eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
Online Durum: Offline
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2010 saat 01:58
Bu takımın Bozüyük Belediyesinden sağlanan otobüsle maçlara gittiği günler ne çabuk unutuldu...Yoksa o zamanlar kimse bbu takımla ilgilenmiyor muydu!!!
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 23:57

Bozüyükspor Yönetiminin Olağanüstü Kongre kararı alacağı ve önümüzdeki ay başında kongreye gidileceği öğrenildi.

İki sezondur kulübü idare eden Yönetim Kurulu bir yandan maddi imkansızlıklarla mücadele ederken bir yandan da kriz ortamında transferler yaparak Bozüyükspor'u ligde tutmayı başardı.Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek'in önümüzdeki kongrede aday olmayacağı belirtilirken önümüzdeki sezon kulübü idare edecek Yönetim Kurulunu şekillendirme çalışmalarına geniş katılımlı toplantılarla başlanacak.Bu konuda şu ana kadar hiç kimse açıklama yapmazken geçtiğimiz günlerde oynanan sezonun son karşılaşması sonrası Yalın Zeybek'in "Artık aday olmayacağım" yönündeki açıklama akıllarda kaldı.Dün yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında sezon sonu mali konuların değerlendirildiği öğrenildi.Birkaç gün içinde yapılacak genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısında Bozüyükspor'un geleceği enine boyuna masaya yatırılacak.Öte yandan sitemizin ana sayfasında taraftarın eğilimini ölçmek üzere "Bozüyükspor'un Başkanı sizce kim olsun?" soru başlıklı bir anket düzenlendi.Anketimize tüm taraftarlarımızın katılımlarını bekliyoruz.

www.bozuyuk11.com

O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 18:42
Türkiye Futbol Federasyonu 2010/2011 sezonunda oynanacak olan 2. Lig statüsünü değiştiriyor.

Bu sezon 45 takımla oynanan TFF 2. Lig, dört grupta üçer takımın bir alt lige düşmesi ve alt lig'den üç takımın bir üst lige yükselmesi nedeniyle toplam 36 takımdan oluşacak.

TFF'nin yeni statüsüne göre Doğu-Batı Lig'i gibi bir lig sistemi geleceği ve bu sisteme göre gruplar oluşacağı planlanıyor. Doğu ve Batı Lig'lerinde 18'er takım mücadele edecek. Bu iki lig grubunda deplasmanlı olarak oynanacak 34 maç sonucunda her iki grupta ilk sırayı alan iki takım direk olarak Bank Asya Lig'ine yükselecek. Her iki grupta 2-3-4-5. sıraları alan takımlar, toplam 8 takımın mücadele edeceği ve eleminasyon sistemine göre oynanacak Play Off sistemi ile Bank Asya Lig'ine çıkacak üçüncü takımı belirleyecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni statüyü önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Muhtemel gruplar;

1. GRUP

GÖZTEPE A.Ş.
ALANYASPOR
HACETTEPE
DARDANELSPOR
KOCAELİSPOR
TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş.
KÖRFEZ BLD.
GEBZESPOR
PENDİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR
EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR
SARIYERSPOR
FETHİYESPOR
BALIKESİRSPOR
BANDIRMASPOR
KONYAŞEKERSPOR

2. GRUP

YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR
İSKENDERUN D.Ç.
TÜRK TELEKOM
ÇORUMSPOR
ETİMESGUT ŞEKERSPOR
ŞANLIURFASPOR
KARADENİZ TRABZONSPOR
BUĞSAŞSPOR
A. SEBATSPOR
OFSPOR
ÇANKIRI BLD.
PURSAKLARSPOR
ADANADEMİRSPOR
ADIYAMANSPOR
BELEDİYE VANSPOR
TARSUS İDMAN YURDU
MARDİNSPOR
ELAZIĞSPOR

Not: Şuan oynanacak olan Play Offlar nedeniyle; Adanademirspor, Çorumspor, Türk Telekomspor, İskenderun D.Ç, Tokatspor, Tavşanlı Linyitspor, Eyüpspor, Karadeniz Trabzonspor takımları arasından birisi daha Bank Asya Lig'ine yükselecektir.
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 19:46
1.Grup bambaşka bir lig oluşturmuş kendi başına resmen be. :)
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 19:49
gruplar çok dengesiz olmuş bence
Yukarı
booze Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı booze Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 19:53
çok daha zevkli bir lig olacak bu sene 2 lig ....
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 19:57
Alıntı yapılan esesliadem

gruplar çok dengesiz olmuş bence

Sadece takimlarin ismiyle bakarsak haklisin.. ama hakiki güclerini lig baslayinca görecegiz....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 20:02
Takım sayıları azaldı gruplar bölgelere ayrıldı ligleri daha kaliteli hallere getirmeye çalışıyorlar :) Doğu-Batı yani tıpkı AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ NBA Ligi sistemi gibi. Bence gayet hoş...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:30

Cok iyi olmus bu sistem. 3. lig de kaldırılacaktı aynı zamanda. O ne oldu bilmiyorum ama profesyonel liglerimizin kaliteli hale gelmesi adına gayet mantıklı bi hamle. Hayırlı olsun. İnşallah Bozüyüksporumuz gecen sezon yasadıgı sanssızlıkları bu sene yasamaz.

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 21:39
bozüyükspora bizim yardım etmemiz gerekiyor önce
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır