eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2012 saat 04:00
Sabri yazma heryere kirleniyor.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 03:33
Hiç elektrik ve diğer faturalaranıza baktınızmı,mutlaka bakmışsınızdır.Asgari 1 tl + bu 2 tl yide buluyor,katmerli bizim paramız yetmiyor diğer kanallarla reklam kavgası veriyorlar ama değişmeyen tek şey,katıksız iktidar borazanlığı ve değişmeyen spor politikaları.Benden kesilenleri katmerli haram zıkkım ettim zaten,eden etsin helal,etmeyen etsin zıkım...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2013 saat 07:45
   Ben TRT de borazanlık yapan yalamaları çok görmem.Yalama,yalama olunca bir daha düzelmez.Hep yalar.Asıl sorun A parti yada B parti için seçtiğimiz milletvekillerinin bu konuyu neden gündeme getirmedikleri.Yada bizler anadolu takım taraftarları olarak kamu oyu oluşturamıyoruz.Süper ligdeki il takımlarının taraftarları Ankara yada istanbulda toplanıp topyekün bir yürüyüşler yapıp TRT nin bu yanlı yayın yapmasını pekala protesto yapılabilir.50 yaşına girmiş biri olarak ben bu yürüyüşlere katılırım.Benim gibi düşünen bir çok kişi olduğunuda düşünüyorum.Beşiktaş maçından sonra yayınlanan Bünyamin,Arif ve kendileri gibi yalama spiker bozuntusu,sanki Eskişehirspor yunan takımıymış gibi pozisyonları tartışırken mağdur olan beşiktaşmış gibi lanse ediyorlar.Halbuki maç esnasında Beşiktaşlı futbolcuların yaptığı sert hareketleri göstermediler bile.Spor proğramlarında bile yandaş yayıncılığın tavan yaptığı bir ülke haline geldik.Taraftar sayılarında yıldan yıla azalma var deniliyor.Bir çok kişi bunları içine sindiremediği için futboldan soğuyor.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2014 saat 16:12
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır