eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa AKGÖREN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mertcoskn Liste gör
Yeni Yazar

mert
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı mertcoskn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:04
Alıntı yapılan eskişehiraşkı

Evet bencede Mustafa Akgören yönetime mücadelenin ilk adımı olarak girdi. Girdi, gördü, tanıdı, içeride neler oluyor neler bitiyor öğrendi, ya bizler ne yaptık.?? Açıp önceki sayfaları hep beraber okuyalım. Ne koltuk sevdası kaldı, ne rantçılığı ne çıkarcılığı. Hiç birimiz anlamadık aslında mücadelenin ilk adımı olduğunu yönetime girişinin. Hep vurduk belden aşağıya yıllarca verdiği emekleri de hiçe sayarak.

Bana göre mücadelesinin ilk adımı buraya kadardı ve dün noktayı koydu. asıl mücadele bundan sonra başlayacaktır. Artık gerçekten renk sevdalılarına, gerçekten arma aşıklarına hep birlikte Tatar Mustafa'ya destek olmak düşer. Allah yardımcın, yolun açık olsun Tatar Mustafa.

Adanmış Hayatlar !
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:11
Alıntı yapılan mertcoskn

Alıntı yapılan eskişehiraşkı

Evet bencede Mustafa Akgören yönetime mücadelenin ilk adımı olarak girdi. Girdi, gördü, tanıdı, içeride neler oluyor neler bitiyor öğrendi, ya bizler ne yaptık.?? Açıp önceki sayfaları hep beraber okuyalım. Ne koltuk sevdası kaldı, ne rantçılığı ne çıkarcılığı. Hiç birimiz anlamadık aslında mücadelenin ilk adımı olduğunu yönetime girişinin. Hep vurduk belden aşağıya yıllarca verdiği emekleri de hiçe sayarak.

Bana göre mücadelesinin ilk adımı buraya kadardı ve dün noktayı koydu. asıl mücadele bundan sonra başlayacaktır. Artık gerçekten renk sevdalılarına, gerçekten arma aşıklarına hep birlikte Tatar Mustafa'ya destek olmak düşer. Allah yardımcın, yolun açık olsun Tatar Mustafa.

Tamen katılıyorum...
Bu son değil başlangıçtır...
Hatta belkide birileri için
SONUN BAŞLANGICI!
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:21
hayırlı olsun. umarım artık yanlış giden şeyler yavaş yavaş değişir, düzelmeye başlar.
Yukarı
Kruvazman Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı Kruvazman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:34
Geç kalınmış hareket,
Yinede zararın neresinden dönülse kardır...
Kararından dolayı tebrik ederim...
"Zafer hiç yıkılmamak değil,her yıkımdan sonra ayağa kalkabilmektir"
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:51
İsabet olmuş aylar öncesinden istifa etmeliydi. Bu yönetim hatalarnı bile bile bunlarla beraber çalıştın yıllardır kurullarda daha yenimi aklın başına geldi mustafa kardeş. Geç oldu ama doğru yolu buldun sonunda. zaferli fener, gültekinli fenrlilere bukadar tahammül etmen bile onlarla aynı solugu almanı bile yadırgamıştım neyseki sende gerçekleri sonunda gördün.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 11:55
sever sayarım ama cok gec alınmıs bır karar coktan ayrılmalıydı o pıslıklerın ıcınden
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 12:02
bu yönetime, bu başkana, bu kadar zaman dayanması bile mucize...

inşallah bu istifa; bir son değil, bir değişimin başlangıcı olur...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 14:48
neden niçin bilmem ama çok önemli ve güzel bir haber olduğuna inanıyorum.aynı hareketi sayın hocamız büyük kaptan fethi heper ve mithat körlerdende bekliyoruz.

mustafa akgören taraftarı toparlasa yeter.adam gibi bir eses taraftarı karşısında hiçbir güç duramaz,mustafa nın yanında yeralacağı bir yönetim adayıda halili kongrede ezer geçer.

güzel günlerin başlangıcı olması dileğiyle.
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 15:11
Haziran'daki kongre çok hareketli geçecek.LOLLOLLOL
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2012 saat 15:50
Bir gün seni bu kulübün başkanı olarak görmeyi umut ediyorum.  Yolun açık olsun... 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır