eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehrimin Magandaları..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Şehrimin Magandaları..
    Tarih: 24/Tem/2010 saat 01:40
Ben,bu magandalara kaldırım rampalarına dikkat etmeyen sürücü magandalardan başlıyorum...
Yarın sende bir engelli olabilirsin...! UNUTMA.
Lütfen park ederken magandalık yapmayalım!
Güzel Şehrimizin,çirkin magandalarını burada,her şekilde paylaşalım.
LÜTFEN...

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 03:38

ben de bu magandalara sağa sola,duvarlara,yollara,kamu binalarına ve daha bir çok yere sprey boyalarla yazı yazan aşık,derbeder vb. magandaları ekliyorum.....(özellikle bakınız anadolu üniversitesi önüne yapılan yeni alt geçitAngryAngry)

ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 03:59
Maganda dediğinde aklıma gelen ilk şey şehrimizin trafiği Ahmet abi.Arabaya bindiğinizde sinirlenmemek,tepki göstermemek hatta çıldırmamak elde değil.İşimiz gereği her an arabaya ihtiyaç duyuyoruz.Bazen bütün gün ayağımız yerden kesiliyor.Bu işin sonu katil olmak.

- Işıkların en başında bekleyen araçların yarım saatte kalkması ve kırmızı ışığın tekrar yanması.
- Hiç akla gelmedik yerlere dörtlü yakıp trafiği kitlemek.
- Israrla yavaş araç kullanarak sıkışıklık yaratmaya dikkat edilmesi.
- Caddelerde çift yönlü park aşkı ve hatta üçlenmesi.
- Tramvayın geçiş noktasına 100 metre kala bütün hayatı kitlemesi.
- Araçlarda çizilme,vurup kaçma olayları.
- Hep belirli yerlerde trafik kontrolleri (ki benim şahsen işime geliyor)
- 07:00'dan 23:00'a kadar Çarşı tarafına araçla gitmenin bir işkence haline dönüşmesi.

Bunlar aklıma şu an gelenler.Eskişehir trafiği artık İstanbul trafiğinden bana göre daha beter durumda.Çünkü orda insanlar bilinçli,bir şekilde trafiğin akmasını sağlamak için elinden geleni yapıyor.Caddelerimiz iyice daraldı,tramvayla daha kötü bir hale geldik.Halk otobüsleriin merkezde her yolcu inip bindirmesi başlı başına bir sorun.

Şehrin kilit noktalarına araçla girmek büyük bir bela.Her geçen yıl araç sayısı daha da fazlalaşıyor.Artık bu şehrin Esentepe'ye,Anadolu Üni tarafına ve Hasan Polatkan'ın ilersine taşması lazım.Başka türlü trafik babında çok daha kötü yıllar bizi bekliyor.

2 ay önce evimin önündeki caddeden karşı şeride geçiş yapıyordum.Arkadan gelen arabayla aramda rahat 150 metre vardı.Beni gördüğü halde uçarak geldi bilmem neyin bilmem nesi.30 metre fren izi var.

Arabanın sağ arka tekerine vurmasını sağlayabildim.Yoksa direk ortadan girecekti.Benim aracımda hiçbir şey yok malum bizimkini bilen bilir.Fakat arkadan gelen için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Ön tarafı tamamen talan oldu.

İlk kazam böyle oldu.Bu şehirde en büyük nefret duyduğum şey trafiktir.Çözüleceğini de sanmıyorum.
Nefer
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 05:30
Şehirin  magandaları;bu şehirin malına,mülküne,kültürüne ihanet edendir,şehire faydası olduğunu düşünüp sağa sola sataşandır,kendi ES ESW li gösterip suçsuz insanlara sataşandır,insana insan olduğu için zarar verip,darp edendir,içki içip kendini ön plana çıkartandır,ES ES li olduğunu söyleyip yani bu alemde kendini bişey sanıp,arkasına 3-5 çakal takıp astıp,kestim muhabbeti yapandır açıkcası bu şehirde ne kadar aklı başında olursan da ol birşekilde bela ve maganda seni bulur
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:08
Gereksiz konu başlıkları açmak...Bence bu da bir nevi magandalık.
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
ceset26 Liste gör
Yeni Yazar

Cengiz
Yer: Btknt
  Alıntı ceset26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:14
''bu şehirde ne kadar aklı başında olursan da ol birşekilde bela ve maganda seni bulur ...''  daha fazla söze ne hacet ?
Ağızlardan ve Yüreklerden Haykırırcasına ; 1 Kere değil 1000'lerce kez:
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es..!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:21
Alıntı yapılan binbaşı

Baturay,yapma ne olur konunun neresi gereksiz?.. Birde acani magandalikla sucluyorsun ,yakismadi ....Angry
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:28
Bencede konu gereksiz değil...
Şehrimizde kazasız,olaysız gün geçmiyor...
Bunların başında da trafik magandaları geliyor...

Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
  Alıntı binbaşı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:55
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan binbaşı

Baturay,yapma ne olur konunun neresi gereksiz?.. Birde acani magandalikla sucluyorsun ,yakismadi ....Angry
Ben bu başlığa gereksiz dedim mi?
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 12:59
Alıntı yapılan binbaşı

Bu gereksiz ve anlamsız mesajından dolayı seni onbaşılığa  indirdim.Thumbs%20Down

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır