eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa AKGÖREN

Cevapla Cevapla Sayfa  123 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Mustafa AKGÖREN
    Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:34
Yönetime,bizden bir ses olarak girdiniz.
Bu sayfada bizimle paylaşımlarınız olursa,bizim sorunlarımızı dinleme gibi bir ortam yaratabilirsek,sizinde belirttiğiniz gibi (Tribün konseptinizi artık yönetime taşıdınız) yönetim ile taraftar arasında çok güzel köprü olabilirsiniz.
Bizler çok yazıyoruz,yönetimin her kademeside bu yazılanları okuyor ama sadece okuyor...
Geleceğin Başkanından bu isteğimizin çok olmayacağını düşünüyorum.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 17:37
Ahmet abime aynen katılıyorum. Sayın mustafa beyden sorunlarımızı bizimle yönetim arasında bir köprü durumunda olmasında çok yarar var diye düşünüyorum.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 19:47
geçen günlerde sakarya gazetesinde mustafa akgören ve tribün liderlerinin katılımıyla ilerleyen günlerde bir toplantı yapılacağı yazılmıştı.amaç tribünde bedevacılığı önlemek,storeda satılan ürünlerin yetersizliği başta olmak üzere benzeri sorunların konuşulup yönetime isteklerin sunulması olacak.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 10:26
Güncel!

Sevgili Emre ve Erhan kardeslerimiz sanirim Tatar Mustafa ile nerdeyse hergün görüsüyorlardir. Kendisi haftada bir iki saat de olsa en azindan bu Forum'da taraftar ile yönetim arasinda köprü olustursa ne olur sanki? Taraftar ister istemez bu büyük lider yönetime girdikten sonra bizi artik takmiyor diye düsünüyor. Hepimiz ayni sevdanin pesinde kosmuyormuyuz? Peki o zaman yönetim bizden niye cogu seyleri gizliyor? Kulübe Üyelikler'de niye bir gelisme/ilerleme yok? Külübün gercek mali durumu neden gizleniyor? vesaire gibi konulara neden hic deginilmiyor? Niye sade galip geldigimizden sonra bülbül gibi ötüyorlarda baska zaman cit cikmiyor? Sonumuz AG gibi olmayacagini bize kim garantileyecek? Taraftarin görevi bilet/kombine almak, deplasmana gitmek, taraftar ürünleri almak, ufakliklarimiza ESES sevdasini asilamak ise, yönetime daha ne is kaliyorki? Sorular üzerine sorular. Elbette yönetimden birgün adam akilli birisi cikipta, bak durum böyle söyle diye aciklamalarda bulunmasi lazim, yoksa hic biryere varamayiz. Lütfen yani, hepimizin (nerdeyse) herseyi ögrenmesi en dogal hakkimiz ....
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 11:31
murat abi inanın bunu mustafa abi'de çok ister ama biraz zaman esstore'yi getirdiği yer belli kendi işinden çok esstore ile ilgileniyor her şey rayına otursun mustafa abi köprü olayını en iyi şekilde zaten yerine getirir ondan kimsenin şüphesi yok ama biraz zaman

saygılar
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2010 saat 12:39
TATAR MUSTAFA'ya... (Mustafa ağabeye)
Bu camia, kendi içinden çıkan, binbir emekle vazgeçmeden yürümeye çalışan, ARMA'ya hizmet eden, dostluğu egemen kılma uğraşı veren evlatlarına sahip çıktığı sürece çok büyük işleri omuz omuza başarır. TATAR MUSTAFA (Mustafa ağabey) bu anlamda bence "sembol" bir isimdir.

Yine kişisel yargım; bunu gerçekten içim cız ederek söylüyorum, bizde bayraklaşan isimlere yönelik belki bilinçli belki bilinçsiz bir saldırı olayı var. Tüm gönüldaşlarımın o olgun anlayışına sığınırım; tabiri caizse bir bok atma olayı mevcut. Bence bizim kurtulmamız gereken bir şey bu ruh hali...

Büyük Eskişehirspor camiasının evlatları, birbirinin ayağına basmamalı, anlamsız biçimde bir başkasının emeğinden, yürüyüşünden rahatsızlık duymamalıdır. Bunun bize ne kadar zarar verdiğini bilenler, çok iyi biliyor. Aksine, sahip çıkmalıdır, yanlışı olsa bile destek olup kapatmalıdır. Bize yakışan budur beyler... Dalına sahip çıkmayanın, budağı olmaz... Adına başlık açılan sembol isme teşekkürlerimle...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2011 saat 17:49
Kanal3'teki programı Pazartesi akşamı izleyememiştim ama az önce izleme fırsatı buldum.Gerçekten güzel program olmuş.Hem geçmiş yıllar hemde gelecek hakkında çok güzel sözler söylemiş Mustafa Akgören.

İzleyemeyen arkadaşlar aşağıdaki linkten sol taraftan 24.01.2011 tarihine tıklayıp programı izleyebilirsiniz.
http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20

Anlaşılan o ki seneye Nike yerine başka bir forma giyeceğiz.Programda Mustafa Akgörenin söylediğine göre Adidas , Umbro gibi firmalarla görüşülüyormuş.Ayrıca Türkiyede şimdiye kadar hiçbir futbol takımına forma vermemiş ama dünya markası bir firma ilede görüşülüyormuş.(Benim aklıma Errea ve hummel geldi)

Hayırlı olsun.

Mustafa Akgören ve ekibine başarılar dilerim.Bizlerinde aldığımız , alacağımız ürünlerle onlara yardımcı olmak en büyük görevimiz olmalıdır.

Ne kadar çok ürün alıp Esstore katkı sağlarsak , o kadar çabuk istediğimiz yeni ürünlere kavuşuruz.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2011 saat 17:54
Adam gibi adam...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2011 saat 19:44
şeffaflık istiyoruz her kim bu büyük kulübün adam gibi yönetilmesi için çabalıyorsa Allah razı olsun bunu ötesinde bu kulüpten önce başka birşey düşünenlerin hepsini Allaha havale ediyorum
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2011 saat 19:59
Alıntı yapılan eserkan26

Kanal3'teki programı Pazartesi akşamı izleyememiştim ama az önce izleme fırsatı buldum.Gerçekten güzel program olmuş.Hem geçmiş yıllar hemde gelecek hakkında çok güzel sözler söylemiş Mustafa Akgören.

İzleyemeyen arkadaşlar aşağıdaki linkten sol taraftan 24.01.2011 tarihine tıklayıp programı izleyebilirsiniz.
http://www.kanal3.com.tr/program.php?kanal3=20

Anlaşılan o ki seneye Nike yerine başka bir forma giyeceğiz.Programda Mustafa Akgörenin söylediğine göre Adidas , Umbro gibi firmalarla görüşülüyormuş.Ayrıca Türkiyede şimdiye kadar hiçbir futbol takımına forma vermemiş ama dünya markası bir firma ilede görüşülüyormuş.(Benim aklıma Errea ve hummel geldi)

Hayırlı olsun.

Mustafa Akgören ve ekibine başarılar dilerim.Bizlerinde aldığımız , alacağımız ürünlerle onlara yardımcı olmak en büyük görevimiz olmalıdır.

Ne kadar çok ürün alıp Esstore katkı sağlarsak , o kadar çabuk istediğimiz yeni ürünlere kavuşuruz.
şu programı izledikten sonra sonra tüylerim diken diken oldu. Helal olsun Mustafa abi. İşte gerçek Eskişehirsporlu.Gerçek Eskişehirsporluluk bu.Bu klüp için yaptıkları gerçekten çok önemli,büyük ve unutulmayacak şeyler.İnşallah ilerde klübe başkanlık yaptığınıda görürüz. Bizlerde onun kadar iyi bir taraftar,yönetici ve insan olmayı başarırız.Her zaman arkasında, yanında ve izinde olmalıyız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır