eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa AKGÖREN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 11:18
Son iki yıldır her konuda gerekli tepkiyi gösterdik Bülent Uygun'un gelişi!, Ümit Karan'ın tutumları! Ceza aldıktan sonra kulüpte tutulmaları! fb ve ts maçları! ümit karan'ın CEO yapılması! bilica'nın alınmaması gerektiği! vs..

Biz taraftar olarak sizi çokça uyardık Sayın Halil ÜNAL ve beraberindeki yönetim..

Yine söylüyorum her ne kadar Bülent Uygun'un teknik direktörlük yaptığı zaman içerisinde teknik analizleri ve takımı belli noktaya getirmesi yine hakkı yenmemesi gereken bir noktaydı belkide Rıza Çalımbay'dan sonra..

Ancak bu takıma yakışmıyordunuz! olmuyordu! çünkü bu kulüp şehri, camiası ve taraftarı ile mayasında hile hurda bulunmayan bir kulüp idi..

Evet taraftar olarak tepkimizi göstermiştik ama koskoca şehirden bir tane başkan adayı ve eli yüzü düzgün, helal yiyen, içi temiz insanlardan oluşan bir topluluğu yönetime getiremedik bu belki de tüm şehrin suçuydu..

"Balık baştan kokar" daha 2.lig B kategorisinden beri Bülent Uygun ile menejerlik (oyuncu getirmeler vs.) işleri olduğunu söyleyen Halil Ünal'ın bu kulübü bu adamlarla lekelemesidir herşey ama aynı zamanda bizim çok büyük değerlerimiz olan Fethi HEPER gibi, Mithat Körler gibi, hatta bazı taraftar dernek başkanlarımızın yaptığı gibi BÜYÜK BAŞKAN! nidaları ve karşılıklı çiftetelli oynamalarda bizi bu noktaya getirmiştir..

Yani hani bir ara her maç kaybettikten sonra yapılan meşhur bir tezahüratımız vardı ya "Sağlık olsun ESES Sağlık olsun.." işte bu besteyi biz zaten yüzü kızarmayan insanlara, demekki bazı şeyler için daha da cesaret verebilmek için söylemişiz.. Demek ki körü körüne "aman suya sabuna dokunmayalım" düşüncesi doğru değilmiş bazen tekere çomak sokmak lazımmış ki daha da üzülmeyelim..

Neyse velhasıl bence bizim için lig başlamadan bitmiştir..

Ama asıl yapılması gereken kaç sezondur bize lig başlamadan ligi bitirenleri ve hala orada oturanları, şanlı camiamıza bir daha belki de temizlenemeyecek bir leke sürenleri o koltuktan indirmektir..

Benimde aklıma ilk olarak bizi adı konmamış 3. liglerde kulübü kapatma noktasındayken "biz bu kulübü kapattırmayız" diyen gönülden Eses'li, gerçek Eses'li ve zaten geleceğin başkanı olarak görmek istediğimiz Sayın Mustafa AKGÖREN gelmiştir..

Yargı sonucunu beklemenin bize yine bir kazanç getirmeyeceğini ve kulübün acil olağan kongreye giderek yeni başkanını ve Eskişehirspor'a yakışan yeni yönetimini seçmesi gerekmektedir..

Gönlümde yatan artık yıllardır(Ali çelikoğlu ve Halil ünal) yönetimlerinde bulunan ve gönülden bağımızın bulunduğu Mustafa AKGÖREN'dir..

Tarih sizi; ceza alalım, almayalım önemli değil, bizi şu noktaya getirmeniz ve bu camianın ismini lekelediğiniz için affetmeyecektir, Halil ünal ve ekibi..

Yeterince midemiz bulandı daha da fazla birşey demek istemiyorum..

Sevdamızla oynamayın çekin gidin artık şu kulüpten..

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 11:21
valla kusura bakmayın ama bu işlerin içinde mustafa abininde olduğunu düşünüyorum olmazsa şimdiye kadar istifa ederdi malesef etmiyo yada edemıyooo...

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 11:28
Sevgili Berk söylediklerine katılıyorum ancak kulüp yöneticiliği o kadarda basit değil.Sadece dürüst olmak iyi niyetli olmak yeterli değil maalesef.Bu işlerde duygusallığa yer yoktur.Ben o olsun demiyorum ama ancak Sarar gibi ulusal bağlamda çevresi olan ekonomik alt yapısı olan bir grubun kulübü yönetmesi gerekir.Zamanında neden ve nasıl küstürüldüğünü bilemiyorum ancak bir hata yapıldığı kesin.Tekrar ediyorum Sarar olsun demiyorum ancak o profilde birilerinin yönetimi devralması gerektiğine inanıyorum.Saygılar.
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 12:07
tüm yaşananlar sonucunda bu pislik zaten artık temizlenemezde bir nebze olsun temizlik adına bu yönetimin değişmesi şarttır. Geçen sene yine bir soruşturmada yine hocamız ve ceomuz vardı hatta hoca ceza bile aldı. bu sene zaten artık şu saatten sonra suçsuz bulunsalar bile (ki ne kadar inandırıcı her soruşturmada varlar) yeterince camiamızın adını kirlettiler ve bu gibi insanları bu kulüple ilişkilendiren tepkilerimize kayıtsız kalan ceza alınca bile arkasında duranlar en az onlar kadar suçludur. Çamurda oynarsan kirlenirsin. Bu camianın bir duruşu bir büyüklüğü ve farkı vardır ama malesef bu yönetim bunu son derece zedelemiş bu işede özellikle fb ve bizans mayalıları kulübe doldurarak başlamıştır. Bizim farkımıza, büyüklüğümüze ayrıcalığımıza ve duruşumuza uygun olmayan her şahsiyet uzaklaştırılmalıdır. Gereğini kovalayanlara saygılarımı sunuyorum
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 14:05
İyi diyoruz güzel diyoruz, diyoruz demesinede...neden halen sus pus oturuyor.
Benmi yanlış düşünüyorum arkadaşlar?

Aynı yönetimde olabilirsiniz,bu sus pus oturmanızı gerektirmez!
Trafik kurallarını takmayan,salla pati giden aracın içinde siz hiç kabahatiniz olmasa bile şöföre hop kardeşim bi dakika demezseniz,sus pus olursanız sizde onlarla birlilkte duvara toslarsınız!!! Bunun gibi biçok örnek verilebilir.
Bu yönetim şuan yıkılamıyorsa yıllar boyu böyle söylenir dururuz!!!!
Esstore çok iyi olur ama Eskişehirspor seyyar tezgah olur,böyle giderse de en sonunda kapkaçcıı olur...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 23:44
Kendilerine verilen görevi layıkı ile yapıyor Mustafa Abi..
Ancak onun görevi sadece H.Ü'nün verdiği görev değildir..
Taraftarın sesi olmak için oraya girdim diyorsan taraftarın sesi olacaksın..(belki bunu yapıyor) ama çıkıp bunu dile getirmesi lazım ki taraftar da bilsin yonetimin içinde bizim duygularımıza tercüman olan bir insan var diye..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:51
Alacağın her kararda yanındayız. Bu istifa ya da başkanlık, her neyse; YANINDAYIZ!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:51
Mustafa Akgören %100 örnek bir Eskişehirsporludur.

Bizi bekleyen zor günler için aklıma tek kişi geliyor Mustafa Akgören, 
BursaESES
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:27
Mustafa abinin bir an önce bu basiretsiz, aciz ve şaibelere bulanmış yönetimden istifa edip, başkanlık için hazırlıklara başlaması gerekli.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
salihersin Liste gör
Yeni Yazar

ersin
  Alıntı salihersin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:38
Alıntı yapılan leventes26

valla kusura bakmayın ama bu işlerin içinde mustafa abininde olduğunu düşünüyorum olmazsa şimdiye kadar istifa ederdi malesef etmiyo yada edemıyooo...

Abi saçmalama
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır