Sayfayı yazdır | Close Window

Mustafa AKGÖREN

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3155
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 17:57
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Mustafa AKGÖREN
Gönderen: 26_26_26
Konu: Mustafa AKGÖREN
Gönderi tarihi: 13/Haz/2010 saat 16:34
Yönetime,bizden bir ses olarak girdiniz.
Bu sayfada bizimle paylaşımlarınız olursa,bizim sorunlarımızı dinleme gibi bir ortam yaratabilirsek,sizinde belirttiğiniz gibi (Tribün konseptinizi artık yönetime taşıdınız) yönetim ile taraftar arasında çok güzel köprü olabilirsiniz.
Bizler çok yazıyoruz,yönetimin her kademeside bu yazılanları okuyor ama sadece okuyor...
Geleceğin Başkanından bu isteğimizin çok olmayacağını düşünüyorum.

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yanıtlar:
Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 13/Haz/2010 saat 17:37
Ahmet abime aynen katılıyorum. Sayın mustafa beyden sorunlarımızı bizimle yönetim arasında bir köprü durumunda olmasında çok yarar var diye düşünüyorum.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 13/Haz/2010 saat 19:47
geçen günlerde sakarya gazetesinde mustafa akgören ve tribün liderlerinin katılımıyla ilerleyen günlerde bir toplantı yapılacağı yazılmıştı.amaç tribünde bedevacılığı önlemek,storeda satılan ürünlerin yetersizliği başta olmak üzere benzeri sorunların konuşulup yönetime isteklerin sunulması olacak.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 16/Ara/2010 saat 10:26
Güncel!

Sevgili Emre ve Erhan kardeslerimiz sanirim Tatar Mustafa ile nerdeyse hergün görüsüyorlardir. Kendisi haftada bir iki saat de olsa en azindan bu Forum'da taraftar ile yönetim arasinda köprü olustursa ne olur sanki? Taraftar ister istemez bu büyük lider yönetime girdikten sonra bizi artik takmiyor diye düsünüyor. Hepimiz ayni sevdanin pesinde kosmuyormuyuz? Peki o zaman yönetim bizden niye cogu seyleri gizliyor? Kulübe Üyelikler'de niye bir gelisme/ilerleme yok? Külübün gercek mali durumu neden gizleniyor? vesaire gibi konulara neden hic deginilmiyor? Niye sade galip geldigimizden sonra bülbül gibi ötüyorlarda baska zaman cit cikmiyor? Sonumuz AG gibi olmayacagini bize kim garantileyecek? Taraftarin görevi bilet/kombine almak, deplasmana gitmek, taraftar ürünleri almak, ufakliklarimiza ESES sevdasini asilamak ise, yönetime daha ne is kaliyorki? Sorular üzerine sorular. Elbette yönetimden birgün adam akilli birisi cikipta, bak durum böyle söyle diye aciklamalarda bulunmasi lazim, yoksa hic biryere varamayiz. Lütfen yani, hepimizin (nerdeyse) herseyi ögrenmesi en dogal hakkimiz ....

Gönderen: erahnes
Gönderi tarihi: 16/Ara/2010 saat 11:31
murat abi inanın bunu mustafa abi'de çok ister ama biraz zaman esstore'yi getirdiği yer belli kendi işinden çok esstore ile ilgileniyor her şey rayına otursun mustafa abi köprü olayını en iyi şekilde zaten yerine getirir ondan kimsenin şüphesi yok ama biraz zaman

saygılar

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 16/Ara/2010 saat 12:39
TATAR MUSTAFA'ya... (Mustafa ağabeye)
Bu camia, kendi içinden çıkan, binbir emekle vazgeçmeden yürümeye çalışan, ARMA'ya hizmet eden, dostluğu egemen kılma uğraşı veren evlatlarına sahip çıktığı sürece çok büyük işleri omuz omuza başarır. TATAR MUSTAFA (Mustafa ağabey) bu anlamda bence "sembol" bir isimdir.

Yine kişisel yargım; bunu gerçekten içim cız ederek söylüyorum, bizde bayraklaşan isimlere yönelik belki bilinçli belki bilinçsiz bir saldırı olayı var. Tüm gönüldaşlarımın o olgun anlayışına sığınırım; tabiri caizse bir bok atma olayı mevcut. Bence bizim kurtulmamız gereken bir şey bu ruh hali...

Büyük Eskişehirspor camiasının evlatları, birbirinin ayağına basmamalı, anlamsız biçimde bir başkasının emeğinden, yürüyüşünden rahatsızlık duymamalıdır. Bunun bize ne kadar zarar verdiğini bilenler, çok iyi biliyor. Aksine, sahip çıkmalıdır, yanlışı olsa bile destek olup kapatmalıdır. Bize yakışan budur beyler... Dalına sahip çıkmayanın, budağı olmaz... Adına başlık açılan sembol isme teşekkürlerimle...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 17:49
Kanal3'teki programı Pazartesi akşamı izleyememiştim ama az önce izleme fırsatı buldum.Gerçekten güzel program olmuş.Hem geçmiş yıllar hemde gelecek hakkında çok güzel sözler söylemiş Mustafa Akgören.

İzleyemeyen arkadaşlar aşağıdaki linkten sol taraftan 24.01.2011 tarihine tıklayıp programı izleyebilirsiniz.
http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20 - http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20

Anlaşılan o ki seneye Nike yerine başka bir forma giyeceğiz.Programda Mustafa Akgörenin söylediğine göre Adidas , Umbro gibi firmalarla görüşülüyormuş.Ayrıca Türkiyede şimdiye kadar hiçbir futbol takımına forma vermemiş ama dünya markası bir firma ilede görüşülüyormuş.(Benim aklıma Errea ve hummel geldi)

Hayırlı olsun.

Mustafa Akgören ve ekibine başarılar dilerim.Bizlerinde aldığımız , alacağımız ürünlerle onlara yardımcı olmak en büyük görevimiz olmalıdır.

Ne kadar çok ürün alıp Esstore katkı sağlarsak , o kadar çabuk istediğimiz yeni ürünlere kavuşuruz.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 17:54
Adam gibi adam...

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 19:44
şeffaflık istiyoruz her kim bu büyük kulübün adam gibi yönetilmesi için çabalıyorsa Allah razı olsun bunu ötesinde bu kulüpten önce başka birşey düşünenlerin hepsini Allaha havale ediyorum

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 19:59
Alıntı yapılan eserkan26

Kanal3'teki programı Pazartesi akşamı izleyememiştim ama az önce izleme fırsatı buldum.Gerçekten güzel program olmuş.Hem geçmiş yıllar hemde gelecek hakkında çok güzel sözler söylemiş Mustafa Akgören.

İzleyemeyen arkadaşlar aşağıdaki linkten sol taraftan 24.01.2011 tarihine tıklayıp programı izleyebilirsiniz.
http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20 - http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20

Anlaşılan o ki seneye Nike yerine başka bir forma giyeceğiz.Programda Mustafa Akgörenin söylediğine göre Adidas , Umbro gibi firmalarla görüşülüyormuş.Ayrıca Türkiyede şimdiye kadar hiçbir futbol takımına forma vermemiş ama dünya markası bir firma ilede görüşülüyormuş.(Benim aklıma Errea ve hummel geldi)

Hayırlı olsun.

Mustafa Akgören ve ekibine başarılar dilerim.Bizlerinde aldığımız , alacağımız ürünlerle onlara yardımcı olmak en büyük görevimiz olmalıdır.

Ne kadar çok ürün alıp Esstore katkı sağlarsak , o kadar çabuk istediğimiz yeni ürünlere kavuşuruz.
şu programı izledikten sonra sonra tüylerim diken diken oldu. Helal olsun Mustafa abi. İşte gerçek Eskişehirsporlu.Gerçek Eskişehirsporluluk bu.Bu klüp için yaptıkları gerçekten çok önemli,büyük ve unutulmayacak şeyler.İnşallah ilerde klübe başkanlık yaptığınıda görürüz. Bizlerde onun kadar iyi bir taraftar,yönetici ve insan olmayı başarırız.Her zaman arkasında, yanında ve izinde olmalıyız...

-------------

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 20:11
çok güzel konuşmuş programda. 

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: AYDIN
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 20:28
Ben şahsen nike ya da adidas markalarını istemiyorum.. Çok ağır şartları var istanbul takımlarına yaptıkları gibi özel forma ve özel ürünler yapmıyorlar bize.. Katalogdan seçin beğenin bunların dışına çıkamayız diyorlar ve çok ağır satış şartları söz konusu.. Sponsorluk ise palavra futbolcuların giydiği terliklere kadar para ödeniyor..

Benimde aklıma gelen marka Hummel, umarım hayırlısı olur..

-------------
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?

Gönderen: paşalı_26
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 21:18
hummel bursaspora forma verdi diye hatırlıyorum onun dışında bir kaç takımda kullandı diye hatırlıyorum.fark etmez aslında hummel ,errea ,neyse artık :)

-------------

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 21:24
Errea giyen Bank Asya takımları var, Hummel giyen hiçbir takım yok şu an Türkiye'de.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: arslankaya_26
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 21:29
hummel in sitesine girip baktım siyah kırmızı forması gayet hoş 

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/ - http://www.unieses.org/

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 23:25
le coq olabilirmi?

efsane arjantin forması tadında bir forma?

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 26/Oca/2011 saat 23:37
Sn.Akgören mümkünse önümüzdeki sene için Eses e yakışan nadidelikte,zarif,bu seneki orjinal vişne çürüğü kırmızımız korunarak kendine özgü çizgiler taşıyan  formalar bekliyoruz.

-------------

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 07:56
ya siyah kırmızı çubuklu başka birşey ya efsane, klasik ayrı bir güzel

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 08:11
Videoyu izleyemiyorum malesef, sponsor degisikligi mi söz konusu?
Eger öylese, Lescon var, yüzde yüz Türk firmasi!
Her takima özel forma yapiyolar: Kasimpasa, Manisa, Denizli, Altay, Giresun, Kocaeli, Karabük...
Ayrica forma fiyatlarida gayet ucuz (40-50 lira)...

http://www.lesconstore.com/catinfo.asp?cid=272 - http://www.lesconstore.com/catinfo.asp?cid=272

-------------

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 16:45
Alıntı yapılan AYDIN

Ben şahsen nike ya da adidas markalarını istemiyorum.. Çok ağır şartları var istanbul takımlarına yaptıkları gibi özel forma ve özel ürünler yapmıyorlar bize.. Katalogdan seçin beğenin bunların dışına çıkamayız diyorlar ve çok ağır satış şartları söz konusu.. Sponsorluk ise palavra futbolcuların giydiği terliklere kadar para ödeniyor..

Benimde aklıma gelen marka Hummel, umarım hayırlısı olur..

Aynen doğru söylüyorsun. Aslında SARAR sırf bize özel bir çalışma yapsa fena mı olur.Hiç olmazsa yaralı parmağa işemiş olur.Yıllardır para verdimde paramı alamadım,seyirci bana küfretti deyip ağlıyor.Efsane gibi bi şey oldu bu olay.Aslında küfür edilmişse vardır elbet bi sebebi.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: dentist
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 17:21
şu anda mustafa abi lescon un yetkilileriyle bir görüşme yapıyor eğer anlaşma olursa seneye lescon gyeceğiz arkadaşlar

-------------
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 17:33
Haber dogruysa çok iyi, daha bu sabah Lescon olsun diye yazmistim

-------------

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 18:13

Manisayla,g.anteple karıştırmasınlar bizi,Eskişehirspor çok büyük bir camiadır ve Eskişehirspor camiası ve taraftarı diğer taraftarların örnek aldığı bir futbol kültürüne ve  avrupada mücadele edecek veya zirveye oynayacak potansiyele sahiptir.Lescon yekilileri bunu gözardı etmemeli

-------------

Gönderen: simurg4844
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 21:40
söz konusu  firma;  gaziantep/nizip  kökenli  yerli firma.  umarım  fiyat/kalite   bakımından   klüp  ve  taraftar     (anlaşma  olursa)   kârlı  çıkar.

-------------
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 22:07
kappa da yakışır...

-------------
Nefer

Gönderen: 1*9*6*5
Gönderi tarihi: 27/Oca/2011 saat 22:22
Alıntı yapılan Ati_Kaan

kappa da yakışır...

kappa olursa şişman arkadaşlarımız forma almazBig%20smile

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: bloodSucker
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:01
Mustafa kardeşim ne olur çık İSTİFA et.Taraftarın yanında olduğunu herkese göster.
Eğer yönetime karşı bir savaş vereceksek beraber verelim.
Belki senin İstifanın arkasından Fethi Heper ve Mithat körler gibi gerçek Eseslilerde İstifa eder ve en sonunda da Klübe kene gibi yakışanlar bizanslılar istifa eder kurtuluruz onlardan.

Senin ne kadar büyük bir ESESli olduğunu biliyorum.Doğruyu yapmanı ve taraftarla ortak hareket etmeni senden rica ediyorum.

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Gönderen: cafer
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:11
ONURUNU kurtar Mustafa abi.Adını bunlarla birlikte andırmaya devam edersen silinip gidersin.

Gönderen: KEMAL YILMAZ
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:23
Kentin onurusun abimizsin..

-------------

Gönderen: Küçükamigo
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:27
Mustafa  kardeş sustuğun yeter bırak ölü numarası yapmayı birşeyler söyle neden susuyorsun ?

-------------
ESES im seninle gurur duyuyorum

Gönderen: volkanson2
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:29
tatar SUSMAA MUHARREM PEHLİVAN'ın kemiklerini sızlatma.

-------------
zaman zaman değil her zaman ES ES'li

Gönderen: bloodSucker
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:35
Sana o insanların arasında olmak yakışmıyor kardeşim.İstifanla birşeyin ateşini fitilleyebilirsin.

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Gönderen: Mamuca
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:39
TATAR Abimizi  tanırım.Gaza gelmez.Yüklenmeyin boşuna.
Beyniyle hareket eder o.gazla değil.

Gönderen: cafer
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:44
Tatar Mustafa önünde iki seçenek var.Ya doğruyu seçip kahraman olacaksın ya da hatalı bir kararınla silinip gideceksin.

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:45
Tepki vermek yerine halen halil ünalın yanı başında.Ben anlam veremiyorum.

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:46

Taraftardan birisi olarak, içimizden birisi olarak yönetimdesin Mustafa Abi,
umarım bizi, Eskişehirspor taraftarını en iyi temsil edecek şekilde karar alırsın.

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: onurongan
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:52
tatar mustafadan şerefli bir istifa bekliyorum

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 20:53
mustafa abi sen onlardan olamazsın..

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: Anadolu_Pusat
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 21:17
Abimiz reisimiz sen onlardan olma şerefli istifanı vermelisin

-------------
Anti-Bizans

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 21:29
Niye istifa etsin ki !! Yönetimde bizden olan tek kişi var o da Mustafa abimiz.Onu da mı kaybedelim.O zaten bu işlerin içinde olamaz.

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 21:32
Sözleşmelerin dondurulması kararında en büyük payın Mustafa abinin olduğunu inanıyorum...

O yüzden istafa etmemeli yönetimde etkinliğini arttırarak devam etmeli hatta kongre kararı aldırabilirse başkanlığa aday olmalı diye düşünüyorum...

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 22:01
Bencede istifa falan etmemeli.Yönetimde ki tek güvenebileceğimiz kişi kaybetmememiz gerekir.Gelecekte onu daha iyi yerlerde görmek istiyorsak oralarda tutunmalı ve dogru zamanı beklemeli benim düşüncem...

-------------

Gönderen: Mehmet ESER
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 22:24
Alıntı yapılan ömer_es

Niye istifa etsin ki !! Yönetimde bizden olan tek kişi var o da Mustafa abimiz.Onu da mı kaybedelim.O zaten bu işlerin içinde olamaz.
niyemi istifa etsin?başkan olabilmek için.vermeli istifasını başkan olmalı ilerki dönemlerde.

-------------
Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 03/Tem/2011 saat 23:56
İstifa olsun olmasın Mustafa abinin bu işlerle zerre alakasının olmadığını biliyoruz ve güveniyoruz; içimiz rahat bu yönden. Dileğimiz kurunun yanında yaş da yanmasın.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 08:32
Orada 10 kişi varsa 10 kişiden 3 kişisi Mustafa gibi yürekli olsaydı bu işler başımıza gelmezdi

-------------

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 09:30
birkaç tane adam var orda eğer mustafa akgören gibiler istifa ederse başkan hepten meydanı boş bulur.

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 09:33

Uydur kaydır yazıp durmayın allah aşkına...

Ortada çok ciddi bir durum var. Eskişehirsporumuz tarihi bir "dar boğaz"dan geçiyor. Olay bu kadar ciddi iken, Mustafa istifa diye "hesapsız" çıkışlara gerek yok. İlk etapta Kulübün bu süreçte en az yara alması için soğuk kanlı olunmalı...
Eskişehirsporumuz BülentUYGUN, Ümit KARAN marifetiyle büyük bir belaya bulaştırıldı. Öncelik budur. Bu konu bir netliğe kavuşsun... Ardından bu çakal sürüsüne kulübü yem eden Yönetim hesap vermelidir. Ama önce camianın "kaos"a sürüklenmemesi gerekiyor... Yönetim'in yapacağı büyük ve tek bir icraat kalmıştır. En doğru zamanda istifa etmek... Ama şimdi değil...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: esesliso_26
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 09:35
mustafa abimize hepimiz çok güveniyoruz. bence istifa etmemeli sonuçta o da bizim gibi düşünen biri ve bizi yönetimde temsil eden kişi diyebiliriz. mustafa abinin yönetime geldiginden beri yaptıkları ortada görmek isteyenler mustafa abiden önce ve sonraki esstore ye bakabilirler. ama ben sunu merak ediyorum mustafa abimiz bizden biri yani taraftarın sözcüsü neden hala o yönetimde sus pus oturuyor anlamıyorum. halil ünalın yaptıgı işleri olumlu buldugu için mi? bizim göremediğimiz seyleri gördügü için mi acaba? halil ünal gerçekten kulübümüz için çok çalısan bi adam mı? ondan mı sus pus oturuyo mustafa abimiz anlamıyorum.

-------------
kalsada son nefes yinede ESES

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 09:48
Alıntı yapılan esesliso_26

mustafa abimize hepimiz çok güveniyoruz. bence istifa etmemeli sonuçta o da bizim gibi düşünen biri ve bizi yönetimde temsil eden kişi diyebiliriz. mustafa abinin yönetime geldiginden beri yaptıkları ortada görmek isteyenler mustafa abiden önce ve sonraki esstore ye bakabilirler. ama ben sunu merak ediyorum mustafa abimiz bizden biri yani taraftarın sözcüsü neden hala o yönetimde sus pus oturuyor anlamıyorum. halil ünalın yaptıgı işleri olumlu buldugu için mi? bizim göremediğimiz seyleri gördügü için mi acaba? halil ünal gerçekten kulübümüz için çok çalısan bi adam mı? ondan mı sus pus oturuyo mustafa abimiz anlamıyorum.

İsmail kardeş sus pus durmuyor en azından ben sus pus durduguna inanmıyorum yönetimde görev dagılımı vardır mustafa ise estoreden sorumludur gayette güzel yönetiyor en azından fikirlere acık kendisi en ufak bir sıkıntımız oldugunda tel actıgımızda elinden gelen yardımı yapmaya calışan birisi elinde yoksa saten bişe yapamaz Bir Ara bayrak aradım Eskişehirsporu Temsilen Tel Actıgımda gel kardeşim istedigin bayragı al demişti ama daha sonra başka yerden buldum yani kısacası kendisi de Esesdendimi cok cömert biri yönetim sadece ondan ibadet degil tabiki onunda hatalrı ola bilir kimin olmuyor ama mustafanın ben gayet iyi hata başarılı oldugunu görüyorum inşallah sabırla dururda kulübün başına başkan bile olur seni seviyoruz tatar.

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: ugurbocegi
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 10:14
"İçlerinde GAYse'li ve fenevli Şahsiyetlerin (!) çoğunlukta olduğu, geçmişte BÜYÜK CAMİAMIZDA çok önemli görevlerde (YÖNETİCİ) bulunup görevi başındayken GAYse formasıyla gezen aşağılık şahıslara göz yummak GERÇEK ESKİŞEHİRSPORLULUĞA sığmamaktadır" diye düşünüyorum...Wink
Maalesef ki Yüce Eskişehirsporluluk bilincinde olan BİZ GERÇEK ESKİŞEHİRSPORLULAR Üç Maymun'u oynadığımız müddetçe Kulübümüzü BİZANS'lılar yönetmeye devam edecektir. Anlayan anlamıştır neyi kastettiğimi...

-------------
ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 11:18
Son iki yıldır her konuda gerekli tepkiyi gösterdik Bülent Uygun'un gelişi!, Ümit Karan'ın tutumları! Ceza aldıktan sonra kulüpte tutulmaları! fb ve ts maçları! ümit karan'ın CEO yapılması! bilica'nın alınmaması gerektiği! vs..

Biz taraftar olarak sizi çokça uyardık Sayın Halil ÜNAL ve beraberindeki yönetim..

Yine söylüyorum her ne kadar Bülent Uygun'un teknik direktörlük yaptığı zaman içerisinde teknik analizleri ve takımı belli noktaya getirmesi yine hakkı yenmemesi gereken bir noktaydı belkide Rıza Çalımbay'dan sonra..

Ancak bu takıma yakışmıyordunuz! olmuyordu! çünkü bu kulüp şehri, camiası ve taraftarı ile mayasında hile hurda bulunmayan bir kulüp idi..

Evet taraftar olarak tepkimizi göstermiştik ama koskoca şehirden bir tane başkan adayı ve eli yüzü düzgün, helal yiyen, içi temiz insanlardan oluşan bir topluluğu yönetime getiremedik bu belki de tüm şehrin suçuydu..

"Balık baştan kokar" daha 2.lig B kategorisinden beri Bülent Uygun ile menejerlik (oyuncu getirmeler vs.) işleri olduğunu söyleyen Halil Ünal'ın bu kulübü bu adamlarla lekelemesidir herşey ama aynı zamanda bizim çok büyük değerlerimiz olan Fethi HEPER gibi, Mithat Körler gibi, hatta bazı taraftar dernek başkanlarımızın yaptığı gibi BÜYÜK BAŞKAN! nidaları ve karşılıklı çiftetelli oynamalarda bizi bu noktaya getirmiştir..

Yani hani bir ara her maç kaybettikten sonra yapılan meşhur bir tezahüratımız vardı ya "Sağlık olsun ESES Sağlık olsun.." işte bu besteyi biz zaten yüzü kızarmayan insanlara, demekki bazı şeyler için daha da cesaret verebilmek için söylemişiz.. Demek ki körü körüne "aman suya sabuna dokunmayalım" düşüncesi doğru değilmiş bazen tekere çomak sokmak lazımmış ki daha da üzülmeyelim..

Neyse velhasıl bence bizim için lig başlamadan bitmiştir..

Ama asıl yapılması gereken kaç sezondur bize lig başlamadan ligi bitirenleri ve hala orada oturanları, şanlı camiamıza bir daha belki de temizlenemeyecek bir leke sürenleri o koltuktan indirmektir..

Benimde aklıma ilk olarak bizi adı konmamış 3. liglerde kulübü kapatma noktasındayken "biz bu kulübü kapattırmayız" diyen gönülden Eses'li, gerçek Eses'li ve zaten geleceğin başkanı olarak görmek istediğimiz Sayın Mustafa AKGÖREN gelmiştir..

Yargı sonucunu beklemenin bize yine bir kazanç getirmeyeceğini ve kulübün acil olağan kongreye giderek yeni başkanını ve Eskişehirspor'a yakışan yeni yönetimini seçmesi gerekmektedir..

Gönlümde yatan artık yıllardır(Ali çelikoğlu ve Halil ünal) yönetimlerinde bulunan ve gönülden bağımızın bulunduğu Mustafa AKGÖREN'dir..

Tarih sizi; ceza alalım, almayalım önemli değil, bizi şu noktaya getirmeniz ve bu camianın ismini lekelediğiniz için affetmeyecektir, Halil ünal ve ekibi..

Yeterince midemiz bulandı daha da fazla birşey demek istemiyorum..

Sevdamızla oynamayın çekin gidin artık şu kulüpten..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: leventes26
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 11:21
valla kusura bakmayın ama bu işlerin içinde mustafa abininde olduğunu düşünüyorum olmazsa şimdiye kadar istifa ederdi malesef etmiyo yada edemıyooo...

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 11:28
Sevgili Berk söylediklerine katılıyorum ancak kulüp yöneticiliği o kadarda basit değil.Sadece dürüst olmak iyi niyetli olmak yeterli değil maalesef.Bu işlerde duygusallığa yer yoktur.Ben o olsun demiyorum ama ancak Sarar gibi ulusal bağlamda çevresi olan ekonomik alt yapısı olan bir grubun kulübü yönetmesi gerekir.Zamanında neden ve nasıl küstürüldüğünü bilemiyorum ancak bir hata yapıldığı kesin.Tekrar ediyorum Sarar olsun demiyorum ancak o profilde birilerinin yönetimi devralması gerektiğine inanıyorum.Saygılar.

Gönderen: serdar gül
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 12:07
tüm yaşananlar sonucunda bu pislik zaten artık temizlenemezde bir nebze olsun temizlik adına bu yönetimin değişmesi şarttır. Geçen sene yine bir soruşturmada yine hocamız ve ceomuz vardı hatta hoca ceza bile aldı. bu sene zaten artık şu saatten sonra suçsuz bulunsalar bile (ki ne kadar inandırıcı her soruşturmada varlar) yeterince camiamızın adını kirlettiler ve bu gibi insanları bu kulüple ilişkilendiren tepkilerimize kayıtsız kalan ceza alınca bile arkasında duranlar en az onlar kadar suçludur. Çamurda oynarsan kirlenirsin. Bu camianın bir duruşu bir büyüklüğü ve farkı vardır ama malesef bu yönetim bunu son derece zedelemiş bu işede özellikle fb ve bizans mayalıları kulübe doldurarak başlamıştır. Bizim farkımıza, büyüklüğümüze ayrıcalığımıza ve duruşumuza uygun olmayan her şahsiyet uzaklaştırılmalıdır. Gereğini kovalayanlara saygılarımı sunuyorum

-------------
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır

Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 14:05
İyi diyoruz güzel diyoruz, diyoruz demesinede...neden halen sus pus oturuyor.
Benmi yanlış düşünüyorum arkadaşlar?

Aynı yönetimde olabilirsiniz,bu sus pus oturmanızı gerektirmez!
Trafik kurallarını takmayan,salla pati giden aracın içinde siz hiç kabahatiniz olmasa bile şöföre hop kardeşim bi dakika demezseniz,sus pus olursanız sizde onlarla birlilkte duvara toslarsınız!!! Bunun gibi biçok örnek verilebilir.
Bu yönetim şuan yıkılamıyorsa yıllar boyu böyle söylenir dururuz!!!!
Esstore çok iyi olur ama Eskişehirspor seyyar tezgah olur,böyle giderse de en sonunda kapkaçcıı olur...

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 04/Tem/2011 saat 23:44
Kendilerine verilen görevi layıkı ile yapıyor Mustafa Abi..
Ancak onun görevi sadece H.Ü'nün verdiği görev değildir..
Taraftarın sesi olmak için oraya girdim diyorsan taraftarın sesi olacaksın..(belki bunu yapıyor) ama çıkıp bunu dile getirmesi lazım ki taraftar da bilsin yonetimin içinde bizim duygularımıza tercüman olan bir insan var diye..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 13:51
Alacağın her kararda yanındayız. Bu istifa ya da başkanlık, her neyse; YANINDAYIZ!

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: eren2616
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 13:51
Mustafa Akgören %100 örnek bir Eskişehirsporludur.

Bizi bekleyen zor günler için aklıma tek kişi geliyor Mustafa Akgören, 

-------------
BursaESES

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 14:27
Mustafa abinin bir an önce bu basiretsiz, aciz ve şaibelere bulanmış yönetimden istifa edip, başkanlık için hazırlıklara başlaması gerekli.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: salihersin
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 14:38
Alıntı yapılan leventes26

valla kusura bakmayın ama bu işlerin içinde mustafa abininde olduğunu düşünüyorum olmazsa şimdiye kadar istifa ederdi malesef etmiyo yada edemıyooo...

Abi saçmalama

Gönderen: eren2616
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 14:44
Alıntı yapılan salihersin

Alıntı yapılan leventes26

Abi saçmalama

Sözünde biraz gerçek olsa bari, Akgören yeldeğirmenlerine tek başına mı saldıracaktı?

-------------
BursaESES

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 14:46
Mustafa ağabeyin böyle birşeyin içinde olacağına kesinlikle ihtimal bile vermiyorum. Ayrıca istifa etmesini isteyenleri de pek anlamıyorum. İstifa ederse eğer heryeri onlara bırakmış olur. Kesinlikle sonuna kadar kalmalı, bizleri ve Eskişehirspor'un menfaatlerini kollamalıdır...

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 05/Tem/2011 saat 17:04
Muhalefet... ya da "kurtarıcı" olabilecek bir grup, kişi, insan evladı yok mu bu şehirde....!!!!

Halil ÜNAL ve adamları koskoca Eskişehirsporu rehin almış... Koca şehir seyretmekten başka birşey yapamıyoruz... Fenerbahçe'de bile "muhalifler" şimdilik susma, gerekirse inisiyatif alıp kulübe sahip çıkma kararı almış... Biz öyle köklü adımlar atmalıyız ki... Aksi takdirde bu kulüp değil bankasyayı bir daha geri gelmemek üzere dibi boylar...
Kimse Halil ÜNAL ve adamlarından birşey beklemesin... Küme düşürülürsek gemiyi ilk "fareler" terkedecek... haberiniz olsun...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 14:35

(tatar) mustafa abi nerdesin? sen değilmiydin bu yönetimi eleştiren bu takımın yöneticisi sadece kulüple ilgilenmeli parasını kulüpten almalı kurumsallaşma adına her şey yapılmalı diyen? abi yönetimin içine girince ne değişti? senin görüpte bizim göremediğimiz ne? neden hala sus pus oturuyorsun o koltukta neden sesini çıkarmıyorsun anlayamıyorum.

mustafa abin mercedes e-200 ile geziyo  nasıl oldu acaba

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderen: önder_
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 16:07
Alıntı yapılan onurongan

Bu yoruma da bir gık  çıkmazsa yuh  artık!

-------------
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.

Gönderen: alisafak26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 16:10
Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

-------------
ESES ULAN!

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 16:39
Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

gık derken ne kastettiniz

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 16:44
Alıntı yapılan onurongan

Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

Mustafa beyden bir ses bir açıklamayı.

-------------
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 16:51
Alıntı yapılan alisafak26

Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

Bu yoruma da bir gık çıkmazsa yuh artık!

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 17:13
Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

Alıntı yapılan önder_

Alıntı yapılan onurongan

Mustafa beyden bir ses bir açıklamayı.

haklısın önder abi ama kendisinden bi açıklama geleceğini zannetmiyorum benim gözümde tatar bitmiştir

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 17:53
Mustafa abi mercedes e-200 biniyorsa ne olmuş iş yerleri var benimde o kadar iş yerim olsa bende binerim kafayı bunamı taktınız .

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 18:16
Alıntı yapılan Fanatik26

Mustafa abi mercedes e-200 biniyorsa ne olmuş iş yerleri var benimde o kadar iş yerim olsa bende binerim kafayı bunamı taktınız .

Münür kardeşim kulübe ait mercedeslerden birine dikkat çekmek istemişler arkadaşlar yoksa kimsenin aracında kimsenin gözü olamaz.

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 18:19
hepsi istanbuldan kiralık mercedesler hepsinin altında var para çok klüpte nede olsa

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 19:00
CensoredThumbs%20DownThumbs%20Down

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!

Gönderen: armani26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 19:03

aynen Thumbs%20DownThumbs%20Down

-------------
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 19:05
Asimile mi oldunuz? HÜ gık diyecek mecalinizi de mi bırakmadı? Neden dut yemiş bülbüle döndünüz? Bunca bize yakışmayan gelişmeler sonrası bir açıklama en çok size yakışırdı. Yazık oldu!

-------------

Gönderen: coleman26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 21:28
 açıklama bekliyoruz.
sayın mustafa bey

-------------
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz

Gönderen: BLoodY
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 21:50
Alıntı yapılan onurongan

(tatar) mustafa abi nerdesin? sen değilmiydin bu yönetimi eleştiren bu takımın yöneticisi sadece kulüple ilgilenmeli parasını kulüpten almalı kurumsallaşma adına her şey yapılmalı diyen? abi yönetimin içine girince ne değişti? senin görüpte bizim göremediğimiz ne? neden hala sus pus oturuyorsun o koltukta neden sesini çıkarmıyorsun anlayamıyorum.

iyice terbiyesizleşmişiniz, şaşırmışınız
mustafa akgören 15 yaşından beri babasıyla, kardeşiyle, çoğunuzun nerde oldugunu bile bilmedigi sanayide köpek gibi çalışarak ticari anlamda bir yere gelmiştir. utanmadan soyluyorsun bi de, nasıl oldu diye. şu anda istese 1 değil 11 tane mercedes alır. şu anda dahil, 30 senedir eskişehirspor için haradıklarıyla da bir 11 tane daha mercedes alırdı.
sen 4 yaşndayken mustafa abin 15 yaşında deplasmana otobüs kaldırıyordu
iyice şaşırdınız, sapıttınız.
eleştirebilirsin ama, o arabayı kulüpten aldığını ima ederek konuşamazsın, terbiyeni takın

Gönderen: pasacocuk
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 21:57
mustafa abinin maddi durumu zaten yeterince iyidir,biraz saçmalamışsınız.

-------------
FOREVER-ESES

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 22:04
Alıntı yapılan hus@mES

Muhalefet... ya da "kurtarıcı" olabilecek bir grup, kişi, insan evladı yok mu bu şehirde....!!!!

Durumlar böyleyken neden sesler gelmiyor neden birileri yuvasından çıkmıyor ?
Yoksa yok mu insan evlatları öyleyse VAY HALİMİZE VAY...... Dead

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 22:19
Hiç ses seda yok mustafa abiden..O kadar sessizki Yönetimde olduğunu bile unutmuşum başlığı ana sayfada görünce hatırladım....

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 22:26
demokrasilerde muhalefet olmazsa olmazdır..yönetim içinde muhalefet olmadığına göre demokraside yok demek ki.. herkez h.ü ağzına bakıyor..derebeyliği yönetir gibi kulüp yönetiyor h.ü...tribünden gelme mustafa abi gibi aklı başında bir insanın sessiz kalması taraftarı derinden etkiliyor..amigolukta yaptığın ustalığı yöneticiliktede göstermeni istiyoruz..

-------------

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 22:46
inşallah Mustafa abi olanlara kayıtsız kalmaz yoksa bu taraftar en çok ona kırılacaktır..

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 22:51
    Sn.Halil ÜNAL başkan olduğu sürece  kombine almam ve bu yönetime destek vermem.  Şahsen tanımam ama 40 yıldır tribünde olan ve  tribünden yönetime giren  arkadaşımız  Mustafa AKÖREN istesin  bugün gider kombinede alırım, maddi manevi elimden geldiği kadar her türlü desteği de veririm.

Bu güven ve inanç meselesidir.  

-------------
kalender

Gönderen: geo26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2011 saat 23:50
Yönetimin içinde işini en iyi yapan ya da doğru dürüst tek yapan kişi Mustafa Akgören'dir.Yaptığı onca çalışmaya rağmen diğerleri gibi iyi günde çıkıp şovunu yapmayacak kadarda karakter sahibidir.

-------------
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!

Gönderen: fossa dei leoni
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 01:37
evet mustafa abi senden bir ışık bir açıklama bekliyor bu taraftar...

-------------
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)

Gönderen: esufukkara26
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 03:38
hazır yönetimden laf açılmışken af buyurun nereye yazacağımı bilemedim bu yavuz bingöl necidir yav.?

-------------
Sevgin heryerde Eskişehir

Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 08:22

icraat icraat tribünden gidende sessiz kalırsa vay halimize

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 08:50
Alıntı yapılan esufukkara26

.........bu yavuz bingöl necidir yav.?

Kara tren gecikir, belki de hiç dönmez diyen bir türkücüdür, o kadar....

Cool

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 09:29
Alıntı yapılan esufukkara26

hazır yönetimden laf açılmışken af buyurun nereye yazacağımı bilemedim bu yavuz bingöl necidir yav.?
[DIV][/DIV]

sanatcıydı............ artık cd.sini bile almıyorum kara leke desek.

Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 11:14
Alıntı yapılan onurongan

hepsi istanbuldan kiralık mercedesler hepsinin altında var para çok klüpte nede olsa
Onur'a bu kadar tepki verileceğine. İddiaya  Mustafa bey cevap versin. Kendi mersedesime  biniyorum desin. Ya da Kulüp yöneticisiyim kulübün kiralık mersedesine biniyorum desin.  Bu kadar basit. Bunu bile söylemeyecek kadar dilinizi mi yuttunuz demeyeim.

-------------

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 11:36

Camianın içinden biri olunca bu sessizlik bizi daha çok yıpratıyor, halen taraftarın güvendiği bir isimsiniz ve bu güveni milyon dolar harcasanız kazanamazdınız... Bu güven sarsılmadan, sarsılmaya başlamadan taşın altına elinizi koyunuz, veya bizlerle de paylaşıma gidiniz, neler oluyor... Belki her şey kitlelerle paylaşılmaz bunda haklısınız, yönetici kimliği bunu gerektirir bu da doğru... Fakat bu camianın taraftarı, güvendiği isimlerden ses bekliyor; ses veriniz... Eliniz taşın altındaysa biz de size destek veririz, tek derdimiz karşılıksız sevgimiz...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 11:48
yavuz bingöl sanatçıydı artizz oldu

-------------

Gönderen: Gaul
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 12:11
Mustafa abiye saygım sonsuzdur. Bu durum altında sessiz kalmayacağından en ufak şüphem yok.

-------------
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik

Gönderen: takatuka222
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 14:44
sevgili mustafa akgören senden de bi ses yok.ne olacak yönetimin ve takımın
hali.

Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 15:45
Mercedes olayı nedir var mı bilen?

-------------

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 15:51
Kac Mersedes Kiralanmış Peki Bilen Varmı

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 15:52
Alıntı yapılan serdar gül

Mercedes olayı nedir var mı bilen?

Mustafa Akgören'in bildiğim kadarıyla zaten ekonomik durumu iyi. Önceden yok yoksul bir insan olsa böyle bir şey akla geldi diyelim ama öyle bir durum yok. Elde delil olmadıktan sonra bu şekilde bir suçlama hoş değil bence. Ama gelişen gündeme karşı suskun kalması da büyük hayal kırıklığı diye düşünüyorum.

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 17:28
Alıntı yapılan BLoodY

Alıntı yapılan onurongan

iyice terbiyesizleşmişiniz, şaşırmışınız
mustafa akgören 15 yaşından beri babasıyla, kardeşiyle, çoğunuzun nerde oldugunu bile bilmedigi sanayide köpek gibi çalışarak ticari anlamda bir yere gelmiştir. utanmadan soyluyorsun bi de, nasıl oldu diye. şu anda istese 1 değil 11 tane mercedes alır. şu anda dahil, 30 senedir eskişehirspor için haradıklarıyla da bir 11 tane daha mercedes alırdı.
sen 4 yaşndayken mustafa abin 15 yaşında deplasmana otobüs kaldırıyordu
iyice şaşırdınız, sapıttınız.
eleştirebilirsin ama, o arabayı kulüpten aldığını ima ederek konuşamazsın, terbiyeni

takın

çıksın o zamanda bi açıklama yapsın mustafa abin o araç klübünmü kendi şahsınınmı sendenmi öğrenecem ben terbiyeyi sen terbiyeni takın

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 17/Eki/2011 saat 18:03
 aldığı arabayı kulübün parasıyla aldığını ima etmek ayıp. bilmeden etmeden birisini suçlamak , adilikten başka bir şey değil.

ayrıca :

aldığı araba mercedes değil BMW . bir maç çıkışında yakından gördüm. yanındaki arabayı mı değiştirdin?  hayırlı olsun falan diyordu. harbiden güzel arabaydı.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com