eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Üni EsEsliler Geliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 08:36
Benim yiğenim tekrar öss.ye girerek Yeditepeden Anadolu Turizm'e geçti. Yeditepede hazırlık okumuştu. Şimdi Anadolu üniversitesinde tekrar mı okumak zorunda hazırlığı ??
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 12:54
Alıntı yapılan poseidon

Alıntı yapılan Volkan

Üniversitede de KYK'dan geri ödemeli bursu almak ne kadar mantıklı ? Alanlar,alıp da şuan ödeyenler bi yorum yapabilir mi ? ?
Aslında mantıksız ancak almak durumunda kalıyorsun eğer ki kendi yağınla kavrulamayacak durumdaysan...Şu anda 240 sanırım, Ocak'ta 260 lira olur... Ödemesi de okul bittikten 2 sene sonra 3 ayda bir olmak üzeredir... Mesela 3 ayda bir 900 tl gibi...Dediğim gibi eğer durumun varsa alma, ama yok almak durumundayım dersen mecbur alıyorsun..Ama şunu unutma o parayı hiç bir zaman yiyemezsin:) Ne hayaller kurulur o parayla gelsin ezicem o parayı dersin, ama ya yurt ücretine ya ev kirasına gider her ay bu para:)Ama her ayın 7 sinde Ziraat'e gidip çekmeyince de arkadaşlarının yanında mahsunlaşırsın... Öğrencilikten güzel bir hatıradır aslında bu kredi:)

Almak zorunda değilim kendi yağım ile kavrulurum ama ne bileyim artı bi gelir gibi bişi..

Ev kirası ve yurta da gerek yok çünkü Eskişehir'deyim o yüzden yemeyi düşünenlerdenim o parayı :)

Teşekkür ederim..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 17:24
Alıntı yapılan Ekin

Benim yiğenim tekrar öss.ye girerek Yeditepeden Anadolu Turizm'e geçti. Yeditepede hazırlık okumuştu. Şimdi Anadolu üniversitesinde tekrar mı okumak zorunda hazırlığı ??

Hayır okumak zorunda değil. Sınav var. Anadolu kendi yapıyor. İngilizcesi iyiyse geçer.

Edit: Turizm Otelcilik Y.O geçen seneden beri hazırlığı kaldırdı. Yani sorun sıkıntı yok Wink
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 18:14
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

KKŞ yok sanırım bu sene.
konya mı körfez mi ben konya ya gidiyorum daLOL
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 20:33

KKŞ yok sanırım bu sene.

Emre onları İzmit'te buluyoruz. Eses formalı gören geliyo halı sahalarda. Haziran ayında iki KKŞ transfer ettim ama bakalım, gelirler inşallah. Bu sene kazanan da mutlaka vardır. Çok daha kalabalık,aktif olacağız bu sene, KKŞ'nin geçmişine yakışacak bir sene olacak, öyle umuyorum. Piknik veya herhangi bir toplanmamızda seni de bekleriz bir gün, İzmit'te işin biter KKŞ ruhu bitmez.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 20:35
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan poseidon

Alıntı yapılan Volkan

Üniversitede de KYK'dan geri ödemeli bursu almak ne kadar mantıklı ? Alanlar,alıp da şuan ödeyenler bi yorum yapabilir mi ? ?
Aslında mantıksız ancak almak durumunda kalıyorsun eğer ki kendi yağınla kavrulamayacak durumdaysan...Şu anda 240 sanırım, Ocak'ta 260 lira olur... Ödemesi de okul bittikten 2 sene sonra 3 ayda bir olmak üzeredir... Mesela 3 ayda bir 900 tl gibi...Dediğim gibi eğer durumun varsa alma, ama yok almak durumundayım dersen mecbur alıyorsun..Ama şunu unutma o parayı hiç bir zaman yiyemezsin:) Ne hayaller kurulur o parayla gelsin ezicem o parayı dersin, ama ya yurt ücretine ya ev kirasına gider her ay bu para:)Ama her ayın 7 sinde Ziraat'e gidip çekmeyince de arkadaşlarının yanında mahsunlaşırsın... Öğrencilikten güzel bir hatıradır aslında bu kredi:)

Almak zorunda değilim kendi yağım ile kavrulurum ama ne bileyim artı bi gelir gibi bişi..

Ev kirası ve yurta da gerek yok çünkü Eskişehir'deyim o yüzden yemeyi düşünenlerdenim o parayı :)

Teşekkür ederim..

Ben kredi almanı tavsiye ederim. Ailenin verdiği paradan çok daha farklı bir tadı var o parayı yemenin.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 20:36
Alıntı yapılan anil_es

KKŞ yok sanırım bu sene.

Emre onları İzmit'te buluyoruz. Eses formalı gören geliyo halı sahalarda. Haziran ayında iki KKŞ transfer ettim ama bakalım, gelirler inşallah. Kazanan da mutlaka vardır. Çok daha kalabalık,aktif olacağız bu sene, öyle umuyorum, KKŞ'nin geçmişine yakışacak. Piknik veya herhangi bir toplanmamızda seni de bekleriz bir gün, İzmit'te işin biter KKŞ ruhu bitmez.
Aynen hacım mutlaka bir tane organizasyona iştirak edeceğim özledim sizleri Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 20:38

Alıntı yapılan anil_es

KKŞ yok sanırım bu sene.
Emre onları İzmit'te buluyoruz. Eses formalı gören geliyo halı sahalarda. Haziran ayında iki KKŞ transfer ettim ama bakalım, gelirler inşallah. Kazanan da mutlaka vardır. Çok daha kalabalık,aktif olacağız bu sene, öyle umuyorum, KKŞ'nin geçmişine yakışacak. Piknik veya herhangi bir toplanmamızda seni de bekleriz bir gün, İzmit'te işin biter KKŞ ruhu bitmez.

Aynen hacım mutlaka bir tane organizasyona iştirak edeceğim özledim sizleri Wink

Biz de seni özledik kardeşim. Olmadı nevruzda gelirsin

Yukarı
mcotuk_malıc_26 Liste gör
Yazar

mehmet ÇOTUK
Yer: eskişehir
  Alıntı mcotuk_malıc_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 22:18
agalar bende üniesese üye olmak istiyorum nasıl olurum şu an eskişehirdeyim
İSYAN OLDUK BAŞKALDIRDIK İSTANBUL YALANINA...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 22:33
Alıntı yapılan mcotuk_malıc_26

agalar bende üniesese üye olmak istiyorum nasıl olurum şu an eskişehirdeyim

Sen bizim tarafa gel hele,kayit islemleri kolay...

http://www.eskisehirspor.com/forum/new_reply_form.asp?M=Q&PID=871172&PN=17&TR=169
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,785 saniyede hazırlanmıştır