çıkacak yoruldugu zaman fatih onun yerine girecek Wink

Sergenin ilerdeki maçlarda da ilk 11 de başlayacağını hiç sanmıyorum.

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 15:50
bence Oynar Çünkü İlk  maçlarda Diyadin Takımda Oyun Kurucu Olarak  Diğer Futbolcular İzliyor

Doga Akif ve Engin Defansif Oyuncular.İlk Maçta Sürekli Kanatlardan  Oynadık .Ortadan fazla gelemiyoruz Sergenin Oynamasıyla Hem sergen adam eksiltcek hemde daha fazla atak oynamamıza neden olacakWink

-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Gönderen: portal
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 16:24
hayırlı olsun inşallah başarılı olur.

-------------
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 16:24
Ya şimdi niye parayı çarçur edip hiç ihtiyacımız yokken oyun kurucu alıyoruz anlamadım bizim ihtiyacımız olan yer şu anda sağ kanat değil mi?

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 16:36
Alıntı yapılan esesberk

Ya şimdi niye parayı çarçur edip hiç ihtiyacımız yokken oyun kurucu alıyoruz anlamadım bizim ihtiyacımız olan yer şu anda sağ kanat değil mi?

sağ kanatta aslanlar gibi engin öztonga yok mu? nasıl adam geçtiğini hepimiz gördük,elazığın sol bekini madara etti kaç kere pazara gönderdi..bence iyi bir ön liberoya ihtiyacımız var,elazığ macında bunun eksikliğini hissettik..

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 16:45
Bence gereksiz bir transfer ama fatih iyi bi futbolcu daha önceden alınıp baska ortasaha almaya bilirdik neyse hayırlı olsun..

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 16:46
Bence de sağ açıkta sorunumuz yok. Engin Koray'la birlikte o kulvarı gayet iyi kullanıyor...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 17:13
Alıntı yapılan KaRa

Bence de sağ açıkta sorunumuz yok. Engin Koray'la birlikte o kulvarı gayet iyi kullanıyor...
  Ya sakatlanırlarsa?

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 17:44
Yönetimin boş beleş transfer yapıcak hali yok.
Bişey biliyorlar ki bi bildikleri var ki aldılar.
Hayırlı olsun inşallah faydalı olur.

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 18:02
hayırlı olsun. Ben pek tanımıyorum o yüzden yorum yapamıycam..

-------------

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 19:19
Arkadaşlar ben fatihin eskişehirspor a gelişinide biliyorum gidişinide.Eskişehir e gelinceye kadar öyle tanınan biri değildi evet hıslı bir futbolcu, eses te iyi futbol oynayınca ankaragücünden transfer teklifi aldığında boş şeyler yüzünden arkadaşları ile olay çıkartıp ankaragücüne gitti.Tabi aradan zaman geçince bunlar unutuldu ama ben gidişini asla af etmiyorum ve alınmasına da karşıyım.Eses i kullanarak adam olan futbolcunun gidişide adam gibi olmalı bizi küçük gören soytarılarla işimiz olmamalı.

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 19:29
Alıntı yapılan celaluslu26

Arkadaşlar ben fatihin eskişehirspor a gelişinide biliyorum gidişinide.Eskişehir e gelinceye kadar öyle tanınan biri değildi evet hıslı bir futbolcu, eses te iyi futbol oynayınca ankaragücünden transfer teklifi aldığında boş şeyler yüzünden arkadaşları ile olay çıkartıp ankaragücüne gitti.Tabi aradan zaman geçince bunlar unutuldu ama ben gidişini asla af etmiyorum ve alınmasına da karşıyım.Eses i kullanarak adam olan futbolcunun gidişide adam gibi olmalı bizi küçük gören soytarılarla işimiz olmamalı.

böle bişey yaşandıysa -ki yaşanmasa arkadaş yazmaz- bencede böle bi futbolcunun bu camiyada yeri yok!
   bizim için önemli olan kişilik,karakter ve RUH!!!!!

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 19:36
Bence de eksiğimiz sağ kanat oraya alınmalıydı.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 19:36
Arkadaşlar ben bu yazıyı uzun süre yazıp yazmamama konusunda terettüt ettim ama bana inanmayanlar buğünkü istikbal gazetesini okuyabilirler.Kimse ama kimse eses imi küçük göremez.
http://www.istikbalgazetesi.com/haber.asp?menuid=8&newsid=23715

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 19:41
Alıntı yapılan ati26

böle bişey yaşandıysa -ki yaşanmasa arkadaş yazmaz- bencede böle bi futbolcunun bu camiyada yeri yok!

o zamanın yönetimi işini tam anlamı ile yapmışmıydı ki futbolcu çıkıp futbolunu oynasın..sadece o değil kaçtanesi illallah diyerek çekip gitti..kimisi alacaklarına karşılık bonservisini alıp kaçtı gitti,kimisi arabasını kulube bırakarak bonservslerini alabildi..lira para almadan haftalarca futbol oynayıp,yine lira para almadan lanetler okuyarak başka takıma giden futbolcular oldu o dönemde..

-------------

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 20:19
Alıntı yapılan disasel

Bence de eksiğimiz sağ kanat oraya alınmalıydı.

Sağ kanatta Engin (41)  var..hiç mi seyretmediniz yoksa ben mi yanlış gördüm?
  Bence bu takım bas bas ön libero diye bağırıyo..oyun kuracak iyi bi ön liberomuz olsa çok iyi olacak..Mustafa Ulaş ın önlediği atakları bi düşünün,iyi bi ön libero olsa defansta zor durumda kalmaz.. 

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 20:29
Her futbolcuyu alternatifiyle birlikte düşünürsek ön liberoda bir sorunumuz olduğunu düşünmüyorum. Sorun bence de sağ açıkta... Doğa- M. Akif ikilisine Birol, Sadat, Sergen ve genç Çağrı'nın alternatif olduğu düşünülürse (Fatih Sezer de bu bölgede oynuyormuş) sağda Engin alternatifsiz gözüküyor. Gerçi Sezgin sağ bek oynarsa Koray'ı da açığa kaydırabilirsiniz ama yine de böylelikle alternatif yaratmış olmuyorsunuz. Bu açıdan Erkan Ferin'in gitmesi bir kayıptır bence. Elbette kadroya giremediği için tavır alması doğru değildir ama kadro zenginliği açısından takımda olması önemli futbolculardan biriydi. Bu iş Metin Diyadin'in tasarrufuyla mı gerçekleşti, ondan da çok emin değilim... Her şeyin hayırlısı olsun. Lig uzun bir maraton... Stratejik ve çok yönlü düşünmek lazım...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 20:50
Alıntı yapılan ati26

Bence bu takım bas bas ön libero diye bağırıyo..oyun kuracak iyi bi ön liberomuz olsa çok iyi olacak.. 

Takımda en fazla futbolcu sayısına sahip olduğumuz mevkiyi eksik olarak yazmışsınız, kutlarım.

-------------

Gönderen: one_strike_its_over
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 20:56
Hayırlısı olsun faydalı olacağına inanıyorum. İyi niyet iyi şeyler getirir...

-------------
Bir vuruş bitirir...

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 21:03
Çağrı ESES'de oynamıyor,o bölgenin altyapıdan gelme alternatifi Orhan Altındır...

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 21:45
Alıntı yapılan esmaris

Çağrı ESES'de oynamıyor,o bölgenin altyapıdan gelme alternatifi Orhan Altındır...

Pardon karıştırdım. Doğru ya, Bozüyükspor'la antremana çıkan Çağrı'ydı. Bak şimdi ayıp oldu çocuklara...Embarrassed

-------------

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 22:47
Erkan Ferin Elazığ maçında kadrıya alınmayınca yardımcı hocaları hiçe sayarak direk Metin Hocaya çıkmış ve beni oynatmayacaksan gideceğim demiş Diyadin de sen bilirsin ayrılmak istiyorsan ayrıl demiş ve bilinen olay olmuştur..Bunu duyduğum da verdiğim ilk tepki şu olamuştu..Kesin Orduspor'a gidecek...Ve aynen oldu..Alim olmaya gerek yok Türk futbolunda bazı senaryolar artık klasikleşmiştir...Gerçekden çok iyi bir futbolcu ama Elazığ maçındaki Koray formayı kaptırmayacağınıda ortaya koydu,bunu gözardı etmemek lazım..

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 23:12
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ati26

Bence bu takım bas bas ön libero diye bağırıyo..oyun kuracak iyi bi ön liberomuz olsa çok iyi olacak.. 

Takımda en fazla futbolcu sayısına sahip olduğumuz mevkiyi eksik olarak yazmışsınız, kutlarım.
  önemli olan alternatifin çok olması değil iyi birinin olması...
 elazığ macında ortasahada yeterince oyun kuramadık,genellikle ataklar kanatlardan oldu..ve karşı ataklarda defansımız zor durumlarda kaldı, Allah tan M.Ulaş iyi bi maç çıkardı..

Gönderi tarihi: 31/Ağu/2007 saat 23:18
Alıntı yapılan ati26

elazığ macında ortasahada yeterince oyun kuramadık,genellikle ataklar kanatlardan oldu..ve karşı ataklarda defansımız zor durumlarda kaldı, Allah tan M.Ulaş iyi bi maç çıkardı..

O zaman oyun kurucu lazım de, ön libero lazım deme. Mehmet Akif, Doğa, Birol, Orhan ön libero oynayabilecek futbolcularımız. Zorda kalırsak takım içinden daha alternatifler çıkar. Oyun kurucu da var takımda. Zaman lazım sadece.

-------------

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 05:20
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan ati26

o zamanın yönetimi işini tam anlamı ile yapmışmıydı ki futbolcu çıkıp futbolunu oynasın..sadece o değil kaçtanesi illallah diyerek çekip gitti..kimisi alacaklarına karşılık bonservisini alıp kaçtı gitti,kimisi arabasını kulube bırakarak bonservslerini alabildi..lira para almadan haftalarca futbol oynayıp,yine lira para almadan lanetler okuyarak başka takıma giden futbolcular oldu o dönemde..

Fatih'in Eskişehir'de oynadığı yılı ben de hatırlıyorum. Fatih ortada sahada çok çalışan pres yapan top kazanan bir oyuncuydu. Takımın en fazla çalışan oyuncusu olduğu halde Demirbakan tarafından sürekli oyundan alınırdı. Bizler kondüsyon eksikliği var diye düşünürdük. Oysa ki Ankaragücü'ne gider gitmez 90 dakika başarı ile oynamaya başladı.  Ben diğer olayların detayını bilemem ancak benim tribünden gördüğüm buydu.

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 05:38
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ati26

O zaman oyun kurucu lazım de, ön libero lazım deme. Mehmet Akif, Doğa, Birol, Orhan ön libero oynayabilecek futbolcularımız. Zorda kalırsak takım içinden daha alternatifler çıkar. Oyun kurucu da var takımda. Zaman lazım sadece.

oyunu sadece oyun kurucu kurmaz sevgili kardeşim..defans oyuncuları bile bunu yapabilir,kazandığı topları atağa çevirebilir..ön libero mevkiinde oynayan futbolcuda haliyle topla en çok buluşanlardan biridir ve topu oyuna olumlu yada olumsuz sokması bi takım için önem teşkil eder...

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 06:00
Alıntı yapılan ati26

Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ati26

oyunu sadece oyun kurucu kurmaz sevgili kardeşim..defans oyuncuları bile bunu yapabilir,kazandığı topları atağa çevirebilir..ön libero mevkiinde oynayan futbolcuda haliyle topla en çok buluşanlardan biridir ve topu oyuna olumlu yada olumsuz sokması bi takım için önem teşkil eder...

Bir önceki mesajınızda orta sahada oyun kuramıyoruz derken şimdi defansın bile oyun kurabileceği noktasına gelmişiz. Orta sahada oyun kuramamanın sorumlusu ön libero olmadığı için ben o mesajı yazdım.
Biz Elazığ maçında oyun kurucusuz, çift ön libero ile oynadık(Doğa, Mehmet Akif). Ortada bir oyun kurucu olmadığı için mecbur bütün toplar kanatlara aktarıldı. Sergen oyuna girdikten sonra toplar ona verilmeye başlayınca göbekten dikine doğru gitmeye başladık. Muhtemelen ilerleyen maçlarda M.Akif ya da Doğa'dan biri kesilerek Sergen ya da Fatih oyun kuruculuk görevini üstlenir ve biz kanatlar kadar göbekten de yüklenmeye başlarız. Sağ açıkta adamımız olsa Engin Öztonga da iyi bir oyun kurucudur ama hocamız sanırım Engin'i sağ kanatta kullanacak bu sezon.

Şunu da ilave edeyim. İki golün asistini de ön libero M. Akif yapmıştır.

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 13:52
alınması gereken son dakika adamı kesinlikle bu değildi orta sahada sadece kadro kalabalığı yapar fatih tipinde elimizde doğa  m.akif ve serkan var ,takıma oynadığı zaman bunlardan daha çok bir katkı sağlıyacağını sanmıyorum orta sahamıza daha çok savaşçı fizik gücü yüksek daha dikine oynuyan bir adam lazımdı ama yinede hayırlı olsun metin hoca istediyse vardır bir bildiği

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 13:58
mujdat abinini dedigine bakarsak takimin dizilisi biraz daha degisecek ortada toplar fatih yada sergende toplanacak atagi onlar baslaticak. doga m.akif le oynandiginda kanatlardan daha fazla yuklenicez. fatih bu acidan bakildiginda dogru bir transfer gibi duruyor. cunku doga ve m.akife gore oyun kuruculuk tecrubesi daha ust duzeyde. tabi benim tercihim fatih yerine sag kanata adam alinip enginin ortaya kaydirilmasiydi ama artik son gunlerde istege gore adam bulmak zor.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 14:19
Alıntı yapılan darknESS

mujdat abinini dedigine bakarsak takimin dizilisi biraz daha degisecek ortada toplar fatih yada sergende toplanacak atagi onlar baslaticak. doga m.akif le oynandiginda kanatlardan daha fazla yuklenicez. fatih bu acidan bakildiginda dogru bir transfer gibi duruyor. cunku doga ve m.akife gore oyun kuruculuk tecrubesi daha ust duzeyde. tabi benim tercihim fatih yerine sag kanata adam alinip enginin ortaya kaydirilmasiydi ama artik son gunlerde istege gore adam bulmak zor.

ben banner'ın oyun kurgusunun onun söylediği yönde değişeceğine inanmıyorum. Doğa da M. Akif de gerektiğinde dikine oynayabilen futbolcular. Bu açıdan onların yerine Sergen ya da Fatih'in geçeceğini düşünmüyorum. Benim kanaatim, orta sahada illa bir değişiklik olacaksa bunun yine savaşçı kimliğe sahip Birol veya Sadat'la gerçekleşeceğine inanıyorum. Sergen ve Fatih ise gerek 2. yarılarda gerekse de sakatlıklar durumunda rezerv oyuncular olacaktır. Bu açıdan Engin de orta sahaya kaydırılmayacak, sağ açıktaki yerini muhafaza edecektir. Böylece demek ki Fatih Sezer uzun lig maratonu ve sakatlıklar düşünülerek alınmıştır. Yoksa bu futbolcu oyun kurgusunu etkileyebilecek bir oyuncu değil...

-------------

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 14:23
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ati26

Bu takımın ön liberosu BİROL'dur.

-------------
kalender

Gönderen: fanatik026
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 14:23
inşallah eseste futboluyla göz doldurur.çok deneyimli bir oyucu olduğunu öğrendim.daha öncede eseste oynamış

-------------
FANATİK ESESLİ

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 14:30
KONU DIŞI AMA
Arkadaşlar ilgilenenler için  bugün saat 14,30 da Dünya Atletizm şampiyonasında, Atletimiz Elvan Abeylegesse  5000 metrede final koşacak . TRT3 Canlı veriyor.Şu anda başlamak üzere...

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 20:36
 Ben buraya yazıyorum..inşallah gerçekleşmez ama takımımız ön libero sıkıntısını ilerleyen zamanlarda çekecek,aptal aptal goller yiyecez hepimiz fıttıracaz..Birol, M.Akif, Doğa hepsine eywallah tamam iyi futbolcu olabilirler ama bizim en iyisine ihtiyacımız var..
 İnşallah ben utanırım

Gönderen: Turkce_Konusun
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2007 saat 14:18
Alıntı yapılan ati26

Ben buraya yazıyorum..inşallah gerçekleşmez ama takımımız ön libero sıkıntısını ilerleyen zamanlarda çekecek,aptal aptal goller yiyecez hepimiz fıttıracaz..Birol, M.Akif, Doğa hepsine eywallah tamam iyi futbolcu olabilirler ama bizim en iyisine ihtiyacımız var..
 İnşallah ben utanırım

Tam Aksini Düşünüyorum Arkadaşım Doga ve Akif Çok İyi Oyuncular ve Geleceğin Yıldız Adayları.Birol u Konuşamaya Gerek Yok.Saha da Duruşu Bile Güven Veriyor.Takımın En Sağlam Yeri Ön Liberodur

-------------
Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.             

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2007 saat 14:32
Fatih' in tekrardan takımımıza dönmesi hayırlı olsun; ancak bazı çekincelerim var. Fatih' in, Eskişehirspor' da oynadığı yıllar oldukça geride kaldı. O zamandan günümüze kalan cefakar ve vefakar olan tek taraftardır yani bizleriz. Fatih' in oyunculuğuna diyecek lafım yok lakin Fatih eskisi kadar genç değil ve bizden sonra formasını giymiş olduğu takımlarda kalburun altında klüpler buradan çıkarmak istediğim sonuç şu Fatih yaşamış olduğu altın günlerini epey geride bıraktı. Bizim takımımıza verecekleri sınırlı olsa dahi takım içerisinde soyunacağı ' abi' imajı genç futbolcular üzerinde etki yapacaktır.

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2007 saat 14:42
Bence asıl bu takımın ihtiyacı olmayan tek mevki orta sahanın ortası yani bu ön libero olur oyun kurucu olur farketmez bence çok altern alternatifimiz vardı çok fazla gerekli değildi bence Fatih'in transferi neyse teknik kadronun bildiği bazı şeyler vardır belkide..
Bu arada Engin Öztonga Sağ kanat oyuncusu değil diye biliyorum çok iyi bir futbolcu ve oda orta sahanın ortasında gereğini yapacaktır bence en iyi transferlerimizden biri ama sağ kanat yeri değil Engin'in!

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2007 saat 15:26

on libero yada oyun kurucu dediginiz mevkii icin cok fazla alternatif var. engin sergen doga birol m.akif.... bunlarin hepsi orda oynar ama sag tarafta bariz bir acigmiz var su an icin enginle kapatiyoruz, ishak biraz kendini gelistirirde oynamaya baslarsa cok guzel olur aslinda.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eki/2007 saat 11:49
fatih sağ açık oynayabilen bir oyuncudur giresun maçı kalitesini gösterdi fatih ilk onbir oynamalı

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 13/Eki/2007 saat 11:16
Artık alışma dönemleri bitti.Seni tanıyor ve sana güveniyoruz Fatih.İlerde daha da iyi olacaksın.Prese devam.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:58
Fatih çok iyi bir performans sergiledi...Takıma uyumu arttıkça çok daha faydalı olacak...

-------------
İrfan

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 10:58
Dünkü maçın yıldızlarından biride fatih idi tebrikler

Gönderi tarihi: 18/Eki/2007 saat 23:57
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=53990&kategori=6">http://www.Profesyonel futbolculuk yaşamına 1995'li yıllarda İzmir Altay takımında başlayan Fatih Sezer, 11 yıllık profesyonellik yaşamında genelde forma giydiği takımlarda ikinci kez forma giymesini bilen isimlerin arasında. Altay, Samsunspor, Karabükspor, Ankaragücü, Konyaspor, Antalyaspor, Kayseri Erciyesspor, Çanakkale Dardanelspor ve Adana Demirspor ekiplerinde forma giyen Fatih, 1996-97 futbol sezonunda Ankaragücü takımından Eskişehirspor'a gelmişti. Yaklaşık 11 yıl sonra tekrar Eskişehir'e dönerek futbol yaşantısının olgunluk döneminde kırmızı siyahlı forma ile şampiyonluk yaşamak isteyen tecrübeli orta saha oyuncusu kendisine tanınan şansı iyi kullanıyor. Giresun maçında olduğu gibi Altay ile oynanan maçta görev yapan Fatih, orta alanda geçit vermezken sergilediği futbol ile izleyenlerden olumlu puanlar alıyor.

18.10.2007 sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=53990&kategori=6
Yapma sakarya gazetesi böylesine tirajli bir gazetenin bu hataları yapması artık affedilmez.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 00:02
Bende Samsundan geldi,bizden Ankaragücüne gitti diye hatırlıyorum..

Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 00:12
Evet Samsundan gelmişti Ali Akdeniz karşılığında.Diğeri Yasindi biri daha vardı ama hatırlayamıyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 01:22
Alıntı yapılan oner

Evet Samsundan gelmişti Ali Akdeniz karşılığında.Diğeri Yasindi biri daha vardı ama hatırlayamıyorum.
Samsun'dan gelen 3.oyuncu yanılmıyorsam Orhan'dı...

-------------

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 10:23
uc oyuncu almistik.yanlis htirlamiyorsam bi tanesi kalesi idi seyit ti adi iri yapili biri.galiba yanilmiyorum

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: asssadza
Gönderi tarihi: 24/Kas/2007 saat 20:18

Fatih'in bir an önce iyileşip,takımda yer alması lazım...

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 29/Kas/2007 saat 22:42
   Fatih'in son durumu hakkında bilgisi olan var mı? Kocaeli maçından önce kulüb doktoru, 2 hafta kadar daha oynayamaz demişti.Ancak bugünkü gazeteler oynayacağı yönünde haberler yaptılar.Acaba durumu net bir şekilde bilen var mı?

-------------

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 29/Kas/2007 saat 22:49
Alıntı yapılan huso_26

Fatih'in son durumu hakkında bilgisi olan var mı? Kocaeli maçından önce kulüb doktoru, 2 hafta kadar daha oynayamaz demişti.Ancak bugünkü gazeteler oynayacağı yönünde haberler yaptılar.Acaba durumu net bir şekilde bilen var mı?
Bugün tesislerdeki antremandaydım fatih antremana katıldı gazetede serdar duz koşu yaptı diyor düz koşu yapmadı oda taktik ağırlıklı çalişmaya katıldı...

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 29/Kas/2007 saat 22:53
Umarım Fatih tam olarak hazır bir şekilde Ordu maçında takımdaki yerini alır kendisinin önemi son 2 maçta çıktı ortaya.

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 29/Kas/2007 saat 23:08
  Gerçekten de Fatih bu maçta forma giymeli çünkü Birol'da sakat,orta sahada 2 tane basan adamımız,pres yapan adama ihtiyacımız var.Fatih'in ve Birol'un oynayamayacağını düşünürsek geriye tek alternatif Doğa'nın yanına M.Akif kalıyor.O yüzden ya Birol ya Fatih bu maça yetiştirilmelidir.Umarım ikisi de yetişir ancak Fatih muhakkak oynamalıdır.

-------------

Gönderen: negro_es
Gönderi tarihi: 25/Ara/2007 saat 14:15
Neden gönderildi anlamadım ama.İnşallah gittiği yerde mutlu olur.
Bence Çok iyi bir transferimizdi.
Emeklerine sağlık.
Fatih gönderiliyor ama M.Akif kalıyor bu nasıl bir iş anlamadım.Yazıkkkkk

-------------
Bir sevda masalı ES-ES

Gönderen: guessman26
Gönderi tarihi: 25/Ara/2007 saat 14:21

Fatih emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.Başarılar.

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 25/Ara/2007 saat 14:40
Fatih nereye gidiyor ya anlamış değilim?

Hangi takıma gidiyor...

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 25/Ara/2007 saat 14:41
                    Eğer sakat değilse bence yazık oldu ama hocanın taktiri,denecek bişey yok.

Gönderen: Berkayes
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 11:16
Keşke gitmeseydi . . .

hayırlısı olsun.İnşallah gitti yerde mutlu olur...

-------------
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 11:35
Gelen Gideni Aratmaz Gençlerbirliğinden Eren Özbey veya Fenerden Kemal Arslan Alnırsa İyi Olur

Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 11:44
İstikbal Gazetesine göre Fatih Etimesgut Şekerspor ile anlaşmış.

-------------

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 12:07
iyi bir yedekti bence keşke kalsaydı

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 12:13
TAKIM BAYA Bİ GENÇLEŞTİ. yaş ortalaması düştü fatih bizde fazla bir varlık gösteremedi biroldanda iyi olduğuna ininmıyorum genede ayağına sağlık bundan sonraki futbol hayatında başarılar

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 12:30
Nihayetinde maç başına aldığı   para nedeniylede Kulübe maddi sorun yaratmayan  bununla beraber futbolcu olarak M.Akif'den den de Birol'dan da çok daha iyi olan Fatih'in    gençleşme bahanesiyle Takımdan gönderilmesi anlaşılır gibi değil !

Sezonbaşında  başka  nedenlerden dolayı gönderdiğimiz defans oyuncuları Ulaş ve Bülent BAL'ı ilkyarının sonuna doğru çok aramıştık umarım Fatih'i Sezon içerisinde aramayız !

Fatih hakkını helal et ,Yolun açık bahtın ak olsun !

-------------

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 13:12
yaaa arkadaslar biseyin farkina varalim, biz sampiyonluk istiyorsak artik duygusal davranmayalim....Tamam Fatih iyi oyuncu, gercek Eskisehirsporlu, ama yarim sezon boyunca kac defa saglam gorduk..Surekli bir sakatligi var...Artik telafisi olmayan bir yola girdik ve biz bu yolda sakatliklarla, bir mac var uc mac yok futbolcularla yolumuza devam edemeyiz...

Yani sunu demek istiyorum, bence Fatih takimdan gidiyor diye uzulebilecegimiz bir futbolcu degil...Bu takimda ancak iyi bir yedek olabilecek birisiydi ama sakat bir yedekte ne kadar isimize yarar...Kimsede kizmasin okursan Fatih sende kizma...Ben Eskisehirsporumuzu super lig de gormek istiyorum...Bu yolda da kimseye kusura bakmayin acimam bile....

Fatih icinde hayirlisi olsun diyorum, insaallah gittigi takimda basarili olur...

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 13:30

Bir kere hepimizin hem fikir olduğu Fatihler gelir Fatihler gider vede  kimde ES ES 'den büyük değil !

Buradaki üzüntü sebebi ; Takımı pek çok maçta yakmış M.Akif gibi bir oyuncu Takımdan gönderilmiyorken ,bu Takıma Ondan daha fazla faydası olan ve Akif'den daha az paraya mal
olmuş Fatih'in gönderilmesidir.

Biz Camia olarak tabiki Şampiyonluk istiyoruz bu Şampiyonluğa ulaşırken kimin faydası olacaksa elbette o oynasın lakin Bizi Şampiyonluğa  M.akif'in taşımayacağıda aşikar!

-------------

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 13:30
Alıntı yapılan Valdez 26

Nihayetinde maç başına aldığı   para nedeniylede Kulübe maddi sorun yaratmayan  bununla beraber futbolcu olarak M.Akif'den den de Birol'dan da çok daha iyi olan Fatih'in    gençleşme bahanesiyle Takımdan gönderilmesi anlaşılır gibi değil !

Sezonbaşında  başka  nedenlerden dolayı gönderdiğimiz defans oyuncuları Ulaş ve Bülent BAL'ı ilkyarının sonuna doğru çok aramıştık umarım Fatih'i Sezon içerisinde aramayız !

Fatih hakkını helal et ,Yolun açık bahtın ak olsun !

Ağzına sağlık Uğur Abi... Söyleyeceklerim bu kadar...

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 27/Ara/2007 saat 11:09
Alıntı yapılan Valdez 26

Bir kere hepimizin hem fikir olduğu Fatihler gelir Fatihler gider vede  kimde ES ES 'den büyük değil !

Buradaki üzüntü sebebi ; Takımı pek çok maçta yakmış M.Akif gibi bir oyuncu Takımdan gönderilmiyorken ,bu Takıma Ondan daha fazla faydası olan ve Akif'den daha az paraya mal
olmuş Fatih'in gönderilmesidir.

Biz Camia olarak tabiki Şampiyonluk istiyoruz bu Şampiyonluğa ulaşırken kimin faydası olacaksa elbette o oynasın lakin Bizi Şampiyonluğa  M.akif'in taşımayacağıda aşikar!
Thumbs%20Upbaşkaca söze gerek yok

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 27/Ara/2007 saat 14:53
fatih bazı maçlarda biraz hırs biraz tecrübesini yansıtarak iyi göründü ,fakat antrenmanlarda demekki diyadin ilk onbir için yeterli görmüyorduki gönderdi ,ama dediğiniz gibi geçtiğimiz sezonun en iyi yeri olan defans bloğunu bozup yerine tufan zaman zaman sezgin ve ersine güvenmek hiç akıl işi değildi bunu hep yazdıydık geçtiğimiz sezonda eskişehirsporun sıkıntısının gol atamamak ,pozisyona girememek olduğunu yeni sezonda sadece buna çare bulunup iyi birde kaleci alınsaydı şimdi inanıyorumki en az 4-5 puan farkla liderdik geçen sezonu herkez hatırlar öyle basit goller yiyormuyduk zor gol yiyip zor gol atıyorduk geçen sezon defansımızın önünde bu sezonki gibi bir ofans gücü olsaydı geçen seneki defans o kadarda gol yemezdi burada diyadin çok büyük hata yaptı kanserli bir hasta düşünün doktorlar ne yapar kanser olunan bölgeyi temizler bırakırlar bıçağı diğer yerlerede vurdunmu bu sefer bütün vucut iflaz eder defans için iyi bir kaleci alınıp defansada ulaş ortakaya yeterliydi hadi birde sezgin çok bile gelirdi ama sen takımın iyi yerinide bozmaya çalışırsan işte başına böyle işler gelir ,diyadin bence bu işten çok fazla anlamıyor bu bollukla bu takım buralardaysa bunda diyadinin şahsına yüzde 70-80 hata oranı var beğenmediği bülent bal bugün diyarbakırın geldiği noktada çok büyük katkısı var gönderdiği ulaş meyanda en az 2 tane tufan yapar bakın bu sene zafer birtürlü istenilen düzeye gelemedi  bu adamlar elimizde olsaydı şimdi ara transferde adamda aramazdık o puan kayıplarıda olmazdı aslında diyadine çok kızıyorum sezon başı ona tam yetki verildi bu takımı o yaptı şimdi neymiş o 4-5 tane adam alınacakmış ben olsam yok metin hoca bu kadroyu sen kurdurdun antrenmanı sen yaptırdın der en fazla 1-2 futbolcu alır başının çaresine bak derim bakın antalya raşite ne yaptı sezon öncesi takım kurulurken sen vardın ,kadroyuda sen kurdun yetersiz görüyorsan bu senin başarısızlığındır dedi ve yollar ayrıldı bence doğrusuda budur ,diyadinin istediği şartlarda bu takımı şampiyon yapacak çok adam var

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 29/Ara/2007 saat 18:33
fatih etimesgutla anlaşmış.hayırlı olsun.
http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=31&go=92995 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=31&go=92995

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 29/Ara/2007 saat 23:37
Fatih Etimesgut Şeker’de

TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Etimesgut Şekerspor, 4 futbolcuyu renklerine bağladı. TFF 1. Lig'e yükselmek için kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam eden başkent ekibi, Ankaraspor'un sözleşmesini feshettiği Ramazan Tunç'un yanı sıra Eskişehirspor'dan Fatih ile Mardinspor'dan Cevat ve Levent'i transfer etti. Bu arada yeşil-beyazlı takımda, Çağlar, Cengiz ve Taner, Yeni Kırşehirspor'a, Hasan ise Tavşanlıspor'a birer yıllığına kiralandı. Şeker'i çalıştıran teknik direktör Mustafa Özer, Başarılı olmak için iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istediklerini dile getirdi.

-------------

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 30/Ara/2007 saat 00:24
Hayrını görsünler.Saol Fatih.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com