eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa AKGÖREN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 21:32
Sözleşmelerin dondurulması kararında en büyük payın Mustafa abinin olduğunu inanıyorum...

O yüzden istafa etmemeli yönetimde etkinliğini arttırarak devam etmeli hatta kongre kararı aldırabilirse başkanlığa aday olmalı diye düşünüyorum...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:01
Bencede istifa falan etmemeli.Yönetimde ki tek güvenebileceğimiz kişi kaybetmememiz gerekir.Gelecekte onu daha iyi yerlerde görmek istiyorsak oralarda tutunmalı ve dogru zamanı beklemeli benim düşüncem...
Yukarı
Mehmet ESER Liste gör
Yazar

MEHMET ESER
Yer: muğla
  Alıntı Mehmet ESER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:24
Alıntı yapılan ömer_es

Niye istifa etsin ki !! Yönetimde bizden olan tek kişi var o da Mustafa abimiz.Onu da mı kaybedelim.O zaten bu işlerin içinde olamaz.
niyemi istifa etsin?başkan olabilmek için.vermeli istifasını başkan olmalı ilerki dönemlerde.
Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 23:56
İstifa olsun olmasın Mustafa abinin bu işlerle zerre alakasının olmadığını biliyoruz ve güveniyoruz; içimiz rahat bu yönden. Dileğimiz kurunun yanında yaş da yanmasın.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 08:32
Orada 10 kişi varsa 10 kişiden 3 kişisi Mustafa gibi yürekli olsaydı bu işler başımıza gelmezdi
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 09:30
birkaç tane adam var orda eğer mustafa akgören gibiler istifa ederse başkan hepten meydanı boş bulur.
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 09:33

Uydur kaydır yazıp durmayın allah aşkına...

Ortada çok ciddi bir durum var. Eskişehirsporumuz tarihi bir "dar boğaz"dan geçiyor. Olay bu kadar ciddi iken, Mustafa istifa diye "hesapsız" çıkışlara gerek yok. İlk etapta Kulübün bu süreçte en az yara alması için soğuk kanlı olunmalı...
Eskişehirsporumuz BülentUYGUN, Ümit KARAN marifetiyle büyük bir belaya bulaştırıldı. Öncelik budur. Bu konu bir netliğe kavuşsun... Ardından bu çakal sürüsüne kulübü yem eden Yönetim hesap vermelidir. Ama önce camianın "kaos"a sürüklenmemesi gerekiyor... Yönetim'in yapacağı büyük ve tek bir icraat kalmıştır. En doğru zamanda istifa etmek... Ama şimdi değil...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 09:35
mustafa abimize hepimiz çok güveniyoruz. bence istifa etmemeli sonuçta o da bizim gibi düşünen biri ve bizi yönetimde temsil eden kişi diyebiliriz. mustafa abinin yönetime geldiginden beri yaptıkları ortada görmek isteyenler mustafa abiden önce ve sonraki esstore ye bakabilirler. ama ben sunu merak ediyorum mustafa abimiz bizden biri yani taraftarın sözcüsü neden hala o yönetimde sus pus oturuyor anlamıyorum. halil ünalın yaptıgı işleri olumlu buldugu için mi? bizim göremediğimiz seyleri gördügü için mi acaba? halil ünal gerçekten kulübümüz için çok çalısan bi adam mı? ondan mı sus pus oturuyo mustafa abimiz anlamıyorum.
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 09:48
Alıntı yapılan esesliso_26

mustafa abimize hepimiz çok güveniyoruz. bence istifa etmemeli sonuçta o da bizim gibi düşünen biri ve bizi yönetimde temsil eden kişi diyebiliriz. mustafa abinin yönetime geldiginden beri yaptıkları ortada görmek isteyenler mustafa abiden önce ve sonraki esstore ye bakabilirler. ama ben sunu merak ediyorum mustafa abimiz bizden biri yani taraftarın sözcüsü neden hala o yönetimde sus pus oturuyor anlamıyorum. halil ünalın yaptıgı işleri olumlu buldugu için mi? bizim göremediğimiz seyleri gördügü için mi acaba? halil ünal gerçekten kulübümüz için çok çalısan bi adam mı? ondan mı sus pus oturuyo mustafa abimiz anlamıyorum.

İsmail kardeş sus pus durmuyor en azından ben sus pus durduguna inanmıyorum yönetimde görev dagılımı vardır mustafa ise estoreden sorumludur gayette güzel yönetiyor en azından fikirlere acık kendisi en ufak bir sıkıntımız oldugunda tel actıgımızda elinden gelen yardımı yapmaya calışan birisi elinde yoksa saten bişe yapamaz Bir Ara bayrak aradım Eskişehirsporu Temsilen Tel Actıgımda gel kardeşim istedigin bayragı al demişti ama daha sonra başka yerden buldum yani kısacası kendisi de Esesdendimi cok cömert biri yönetim sadece ondan ibadet degil tabiki onunda hatalrı ola bilir kimin olmuyor ama mustafanın ben gayet iyi hata başarılı oldugunu görüyorum inşallah sabırla dururda kulübün başına başkan bile olur seni seviyoruz tatar.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ugurbocegi Liste gör
Yazar

Uğur ÖNCEL
  Alıntı ugurbocegi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 10:14
"İçlerinde GAYse'li ve fenevli Şahsiyetlerin (!) çoğunlukta olduğu, geçmişte BÜYÜK CAMİAMIZDA çok önemli görevlerde (YÖNETİCİ) bulunup görevi başındayken GAYse formasıyla gezen aşağılık şahıslara göz yummak GERÇEK ESKİŞEHİRSPORLULUĞA sığmamaktadır" diye düşünüyorum...Wink
Maalesef ki Yüce Eskişehirsporluluk bilincinde olan BİZ GERÇEK ESKİŞEHİRSPORLULAR Üç Maymun'u oynadığımız müddetçe Kulübümüzü BİZANS'lılar yönetmeye devam edecektir. Anlayan anlamıştır neyi kastettiğimi...
ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır