eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Üni EsEsliler Geliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 21:52
Niçin Dokuz Eylül Ünieses temsilcisi yok?
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 22:50
Alıntı yapılan esesosman26

Niçin Dokuz Eylül Ünieses temsilcisi yok?
Dokuz Eylül'de temsilcimiz var diye biliyorum yalnız listede yanlışlık olmuş olabilir. mr zenco'yu ben temsilci diye biliyorum. İnşallah yanılmıyorumdurBig%20smile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 01:51

İzmir'de temsilcilik olayını tam oturtamadık. Fakat izmirin genel merkezle iletişimini genellikle ben sağlamaya çalışıyorum. Yeni gelen arkadaşlara elimizden gelen tüm yardımı yapmak bizim görevimizdir. Lütfen bize ulaşın arkadaşlar.

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:24
Heyt gençlik Bursa şurada 2 saatlik yer sıkıldınız mı kaçarsınız Eskişehire Uludağ Üniversitesine gelen arkadaşlara her türlü yardımcı oluruz çok da severiz biz yeni gelen arkadaşlarımızı :D Üniversite yönetimi görse gurur duyar benle benim bidaha kazanasım geldi şunları yazınca :D
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:27
hacettepe olacak gibi. beni yazın hacettepe ekibine :) [ yani inşallah :) ]
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:30
Trabzon'dan evi boşaltıp ayrılmama rağmen KTÜ'yü kazanan renktaşlarıma her türlü yardımda bulunabilirim.Oradaki ESES'li arkadaşlarla irtibata geçmelerini sağlarım..Samsun'dan itibaren diğer Karadeniz şehirlerinde de, Trabzon kadar olmasa bile elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:38
Kayseri'ye pek gelen olmayacak gibi de bakalım Smile Kayseri'yi kazanan arkadaşlara her türlü yardımı, desteği sağlarım yeter ki benle Kayseri sokaklarında beraber EsEs çeksinSmile Bi özel mesaj atmanız yeterli ..
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 02:44
Alıntı yapılan dalga_ras

inşallah kardeşim bekliyorum.hacettepe olarak az çok çalışmalarımızı duymuşsundur.duymadıysan da face book'a falan ekle.konuşalım,çalışmalarımızdan bahsedelim.geçen sene stantlar açtık,yemekler yedik,kayseriye gittik,eskişehirliler buluşması yaptık.çok reklam yapmaya çalışmadık.ama hacettepe olarak çok çalıştığımıza inanıyoruz.Allahın izniyle bu sene daha güzel olacak.Smile
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 03:10
Ankara'ya yeni gelen kardeşleri için: Hacettepe'de Barış varken gerek kalmaz gibi ama Ankara'da başınız sıkışırsa (maddi manevi) beni de bulabilirsiniz. Ankara'da 6. sene oldu artık, buluruz bir hal çaresi:)
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
Eskisehirlee Liste gör
Yazar

Yavuz KAHRAMAN
Yer: Eskisehir
  Alıntı Eskisehirlee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan simsek26

Alıntı yapılan dalga_ras

inşallah kardeşim bekliyorum.hacettepe olarak az çok çalışmalarımızı duymuşsundur.duymadıysan da face book'a falan ekle.konuşalım,çalışmalarımızdan bahsedelim.geçen sene stantlar açtık,yemekler yedik,kayseriye gittik,eskişehirliler buluşması yaptık.çok reklam yapmaya çalışmadık.ama hacettepe olarak çok çalıştığımıza inanıyoruz.Allahın izniyle bu sene daha güzel olacak.Smile

ohooo Barış'ım, Aras hepsinden haberdar.. Niğde' de az mı EsEs çektik onunla.. Aras, üzdün beni bee.. 2 yıldır beraber iyi, kötü günde bağırdık EsEs imiz için.. Şimdi ise, Hacettepe' ye gidiyorsun öyle mi? NE mutlu valla helal olsun.. Orda da benim gibi sıcak kanlı Barış'la elinizden gelen güzellikleri ardınıza koymadan, süper bi üniversite hayatı yaşayın.. Barış' ım, Aras' ıma iyi bak oralarda, gözlerimi arkada bırakma sakın.. Önce Allah' a, sonra sana emanettir ;)
Her Zaman, Her Yerde..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır