Sayfayı yazdır | Close Window

Yeni Üni EsEsliler Geliyor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: ÜniESES
Forum Açıklaması: Üniversiteli Şimşekler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3173
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 17:58
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Yeni Üni EsEsliler Geliyor
Gönderen: simsek26
Konu: Yeni Üni EsEsliler Geliyor
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 12:37

Lise son öğrencileri YGS,LYS şeklinde 3-4 aşamada gerçekleştirilen sınavlarının hepsini 27 Haziran itibariyle tamamladılar.
Tüm üniversite adaylarına geçmiş olsun diyorum.
Üniversiteye yeni başlayacak öğrenciler sınavlarının nasıl geçtiklerini ve sonuçlarını bu başlık altında paylaşsınlar.
İleriye doğru sonuçlarını da bizlerle paylaşsınlar ki üniversitelerine göre bizler onlara ulaşabilelim.
Ayrıca bu konuyla ilgili bir önerim var ;
bizler ÜNİ ESESLİLER olarak okullardan ve dershanelerden sınav sonuçlarını,kimin hangi üniversiteye yerleştiğini öğrenelim.Ona göre bu öğrencilere ulaşabilmemiz kolay olsun.
Şimdiden geç kalmadan bu çalışmaya başlıyalım yaklaşık 20 dershaneden kimin hangi üniversiteye yerleştiği sonucunu ve bu kişilerin az çok iletişim bilgilerini alırsak daha fazla kişiye ulaşma imkanımız olur.

-------------
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ

Yanıtlar:
Gönderen: AtaÜniEsEs
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 14:19
Kardeşim Bence Gerçekten ÜniEsEs Kimliğine Yakışır bir Öneri.Eskişehir'deki Arkadaşlarımız Şuan Bu Konuya İlgi Gösterebilirse ve Eskişehirspor Sevdalısı Dershalerde Görevli Büyüklerimizde Bize Yardımcı Olabilirlerse Gurbete Gidecek Olan Eskişehir'li Kardeşlerimizin Gittiği Üniversite de ki İl de Her Türlü Konuda Yardımcı Olunabilecektir.Lütfen Bu Konuya Önem Verelim!

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 16:55
Pardon gencler cahilligime verin,simdi yeni Üniniler gelince ,eskiler tadavülden kaldirilacakmi?....Unhappy

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: remmer
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 17:22
Ünieses oluşumu sadece üniversite öğrencilerinden oluşmuyor.
Üniversite öğrencileri ile birlikte mezunlar, üniversite akademik ve idari personeli de Ünieses'in doğal üyeleridir.
Ön şart Ünieses'li olmayı istemeleri...

-------------
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 19:14
Ben de girdim bu sene sınava eğer bir aksilik olmazsa iyi bir yer kazanabilirim.Ancak ailem Eskişehir'de okumama sıcak bakıyor,büyük üniler olmadığı müddetçe burda kalırım gibi.Tabii sonuçlar açıklanmadan konuşmak da erken.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 21:05
Bende girdim bu yıl sınavlara sonuçlar iyiydi nasip olursa bende bu yıl ünieses olucam bakalım sonuçlar gelsin konuşuruz burdaTongue

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: nightmare26
Gönderi tarihi: 28/Haz/2010 saat 21:10
Sınava girerek Milli olmuşsunuz ilk adımı atmışsınız hayırlı olsun Big%20smile

-------------
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 29/Haz/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan köfteci

Pardon gencler cahilligime verin,simdi yeni Üniniler gelince ,eskiler tadavülden kaldirilacakmi?....Unhappy

Hayır Hüsnü Abi.
Durum şöyle ; bizler üniversitede Eskişehirli arkadaşlarımıza,kardeşlerimize ulaşmakta zaman zaman zorlanabiliyoruz.Onlar da bize ulaşmakta zorlanabiliyor.İşimizi sağlama alıp erkenden çalışmalara başlayarak aradaki iletişimi güçlendirmek  için böyle bir şey düşünüyoruz.
Üniversiteler açılmadan  şehrimizden üniversitelere dağılımı göreceğiz ki üniversiteler açıldığında elimizde liste olsun.ESKİŞEHİRLİLERE daha rahat ulaşabilelim.

-------------

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 29/Haz/2010 saat 23:32
ESPARTA'ya bekleriz kardeşlerim.Buyrun gelin.

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 29/Haz/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan simsek26

Alıntı yapılan köfteci

Hayır Hüsnü Abi.
Durum şöyle ; bizler üniversitede Eskişehirli arkadaşlarımıza,kardeşlerimize ulaşmakta zaman zaman zorlanabiliyoruz.Onlar da bize ulaşmakta zorlanabiliyor.İşimizi sağlama alıp erkenden çalışmalara başlayarak aradaki iletişimi güçlendirmek  için böyle bir şey düşünüyoruz.
Üniversiteler açılmadan  şehrimizden üniversitelere dağılımı göreceğiz ki üniversiteler açıldığında elimizde liste olsun.ESKİŞEHİRLİLERE daha rahat ulaşabilelim.
Baris,birlik ve beraberlikten güc dogar,kolay gelsin.....

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 01:25
Evet Abicim aynen öyle.
Genelde niteliğe önem veriyoruz fakat yapacağımız organizasyonlarda nicelik de önemli oluyor.Hem bize ulaşmakta  ortaya çıkan sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz.

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 09:19
Türkiye genelinde 40'ın üzerinde üniversitede kardeşlerimiz, Eskişehirspor'u temsil ediyor, Eskişehirspor için bir şeyler yapmak istiyor.
Gençlerimizdeki dinamik ruhu, üniversite kültürü ile birleştirip Eskişehirsporumuza fayda sağlanması adına birlik olunması, üniversiteyi yeni kazanan kardeşlerimizin, üniversiteyi kazandıkları şehir/üniversite temsilcilerine ulaşmaları veyahut onların ulaşabilecekleri bilgileri burada paylaşmaları bizleri sevindirecektir.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: Eskisehirlee
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 15:09
Niğde' ye ya da Aksaray' a gelin, Eskişehir Spor' u ve Eskişehir' i, Gurbette Beraber Yaşayalım, Yaşatalım :))

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderen: eses_aşkı
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 15:16
İnşallah bu sene bende Ünieses'li olurum. Sınav gözetmenim Semih Hoca'ydı bu kadar tesadüf olur.Smile Kendisiyle tanışma fırsatım olmadı ama resmini gördüğüm için hemen tanıdım. Herkes heyecanlı bir şekilde sessizce otururken yanına gidip konuşamadım da.(Gözetmenlerle konuşmak yasak ya birde.LOL) Umarım üniversiteyi kazandığımda tanışma imkanımız olur.Gideceğim yer neresi olursa olsun orada Ünieses oluşumu adına elimden geleni yapmaya hazırım.

-------------
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.

Gönderen: AtaÜniEsEs
Gönderi tarihi: 30/Haz/2010 saat 16:31
Alıntı yapılan eses_aşkı

İnşallah bu sene bende Ünieses'li olurum. Sınav gözetmenim Semih Hoca'ydı bu kadar tesadüf olur.Smile Kendisiyle tanışma fırsatım olmadı ama resmini gördüğüm için hemen tanıdım. Herkes heyecanlı bir şekilde sessizce otururken yanına gidip konuşamadım da.(Gözetmenlerle konuşmak yasak ya birde.LOL) Umarım üniversiteyi kazandığımda tanışma imkanımız olur.Gideceğim yer neresi olursa olsun orada Ünieses oluşumu adına elimden geleni yapmaya hazırım.

Şimdiden Aramıza Hoşgeldin demek yanlış olmaz o zman =)

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 01:35

Arkadaşlar Hacettepedeki sıcak ortam kendinizi Eskişehir'de gibi hissettirecek. SmileHiç memleket hasreti çekmeyeceksinizzzz.....Big%20smileBig%20smile

Boşverin siz Hacettepe'ye gelin...  Wink

-------------

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 02:08
Bende bu sene girdim Allah'ın izniyle bir aksilik çıkmazsa İstanbul veya Ankara ikisinden birine gideceğim. ÜniEses oluşumuna elimizden gelen desteği vermek için hazırız Smile

Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 02:47
Her ne kadar NİĞDE uzak olsa da, siz gelin NİĞDE' ye.. Bu yıl inş. bi aksilik çıkmazsa 6 7 tane en azından deplasman yapacağız.. sayısız Eskişehir' e geleceğiz.. hep bir aradayız, formalarla atkılarla şehir turu yapıyoruz her gün.. Niğde' de bir ilki gerçekleştirdik, maç günü tezahüratlar yapıyoruz, herkes bizi parmakla gösteriyor, saygınlığımız var çok şükür.. herkesi beklerim Niğde' ye...

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 09:45
Alıntı yapılan simsek26

Arkadaşlar Hacettepedeki sıcak ortam kendinizi Eskişehir'de gibi hissettirecek. SmileHiç memleket hasreti çekmeyeceksinizzzz.....Big%20smileBig%20smile

Boşverin siz Hacettepe'ye gelin...  Wink

Ben bu yıl hacettepeyi düşünüyorum.İnşallah olurda kendimi eskişehirde gibi hisseder maçlara beraber giderizSmile

-------------

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 11:49
Ne demiş MarmarisESES "Sensiz Marmaris bile sürgün Eses'im"

Bülbülü altın kafese de koysan yine vatanım der arkadaşlarTongue

Gelin memleketinizde kalın.Wink

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 01/Tem/2010 saat 12:03
Alıntı yapılan erman_26

Ne demiş MarmarisESES "Sensiz Marmaris bile sürgün Eses'im"Bülbülü altın kafese de koysan yine vatanım der arkadaşlarTongueGelin memleketinizde kalın.Wink

tabikide en güzeli ESKİŞEHİR' de okumaktır.. Çünkü, ESKİŞEHİR' de okumak bir ayrıcalıktır.. Ama eğer olmuyorsa, SÜR EŞŞEĞİ NİĞDE' ye      

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderen: reality
Gönderi tarihi: 07/Tem/2010 saat 10:11

Eskişehir haricinde de 40'ın üstünde faaliyet gösteren oluşumumuza yeni gelecek olan arkadaşları sabırsızlıkla bekliyoruz.Yeni ve genç beyinler aktif anlamda önemli güçtürler.

-------------
adigEs www.unieses.org

Gönderen: EsesliSpor
Gönderi tarihi: 09/Tem/2010 saat 03:13
gelen herkeze kapımız acıktır ailemiz ne kadar büyürse o kadar çok seviniriz eskişehir bir öğrenci şehridir onlari her zaman aramızda görmek isteriz

-------------
http://www.esesli.com - Esesli.com Sesli Chat

Gönderi tarihi: 12/Tem/2010 saat 02:42
Sanırım sınav sonuçları bir kaç gün içerisinde açıklanacak.Puanlarınızı merakla bekliyoruz arkadaşlar... :)

-------------

Gönderen: reality
Gönderi tarihi: 12/Tem/2010 saat 08:25
arzumuz sınava giren taraftarlarımızı en iyi yerlerde görebilmek
Çünkü "biz Eski Şehirliyiz oleyyy" Wink

-------------
adigEs www.unieses.org

Gönderen: esesliugur26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2010 saat 12:34
Alıntı yapılan simsek26

Sanırım sınav sonuçları bir kaç gün içerisinde açıklanacak.Puanlarınızı merakla bekliyoruz arkadaşlar... :)

ayın 15'inde acıklanıyor

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: GKH_ESES
Gönderi tarihi: 12/Tem/2010 saat 12:49
Ünieseslerin artması avantajdır kanaatindeyim...

-------------
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...

Gönderi tarihi: 18/Tem/2010 saat 13:30

Evet arkadaşlar puanlarınız açıklandı.Nasıl durumlar ?

-------------

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 18/Tem/2010 saat 14:28
Alıntı yapılan simsek26

Evet arkadaşlar puanlarınız açıklandı.Nasıl durumlar ?

Allaha şükür iyi.İstanbul ve ya Ankara yolu gözüktü gibi.Hacettepe Kimya Mühendisliği olabilir mesela.Tercihler daha başlamadı

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2010 saat 21:13
Yeni üniversiteli olacak arkadaşlar, sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Gerek www.unieses.org'dan gerekse de facebook sayfamızdan üniESES-Üniversite Temsilcilerine ulaşarak, "şehir, barınma olanakları, üniversite vb." konularda bilgi alabilirsiniz. İktisat, işletme, maliye, uluslararası ilişkiler gibi bölümler ve bu bölümlerin yer aldığı üniversitelerle ilgili olarak biz hocalarda sizlere yol gösterebiliriz.
Biz özel mesaj kadar uzağınızdayız.
Ne mutlu Eskişehirsporlu olana.....

-------------

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2010 saat 21:52
Niçin Dokuz Eylül Ünieses temsilcisi yok?

-------------

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2010 saat 22:50
Alıntı yapılan esesosman26

Niçin Dokuz Eylül Ünieses temsilcisi yok?
Dokuz Eylül'de temsilcimiz var diye biliyorum yalnız listede yanlışlık olmuş olabilir. mr zenco'yu ben temsilci diye biliyorum. İnşallah yanılmıyorumdurBig%20smile

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 01:51

İzmir'de temsilcilik olayını tam oturtamadık. Fakat izmirin genel merkezle iletişimini genellikle ben sağlamaya çalışıyorum. Yeni gelen arkadaşlara elimizden gelen tüm yardımı yapmak bizim görevimizdir. Lütfen bize ulaşın arkadaşlar.

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 02:24
Heyt gençlik Bursa şurada 2 saatlik yer sıkıldınız mı kaçarsınız Eskişehire Uludağ Üniversitesine gelen arkadaşlara her türlü yardımcı oluruz çok da severiz biz yeni gelen arkadaşlarımızı :D Üniversite yönetimi görse gurur duyar benle benim bidaha kazanasım geldi şunları yazınca :D

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: dalga_ras
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 02:27
hacettepe olacak gibi. beni yazın hacettepe ekibine :) [ yani inşallah :) ]

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 02:30
Trabzon'dan evi boşaltıp ayrılmama rağmen KTÜ'yü kazanan renktaşlarıma her türlü yardımda bulunabilirim.Oradaki ESES'li arkadaşlarla irtibata geçmelerini sağlarım..Samsun'dan itibaren diğer Karadeniz şehirlerinde de, Trabzon kadar olmasa bile elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: benjamin
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 02:38
Kayseri'ye pek gelen olmayacak gibi de bakalım Smile Kayseri'yi kazanan arkadaşlara her türlü yardımı, desteği sağlarım yeter ki benle Kayseri sokaklarında beraber EsEs çeksinSmile Bi özel mesaj atmanız yeterli ..

-------------
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 02:44
Alıntı yapılan dalga_ras

inşallah kardeşim bekliyorum.hacettepe olarak az çok çalışmalarımızı duymuşsundur.duymadıysan da face book'a falan ekle.konuşalım,çalışmalarımızdan bahsedelim.geçen sene stantlar açtık,yemekler yedik,kayseriye gittik,eskişehirliler buluşması yaptık.çok reklam yapmaya çalışmadık.ama hacettepe olarak çok çalıştığımıza inanıyoruz.Allahın izniyle bu sene daha güzel olacak.Smile

-------------

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2010 saat 03:10
Ankara'ya yeni gelen kardeşleri için: Hacettepe'de Barış varken gerek kalmaz gibi ama Ankara'da başınız sıkışırsa (maddi manevi) beni de bulabilirsiniz. Ankara'da 6. sene oldu artık, buluruz bir hal çaresi:)

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan simsek26

Alıntı yapılan dalga_ras

inşallah kardeşim bekliyorum.hacettepe olarak az çok çalışmalarımızı duymuşsundur.duymadıysan da face book'a falan ekle.konuşalım,çalışmalarımızdan bahsedelim.geçen sene stantlar açtık,yemekler yedik,kayseriye gittik,eskişehirliler buluşması yaptık.çok reklam yapmaya çalışmadık.ama hacettepe olarak çok çalıştığımıza inanıyoruz.Allahın izniyle bu sene daha güzel olacak.Smile

ohooo Barış'ım, Aras hepsinden haberdar.. Niğde' de az mı EsEs çektik onunla.. Aras, üzdün beni bee.. 2 yıldır beraber iyi, kötü günde bağırdık EsEs imiz için.. Şimdi ise, Hacettepe' ye gidiyorsun öyle mi? NE mutlu valla helal olsun.. Orda da benim gibi sıcak kanlı Barış'la elinizden gelen güzellikleri ardınıza koymadan, süper bi üniversite hayatı yaşayın.. Barış' ım, Aras' ıma iyi bak oralarda, gözlerimi arkada bırakma sakın.. Önce Allah' a, sonra sana emanettir ;)

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 01:33
Bir kardeşimize sahip çıkmamız için birlik olmamız için EsEsli olması yetiyor fakat senin tanıdığın ve emanet ettiğin birisi olması sorumluluğu ve sevgiyi daha da arttırır kardeşim.Aras arkadaşımızla beraber nice EsEsler çekmek,nice güzel işler yapmak dileğiyle... :)

-------------

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 09:20
sağol kardeşim benim.. hep birlikte nice güzel günlere, güzel deplasmanlarda tek bir ağızdan EsEs çekmeyi özledim.. hele ki o muhteşem unutulmaz Kayseri macerasına ne demeli, paha biçilemez...

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 10:08
Alıntı yapılan Eskisehirlee

sağol kardeşim benim.. hep birlikte nice güzel günlere, güzel deplasmanlarda tek bir ağızdan EsEs çekmeyi özledim.. hele ki o muhteşem unutulmaz Kayseri macerasına ne demeli, paha biçilemez...

bende inş. niğdeye gelicem üniversiteye

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 14:48
Alıntı yapılan esesliugur26

süper olucak inş. süpeeer Big%20smile

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 15:02

3 arkadaş gelicez abi inş. oraya

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2010 saat 23:55
vayy 3 tane sağlam EsEsli süperdir kardeşim.İnşallah gelirler de güzel işler yaparsınız beraber

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 01:18
Yerleştirme sonuçları bir an önce açıklansın artık. Bekleyecek hal kalmadı.Smile İnşallah üniesesli olacağız bu sene.

-------------
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.

Gönderen: arslankaya_26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 01:20
anadolu üniversitesine  ESES rh+ taze kan aranıyor Big%20smile

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/ - http://www.unieses.org/

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan arslankaya_26

biz ne güne duruyoruz emre

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 02:10
Alıntı yapılan Onur26

biz ne güne duruyoruz emre

sayımızın artması ve üniversitemizde var olan arkadaşlarımızın desteğiyle daha iyi yerlere gelmemiz gerekSmile

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 02:46

Anadolu üniv.in en yakın zamanda Hacettepe'ye yetişmesi dileğiyle :D :D

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 03:12
Alıntı yapılan simsek26

Anadolu üniv.in en yakın zamanda Hacettepe'ye yetişmesi dileğiyle :D :D

üzerimizdeki ölü toprağını attığımız sürece hiç bir üniversite bize rakip olamaz.Smile

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 03:13
toprağı atacak işçileri bulduğunuz anda toprak kalkacak güzel günler gelecektir.Hayırlı ramazanlar :)

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 08:38

3 arkadaş gelicez abi inş. oraya

oh oh süper olacak inşAllah.. sayımızın da kat kat artması dileklerimle, Allah'ın izniyle artık her sene bir yıl öncesinin üzerine koyarak hep beraber daha da güzel işler yapacağız..

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 09:31

üzerimizdeki ölü toprağını attığımız sürece hiç bir üniversite bize rakip olamaz.Smile
Üzerinizdeki ölü toprağını atmak için bayağı kazmak gerekiyor herhaldeLOL

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: emrahaydogmus104
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2010 saat 11:49

İZMİR e gelecek olan arkadaşlara İzmirESES olarak elimizden gelen her türlü desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz..face'deki İZMİR ESES adlı grubumuzdan da aktif üye olabilirsiniz.Wink

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:07
Üniversite sonuçları açıklandı. Bekliyoruz sizleri....

-------------

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:22
Arkadaşlar üniversite yerleştirme sonuçlarınızı bekliyoruz heyecanla

-------------

Gönderen: saga
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:27
yeditepe burslu ing.öğret. oldu bekle bni bkş:)

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece!

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:37
Vay be bugün mü belli oluyo muş var mı uludağ bir iki bir iki?

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: esesliender-26
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:41
şehrimden ayrılamadım...and. üni'yi kazandım:D  

-------------
Onlarınki Sevgiyse Bizimki İbadettir...

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 12:45
ODTU'lü olduk bakalım. ÜniEses oluşumunda aktif rol oynamak dileğiyle.

Gönderen: uyanik88
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 13:39
Kocaeli'ye kimler geliyor arkadaşlar yardımcı olalım 

-------------

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 13:40
üniversite hayatına yeni baslayacak olan bütün kardeslerimize şimdiden basarılar ayrıca gittikleri yerlerde sevdamızı en iyi şekilde temsil etmelerini bekliyoruz ki bundan hiç şüphemiz yoktur Wink

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderen: ades
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 14:32
Hayırlı olsun tüm yeni ünili arkadaşlarClap

-------------
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 14:36
var mı Niğde, Aksaray :))

-------------
Her Zaman, Her Yerde..!

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 14:51
kayseri var mı kayseri ?Smile erciyes melikşah??

-------------

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 14:53
Kütahya ?

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 18:10
-DUYURU-

RAMAZAN AYI VE MAÇIN İFTAR SAATİNE DENK GELMESİ YÜZÜNDEN BU MAÇ TOPLANIP STADA BİRLİKTE GİTMEYECEĞİZ. AMA HER ZAMANKİ GİBİ TRİBÜNDEKİ YERİMİZ OLAN AÇIK TRİBÜNÜN ÜST TARAFINDA BANDOMUZUN ARKASINDA OLACAĞIZ.TÜM ARKADAŞLARIMIZI ABİLERİMİZİ VE YENİ ÜNİESESLİLERİ ARAMIZA BEKLERİZ.

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)

Gönderen: ahmetk49
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 18:15
Pamukkale üniv. Denizli varsa benimle iletişime geçebilir.

-------------
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es

Gönderen: eckeckeck
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 18:41
 Akdeniz Üniversitesi yokmu beyler :) Antalyanın Kırmızı Şimşekleri +1 olduk hadi hayırlısı :)

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 19:38
esogü ye var mı? 

-------------

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 20:55
Ankara'ya gelenler beni ya da barış'ı (şimşek26) bulabilir.

Kayseri soran bir arkadaş vardı. Biraderi Kayseri'ye gönderiyorum. Sizlere emanet Kontağa geçeriz..

Tekirdağ'da kim var? Diğer biraderi de oraya gönderiyozu

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 21:27

Alıntı yapılan AhmetTarik

Kayseri soran bir arkadaş vardı. Biraderi Kayseri'ye gönderiyorum. Sizlere emanet Kontağa geçeriz..

varan 1 Smileişte bu güzel oldu sayımız gitgide artar inşallah .. özel mesajla yada facebook'tan irtibata geçelim bölüm ne bu arada ? Smile

-------------

Gönderen: mcxtq
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 21:33
bende manisa celal bayar üniversaitesini kanzanmışım :)

-------------
es es es ki ki ki es ki es ki es

Gönderen: esclr
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2010 saat 23:30
Alıntı yapılan gok26

ODTU'lü olduk bakalım. ÜniEses oluşumunda aktif rol oynamak dileğiyle.

irtibata geçelimWink

-------------
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Gönderi tarihi: 25/Ağu/2010 saat 22:27
Beyler Hacettepe yok mu hiç ?

-------------

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 25/Ağu/2010 saat 22:43
Alıntı yapılan uyanik88

kocaeli'ye gelen sessiz sedasız geliyor :))

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 25/Ağu/2010 saat 23:33
Muğla var alan yokmu?Big%20smile

-------------

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2010 saat 00:16
Alıntı yapılan disasel

Alıntı yapılan uyanik88

kocaeli'ye gelen sessiz sedasız geliyor :))

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2010 saat 00:17
bu arada universite kazanan butun kardeslerimi tebrik ediyorum.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: uyanik88
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2010 saat 01:31
Kocaeli'ye sessiz sedasız geliyosada bize sonradan katılsın deilmi said:)
Yardımcı olalım kazanan varsa diyoruz ama ses yok gene

-------------

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2010 saat 23:13

Bugün Rıza Çalımbay'ın açıklamasından hemen sonra ÜNİ ESES olarak basın açıklaması yaptık.Medya ve yönetim bizi oldukça iyi karşıladılar.Bunun için hepsine teşekkür ediyoruz.

Yaptığımız basın açıklamasında amacımız ulaşamadığımız üniversitelilere ve yeni kazananlara ulaşabilmekti.Kanal 26 ve es tv de yayınlanan basın açıklamamız ayrıca 3 eylül cuma günü tüm yerel gazetelerde yayınlacaktır.
Basın açıklamamız ;

ÜniEsEs’ten üniversiteyi kazananlara kutlama ve destek çağrısı

Öncelikle Eskişehirimizin kurtuluşunun 88.yıl dönümü  hepimize kutlu olsun.Ulu önder Atatürk ve aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Değerli Eskişehir Halkı Ve Eskişehirspor Taraftarları;

Üniversiteyi kazanan öğrenci arkadaşlarımızı ve onların değerli velilerini kutluyoruz.
Ocak 2006dan itibaren yaptığımız faaliyetlerle gerek Eskişehirimizi gerekse Eskişehirsporumuzu bulunduğumuz üniversitelerde laiki ile temsil etmeye çalışıyoruz.
Üniversiteli Eskişehirsporlular Oluşumu olarak üniversiteyi yeni kazanan hemşerilerimize gereken desteği vermek için tüm temsilci ve üyelerimizle seferber olacağız.
Üniversiteyi yeni kazanan arkadaşlarımıza şunları söylemek istiyoruz :Arkadaşlar üniversiteye gittiğinizde pek çok sosyal oluşum ve kulüpler ile karşılaşacaksınız.Bunlar arasında sizlerin tahmin ettiği dürüstlükte çalışmayanlar olabilir.Bizler ise gönülden bağlılığımız olan şehrimiz ve takımımız için aktif olarak çalışıyoruz.Üniversitelerde sadece Eskişehirspor için değil Eskişehir’i tanımayanlara şehrimizi tanıtıp sevdirmek için de uğraşıyoruz.Sosyal sorumluluk projelerinde aktif  rol alarak şehrimizin ve takımımızın sevdası peşinde koşmaya sizleri de davet ediyoruz.

Web sitemiz olan
http://www.unieses.org/ - adresinden ve face book sayfamız olan ( http://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular - ) bizlere ulaşabilir ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.Gelin,hep beraber çalışalım.Şehrimizi ve takımımızı sevelim,sevdirelim…
Kamu Oyuna Duyrulur...
ÜNİVERSİTELİ ESKİŞEHİRSPORLULAR...

-------------

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2010 saat 01:19
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=118739&hab=%C3%9Cniversiteli%20Es-Es%E2%80%99liler#gor%20%20%20 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=118739&hab=%C3%9Cniversiteli%20Es-Es%E2%80%99liler#gor

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2010 saat 01:39
http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=63397 - http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=63397

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: ES657ES
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2010 saat 04:42
Gereksiz bir detayı belirtmiş gibi olacak ama "laiki ile temsil etmeye çalışıyoruz" derken en baştaki kelime "layıkı ile" olmayacak mı? Öyle yazınca kelime kökü "laik" gibi oluyor ki onun da başka anlamları var.

-------------
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2010 saat 11:39
Başarılar UNIESES... İyi ki varsınız, her zaman güçlenerek olmanız dileğiyle, duasıyla... Her şey ES ES için...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 03/Eyl/2010 saat 13:23
Alıntı yapılan ES657ES

Gereksiz bir detayı belirtmiş gibi olacak ama "laiki ile temsil etmeye çalışıyoruz" derken en baştaki kelime "layıkı ile" olmayacak mı? Öyle yazınca kelime kökü "laik" gibi oluyor ki onun da başka anlamları var.
Haklısınız "layıkıyla" olması gerekiyordu. Gözümüzden kaçmış.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: XenkoX
Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 11:00
bende üniversite kazandım da anadoluyu bu gruba üye olmak için bi yere başvuru yapıyormuyuz bide buca maçı için bi organizasyon varmı

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 15:08

Ben muğlada sınıf öğretmenliği okuyorum.Bu çevreden maçlara gidilecek olursa özelden msj atabilirmisiniz?

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 15:45
Alıntı yapılan XenkoX

bende üniversite kazandım da anadoluyu bu gruba üye olmak için bi yere başvuru yapıyormuyuz bide buca maçı için bi organizasyon varmı
Başvuru yapmıyorsun. Gelip organizasyonlara katılıyorsunTongue

Anadolu'daki arkadaşlar hala birlik olamadılar. Anadolu'da okuyan arkadaşlardan biri seninle irtibata geçecektirWink
Alıntı yapılan esesosman26

Ben muğlada sınıf öğretmenliği okuyorum.Bu çevreden maçlara gidilecek olursa özelden msj atabilirmisiniz?
Muğla'daki temsilcimize http://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular?v=app_10339498918&ref=ts - http://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular?v=app_10339498918&ref=ts adresinden ulaşabilirsin.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: morir26
Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 18:47
Kütahya Dumlupınar üniversitesini yeni kazanan arkadaşlar bana 0505 738 33 80 nolu telefondan ulaşabilirler. En yakın zamanda fakultelerde standlarımız acılacaktır...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dumlupınar Üniversitesi Ünieses temsilcisi:

Bahadır Yasin BOZBEY
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 20:15
ODTÜ'de cumartesi stand kurulacak mı?

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 21:56
Alıntı yapılan gok26

ODTÜ'de cumartesi stand kurulacak mı?
Sorunu bir de ODTÜ temsilcisine sorSmile

http://www.eskisehirspor.com/forum/member_profile.asp?PF=5129 - http://www.eskisehirspor.com/forum/member_profile.asp?PF=5129

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2010 saat 22:12
birkaç kez söyledim ama yine söylieyim
Ankara'ya ve Hacettepe'ye gelecek arkadaşlara her türlü destek olmaya hazırırız...
hacettepe 4 ekimde açılacak
ilk 2 hafta stantlarımız (bi terslik olmazsa) açılacaktır...
Face booktaki hacettepe üni eses grubuna da bekliyoruz....

-------------

Gönderen: morir26
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2010 saat 01:18
osmangazi üniversitesitesinde antalyalılar cirit atıyor atkılarla falan birşeyler yapmalı edebiyat bölümü öğrencisiler

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2010 saat 01:23
Alıntı yapılan morir26

osmangazi üniversitesitesinde antalyalılar cirit atıyor atkılarla falan birşeyler yapmalı edebiyat bölümü öğrencisiler

Anti Bizans'ın sonuna kadar arkasındayım ama Isparta'da okuyan bir öğrenci olarak sevgisini uzaklarda yaşayan Anadolu çoçuğuna biraz da olsa saygı gösterelim.Bunu yaşayan anlar.Wink

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 24/Eyl/2010 saat 02:12
Burak'a katılıyorum .anti bizans tamam ama diğer takımların taraftarı abartmadığı sürece kampüste o şekilde dolaşabilmeli.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Eyl/2010 saat 12:58
Arkadaşlar ben ne yazık ki çook uzaktayım memleketimden.. Giresun Üniversitesi'ne kaydoldum bu sene.. Giresun'da herhangi bir etkinlik mevcut mu acaba?

-------------

Gönderen: yöres
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2010 saat 18:12
arkadaşlar afyon kocatepe üniversitesine yeni gelenler bana özelden mesajlarını atıp telefon numaralarınıda yazdılarmı bizler afyonun kırmızı şimşekleri olarak her türlü yardımlarımızı elimizden geldiğince yapmaya hazırız

-------------
KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com