Sayfayı yazdır | Close Window

TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
Forum Açıklaması: Eskişehirspor ve futbol dışındaki her türlü konu, eğlence, fikir alışverişi, sohbet
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3151
Yazdırma tarihi: 16/Haz/2024 saat 01:18
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"
Gönderen: 26_26_26
Konu: TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 00:58
Hiç TRT'yi izliyormusunuz arkadaşlar.Ben izliyorum,spor dışındada,hiç bir dönemde böyle bir yayın akışı görmedim.Öyleki kim iktidar olursa olsun TRT'yi olabildiğince tarafsız bırakmaya çalışırlardı ve yeri geldiğinde Haber doğruluğunu taktirle izlerdik,ya şimdi Allahını seven haber akışını izlesin heleki gece yarısından sonra izleyin TRT'yi...
Değişen kadrolarıda nerelerden doldurulduğunu bilsekte bu kadar olmaz.
Senki iktidarsın,TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON Kurumuna uyguladığın bu kadar yaptırıma ancak pess denir...

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yanıtlar:
Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 01:10
Ahmet abi mevcut başlıklar içine yazılmaz mıydı bu konu  Türkiye'den Haberler kısmına ?

Saygılar abicim.

-------------
DSİ Es Es

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 01:42
Yazılabilirdi kesinlikle ama senin,benim,bizim vergilerimizle ayakta olan bu kurumda bizim yani Halkımızın boğazından kesilen paralarla büyümüş,birilerine peşkeş çekilme yolunda,sadece adı değişmeden...
Ben başlık gerekir diye düşündüm.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 01:47
Sohbet,Eğlence,Diğer konular gibi forumumuz varsa,siyasi gibi görünen ama alakası olmayan bu gibi konular tartışmaya açık olmalı.Yoksa o forumunda anlamı kalmaz.

-------------

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 01:53
aynen TRT tarafsız olmalı gerek siyaset gerek ise sporda

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 02:10
Alıntı yapılan Onur26

Onur kardeşim,Sporda tarafsız gibiler,taraf olsalarda... ama diğer yayın akışlarında nerdeyse resmen taraflar.

-------------

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 02:18
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan Onur26

Onur kardeşim,Sporda tarafsız gibiler,taraf olsalarda... ama diğer yayın akışlarında nerdeyse resmen taraflar.

yok abi katılmıyorum resmen onlarda 3 ezikçi bir kanal başta çıkardıkları yorumculardan belli... Ayrıca dediğin gibi git gide bu arttı artık izlenmiyor haberleri şahsen ben habertürk'ü tercih ediyorum...

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 02:27
Ahmet abi Stadyum programında önceki sene paso siyah giyen bir yorumcu vardı Bilgin Gökberk'ti sanırım adı. Bu adam nasıl ve neden ayrıldığımı anlatsam yer yerinden oynar dedi.
Geçen sene Mehmet Demirkol, nasıl ve neden ayrıldığımı anlatsam Türkiye çalkalanır dedi. Bu ikisi de birşey diyemedi birşey konuş(a)madı. Bizansla alakalı mıydı, siyasetle mi alakalıydı anlatacakları bilmiyorum ama Spor konusunda da büyük bir olay var TRT içinde.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 02:51
Ersin kardeşim sana birşey diyeyimmi;
-Bu saatten sonra TRT den bir şey olmaz,taa ki...değişene kadar.

-------------

Gönderen: alikula
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 08:49
TRT'nin Ankara'daki merkez binası, Ankara'daki sütüdyoları, İstanbul stüdyoları, İzmir, Diyarbakır, Adana, Trabzon, Lefkoşe ve yurt dışındaki belli merkezlerdeki bürolarda olmak üzere toplam  6 bin 397'si kadro karşılığı sözleşmeli ve 757'si de sözleşmeli personel olmak üzere, 7 bin 154 kişinin çalışmaktadır.

Bu binalar kapatılsa, bu 7.154 kişiye her ay düzenli maaşları verilmesi şartı ile evlerinde otursalar, inanın maliye süper tasarruf eder. Bu kişilerin sırf işlerinin başında bilgiayarlarını açması, elektrikli aletler kullanması sonucu harcdıkları elektrik, sonra hem kişisel hem de kurumsal bazda temizlik amacıyla kullanılan suyu,  görevlilere verilen harcırahlar, yemek paraları, yol paraları, ek mesai ücretleri ve boyadır, badanadır, ek sosyal yardımlardır düşünüldüğünde dünyanın masrafı Türk halkının cebinden çıkmaktadır. TRT'nin yaptığı yayınları, o yayınlardan doğan marafları saymıyorum bile.

Hakikaten 7 bin küsür insanı aynı maaşlarını yine ödensin, ama bu insanlar işe gelmesinler, evlerinde otursunlar, hatta isteyen başka bir işte de çalışmasına izin verilsin, zaten TRT'nin ünlü spikerleri, ünlü yayıncılarına hemen özel kanallardan teklif gelecektir, mesela TRT de hizmetli olarak çalışan birisi isterse başka bir özel şirkette gitsin orada hizmetli şekilde çalışsın.

İnanın böyle yapılırsa Türk milleti büyük bir yükten kurtulmuş olur... 

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 12:29

Trt'nin 2010 Dünya Kupası için hazırlamış olduğu reklam afişi.Yorum yapmaya gerek duymuyorum.

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 12:54
TRT yayınlarını çanak anten aracılığıyla izleyenlerin 11 Haziran-11 Temmuz arasında düzenlenecek 2010 Dünya Futbol Şampiyonası maçlarının yayımı sırasında ekranları kararacak. Şampiyonanın yayın haklarını Türkiye toprakları için satın alan TRT bu maçların canlı görüntülerini uydu aracılığıyla yayınlayamayacak.

Gönderen: Mc_PrOdAtOr
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 13:03
ALLAHtan bizim hala kara düzen anten var bide anten masrafına girmicem LOL

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 13:08
Bu arada yeni sezonda trt1'de tek spor programı olacak.O da Stadyum.Telelig olmayacak.
Stadyum programında o hafta oynanan bütün maçların özet görüntüleri yayınlanacak.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 14:15
Alıntı yapılan ESPANA

Bu arada yeni sezonda trt1'de tek spor programı olacak.O da Stadyum.Telelig olmayacak.
Stadyum programında o hafta oynanan bütün maçların özet görüntüleri yayınlanacak.
Desene bize yine özet diye golleri verip geçeceklerOuch

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 14:15
Vaktinde TRT Tarafsız Kal başlığında yazmışım, buraya da kopyalama gereği duydum şimdi Ahmet Abi'nin tepkisini görünce..

Alıntı yapılan ersöz

Zaten en başında bir devlet kanalının yayın anlayışı nasıl olmalı bunu düşünmek gerekir.

Devlet kanalının öncelikli hedefi tüm spor branşlarına (amatör-profesyonel) eşit mesafede durmaktır. Mümkün olduğunca halkı, bilhassa gençleri spora teşvik etmektir.

Yalnızca popüler sporları yayınlamalarının altında kâr amacı yatmaktadır. Ancak, devlet kanalı kârı düşünmemelidir. Reklam almasa da vergiler ve diğer fonlardan akıtılan paralarla kendini amorte edebilmelidir. Zaten belirtildiği üzere TRT vergilerden büyük gelir elde ediyor.

Bu durumda da, süper lig de, su topu ligi de aynı değer taşımalı devlet için.. Ama, malesef ülkemizde kıt kanaat geçinen insanların vergilerinden gelen gelir ve üzerine ekledikleri reklam gelirlerini, daha kaliteli, daha eşit, daha seviyeli yayınlar yapmak yerine, yılbaşı gecesi için Tarkan'a 750.000 TL (yaklaşık olarak böyleydi) yada Hakan Şükür'e yorum yapması için 250.000 TL verebiliyorlar.

Durum bu kadar vahimken, bizim, Eskişehirspor Taraftarları olarak adalet istememiz komik oluyor. Daha vizyonunu, misyonunu idrak edememiş zihniyetlerden çok şey bekliyoruz...

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 21:12
Alıntı yapılan milkin0026

TRT yayınlarını çanak anten aracılığıyla izleyenlerin 11 Haziran-11 Temmuz arasında düzenlenecek 2010 Dünya Futbol Şampiyonası maçlarının yayımı sırasında ekranları kararacak. Şampiyonanın yayın haklarını Türkiye toprakları için satın alan TRT bu maçların canlı görüntülerini uydu aracılığıyla yayınlayamayacak.
off euro 2008 de canımıza yettiydi bu iş yaaCry

-------------

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 21:28
Alıntı yapılan ESPANA

Ne halt ederlerse etsinler. Ben bu yıl digitürk'ten bütün maçlarımızı canlı izleyeceğim.
NE gece yarısı 7 saniyelik özet bekleyeceğim, ne de radyo başında 90 dakikalık maçın 3 dakikasını uyuntu spiker mıyırtısıyla dinlemeyeceğim.

Ne halleri varsa görsünler. Koca sene sövmekten girdiğim günahın haddi hesabı yok.
Adamlar kürtçe, arapça  ve bilmemnece kanal açıyorlar ama 3 tane maçı 20'ye yakın radyosu olmasına rağmen canlı veremiyor.

Çok şükür kurtulacağız.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 21:52
Alıntı yapılan pop corn

Ne halt ederlerse etsinler. Ben bu yıl digitürk'ten bütün maçlarımızı canlı izleyeceğim.
NE gece yarısı 7 saniyelik özet bekleyeceğim, ne de radyo başında 90 dakikalık maçın 3 dakikasını uyuntu spiker mıyırtısıyla dinlemeyeceğim.

Ne halleri varsa görsünler. Koca sene sövmekten girdiğim günahın haddi hesabı yok.
Adamlar kürtçe, arapça  ve bilmemnece kanal açıyorlar ama 3 tane maçı 20'ye yakın radyosu olmasına rağmen canlı veremiyor.

Çok şükür kurtulacağız.
Clap
Aynen bende senin gibi düşünüyorum Melih kardeşim,trt nin canı cehenneme...

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 22:02
Alıntı yapılan MoribunD

Yayınlamayacak değil arkadaşım.
Yayınlayamayacak.Canlı yayın konusunda uluslar arası anlaşma gereği.Lütfen araştırıp yazalım.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 22:05
Alıntı yapılan hamdiozen

Alıntı yapılan MoribunD

Yayınlamayacak değil arkadaşım.
Yayınlayamayacak.Canlı yayın konusunda uluslar arası anlaşma gereği.Lütfen araştırıp yazalım.

dikkat edersen zaten yayınlayamayacak yazıyor..

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 22:23

Arkadaşlar şu anten sokma yerine çatal sokarak nasıl net görüntü sağlanıyor bilen varmı :)

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 22:54
mustafa kardeşim lafım maribuna idi.Üzgün bir biçimde serzenişi vardı.Trt nin bunda yapacak birşeyi yok zaten onlarda istemiyorlar.Alınma.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 09/Haz/2010 saat 23:20
bu trt çok saçma sapan bir kuruluş yoruma gerek yok .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 00:37
TRT'nin kadrolarına bakarmısınız ! 
Ahmet Böken -stv haber genel yayın yönetmeni
Ahmet Torun &n bsp; -stv haber müdürü
Cumali Çaygeç -stv haber editörü
Cavit Atasever -stv haber editörü
Mehmet Çığın -stv haber programları editörü
Meryem Özkurt -stv'de ahmet böken'in programının yönetmeni
Rahmi Şener -stv
Sedat Dalda -...stv
Hasan Basri Erden -cihan haber ajansı
Burhan Torunlar -cihan haber ajansı
Fettah Erdurur -cihan haber ajansı
Halil İbrahim Özemiş-cihan haber ajansı
Servet Dağ -cihan haber ajansı
İlyas Dal -zaman
Erkan Söğütçü -zaman
Kurat Kaban -zaman
Abdülkadir Beşikçi -aksiyon dergisi
Ercan Baysal -kanal 7
Murat Nuhoğlu -kanal 7
Erdoğan Baycan -kanal 7
Yasemin Demirhan erden-kanal a
Faruk Ayaz -kanal 24
Anda Ayva -kanal a
Yalçın Salay -aksiyon dergisi
Ertan Ömeroğlu -kanal 7
Uğur Alıcı -kanal 7-iha
Evet,stv nin,kanal 7nin yada bir ulusal kanalın bunlara,aslında pastanın neredeyse hepsini götüren o büyük medya kanallarıda katabiliriz hepsinin bir siyasi çizgisi vardır.çıkar ilişkili yayın akışları vardır,bilhassa o büyük medya patronlarının kanallarının...
Sen TRT,sen ve onun işvereni...ne ilşkin olabilir gelirle giderle,binlerce çalışana ekmek veriyorsun neden Cumhuriyet tarihimizde görülmemiş şekilde Taraflı Radyo Televizyon yayın politikası izliyorsun.

-------------

Gönderen: Anti_Bizans
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 04:05
Evet yorumlara göre TRT nin kadrosu değişmiş ama tek bir yer değişmemiş oda spor kadrosu milattan kalma spikerler baygınlı getirdi.

Bknz:Dünya kupası 4 senede yapılan bir turnava ama trt nin spikerleri ben doğdum daoğalı aynı

Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 04:21
Rami kardeşim,sporuda geç.
Maç yayınlarındada hepimize saç baş yoldurmuştu bu TRT.

-------------

Gönderen: fatihturan
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 06:00
Taraflı Radyo Televizyon tuttum bunu:)

-------------
000001

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 09:55
Ahmet abi lütfen beni yanlış anlamayın ama o lisetdeki kişiler vatan hainimi? Vatanımızımı satmışlar? Ülkeyimi bölmüşler? Amaçları ülkemizin bütünlüğünümü tehlikeye atmakmı? Bence kişileri böyle hedef göstermek yanlış diye düşünüyorum. Bu ülkede o stv televizyonu,cihan haber ajansı v.s hepsi tescilli kanallar ve türkiyeden izlenebilen kaçak olmayan yasal bir kanal ve haber merkezleridir. Ben burda stv nin avukatlığını yapmıyorum sadece kendi yorumumu yazıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın... Bu arada trt uydudan da izlenebiliyor şifresiz olarak dün izledim ben uydudan maçları..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 10:36
Alıntı yapılan olumune_eses

Ahmet abi lütfen beni yanlış anlamayın ama o lisetdeki kişiler vatan hainimi? Vatanımızımı satmışlar? Ülkeyimi bölmüşler? Amaçları ülkemizin bütünlüğünümü tehlikeye atmakmı?
Hepsi değil ama birçoğu bu söylediklerinize uyuyor.. Hele ülkeyi bölme konusunda bir numaralar.Wink

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 13/Haz/2010 saat 03:28
Alıntı yapılan olumune_eses

Ahmet abi lütfen beni yanlış anlamayın ama o lisetdeki kişiler vatan hainimi? Vatanımızımı satmışlar? Ülkeyimi bölmüşler? Amaçları ülkemizin bütünlüğünümü tehlikeye atmakmı? Bence kişileri böyle hedef göstermek yanlış diye düşünüyorum. Bu ülkede o stv televizyonu,cihan haber ajansı v.s hepsi tescilli kanallar ve türkiyeden izlenebilen kaçak olmayan yasal bir kanal ve haber merkezleridir. Ben burda stv nin avukatlığını yapmıyorum sadece kendi yorumumu yazıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın... Bu arada trt uydudan da izlenebiliyor şifresiz olarak dün izledim ben uydudan maçları..
Sevgili Ünal,seni neden yanlış anlayım ki.Ben listedeki o kişileri kötülemiyorum,hedefte göstermiyorum...
Tarafsız olması gereken bir kurumda yukarıda listelemiş olduğum yönetim kadrosu ne kadar tarafsız olur,haa alsalardı tüm kesimlerin kabul edebileceği isimleri ona amenna.
Ben başka bir zaman diliminde Ulusal kanal ve ona yakın kanallarından oluşturulacak kadrolarla yapılacak yapılandırmalarada kesinlikle karşıyım,ona bakarsanız.
Neyse Taraflı Radyo Televizyon için sonraki iktidarlar içinde bir basamak yapıldı sonunda,ama onlar bu yolu izlemez inşallahOuch

-------------

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 11:16
TRT iyice zivanadan cikmis bir kurum haline geldi,Samsunsporu aldiklari karar icin bir kez daha tesekkürlerClap....

Kürtçe maçta oynamayız!

Samsun'dan TRT Şeş tavrı
#"> -->
http://haber.gazetevatan.com/kurtce-macta-oynamayiz/333161/5 - http://haber.gazetevatan.com/kurtce-macta-oynamayiz/333161/5

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 11:24
hiç doğru bulmuyorum şu kürtlerin kendilerini ayrıcalıklı görmelerini...bizim ülkemizde yer yörede farklı diller kullanılır ama kalkıpta DİL demezLer,sonra kalkıpta bizi hep dışlıyorlar demeyin

-------------

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 11:36
Herşeyimiz bitik durumda en tepeden en aşağıya kadar...
Bunlar kazanın altını yaktılar bizide kurbağa yerine koyuyorlar.

-------------
...

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 11:47

Samsunspor'u kutluyorum onurlu ve dik duruşundan dolayı.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 11:59
Gidisat hic iyi degil.. Allah sonumuzu hayir etsin. Askerin kolunu kanadini kirdilar, hukuku ele geciriyorlar, Halk zaten olmus koyun..... her yerimiz yamuk, ama bakarsan olduk bir modern ülke, insan haklari, özgür yayin (tabi bu sadece bazilari icin gecerli), anadilde egitim..

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 12:04
Samsunspora helal olsun

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: modifiyeli_26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 12:38
    Anadolunun dik duruşlu takımlarından. Yeniden süper ligte olmalarını diliyorum. Onurlu duruşlarından dolayı tebrikler Samsunspor camiası

-------------
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 12:51
TEBRİKLER SAMSUN onurlu ve dik durdugunuz için

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderen: esesliugur26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 12:58
helal olsun samsunspora

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 12:59
Helal samsuna. Umarım süper lige biran önce geri dönüş yaparsınız..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 13:05
Samsunspor'un bu onurlu vede dik dururşu karşısında fedarasyon geri adım attı... ClapClapClap

Kürtçe maç yayını krizi
Samsunspor, Adanaspor'la oynayacakların maçın TRT Şeş'ten yayınlanmasına tepki gösterdi, başka kanal istedi.

Bank Asya 1. Ligi takımlarından Samsunspor’un yarın 19 Mayıs Stadı'nda oynayacağı Adanaspor maçının TRT’nin Kürtçe kanalı TRT Şeş’ten yayınlacak olması kriz çıkardı.
Milliyet'in haberine göre Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Haluk Tan, federasyon nezdinde ve siyasi olarak tepkilerini dile getirip, maçın TRT’nin başka bir kanalında yayınlanmasını istediklerini kaydetti. Tan “Diyarbakırspor maçlarını yayınlamalarını anlıyoruz. Ancak Samsunspor - Adanaspor maçını yayınlamalarını anlamakta zorlanıyoruz. Biri Karadeniz, diğeri Akdeniz takımı. Maçın başka bir kanala alınacağına inanıyoruz” dedi.
AKP Milletvekili Fatih Öztürk de, konunun çözüldüğünü savunarak “Maçı TRT 1 veya TRT 3’ten yayınlanacak” diye konuştu.

ORTAK YAYIN KARARI ALINDI

Ancak TRT Şeş Koordinatörü Fetuhllah Kırşan, maçın TRT Şeş’ten alınmadığını, aynı anda TRT Haber kanalından da Türkçe yayınlanacağını dile getirdi. Kırşan şöyle konuştu: Bu sezon başlayınca federasyonla yapılan sözleşme 3 - 4 maçın değişik kanallarda canlı yayınına
imkan veriyordu. Bunlardan birinin TRT Şeş’te yayınlanmasına karar verdik. Daha çok bölge illerinin takımlarının maçlarını yayınladık. Özellikle buraları vermeye çalışıyoruz. Samsun’da bir hassasiyet oluştu. Biz de bu hassasiyeti dikkate aldık. İsteyen vatandaşlarımız Kürtçe, isteyen vatandaşımız Türkçe izleyecek. Daha önce de yine Samsun’un bir maçıydı sanırım; onu verdik. Buradaki hassasiyet şu; Samsunlu Kürtçe bilmeyen binlerce insanımız var. Onların haklı taleplerini gözönünde bulundurarak yeniden değerlendirme yapıp TRT Haber’de yayın kararı aldık.

http://www2.yazete.com/Kurtce-mac-yayini-krizi_59886.html - http://www2.yazete.com/Kurtce-mac-yayini-krizi_59886.html

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 13:43
"Samsunlu Kürtçe bilmeyen binlerce insanımız var" demiş TRT Şeş Koordinatörü

Ben ayrımcı, ırkçı falan değilim ama bu yapılanda kasıt arıyorum artık, iyice saçmaladılar...

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderen: atropin
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 15:11
Bir kavramı en çok dillendiren, en çok ağzına dolayan kimlerse, o kavramın ırzına en çok geçenler de onlardır. 

Tek taraflı ve sabit düşünceli, aynı zamanda kendi düşüncelerinin 70 milyonu temsil ettiğini düşünen kısır beyinlerin doluştuğu bu TRT den de bu beklenir.

"Samsunlu Kürtçe bilmeyen binlerce insanımız var" demiş, madem öyle bir soru da ben sorayım :
"Samsunlu Kürtçe bilen kaç insanımız var" ?

-------------
ankaraESES / Hakan

Gönderen: LIONES
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 15:17
trt şeş koordinatörü abartmış biraz, Samsun'da kürtçe bilmeyen kaç kişi çıkar ki toplasan?

-------------
Halil! Ellerini ESESİM'in üzerinden çek...Lütfen.

Gönderen: alikula
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 17:20
Alıntı yapılan alikula

TRT'nin Ankara'daki merkez binası, Ankara'daki sütüdyoları, İstanbul stüdyoları, İzmir, Diyarbakır, Adana, Trabzon, Lefkoşe ve yurt dışındaki belli merkezlerdeki bürolarda olmak üzere toplam  6 bin 397'si kadro karşılığı sözleşmeli ve 757'si de sözleşmeli personel olmak üzere, 7 bin 154 kişinin çalışmaktadır.

Bu binalar kapatılsa, bu 7.154 kişiye her ay düzenli maaşları verilmesi şartı ile evlerinde otursalar, inanın maliye süper tasarruf eder. Bu kişilerin sırf işlerinin başında bilgiayarlarını açması, elektrikli aletler kullanması sonucu harcdıkları elektrik, sonra hem kişisel hem de kurumsal bazda temizlik amacıyla kullanılan suyu,  görevlilere verilen harcırahlar, yemek paraları, yol paraları, ek mesai ücretleri ve boyadır, badanadır, ek sosyal yardımlardır düşünüldüğünde dünyanın masrafı Türk halkının cebinden çıkmaktadır. TRT'nin yaptığı yayınları, o yayınlardan doğan marafları saymıyorum bile.

Hakikaten 7 bin küsür insanı aynı maaşlarını yine ödensin, ama bu insanlar işe gelmesinler, evlerinde otursunlar, hatta isteyen başka bir işte de çalışmasına izin verilsin, zaten TRT'nin ünlü spikerleri, ünlü yayıncılarına hemen özel kanallardan teklif gelecektir, mesela TRT de hizmetli olarak çalışan birisi isterse başka bir özel şirkette gitsin orada hizmetli şekilde çalışsın.

İnanın böyle yapılırsa Türk milleti büyük bir yükten kurtulmuş olur... 

TRT'den ancak ve ancak benim bu dahiyane fikrimle kurtulabiliriz, şaka yapmıyorum benim aylar öncesinden yazdığım bu fikir dahiyanedir, abartmıyorum öyledir.

Daha dahiyane fikri olan varsa söylesin, yazsın buraya, bundan daha iyi fikir yazılana kadar en iyisi budur...

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 18:01
Bizim maçlarda trt şeşi yek ten yayınlansın........olmadı trt hepsi yek anasını satayımda olur.....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 18:49
Alıntı yapılan köfteci

TRT iyice zivanadan cikmis bir kurum haline geldi,Samsunsporu aldiklari karar icin bir kez daha tesekkürlerClap....

Kürtçe maçta oynamayız!

Samsun'dan TRT Şeş tavrı
#"> -->
http://haber.gazetevatan.com/kurtce-macta-oynamayiz/333161/5 - http://haber.gazetevatan.com/kurtce-macta-oynamayiz/333161/5
Helal olsun Clap

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: thefasfis
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 18:59

ülkemizde bir çok insanın dediği bir şey var, ülke gelirinin yüzde bilmem kaçı askeriyeye gidiyor diye, ama hiç kimse bilmez ki TRT ye yüzde bilmem kaçı gittiğini

-------------
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 18:59
Rtük bile uyardı trt yi yanlı yayın yapıyorsun dikkat et diye devlet televizyonunuda RTE kendi borazanı yaptı yazıklar olsun.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: quarentina_26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 19:02
Alıntı yapılan darling eses

Rtük bile uyardı trt yi yanlı yayın yapıyorsun dikkat et diye devlet televizyonunuda RTE kendi borazanı yaptı yazıklar olsun.

RTÜK baskanı hangı partının adamı acaba sımdı ve oncekı?

-------------
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞

Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 19:22
uyarıldığında galiba AKP li değildi şimdi Akp li olmuş hatta direk rütüğüde hükümete bağlamışlar ki az önce Bülent Arınç ''rtük göreve  hazır'' dedi yani bu nedemek demokrasinin gerektirdiği güçler ayrılığı bitmiş dikta gelmiş dedmk. !!

-------------

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 19:27
rtükün tüm üyeleri iktidarın değil.muhalefetin de adamı var.arasıra iktidarın adamları yurdışında gezideyken , iktidar yanlı basına uyarı çıkartabiliyorlar.
   At gözlüğü takan beygirim , önünden yemeye devam et.Kıçından yakında damgayı vuracaklar.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 19:37
Ben damga yemeye hazırım susmak acizliktir. kelimelerinizede dikkat edin. ben ölsem de olur T.C. yaşasın yeterki.

-------------

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 07/Eki/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan serhattunga

rtükün tüm üyeleri iktidarın değil.muhalefetin de adamı var.arasıra iktidarın adamları yurdışında gezideyken , iktidar yanlı basına uyarı çıkartabiliyorlar.
   At gözlüğü takan beygirim , önünden yemeye devam et.Kıçından yakında damgayı vuracaklar.

rtük ün halkın vicdanına uygun karar çıkarması için iktidar adamlarının yurt dışı gezilerini beklememiz gerekiyor yani.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: eskişimşek65
Gönderi tarihi: 08/Eki/2010 saat 20:29
şu anda samsunspor-adanaspor maçı trt-6 dan kürtçe olarak yayınlanıyor.bu yayını esefle kınıyorum.

Gönderen: eserkan26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2011 saat 21:38
Zaman geçiyor , kişiler değişiyor , programlar değişiyor ama trt ve ligtvnin taraflı yayınları değişmiyor.

-------------
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!

Gönderen: mami67
Gönderi tarihi: 08/Şub/2011 saat 10:03
Lig Tv. aradım 2500 fazla eses taraftarını yok sayamayacağınızı söyledim.Özür dilediler , yapılan çok büyük bir ayıp tabiki benim kanatimce,burada yazdıklarım benim görüşlerim.
aradığım telefon 02124737373
G.Saray taraftarını defalarca gösteren,hatta yukarıda bir arkadaşın dediği gibi YEKTANIN BABASINI gösteren yayıncı kuruluşu kınıyorum.Birde 2500 fazla taraftarı 2 giriş kapısından alarak izdiham yaratan yetkilileri kınıyorum.

Gönderen: ademm26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2011 saat 10:18

Arkadaşlar neden kafa yoruyosunuz anlamadım benim size önerim izlemeyin izlettirmeyin zaten onlarda farkına varacaklar reytingleri çok düştü bile hiç bir trt proglamı sıralamada yok...

-------------
her zaman heryerde en büyük ESES

Gönderen: ozzie
Gönderi tarihi: 08/Şub/2011 saat 11:20
Alıntı yapılan eserkan26

Zaman geçiyor , kişiler değişiyor , programlar değişiyor ama trt ve ligtvnin taraflı yayınları değişmiyor.

Demek ki o kafa hiç değişmiyor.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 08/Şub/2011 saat 11:42
haftanın maçlarından olan görüntülerle klip yapıyorlar, onlarda bile sadece 3-4 maçtan görüntüler var

-------------

Gönderen: Scorpion
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 00:25
Daha önce de yazmıştım, tekrar yazıyorum. Özellikle son 2 sezondur TRT-1 bir devlet televizyonuna yakışır objektif spor programı yapamıyor. Gerek skor olarak, gerekse futbol centilmenliği olarak bence bu haftanın futbol takımı ESES'tir. Fakat malesef bazı futbol takımlarının avukatlığını yapmanın ötesine geçemiyorlar. Yazık, çok yazık size TRT!!!

-------------
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 00:30
Alıntı yapılan Scorpion

Daha önce de yazmıştım, tekrar yazıyorum. Özellikle son 2 sezondur TRT-1 bir devlet televizyonuna yakışır objektif spor programı yapamıyor. Gerek skor olarak, gerekse futbol centilmenliği olarak bence bu haftanın futbol takımı ESES'tir. Fakat malesef bazı futbol takımlarının avukatlığını yapmanın ötesine geçemiyorlar. Yazık, çok yazık size TRT!!!
;

ben şimdi açtım trt yi bizim maçı gösterdiler mi abi ?

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderen: Scorpion
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 00:35
Gösterdiler... Şimdi de pozisyonları gösteriyorlar. Ama bu maçı bir İstanbul takımı oynasaydı, göstere göstere, konuşa konuşa bitiremezlerdi.

-------------
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 00:42
bir şikayet rtük'e bir şikayet trt'ye yazdım,görevimi yaptım!

-------------
Diren ESES...

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 02:07
bu ntv artıgı ersin düzen mi ne karın agrısıysa sıra bize gelince laf degiştiriyor

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 02:43
21:30 da basladi stadyum programı..bir hevesle açtım trt1 i oturdum karşısına hem maçımızın özetini izlerim hemde yorumlari dinlerim diye plan yapiyorum tabi...program bir başladı Ersin Tüzen patır patır bir giriş yapti sanki kovalayan varmis gibi...bursanin özetten sonra bizimkini verdiler ( özetde gollerden ibaretti hemen hemen) arkasindan 1 cümle bile kurmadan Ersin Tüzen " hemen fenerbahçe dosyasini acmamiz lazim" gibi bir cümle kurdu sonra "bu izledigim tarafsiz olan trt mi?" diyerek ekranin üst köşesine baktim
,kumandayi aldım ve televizyonu kapattım.

-------------

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 02:47
1 Yorum bile anlatmadılarki bizim takımımızla ilgili genel gidişatla ilgili hiç 0 yazıklar olsun trt

-------------

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 02:48
Artık yeter ha basacazmı neyapacaz birer birer bu kanalları adam gibi yayın yapsınlar
geçen haftada 2 saat besiktas niye yenildi diye program yaparlar sanki kendi kendine yenildiler,
bu hafta hiç bakmadım ama durum hala aynı 3 büzükleri anlata anlata bitiremiyorlar....

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 08:43
   Bırakın konuşmasınlar Allah büyüktür sezon sonunun da pardon play-off sonunda şampiyon olursak en güzel konuşmayı biz yapacağız onlara.

-------------
EsEs

Gönderen: mike
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 09:04
Afedersiniz ama Türkiye'de ortada futbol namına bir şey olmayınca böyle adamlara geyik yaptırmak revaçta. Fransa'nın TV5 açın sadece özeti gösterir, diğer ülke kanallarında da böyle futbol geyiği yapan görmedim. Buna bir an önce son vermek lazım.

TRT'nin maç yayınlarını izleyen var mı? Bank Asya 1.lig maçlarını futbolcuları bilmeyen, heyecandan yoksun spikerler anlatıyor. Sanki zorla spikerlik yaptırıyorlar.

Ben maç yorumlama geyiklerini izlemiyorum. ESES'im mükemmel oynasa da kötü oynasa da başımın tacıdır. 2-3 kazmanın yorumu beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Zaten gerek forumda gerek başka platformlarda ESES'imi yakından takip eden ve futboldan anlayan arkadaşlarımız abilerimiz var. Onlarla konuşurum. Onların yorumu benim için daha değerlidir.

Sonuç olarak, bu TRT'den (ve diğer kanallardan da)bir cacık olmaz.

Gönderen: air_canada
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 09:50
adamlar biraz daha sıksa batuhana sarı kart göstermeliydi hakem falan diyeceklerdi..

-------------
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..

Gönderen: inpers
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 09:57
ne trt ne lig tv ne ntv zaten başkada yok maçları göstereniz hiçbire söyleyecek lafım yok.Ya maç bitmiş özeti vermişsin pozisyonlara bakmışsın konuşacak bişey kalmamış,kadro dizilişleri yok doğrumuydu maillere bakalım ne demişler , sol kanatta şu oynasaydı nasıl olurdu anket yapalım felan nedir bu ya vakit mi dolduyorsunuz ? esesimin pozisyonları dediler bekledim saat 1 oldu penaltı doğrumuydu değilmiydi bu çıktı 1 dakika ve bitti. bizde mi sorun var beklememeliydik ?

Gönderen: since65
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 10:06
 Haftaya spor programlarının gündemi: "Ne olacak bu Galatasaray'ın hali". Hep beraber kurulalım TV lerimizin başına Galatasaray'ı nasıl kurtarırız onu düşünelim.
 Ama ondan önce şu Gençlerbirliği işimizi kazasız belasız halletmemiz gerek.

-------------
since1965

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 10:12
Bir de konuşmasından hiçbirşey anlaşılmayan ümit özatı yorumcu diye oturtmuşlar oraya.

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 12:03
Dün gs nin özetini 5 defa izledik.İlki yendi gs.Ha verdi ha verecek bizim maçı diye beklerken hala gs maçı şöyle oldu böyle oldu.Bence Yılmaz Vural,Erman Toroğlu,Ömer Çavuşoğlu gibi isimleride katsalarda kadroyu tamamlasalar.

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 12:04
TRT deki Ersin denen adami cokmu aramislar acaba? Gelen gideni aratirmis, yine eskileri bunlardan iyimisti.. Zeki Col ile Kerem'in yaptiklari programi arar olduk, düzelecegi yerde iyice beter olmaya basladi TRT nin Stadyum öprogarami. Sokakta görsem Ersin denen sulu agizli herifi imikleyecegim geliyor... bu kadara Istanbul takimlari yalakaligi yapilamaz.. Angry

-------------

Gönderen: Subzero
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 12:37
Aslında tüm bu olanlar TRT'nin bir devlet kanalı olmasını unutup reyting peşinde koşan bir özel kanal hüviyetine bürünmesinin sonucu. Bana kalırsa TRT'nin futbola bu kadar ayrı bir ilgi göstermesi de anlamsız. Türkiye'de üzerine düşülmeyen, hatta bazen alınan başarıları medyaya yansımayan ya da sidik zoruyla yansıyan spor dalları var. Neden TRT bunlar üzerine gitmiyor? Devletin yayın organı olarak her spora ve takıma EŞİT uzaklıkta durması gerekmez mi? Reyting peşinde olması çok anlamsız değil mi? Bu kanal her takımdan taraftarın vergilerinin karşılığı bir hizmet vermekle yükümlü değilmi,..vs. Bu meselenin malesef sonu gelmez. ersin düzenmiş, mehmet becerenmiş, ahmet gömenmiş isimlere takılmak anlamsız. Bu zihniyet değişmedikçe biz şikayete devam ederiz.

-------------
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.

Gönderen: arellano965
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 13:28
Bırakın yorum yapmasınlar daha iyi. Cem Dizar mı Cem Dizdar mı neyse o herife göre Batuhan'ın penaltıyı auta atması gerekirmiş futbol zerafeti için. Maçı izlediği yok bişey yaptığı yok yorum yapıyo. Onu bırak bari Skibbe'nin açıklamalarını oku be adam. Bu kadar körü körüne güdük takımlara arka çıkılmaz. Cahillik diz boyu. Alex'in Aziz Yıldırım'a yazdığı mektupmuş, kaçırdığı penaltıymış, Trabzon'un Inter'i yenmesiymiş çok bi tarafımızda. TRT = TÜRKİYE Radyo Televizyon kurumudur. İstanbul Radyo Televizyon kurumu değildir... TRTSpor daha komedi. Helin Avşar diye futbolun F'sini yazamayacak bi şahsiyeti sunucu yapmışlar. Tek icraati gülmek ile anırmak arasında çıkardığı enteresan sesler. Bi Hakan Ünsal mantıklı yorumlar yapıyo onlarda arada kaynıyo zaten...

Gönderen: simurg4844
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 13:42
ilginçtir ,  TRT   adlı kurumu  basın dünyasından  acımasızca  eleştiren bir  Hıncal  Uluç var.Diğer  kalem  sahipleri  ne iş yapar  acaba????

-------------
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 13:50
Hikmet abi birşeyi eksik yazmışsın.Alex'in Aziz Yıldırım'a yazdığı mektup değil SAYIN Aziz Yıldırım'a yazdığı mektup ! Adam resmen böyle dedi ya ! Angry

-------------

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 14:07
Ne trt ne ntv ne de ligtv bu zihniyetle futbolu diriltemezler,nerdeyse suçlular masum oldu yaptığı yanına kar kaldi.

En basitinden ''Artık futbol konuşucak'' denilen reklamlara bakın sadece reklamlardakiler mi konuşuyor,Anadolu kulübleri basketbol mu konuşuyor,futbol böyle mi pazarlanir?
Hiç mi seyretmediniz Premier lig'i,La liga'yı,Nba'i?
Ne reklamlar yapiyorlar enazından biraz taklit edin.

Bıraksınlar program yapmayi sadece maçlari güzelce seyrettirsinler yeter,bulmuşlar kaymağı
iki geyik yap cebini doldur,yaziklar olsun bu memleket bu kadar zengin değil.

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: Bilke
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 14:37
Gençlerbirliği maçından İNŞALLAH alnımızın akıyla çıkarız bu haftada TRT'de bizden bahsedilmez malum takımların dalkavukluğu yapılırsa artık organize bir şekilde mail yağmuruna tutalım diyorum zaten forumumuz oldukça aktif  renktaşlarımızı haberdar edebilirsek yaptıklarını yüzlerine vuralım şunların istanbul radyo televizyon oldular iyice

-------------

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 16:15
tam 1 saat alex türküsü çaldılar allah belanızı versin medya trt tv 8 trt3 ntv ccntürk ve digerleri
ben olsam güdüklerin maçından sonra tv lere demeç vermem şimdimi aklınıza geldik derim eses olaraktüm anadolu kulüpleri böyle yapmalı bence

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 19:15
    Niye sıkıntı yapıyorsunuz ki , benim gibi izlemeyin olsun bitsin.Benim elektrik faturamdan rızam dışı trt için kesilen paralar haram olsun.Tarafsız yayın yapan Radyo Televizyon.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 19:48
Hayatta izlemem ugraşmam bu denyoların saçma sapan yorumlarını istanbul takımlarına yöneltilmiş sözlerını .. sizde izlemeyın duymayın görmeyın sallayın geçin bizbize yeteriz .!

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 20:40
Türk futbolu neden ilerlemiyor ? siz spor programı yapanlar bu ülkede sürekli üç istanbul takımından bahsederseniz ilerlemez hatta her sene geriye gideriz ve sayenizde gidiyoruz

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 22:47
Bende TRT ye böyle bir mail gönderdim.

Helal olsun böyle ''Futbol Ateşi'' diye bir program yapmışsınız. Galatasaray ile başladı Galatasaray ile bitti. Bizde diğer takımlarada zaman ayırırsınız diye mal mal oturup bekledik. Trt1 deki spor programıda aynen bu programın taklidi. Gs ile başladı. Gs ile bitti. Türkiyede sadece Fb-Gs-Bjk var. Başka takım yok. Biliyor munuz çok bayağı programlar yapıyorsunuz? İsterseniz Anadoluda bir anket yaptırın spor programlarınız hakkında. Yorumcularınız da nerden bulduysanız neyse yazmaya bile gerek yok.

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2011 saat 22:56
Türkiye Çapında Trt yi Kınama Adına Bir Kampanya Yapmak Lazım

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: dsi54
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 00:17
trt yi açın bakın yarım saat geçti beşiktaş sanki başka takım maç yapmadı lanet olsun

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 00:31
Eminim bizim kadar diğer anadolu kulüpleri de aynı dertten muzdarip. Tribünde tezahürat ve/veya pankart ile, sanal alemde de şikayet ve/veya mail yağmuru ile yapılacak protestonun gerçekten ses getirmesi ve amacına ulaşması için tüm anadolu kulüplerinin birlik olup bu konuda birşeyler yapması gerekmektedir.

Sadece bir takımın yapması ile bu mesele 1 haftada unutulur gider. Ancak, örgütlü hareket her zaman ses getirir ve sonuç verir. Bu bağlamda, tribünler arası bir iletişimin olması ve belirlenen ortak bir haftada protestoların hep birlikte örgütlüce yapılması en sağlıklı sonucu verecektir diye düşünüyorum.

-------------

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 09:59
Pankart yapalım düzenli olarak açalım:

İstanbul Takımları TRT'de İzlenir!

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderen: Bilke
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 11:39
Alıntı yapılan AhmetTarik

Sonuna kadar haklısın abi büyük bir şey yapamasak bile geçen sene bjk maçında açılan "maçlarımızı çarşamba oynat tff" pankartı gibi bir şey yapılabilirse çok güzel olur.

-------------

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 11:42
TRT
İstanbul'un Yerel Televizyonu

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: mr.tunga
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 11:50
tum anadolu kulupleri organize sekilde birlikte devamli bir tepki verebilse cok guzel olabilir.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 12:10
Yukarıda da yazmıştım. Bu eylem birkaç anadolu kulübünün tribünleri arasında örgütlenilip yapılırsa işte o zaman etkili olur. Bu noktada da iş tribün liderlerine düşüyor biraz.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 14:35
Alıntı yapılan Subzero

Yukarıda da yazmıştım. Bu eylem birkaç anadolu kulübünün tribünleri arasında örgütlenilip yapılırsa işte o zaman etkili olur. Bu noktada da iş tribün liderlerine düşüyor biraz.

Tepkinin ciddiyetini anlamalari gerekir. Buda ortak bir faaliyet ile gerceklesir. Aksi takdirde bizim yolladigimiz maillerin bir etkisi olmaz. Eskisehir, Bursa, A.Gücü, Antalya, Samsun , Ordu gibi seyirci potansiyeli olan takimlarin ortaklasa bir bildirisi olmali. 

-------------

Gönderen: gitarcıES-ES
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 15:12

güzel düşünce tebrikler...yapılırsa güzel olur

-------------
sadece ve sadece ES-ES

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 16:00

Biz başlatalım evimizdeki her maç gerisi kesin gelir.

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderen: ŞenolESES
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2011 saat 17:35
Alıntı yapılan Bilke

Sonuna kadar haklısın abi büyük bir şey yapamasak bile geçen sene bjk maçında açılan "maçlarımızı çarşamba oynat tff" pankartı gibi bir şey yapılabilirse çok güzel olur.
Evet pankart amacına ulaştı ve maçımız çarşamba oynanacak.LOLBüyüksün  RTETFF Clap

-------------
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com