Sayfayı yazdır | Close Window

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Yerel ve Amatör takımlar
Forum Açıklaması: Eskişehir'deki diger mahalli ve amatör takımlar hakkında konular, genç oyuncular vs
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3095
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 06:52
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2011-2012 Sezonu Bozüyükspor
Gönderen: Curva_Eses
Konu: 2011-2012 Sezonu Bozüyükspor
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 03:10

BOZÜYÜKSPOR

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderen: sedefes
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 09:25
Bozüyüksporu kardeş diyoruz ama icraatta sıfırlar es es e sırtını dönen bir takım.şahsen ben hiç ilgilenmiyorum artık ..inşallah düşmezler ama .seneye büyük ihtimal düşeceklerdir...

Gönderen: Bozüyüklü
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan sedefes

Bozüyüksporu kardeş diyoruz ama icraatta sıfırlar es es e sırtını dönen bir takım.şahsen ben hiç ilgilenmiyorum artık ..inşallah düşmezler ama .seneye büyük ihtimal düşeceklerdir...

Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan sedefes

Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 12:38
Halil başkan Bozüyüksporu tüm basın ve kamuoyu üzerinde pilot takım ilan edip,söz verdiği halde kadroya alınmayan futbolcularını,Urfa,Göztepe gibi kulüplere verip,Bozüyükspora vermeyecek,Bozüyüksporun göze batan topçularını Bozüyük alın dediği halde almayıp,bedava kapatmaya çalışıp, Onur'un Beşiktaş'a Ahmet İlhanın Manisa'ya gitmesine seyirci kalıp hiçbir geliri olmayıp,sadece bu futbolcularını satmak zorunda olan Bozüyükspora sitem edecek. Teknik kadro hiçbir maçını izlemeyecek sonrada buradan hiçbir icraatleri yok,ES-ES 'e sırtını dönen takım demek biraz ayıp oluyor.
Bozüyük'ün yaptığı ES ES'i kendi parçası gibi hissedip hem kendi maçlarında hemde ES ES türibinlerinde koşulsuz desteklemek. Biraz insaflı olalım lütfen!!!!!!

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 12:41
Alıntı yapılan sedefes

Abileri olarak biz ne yaptıkki ne bekliyorsunuz ?

2009-2010 sezonu Bozüyükspor için istenilen şekilde geçmedi malesef. Hatta düşmekten kıl payı kurtuldu. Umarım bu sezondan gereken dersler çıkarılır ve seneye bomba gibi bir Bozüyük izleriz.

Başarılar.

Gönderen: mertbey
Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 12:54
adamlar haklı bende esesin bozyüke yardım oalrak hiç bi icraatını görmedim

-------------
HALİL ÜNAL İSTİFA!

Gönderi tarihi: 17/May/2010 saat 13:02
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Halil başkan Bozüyüksporu tüm basın ve kamuoyu üzerinde pilot takım ilan edip,söz verdiği halde kadroya alınmayan futbolcularını,Urfa,Göztepe gibi kulüplere verip,Bozüyükspora vermeyecek,Bozüyüksporun göze batan topçularını Bozüyük alın dediği halde almayıp,bedava kapatmaya çalışıp, Onur'un Beşiktaş'a Ahmet İlhanın Manisa'ya gitmesine seyirci kalıp hiçbir geliri olmayıp,sadece bu futbolcularını satmak zorunda olan Bozüyükspora sitem edecek. Teknik kadro hiçbir maçını izlemeyecek sonrada buradan hiçbir icraatleri yok,ES-ES 'e sırtını dönen takım demek biraz ayıp oluyor.
Bozüyük'ün yaptığı ES ES'i kendi parçası gibi hissedip hem kendi maçlarında hemde ES ES türibinlerinde koşulsuz desteklemek. Biraz insaflı olalım lütfen!!!!!!

Haklısınız. Yapılan onca anlaşma, sözleşme kağıt üzerinde kaldı malesef. Böyle giderse kalmayada devam edecek.
Bir Selçuk Alibazı, Abdullah Halmanı, kaleci Sinanı verseler ölürmüydüler ?
Keza Eskişehirspor alt yapısından çıkmasalarda, Eskişehirin diğer amatör kulüplerinin alt yapısından çıkan, Eskişehir kökenli olan Onur Bayramoğlu gibi, Ahmet ilhan gibi gelecek vaad eden oyuncuların gözümüzün önünden başka takımlara mecburen gönderilmesi.
Bozüyükspora kızmıyorum, kızamıyorum. Yapacak başka bir şey gelmiyor ellerinden malesef.

Gönderen: HeRGeLe26
Gönderi tarihi: 18/May/2010 saat 13:24
Alıntı yapılan Bozüyüklü

-------------
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Gönderen: mehmet11
Gönderi tarihi: 20/May/2010 saat 01:48
yapmayın allah aşkına biz esesin her maçına en az 500 kişi gelirken eskişehir şampiyon olduğunda ortalığı bayram yerine çevirirken eskişehirde oturup bizans takımını desteklemeye gelenlere kızarken senin yaptığın insafsızlık hiç olmazsa buna saygı göster

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK ŞEREFTİR

Gönderen: eskioğuzeses
Gönderi tarihi: 20/May/2010 saat 01:58
Bu takımın Bozüyük Belediyesinden sağlanan otobüsle maçlara gittiği günler ne çabuk unutuldu...Yoksa o zamanlar kimse bbu takımla ilgilenmiyor muydu!!!

-------------
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir

Gönderi tarihi: 22/May/2010 saat 23:57

Bozüyükspor Yönetiminin Olağanüstü Kongre kararı alacağı ve önümüzdeki ay başında kongreye gidileceği öğrenildi.

İki sezondur kulübü idare eden Yönetim Kurulu bir yandan maddi imkansızlıklarla mücadele ederken bir yandan da kriz ortamında transferler yaparak Bozüyükspor'u ligde tutmayı başardı.Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek'in önümüzdeki kongrede aday olmayacağı belirtilirken önümüzdeki sezon kulübü idare edecek Yönetim Kurulunu şekillendirme çalışmalarına geniş katılımlı toplantılarla başlanacak.Bu konuda şu ana kadar hiç kimse açıklama yapmazken geçtiğimiz günlerde oynanan sezonun son karşılaşması sonrası Yalın Zeybek'in "Artık aday olmayacağım" yönündeki açıklama akıllarda kaldı.Dün yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında sezon sonu mali konuların değerlendirildiği öğrenildi.Birkaç gün içinde yapılacak genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısında Bozüyükspor'un geleceği enine boyuna masaya yatırılacak.Öte yandan sitemizin ana sayfasında taraftarın eğilimini ölçmek üzere "Bozüyükspor'un Başkanı sizce kim olsun?" soru başlıklı bir anket düzenlendi.Anketimize tüm taraftarlarımızın katılımlarını bekliyoruz.

www.bozuyuk11.com

-------------

Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 18:42
Türkiye Futbol Federasyonu 2010/2011 sezonunda oynanacak olan 2. Lig statüsünü değiştiriyor.

Bu sezon 45 takımla oynanan TFF 2. Lig, dört grupta üçer takımın bir alt lige düşmesi ve alt lig'den üç takımın bir üst lige yükselmesi nedeniyle toplam 36 takımdan oluşacak.

TFF'nin yeni statüsüne göre Doğu-Batı Lig'i gibi bir lig sistemi geleceği ve bu sisteme göre gruplar oluşacağı planlanıyor. Doğu ve Batı Lig'lerinde 18'er takım mücadele edecek. Bu iki lig grubunda deplasmanlı olarak oynanacak 34 maç sonucunda her iki grupta ilk sırayı alan iki takım direk olarak Bank Asya Lig'ine yükselecek. Her iki grupta 2-3-4-5. sıraları alan takımlar, toplam 8 takımın mücadele edeceği ve eleminasyon sistemine göre oynanacak Play Off sistemi ile Bank Asya Lig'ine çıkacak üçüncü takımı belirleyecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni statüyü önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Muhtemel gruplar;

1. GRUP

GÖZTEPE A.Ş.
ALANYASPOR
HACETTEPE
DARDANELSPOR
KOCAELİSPOR
TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş.
KÖRFEZ BLD.
GEBZESPOR
PENDİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR
EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR
SARIYERSPOR
FETHİYESPOR
BALIKESİRSPOR
BANDIRMASPOR
KONYAŞEKERSPOR

2. GRUP

YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR
İSKENDERUN D.Ç.
TÜRK TELEKOM
ÇORUMSPOR
ETİMESGUT ŞEKERSPOR
ŞANLIURFASPOR
KARADENİZ TRABZONSPOR
BUĞSAŞSPOR
A. SEBATSPOR
OFSPOR
ÇANKIRI BLD.
PURSAKLARSPOR
ADANADEMİRSPOR
ADIYAMANSPOR
BELEDİYE VANSPOR
TARSUS İDMAN YURDU
MARDİNSPOR
ELAZIĞSPOR

Not: Şuan oynanacak olan Play Offlar nedeniyle; Adanademirspor, Çorumspor, Türk Telekomspor, İskenderun D.Ç, Tokatspor, Tavşanlı Linyitspor, Eyüpspor, Karadeniz Trabzonspor takımları arasından birisi daha Bank Asya Lig'ine yükselecektir.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=5264899&op=1&view=all&subj=403334227093&aid=-1&auser=0&oid=403334227093&id=249283581638">

-------------

Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 19:46
1.Grup bambaşka bir lig oluşturmuş kendi başına resmen be. :)

-------------

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 19:49
gruplar çok dengesiz olmuş bence

Gönderen: booze
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 19:53
çok daha zevkli bir lig olacak bu sene 2 lig ....

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 19:57
Alıntı yapılan esesliadem

gruplar çok dengesiz olmuş bence

Sadece takimlarin ismiyle bakarsak haklisin.. ama hakiki güclerini lig baslayinca görecegiz....

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 20:02
Takım sayıları azaldı gruplar bölgelere ayrıldı ligleri daha kaliteli hallere getirmeye çalışıyorlar :) Doğu-Batı yani tıpkı AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ NBA Ligi sistemi gibi. Bence gayet hoş...

-------------

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 21:30

Cok iyi olmus bu sistem. 3. lig de kaldırılacaktı aynı zamanda. O ne oldu bilmiyorum ama profesyonel liglerimizin kaliteli hale gelmesi adına gayet mantıklı bi hamle. Hayırlı olsun. İnşallah Bozüyüksporumuz gecen sezon yasadıgı sanssızlıkları bu sene yasamaz.

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 21:39
bozüyükspora bizim yardım etmemiz gerekiyor önce

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: tarikesk
Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 22:46
Ikinci grupta ilk bakista Adanademir, Trabzon ve Tokat dikkat cekiyor. Urfa, Telekom ve Bugsas da zorlayabilir.

Ilk grup gercekten cok zorlu gozukuyor.

Gönderi tarihi: 23/May/2010 saat 22:54
Mardinspor, elazığspor, sakaryaspor ve kocaelispor ile daha 2007 yılında aynı ligdeydik.Smile

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 00:46
Alıntı yapılan sedefes

Bozüyük'e hiç bir şekilde söz söylemeye hakkımız yoktur.

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: adıge26
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 09:44
Butun taraftar oynatamadıgımız genclerimizi bozuyuke vermesini istiyor   ama futbolcu istemiyor malesef birazda bu yönden bakalım

-------------
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim

Gönderen: apples26
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 10:07
Alıntı yapılan HeRGeLe26

Türkiye Futbol Federasyonu 2010/2011 sezonunda oynanacak olan 2. Lig statüsünü değiştiriyor.

Bu sezon 45 takımla oynanan TFF 2. Lig, dört grupta üçer takımın bir alt lige düşmesi ve alt lig'den üç takımın bir üst lige yükselmesi nedeniyle toplam 36 takımdan oluşacak.

TFF'nin yeni statüsüne göre Doğu-Batı Lig'i gibi bir lig sistemi geleceği ve bu sisteme göre gruplar oluşacağı planlanıyor. Doğu ve Batı Lig'lerinde 18'er takım mücadele edecek. Bu iki lig grubunda deplasmanlı olarak oynanacak 34 maç sonucunda her iki grupta ilk sırayı alan iki takım direk olarak Bank Asya Lig'ine yükselecek. Her iki grupta 2-3-4-5. sıraları alan takımlar, toplam 8 takımın mücadele edeceği ve eleminasyon sistemine göre oynanacak Play Off sistemi ile Bank Asya Lig'ine çıkacak üçüncü takımı belirleyecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni statüyü önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Muhtemel gruplar;

1. GRUP

GÖZTEPE A.Ş.
ALANYASPOR
HACETTEPE
DARDANELSPOR
KOCAELİSPOR
TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş.
KÖRFEZ BLD.
GEBZESPOR
PENDİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR
EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR
SARIYERSPOR
FETHİYESPOR
BALIKESİRSPOR
BANDIRMASPOR
KONYAŞEKERSPOR

2. GRUP

YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR
İSKENDERUN D.Ç.
TÜRK TELEKOM
ÇORUMSPOR
ETİMESGUT ŞEKERSPOR
ŞANLIURFASPOR
KARADENİZ TRABZONSPOR
BUĞSAŞSPOR
A. SEBATSPOR
OFSPOR
ÇANKIRI BLD.
PURSAKLARSPOR
ADANADEMİRSPOR
ADIYAMANSPOR
BELEDİYE VANSPOR
TARSUS İDMAN YURDU
MARDİNSPOR
ELAZIĞSPOR

Not: Şuan oynanacak olan Play Offlar nedeniyle; Adanademirspor, Çorumspor, Türk Telekomspor, İskenderun D.Ç, Tokatspor, Tavşanlı Linyitspor, Eyüpspor, Karadeniz Trabzonspor takımları arasından birisi daha Bank Asya Lig'ine yükselecektir.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=5264899&op=1&view=all&subj=403334227093&aid=-1&auser=0&oid=403334227093&id=249283581638">

Bu statüte göre 5 takım çıkacak.Bank asyadan da 5 takım mı düşecek?

-------------
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 10:10
bence grup liderleri direk çıkar 3. çıkan takım için playoflar yapılır
5 takım düşermiymiş ya

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 10:28

grupların sadece liderleri direk çıkacak.iki grubun da 2.-3.-4.-5. leri olmak üzere toplam 8 takım da play-off oynayacak ve 1 takımda ordan gelecek.toplam 3 ediyor. örneğin A ve B grubu dersek;

A2-B5
A3-B4
B3-A4
B2-A5

gibi olacak playofflar.

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: tarikesk
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 10:28
Zaten oyle diyor. Iki grubun lideri dogrudan cikacakmis. Ucuncu takim icin 8 takim mucadele edecek.

Gönderen: OsMaNGaZi
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 11:08
tavsanlı linyit cıkar

Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 13:49
Tavşanlı zaten şuan play offlarda Adanademir ile eşleşti hiç sanmıorum adanademir 3 sezondur finalden döndü tavşanlınan adanademire hiç şansı yok  adanademir yağlar geçer.Seneye kaldığı yerden devam eder.Smile

Gruplar çok ilgnç ve dengesiz oldu gibi.Zamanın süper lig takımlarıyla oynıcaz.SmileBank Asya yine hayal oldu gibi çıkmakda zor oldu düşmekde zor oldu.Ama gelicek yeni yönetim ve desteklerle bu işi başarabiliriz.

-------------

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 13:55
şuanda gruplar böyle olursa bu grupta en zayıf bozüyük sağlam transferler sağlam bi destek olmazsa düşer gibi geliyor.

Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 14:04
Alıntı yapılan serhat_8526

şuanda gruplar böyle olursa bu grupta en zayıf bozüyük sağlam transferler sağlam bi destek olmazsa düşer gibi geliyor.

Her sene kadrolar değişiyor zaten her sene futbolcu ismi ezberlemekten canımız çıktıLOL.Taş çatlasın 5yada 6 futbolcu kalır kulüpte.Kimse Bozüyük zayıf şu zayıf diyemez  çünkü bütün takımların genel kadrosunda değişiklik oluyor buda takımın oynaşına acayip yansıyor..

-------------

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 14:14

valla güzel kardeşim görünen bozüyükte tarif istemiyor inşallah yanıltır benim gibi düşünenleride.

Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 14:51
Gruplarda bir dengesizlik yok. Yine bölgelere göre oluşturulacak ve muhtemelende yukarıdakine benzer gruplar oluşacak..

1. grup ; Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolunun bir kısmı.
2. grup ; Karadeniz, İç Anadolunun bir kısmı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu.

Birde neye göre Bozüyükspor bu grubun en zayıf halkası ?
O gruptaki takımların isimlerine aldanıp bunları söylüyorsanız büyük yanılgı içindesiniz. O takımların artık sadece isimleri var, başka bir şeyleri yok. Gırtlaklarına kadar borç içindeler, futbolcularının lisanslarını bile çıkaramıyorlar. Daha bir şey görmediler aslında. Aynı seneryoları yaşadığımız için bunları söylüyorum.
Ama olayı tribün bazında ele alırsak, hakikaten çok yanarlı geçer o grup.

Gönderi tarihi: 24/May/2010 saat 16:22
Bozüyükspor canlı göz ile izlendiğinda gayet diri ve akıllı bir takım. Küçümsemek yanlış. Hemen hemen bütün maçlarına gitmeye çalışıyor ve takımı dikkatle takip ediyorum... Kesinlikle en zayıf halka değil ve Bozüyükspor takımının imkanlarıda gruptaki birçok takımın çok çok üzerinde. ;)

-------------

Gönderi tarihi: 25/May/2010 saat 16:12
Bozüyükspor Yönetimi yeni yönetimin belirlenmesi amacıyla 15 Haziran'da Olağanüstü Kongreye gitme kararı aldı.Ligde geçtiğimiz sezon son anda kalan Bozüyükspor'da her takımda olduğu gibi maddi sıkıntılar bulunuyor.Önümüzdeki sezon iyi transferlerin yapılabilmesi için parasal kaynağa ihtiyaç duyan yönetim kendini yenileme kararı aldı.15 Haziran'da yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde olağanüstü kongre 22 Haziran'da yapılacak.

-------------

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 27/May/2010 saat 20:41
Sözleşmesi Biten Futbolcular:
Ali ÖZTÜRK
Bekir CEYHAN
Berk BARAN
Bülent KARABAĞ
Gürcan ÇOLAK
Halit KÖPRÜLÜ
Nedim VATANSEVER
Ozan KURUKOÇ

Sözleşmesi Devam Eden Oyuncular:
Arif ALEMDAR
Bekir DEMİRCAN
Coşkun KILIÇ
Denizhan DEMİRÖZ
Faruk TEMİZ
Haluk TOPAL
İbrahim GÜNHAN
Kadir ALŞAN
Kemal HASTÜRK
Orkun ŞAHİN
Ömer ŞENGÖZ
Önder GÖREN
Selim YÖRÜK
Serdar GÖÇERLER
Serkan MERÇ
Neşet BÜYÜKKILIÇ

16 futbolcunun sözleşmesi devam ediyor Bozüyük'te. Ahmet İlhan Özek Manisaspor'a satıldı. 8 oyuncunun ise sözleşmesi sona erecek. Bunların içinde Bekir Ceyhan gibi sembol oyuncuların yanısıra Ali ÖZTÜRK gibi yetenekli oyuncular var. Bana kalırsa Bekir CEYHAN ve Bülent KARABAĞ ile Ali ÖZTÜRK ve Berk BARAN'ın sözleşmeleri uzatılmalı. Gürcanda çok iyi futbolcu ama yaşı geçti artık. Sözleşmesi devam eden oyunculardan kaleci Neşet ile yollar ayrılır gibi. İyi bir kaleci gerekiyor takıma. İbrahim de iyi kaleci olacak.
Kongreye kadar transferde bi hareketlilik olmaz. Ama Bozüyükspor seneye inşallah Bank Asya 1. Lige çıkacak bi kadro kurar.

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderi tarihi: 30/May/2010 saat 02:00
Ali ÖZTÜRK
Bekir CEYHAN
Berk BARAN
Bülent KARABAĞ
Gürcan ÇOLAK
Nedim VATANSEVER
Faruk TEMİZ
Kemal HASTÜRK
Ozan KURUKOÇ
Ömer ŞENGÖZ
Serdar GÖÇERLER
Serkan MERÇ

Şuanki kadrodaki bütün futbolcuların yeri ayrı.Hepsi çok fedakarlık yaptılar her konuda.Ama kesinlikle kalmalı dediğim ve kalacağını beklediğim futbolcular bunlar.Ahmet'i de seneye seyretmek isterdim ama nasip değilmiş yolu açık olsun.Kongreye yeni başkan seçimine kadar hiç bir çalışma olmaz.İnşallah hepimizin için hayırlı ve başarılı olacak  bir yönetim gelir.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Haz/2010 saat 21:15
İlçemizde eczacılık mesleği ile uğraşan ve sitemiz köşe yazarlarından Mehmet VARLIK, FIFA'nın Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla gerçekleştirdiği sınavda başarılı olan Türkiye genelindeki toplam 18 kişiden biri olmayı başararak "Lisanslı Futbolcu Temsilcisi" olma hakkını elde etti. Halk arasında "FIFA menejeri" olarak bilinen Lisanslı Futbolcu Temsilcileri, dünyanın her ülkesinde profesyonel futbolcular ve futbol kulüpleri adına transfer görüşmelerini yürütmek, sözleşme yapmak, futbolcu izlemek gibi hak ve yetkilerle donatılmış kişiler. Konuyla ilgili görüşünü aldığımız Mehmet Varlık şunları söyledi:

"FIFA, ülke futbol federasyonları, kulüpler ve futbolcular, yıllardır bir elinde bir cep telefonu, diğer elinde bir evrak çantasıyla her transfer döneminde ortaya çıkan ve kendini menejer olarak tanıtan insanlardan bıkmış durumda. İşte bu yüzden FIFA tüm menejerleri Lisanslı Futbolcu Temsilcisi olarak kayıt altında tutmak istiyor. Bunun için üniversite mezunu, FIFA resmi dillerinden birini anadili gibi konuşabilen, adli sicil kaydı olmayan, yaşadığı toplumda iyi anılan kişileri bu sınav için aday olarak kabul ediyor. Sınav İngilizce dilinde yapılıyor. Oldukça karmaşık ve ağır bir müfredat var. Örnek vermem gerekirse, FIFA transfer talimatnamesi, FIFA disiplin talimatnamesi, TFF statü ve talimatnameleri gibi mevzuatı ilgilendiren konulardan yola çıkılarak örnek olayların aydınlatılmasına dayanan bir sınav sistemi var. Bu sınavda başarılı olarak sadece bu bölgede değil, tüm Güney Marmara ve Batı İçanadolu Bölgesi'ndeki ilk ve tek FIFA lisanslı futbolcu temsilcisi olmuş bulunuyorum. Bu zevkli mesleğe yeni bir soluk getireceğime inanıyorum."

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91528_4271.JPG,F%C4%B0FA%20NIN%20L%C4%B0SANSLI%20FUTBOLCU%20TEMS%C4%B0LC%C4%B0S%C4%B0%20OLDU%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91528_826.JPG,F%C4%B0FA%20NIN%20L%C4%B0SANSLI%20FUTBOLCU%20TEMS%C4%B0LC%C4%B0S%C4%B0%20OLDU%29">

-------------

Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 20:04

BÜYÜK ABİMİZ DESTEK VERECEK Mİ?

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91655_3215.jpg,BÜYÜK%20ABİMİZ%20DESTEK%20VERECEK%20Mİ?%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91655_1685.jpg,BÜYÜK%20ABİMİZ%20DESTEK%20VERECEK%20Mİ?%29">

Eskişehirspor'la Bozüyükspor arasında her platformda dillendirilip bir türlü uygulamaya geçirilemeyen işbirliğinin önümüzdeki sezon gerçekleşmesi bekleniyor.

İkinci ligdeki temsilcimiz Bozüyükspor'u iki sezon önce pilot takımı ilan eden Eskişehirspor Yönetimi her alanda işbirliği ve yardmlaşma vaad etmesine rağmen Bozüyükspor'la ilgili olumlu bir adım atmadı.İki sezon önce Eskişehirspor kadrosunda yer bulamayan sözleşmeli futbolcuların Bozüyükspor'a kiralanması,teknik ve yapısal yönde işbirliği gibi konuların iki takım yönetimi tarafından da spor kamuoyuna açıklanmasına rağmen birbirlerine son derece uzak iki takım görüntüsünün verilmesi her iki takıma da gönül veren taraftarlar tarafından üzüntü ile karşılandı.Geçtiğimiz sezon iki takımın hazırlık maçı bile yapmayışı ipleri kopma noktasına getirdi.

Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay yönetimindeki Eskişehirspor'un ligi başarı ile bitirmesi Eskişehir ile her yönden bütünleşmiş olan ilçemizde son derece memnuniyetle karşılanmıştı.Eskişehir'den sonra en çok taraftarının Bozüyük'de olduğu Eskişehirspor'un ilçemiz takımına destek ve yardımlarının önümüzdeki sezon gerçekleşmesi Bozüyükspor adına sevindirici bir gelişme olacak.Yeni seçilecek Bozüyükspor Yönetiminin de bu konuda adımlar atmasını bekleyen taraftarlar yeni seçilen Eskişehirspor Yönetiminin kardeş takımları Bozüyükspor'a her yönden yardımda bulunacağına inandıklarını belirttiler.

Kaynak: http://www.bozuyuk11.com - www.bozuyuk11.com

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 12/Haz/2010 saat 21:42
Bozüyüklü arkadaşlar umutlanmasınlar. Taraftar olarak bütün olsak da yönetimler neden ters düşüyor anlamıyorum. Hem seçilen yönetim yeni değil. Aynı başkan yönetim kurulunu biraz değiştirip tekrar seçildi. Aynı zihniyet devam edecek gibi görünüyor.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 14/Haz/2010 saat 13:48
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

BÜYÜK ABİMİZ DESTEK VERECEK Mİ?

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91655_3215.jpg,BÜYÜK%20ABİMİZ%20DESTEK%20VERECEK%20Mİ?%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_91655_1685.jpg,BÜYÜK%20ABİMİZ%20DESTEK%20VERECEK%20Mİ?%29">

Eskişehirspor'la Bozüyükspor arasında her platformda dillendirilip bir türlü uygulamaya geçirilemeyen işbirliğinin önümüzdeki sezon gerçekleşmesi bekleniyor.

İkinci ligdeki temsilcimiz Bozüyükspor'u iki sezon önce pilot takımı ilan eden Eskişehirspor Yönetimi her alanda işbirliği ve yardmlaşma vaad etmesine rağmen Bozüyükspor'la ilgili olumlu bir adım atmadı.İki sezon önce Eskişehirspor kadrosunda yer bulamayan sözleşmeli futbolcuların Bozüyükspor'a kiralanması,teknik ve yapısal yönde işbirliği gibi konuların iki takım yönetimi tarafından da spor kamuoyuna açıklanmasına rağmen birbirlerine son derece uzak iki takım görüntüsünün verilmesi her iki takıma da gönül veren taraftarlar tarafından üzüntü ile karşılandı.Geçtiğimiz sezon iki takımın hazırlık maçı bile yapmayışı ipleri kopma noktasına getirdi.

Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay yönetimindeki Eskişehirspor'un ligi başarı ile bitirmesi Eskişehir ile her yönden bütünleşmiş olan ilçemizde son derece memnuniyetle karşılanmıştı.Eskişehir'den sonra en çok taraftarının Bozüyük'de olduğu Eskişehirspor'un ilçemiz takımına destek ve yardımlarının önümüzdeki sezon gerçekleşmesi Bozüyükspor adına sevindirici bir gelişme olacak.Yeni seçilecek Bozüyükspor Yönetiminin de bu konuda adımlar atmasını bekleyen taraftarlar yeni seçilen Eskişehirspor Yönetiminin kardeş takımları Bozüyükspor'a her yönden yardımda bulunacağına inandıklarını belirttiler.

Kaynak: http://www.bozuyuk11.com - www.bozuyuk11.com

Şöle bi Halil Ünal konusunda araştırma yapıp zaten ileride neler olcağını göreblirdik.Kağıt üstüne kalır bu kağıt üzerinde de devam eder..Bu konuya kadar Halil Ünal'ın daha çok verdiği sözler yapması gerekenler var onları halletmediki bu olsun.Eskişehirspor Göztepe'ye oyuncu yollamaya devam eder......

-------------

Gönderen: bozüyüklü26
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 12:54
"Büyük Abimiz  destek verecek mi?" başlıklı haberimiz üzerine ilk destek Eskişehir Basınından geldi.Eskişehir'in trajı en yüksek gazetesi olan Anadolu Gazetesi Spor Sayfasında manşetten verdiği haberde kardeş takım Bozüyükspor'a destek olunması gerekliliğine vurgu yaptı.Spor Servisi Müdürü Süha Bozkurt imzalı haberde Bozüyükspor'u pilot takım ilan eden Eskişehirspor'un şimdiye kadar hiçbir katkı ve destek yapmadığı dile getirildi. Şimdi gözler yeni işbaşı yapan Eskişehirspor Yönetimine çevrildi.Taraftarlarımız maddi destekten ziyade Eskişehirspor'da forma şansı bulamayan sözleşmeli futbolcuların uygun şartlarda Bozüyükspor'a kiralık verilmesi yönünde görüş belirttiler.
http://bozuyuk11.com/?part=haber&gorev=oku&id=91868

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 13:55
Sefa , Mikail , Cemal gibi gençlerimizi Bozüyük'e verebiliriz aslında şu an zor günler geçiren Bozüyük'e bu yetenekli ve maliyeti çok düşük oyuncuları verirsek bir nebze olsun rahat nefes alırlar .

-------------

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 14:36
Anadolu Gazetesi son aylarda Spor sayfası olarak yerel Basınımızda önemli ölçüde farklı yorum ve yazarları ile öne çıkmaya başladılar  fikirlere katılmamak mümkün değil,Süper Ligde her takımın Pilot takımı olmasına rağmen Bozüyük gibi  2.lig takımına ilgiyi göstermeme
Eskişehirsporun yetişen gençlerine orda oynama pişirme gibi şansını elden kaçırmaktır.
Yöneticlerimiz lütfen bu konuya eğilip sağ duyulu davransınlar.

Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 17:36
Lütfen biraz vefalı olalım,herşeyi çok çabuk unutmayalım. ES-ES imizin deplasmana dahi gidemediği dönemde Bozüyükspor otobüs'ü koşulsuz ES-ES in emrindeydi.Her nekadar Bileciğin bir ilçesi gibi gözüksede Bozüyük her koşulda ve her yerde bizimle. Rahmetli Sinan'ın cenazesinde anayol kapatılıp cenaze mahşeri bir kalabalıkla devlet protokölü gibi saygıyla Eskişehir'e uğurlandı.
Süperlig'te tüm takımlar pilot  takım arayşında iken 15 dakikalık Eskişehir'in Organize sanayisinden bile bize yakın Eskişehirin bir semti konumudaki Bozüyük'e sahip çıkılsın.Rezerv takım gibi düşünülüp takıma giremeyen gençler orada hazırlansın. Bir takımım için en önemli unsur taraftarsa Bozüyük'te ES-ES taraftarına bir bakılsın iç sahada türübünleri dolduran bir sürü Bozüyüklüyü veya satılan konbinelere bir bakın. Yönetim sadece medyada boy göstermekle olmuyor.Bozüyük Göztepe kadar itibarı hak ediyor.Saygılarımla

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 21:14
vefanın bir semt adı olmadıgını göstermek gerekir diye düşünüyorum BOZÜYÜKSPORA sahip cıkılması bir farzdır

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderen: arifff73
Gönderi tarihi: 15/Haz/2010 saat 22:06

Bozüyüklü arkadaşım öncelikle şunu bilelim Eskişehirspor Türkiye'de birçok insanın kalbinde taht kurmuş bir takımdır. Bozüyük belediye başkanımızda bir Eskişehirspor sevdalısıdır. Onun Eskişehirspor'a otobüs sağlaması ve bunan benzer yardımlar yapması onun Eskişehirsporlu'luğundandır. Bozüyükspor'la Eskişehirspor köprüsünü sayın Bozüyük Belediye Başkanı atmıştır ama Bozüyükspor başkanı Yalın ZEYBEK o yıl Eskişehirspor kiralık topçu vermek istediği zaman benim kiralık topçuya ihtiyacım yok bana verirseniz bonservisi ile verin dediğinde kapıları kapadı. Bozüyükspor bizim alt yapımız olmayı kabul etmesine rağmen sayın Zeybek böyle tepki vermesi bizi üzdü. Bozüyükspor bizim küçük kardeşimiz bizimle pazarlık yapmasına gerek yoktu sayın Zeybek'in. Biz Bozüyük'ü ve Bozüyükspor'u seviyoruz.

Gönderen: besyo26
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 10:34
Başkanın yaptığı yanlışlar,tüm ilçeye mal edilmemeli... Bozüyük resmen ilçemiz değilse de kalben bizdendir..

-------------
'Meftunuyuz Hayranıyız '

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 16:52
Kesinlikle yardımcı olunmalı.Göztepeye yollanan ve a2 'de oynayan futbolculardan bazılarını göndersek bozüyükspor 4-5 yıl içinde bankasyaya çıkar.

Başkan Eskişehir Porsuksporu kurup amatör kümede oynatacağına ,Bozüyükspora yardım et 4-5 yıl içinde bankasyada bir takımın olsun.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: c eren1965
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 20:47
eskişehirspor yardım etmiyormuş.bırakacaksınız bu işleri.10 senedir bozüyükte çalışıyorum halada açalışmaktayım.iş sıkıntısnın olmadığın nadir ilçelerden biri bozüyük.
bozüyük halkı 5 milyon verip maça gitmiyorsa kulübüde fesh etsinler eskişehirdende yardım istemesinler.
artema vitra eks abs demirdöküm eti gibi eneredeyse eskişehirde olmayan fabrikalar var.
önce 5 milyonuna kıyıp maça gideceksin ondan sonra bir şeyler bekleyeceksin
2.lig b kategosisine çıkmış bozüyük siz hiç şöyle bir haber okudunuz mu.
tribün yetersiz geliyor.halkın ilgisi büyük.bu stad bu tribün bize yetmiyor gibi bir şey duydunuzmu
o zaman ?

-------------
şişen köfteler

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 20:51
Siz ES-ES'in istediği futbolcuları (Onur,Ahmet)verin başka takımlara sonra yardım bekleyin ES-ES dışarı diye bağırın sonucuna katlanın. 

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 16/Haz/2010 saat 23:17
Beyler siz ne diyorsunuz...!
Bizim başkan tutturmuş Porsukspor,şimdiye dek hangi kardeş takımımıza sahip çıkıldı ki pilot takım olarak...Esk.D.S.,Şekerspor,şimdide Bozüyükspor.
Siz bal yapacak oyuncuları verin İzmir takımına... "bir yönetici hatırına ki o takımın başkanı herhalde"
Onur,Ahmet'i verin başka takıma diye,sallayın ondan sonra.
Tamam,yöneticilerin hatası her zaman oluyor,bizimkilerin zaten külliyen hata,Bözüyük başkanıda yapmıştır bir hata,ne zaman Bozüyüğe adam gibi genç verdik ki,hem pişsin hemde oynadığı takıma hizmetler etsin! Neymiş adamlar Bozüyüğe gitmek istemiyorlarmış,hadi ordan!
Ben başkan olup "şu takıma gideceksin ama ilerde bize çok lazımsın" deyip o genç oyuncu denilen takıma gitmeyecek...! "geçmiş zamanda olmuştu" Göztepeye gidenler istememiş falan diye.
Göztepe hangi ligte,Bozüyük hangi ligte,ikiside aynı ligteler ama yönetim içi çıkarlar,taraftar arasındaki duygularla her zaman zıt değerde olmuştur her zaman,onlar için önce çıkarlar gelir...
Buradada bir kardeşimiz bir sitemini belirtmeye kalkar,hüüp derhal savunma pozisyonu alınır,alan arkadaşlarda malesef Eskişehirspor'un yönetim hatalarıyla pişti olur, burnumuzun dibinde Bankasyayı bile sallayabilecek bir takımımız dururken,Göztepeye başarılar dilemekde bize düşerConfused

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: ESESiM026
Gönderi tarihi: 17/Haz/2010 saat 08:20
bence destek olunması lazım ama futbolcu verilmeli mali destegi orda bulunan fab alsınlar ama bozüyük başkanı sıkıştırmalı anlaşma yoluna bakmalı mesela sinan veya kayacan verilebilir kaleci sorunu var şu abdullah  vardı o verilir futbolcu cok ama başkan nerde

-------------
ESESIM SADECE SEN VARSIN

Gönderen: eguven26
Gönderi tarihi: 17/Haz/2010 saat 09:33

bozüyük,göztepe gibi takımlar yerine eskişehirin kendi şehrinde gözünün önünde kontrol edebileceği bir takımı destekleyerek hacettepe modeliyle bir takımkurulmalı onun haricinde senin kontrolunde olmayna hiç bir yer iyi topcusunu sana sunmaz buda onların en doğal hakkı

Gönderen: remmer
Gönderi tarihi: 17/Haz/2010 saat 12:08
Burada Onur'u ayrı tutalım.
Onur için Beşiktaş alıcı olduğunda Bozüyükspor bize vermek istedi.
Bozüyükspor'un maddi sıkıntısının had safhada olduğu bu dönemde bizim yönetim Göztepe'ye verdiği futbolcuları önerdi. Bizim futbolcularımızın maaşlarını dahi ödeyemeyecek Bozüyükspor yönetimi de Onur'u istemeyerek de olsa Beşiktaş'a sattı ve maddi problemlerini çözdü.
Şimdi burada hiç kimse Bozüyükspor'u Onur konusunda suçlamasın.
Adamlar sadece kulübün kapısına kilit vurulmasının bile gündemde olduğu bir dönemde ayakta kalabilmek adına bizden karşılıksız olmayan bir destek istediler.
Biz ne yaptık?
Satarsanız satın dedik.
Altyapı anlaşması, pilot takım uygulaması bu şekilde işlemez. Hiç kimse vermeden alamaz. Ayakta kalamayan, destek vermediğiniz bir Bozüyükspor'un da bize faydası olamaz.

Alıntı yapılan 26_26_26

Beyler siz ne diyorsunuz...!
Bizim başkan tutturmuş Porsukspor,şimdiye dek hangi kardeş takımımıza sahip çıkıldı ki pilot takım olarak...Esk.D.S.,Şekerspor,şimdide Bozüyükspor.
Siz bal yapacak oyuncuları verin İzmir takımına... "bir yönetici hatırına ki o takımın başkanı herhalde"
Onur,Ahmet'i verin başka takıma diye,sallayın ondan sonra.
Tamam,yöneticilerin hatası her zaman oluyor,bizimkilerin zaten külliyen hata,Bözüyük başkanıda yapmıştır bir hata,ne zaman Bozüyüğe adam gibi genç verdik ki,hem pişsin hemde oynadığı takıma hizmetler etsin! Neymiş adamlar Bozüyüğe gitmek istemiyorlarmış,hadi ordan!
Ben başkan olup "şu takıma gideceksin ama ilerde bize çok lazımsın" deyip o genç oyuncu denilen takıma gitmeyecek...! "geçmiş zamanda olmuştu" Göztepeye gidenler istememiş falan diye.
Göztepe hangi ligte,Bozüyük hangi ligte,ikiside aynı ligteler ama yönetim içi çıkarlar,taraftar arasındaki duygularla her zaman zıt değerde olmuştur her zaman,onlar için önce çıkarlar gelir...
Buradada bir kardeşimiz bir sitemini belirtmeye kalkar,hüüp derhal savunma pozisyonu alınır,alan arkadaşlarda malesef Eskişehirspor'un yönetim hatalarıyla pişti olur, burnumuzun dibinde Bankasyayı bile sallayabilecek bir takımımız dururken,Göztepeye başarılar dilemekde bize düşerConfused

-------------
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 17/Haz/2010 saat 13:25
Onur DSİ'den gitti oraya senin burnunun dibinden yani...
izleyip bulsaydın adamı, sen bulamazsan bir bulan cıkar işte böyle.

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 17/Haz/2010 saat 19:08
Bozüyükspor ile Eskişehirspor'un arasının bu aralar kötü olmasının sebebi Bozüyük'ten değil bizim yönetimimizden kaynaklanıyor.Bildiğim kadarıyla Onur'un bjk ile anlaşmasından sonra aralar bozuldu.Ama unutmamalıyıyız ki burada Bozüyüksporun yanlışı yok.Sen Bozüyükspora maaşı yüksek futbolcuları kiraya vermek istersen tabiki anlaşamazsın.Adamlar kendi futbolcularının parasını zor ödüyor, senin süper lig futbolcunun maaşını nasıl ödesin.

Neyse inşallah Bozüyük yönetimine bizim yönetim ile iyi anlaşabilecek biri başkan olur.Ve aralar da fazla uzamadan ısınır.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 13:47
Es ES YÖNETİMİNE SİTEM ETTİ

Bozüyük Belediye Başkanı ve Bozüyükspor Onursal Başkanı Ahmet Berberoğlu'ndan Eskişehirspor Yönetimine sitem.

Eskişehir'in yüksek tirajlı gazetelerindan Anadolu Gazetesine demeç veren Başkan Berberoğlu Eskişehirspor'un Bozüyükspor'a ilgisizliği nedeni ile imalı ve sitemli açıklamalarda bulundu.Geçmişte Eskişehirspor'a yapmış olduğu yardımları ve desteği dile getiren Ahmet Berberoğlu bunların karşılığının hiç bir zaman görülmediğini belirtti.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 13:49
haberde yanlış yazılan şeyler var.

-------------
şişen köfteler

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 15:04
Alıntı yapılan c eren1965

Anlat doğruları da bilelim reis.

Berberoğlu çok ağır konuşmuş.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 15:19
Ben yönetimin yerine olsam Bozüyükspor'u komple alırım. Elimizdeki futbolcu portföyü ile bize çok fazla maliyet getirmez. Sıfırdan takım kurmaya kalksan masraflı işlerde zaten elimizde 15 tane falan adam var. Gerekirse genç takımlardan 5 takviye daha yapılır, bunların arasına abilik yapacak 3-4 adam konuldu mu rahatlıkla 2B'de idare ederler. Bu işin bize faydası gençlerimizin sürekli maç yapması, tecrübe kazanmaları, sürekli takip edilmeleri olur. Burada ileride takımımızda görev alacak teknik adamları, yöneticileri eğitme şansımız olur. Sıfırdan Porsukspor kurup uğraşılacağına Bozüyükspor alınıp çok daha faydalı işler yapılabilir. Yukarılara oynamak ve bu başarıların devamlı olmasını istiyorsak alt liglerde en az 2 takımımız olmalı.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 15:27
Alıntı yapılan oner

Anlat doğruları da bilelim reis.

Berberoğlu çok ağır konuşmuş.

sevgili öner özeline mesaj attım.cevap verdim orada sana

-------------
şişen köfteler

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 18/Haz/2010 saat 15:29
Alıntı yapılan banner

Ben yönetimin yerine olsam Bozüyükspor'u komple alırım. Elimizdeki futbolcu portföyü ile bize çok fazla maliyet getirmez. Sıfırdan takım kurmaya kalksan masraflı işlerde zaten elimizde 15 tane falan adam var. Gerekirse genç takımlardan 5 takviye daha yapılır, bunların arasına abilik yapacak 3-4 adam konuldu mu rahatlıkla 2B'de idare ederler. Bu işin bize faydası gençlerimizin sürekli maç yapması, tecrübe kazanmaları, sürekli takip edilmeleri olur. Burada ileride takımımızda görev alacak teknik adamları, yöneticileri eğitme şansımız olur. Sıfırdan Porsukspor kurup uğraşılacağına Bozüyükspor alınıp çok daha faydalı işler yapılabilir. Yukarılara oynamak ve bu başarıların devamlı olmasını istiyorsak alt liglerde en az 2 takımımız olmalı.
ClapClapClap

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderi tarihi: 23/Haz/2010 saat 15:45

BOZÜYÜKSPOR OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ YAPILDI

Günlerdir beklenen Bozüyükspor Kongresi nihayet yapıldı.15 Haziran 2010 tarihinde yapılması gereken kongre çoğunluk sağlanamadığı için yapılamamıştı.

Dün gece Bozüyükspor Kompleksinde 57 kişinin katılımı ile gerçekleşen kongre Kulüp Başkanı Yalın Zeybek'in açılış konuşması ile başladı.Gündem gereği Divan Başkanlığına Süleyman Kavasoğlu,Divan Katipliğine Fahri Gürkan ve Celali Yılmaz'ın oybirliği ile seçilmesinin ardından Gündem Maddeleri okundu.Türk Büyükleri,Şehitlerimiz ve geçmiş dönemlerde hizmet etmiş ebediyete intikal eden yöneticilerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.Kongre Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Buğra Levent tarafından okunması ile devam etti.Faaliyet Raporu oy birliği ile ibra edildi.Denetim Raporunun Zeki Uyanık tarafından Genel Kurula okunması ve oy birliği ile kabulünün ardından 2010-2011 sezonu ve yılı tahmini bütçesi Genel Kurula Divan Başkanı Süleyman Kavasoğlu tarafından okundu.Bütçenin oy birliği ile kabulünün ardından yeni Yönetim Kurulunun seçimine geçildi.Seçim sonucunda Yeni Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı :

Behzat Yetişkin,Oğuz Sertler,Rahmi Gürkan,İ.Zeki Uyanık,Murat Aydın,Ender Güven,Doğuş Hilmi Üneral,Celali Yılmaz,Serdar Saitoğlu,Mehmet Torun,İsmail Göçerler,Mehmet Dinçer,Mustafa Kurt,Gürol Baltacı,H.Hüseyin Kuçak,Tuncay Yılmaz,Hakan Köprülü,Buğra Levent,Seyhan Güner.

Yedek Üyeler : Fahri Bülbül,Fahri Yüksel,Tahir Selami,Hasan Poyraz,Metin Kalkandereli,Sabri Tunca,Ercüment Çatırlar,Onur Soylu,Aydın İnal,İsmail Sağıroğlu,Adem Öner,İslam Çırak,İlhami Seraslan,Musa Köklü,Mehmet Varlık,B.Mustafa Kavasoğlu,Levent Sünal,Ali Berberoğlu,Nadir Saka

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Paşa Dündar,Erdal Karuk,Habil Oğuzlar

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler : Mete Ayaz,Hakan Oymak,Mehmet Konur

Bozüyükspor Yönetimi yarın akşam yapacağı ilk toplantısında kendi arasından Kulüp Başkanını seçecek.

http://bozuyuk11.com/?part=haber&gorev=oku&id=92412

Gönderen: kursatland
Gönderi tarihi: 02/Tem/2010 saat 10:55
 BOZÜYÜKSPOR DA DERİN ÇATLAK: YENİ YÖNETİM DE İSTİFA ETTİ 

Bozüyükspor'da yeni seçilen Yönetim Kurulu istifa kararı aldı.

Geçtiğimiz sezon kulübü idare eden Yalın Zeybek Başkanlığındaki Yönetim Kurulu'nun Mayıs ayı içerisinde kulüpdeki mali sıkıntılar sebebi ile Olağanüstü Kongre kararı almasının ardından 22 Haziran'da toplanan Kongre yeni bir Yönetim Kurulu seçmişti.Dün akşam yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında kendi içerisinden Kulüp Başkanını seçemeyen ve görev dağılımı yapamayan Yönetim Kurulu istifa kararı aldı.İstifanın ardından tüzük gereği onbeş gün içerisinde yeni bir olağanüstü kongreye gidilmesi gerekiyor.Bozüyükspor'un yüklü borcu sebebi ile ilçemiz ileri gelenlerinin kulüp yönetiminde yer almak istememesi Bozüyükspor'un içinde bulunduğumuz dönemde yanlız kalmasına neden oldu.Sözleşmeli futbolcuların federasyonun kendilerine verdiği haklar çerçevesinde alacaklarını federasyon kanalı ile tahsil etme talepleri doğrultusunda yeni sezon için transferde yapamayan Bozüyükspor'u önümüzdeki sezonda zor günler bekliyor.Bozüyükspor'un önümüzdeki sezon ligde mücadele edebilmesi için en kısa zamanda iyi bir yönetime sahip olması ve acil parasal kaynak bulması gerekiyor.

-------------
..::KÜRŞAT::..

Gönderi tarihi: 04/Tem/2010 saat 23:08
Yazık olacak Bozüyükspor'a.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Tem/2010 saat 12:44
SERTLER : GENİŞ KATILIMLI BİR YÖNETİM OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ

Son oluşturulan Bozüyükspor Yönetiminde yer alan Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler "Bozüyükspor Olağanüstü Kongresinde geniş katılımlı bir yönetim kurulu oluşturmayı amaçladıklarını" söyledi.

Sertler yaptığı açıklamada "Geçtiğimiz kongrede bulunan arkadaşlarımız fedakarlık göstererek yönetimde yer almışlardır.Ancak oluşturulan yönetimin Bozüyükspor'un sorunlarına çare bulamayacağı düşüncesi ile görev dağılımı yapıldıktan sonra geniş tabana yayılan bir yönetim oluşturulması amacıyla istifa edilmiştir.Bundan sonraki süreçde önümüzdeki olağanüstü kongreye kadar ilçemizin ileri gelenleri görüşülerek Bozüyükspor'u önümüzdeki sezon en iyi şekilde idare edebilecek bir yönetim oluşturmayı hedeflemekteyiz.Bu konuda herkesden yardım ve fedakarlık bekliyoruz" dedi.

-------------

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 13:19
Bozüyükspor Kupası sahibini arıyor
Bozüyükspor kupası sahibini arıyor -Eskişehir´de 12 yıldır antika alıp satan çapacı, bir hurdacıdan aldığı Bozüyükspor´a ait 1990-1991 sezonu Türkiye üçüncü lig 7´nci grup şampiyonluk kupasını sahibini vermek istiyor.

Eskişehir´de 12 yıldır antika alıp satan Ertuğrul Çapacı, bir hurdacıdan aldığı Bozüyükspor´a ait 1990-1991 sezonu Türkiye Üçüncü Lig 7´nci grup şampiyonluk kupasını sahibini vermek istiyor.
Çapacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, antika ve eski ürünleri toplayıp gelecek nesillere kazandırmaya çalıştığını belirterek, elinden geldiğince antika eserleri geleceğe tanıtmak için çalışmalar yaptığını kaydetti.
Yaklaşık iki ay önce hurda ürünler satan bir kişiden kupa aldığını ifade eden Çapacı, şöyle konuştu: ´´Kupaya biraz bakım yapınca altında ´1990-1991 Türkiye Üçüncü Lig 7. Grup Şampiyonu´ yazısı olduğunu fark ettim. Bunun üzerine kupanın hangi  takıma ait olduğunu araştırmaya başladım. Araştırma sonucunda kupanın dönemin grup şampiyonu olan Bozüyükspor´a ait olduğunu tespit ettim.
Kupa, bir dönem parlatılması için bir yere verilmiş. Orada çıkan yangın sonucu kupalar el değiştirmiş. Kupa bana geldiğinde kararmıştı. temizleyince gerçek ortaya çıktı. Bozüyükspor yönetimi de olaya doğruladı. Kupanın bende olduğunu ve kupayı gerçek sahibine iletmek istediğimi Bozüyük belediye başkanına ve Bozüyükspor yönetimine illetim. İlgilenen olmadı. Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu ile tekrar görüşmek istiyorum. Hurdacından aldığım kupayı Bozüyükspor´a kazandırmak istiyorum.´´

Sakarya gazetesi.

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 15:45
Kupamızı Verin.! Çok ilgnç komik durum.Bir yandanda takıma sahip çıkanların gerçektende ne kadar sahip çıktığını anlıyoruz.Ne kadar maddi değeri olmasada manevi değeri olabilecek bişi zamanında nasıl sahip çıkılmaz böyle bir şey düşündürücü.Ama sanırım Bozüyükspor Binası yandığında kaybolduğunu enkazın içinden bir hurdacının falan bulduğunu düşünüyorum.Allahtan yabancı ellere gitmemiş en kısa zamanda geri gönderilir inşallah..

-------------

Gönderi tarihi: 13/Tem/2010 saat 15:49
BOZÜYÜKSPOR GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISI YAPILDI ;MİLLETVEKİLİ POYRAZ DAN TAM DESTEK SÖZÜ GELDİ..

Sıkıntılı bir süreçten geçen Bozüyükspor'la ilgili geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi.Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz,Bozüyük Kaymakamı Dr.Oktay Kaya,Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu,Bozüyükspor Başkanvekili Oğuz Sertler,Ak Parti İlçe Başkanı Nizamettin Çam,CHP İlçe Başkanı Hüseyin Elmas,mülki amirler,eski idareciler ve futbolcular ile birlikte çok sayıda taraftar ve vatandaşlar katıldı.

Bozüyükspor Başkanvekili Oğuz Sertler'in açılış konuşmasının ardından sahnede kurulan platforma davet edilen Milletvekili Poyraz,Kaymakam Kaya,Başkan Berberoğlu ve Oğuz Sertler yerlerini aldıktan sonra ilk sözü Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu aldı. Başkan Berberoğlu konuşmasının başında Bozüyükspor'da bugünlere gelinmesinde başarıları olan kişilere teşekkür ederek "Ancak biz Bozüyük olarak söyle bir yanılgı içerisindeyiz.Bu kulübü herkes Ahmet Berberoğlu'nun kulübü zannetti.Bozüyükspor'a sahip olması gerekenler Bozüyükspor halkı ve Bozüyükspor camiasıdır.Milletvekili,Bakan,Kaymakam,Belediye Başkanı onların maddi ve manevi destekçisi olması için,onların önünü açması için,alınacak randevularda,gidilecek kapılarda engelleri aşmak için birer vesiledir"dedi.Başkan Berberoğlu "Kütahya burada,Bursa burada,ne yapyor Belediye Başkanları?Milletvekilleri? Yönetim gider bizim şurada randevumuz var der.Milletvekilleri,Valiler,Belediye Başkanları bunları halleder.Ama burada nasıl olsa bu işleri birileri götürüyor diye birileri bacak bacak üstüne atmış oturuyor.Bu işler bitti artık.Bozüyükspor'a Bozüyük Halkı sahip olmadığı müddetçe kimse sahip olmaz" diye konuştu.

"Toplantıya katılımın azlığı"sebebi ile sitemlerde bulunan Başkan Berberoğlu "Bu toplantıya tüm sivil toplum kuruluşları,sanayi kuruluşları,Ticaret Odası davet edilmesine rağmen işte burada üç beş kişiyiz.Bu salonun binlerce kişi ile dolması lazım"dedi.Başkan Berberoğlu"Madem Bozüyükspor bu kadar seviliyorsa,siyasi bir rantı ve getirisi varsa buraların dolup taşması lazım.Bir yıl sonra milletvekili seçimleri var.Buradan aday olacak arkadaşlarımız yarın milletin karşısına nasıl çıkacaklar" dedi.

Bozüyükspor Kulübü ile ilgili geniş katlımlı toplantıda Başkan Berberoğlu'nun konuşmasının ardından Bozüyükspor Kulübü Başkanvekili Oğuz Sertler Kulübün borçlarını döküman halinde sundu.Kulübün yekün borcunun 2 Milyon 600 bin lira olduğunu belirten Sertler kime ne kadar ödeme yapılması gerektiğini de tek tek salondaki katılımcılara okudu.Toplantıyı Yöneten Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya daha sonra izleyicilerden konuşmak isteyenlere söz hakkı vererek salondakilerin de görüşlerinin dinlenmesine olanak verdi.Bozüyükspor adına geçmiş dönemde görev yapan Yönetim Kurulundan As Başkan Doğuş Üneral ile Mali As Başkan Mustafa Kurt'da geçmiş dönemde yapılan icraat ve eleştirilerle ilgili görüşlerini belirttiler.İzleyiciler arasından Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Bahadır,eski futbolculardan Metin Kalkandereli,ve bazı taraftarlar söz alarak birer konuşma yaptılar.Herhangi bir gerginliğin ve sert eleştirilerin yaşanmadığı toplantı sonunda en son söz alan Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz "Bozüyükspor adına bir şeyler yapılması gerekliliği yönünde öneri getiren,bu konuda çalışan ve heyecan duyan arkadaşları burada görmekten duyduğu memnuniyeti belirterek"başladığı konuşmasında "Karamsarlığa kapılınmamasının büyük bir kazanım olduğunu"ifade etti. Poyraz "Bozüyükspor'a nasıl sahip çıkılacağı,bundan sonra hangi adımların izleneceği konusunda ayrıca bir çalışma yapılacağını"söyledi.Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz "Bozüyükspor'da belli bir sayıda Bozüyüklü futbolcuların oynaması lazım.Bu çocuk iyi olur,kötü olur,vasat olur ama eğer alt yapıya önem vereceksek kendi bünyemizden futbolcularımıza şans verilmelidir.Bu aynı zamanda ileride kulübümüze bir gelir kapısı da olacaktır."dedi Poyraz konuşmasının devamında "Biz ne kadar büyüyeceğiz,ne kadar küçüleceğiz bu stratejik bir karardır.Sabit gelirlerimizin oluşturulması gerekiyor.Burada yeni yönetici arkadaşlarımıza düşecek en önemli sorumluluk şudur;bizim yaptığımız ve yapacağımız her işin açık olması lazım,şeffaf olması lazım.Bu konuda Türkiye genelinde bir güven bunalımı yaşanmaktadır.Burada yeni yönetimi oluşturacak arkadaşların bu gibi tutum ve davranışlardan azami derecede sakınması gerekiyor."diye konuştu.

Bozüyükspor ile ilgili geniş katılımlı toplantıda gözlerin üzerine çevrildiği Ak Parti Bilecik Milletvekili Dr.Fahrettin Poyraz'ın Bozüyükspor'un içinde bulunduğu açmaza ve sıkıntılara rağmen olumlu mesajlar vermesi ve tam desteğini sürdüreceğini belirtmesi toplantıya katılanlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Levent Sünal

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 19/Tem/2010 saat 11:56
Bozüyükspor'un 2010-2011 sezonu grubundaki takımlar..

Beyaz Grup

Göztepe
Bandırma
Bozüyük
Turgutlu
Alanya
Gebze
Sarıyer
Körfez
Hacettepe
Eti.Şeker
Adıyaman
Akçaabat
Çankırı
Bugsaş
Çorum
İskenderun
Mardin
Malatya

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: EsesliSpor
Gönderi tarihi: 23/Tem/2010 saat 02:56
birlikten her zaman kuvvet doğar bence

-------------
http://www.esesli.com - Esesli.com Sesli Chat

Gönderi tarihi: 23/Tem/2010 saat 10:24
Bozüyük'ün bugün yine genel kurulu varmış 9'da. Umarım iyi bir yönetim oluşturulur artık.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 23/Tem/2010 saat 12:19
Bugün başkan belli olsa bile ben umutsuzum bu sene için çok geç kaldık...Daha hiç bir şey belli değil...

Gönderi tarihi: 23/Tem/2010 saat 16:32
Halil Ünal artık şu Eskişehir Porsukspor sevdasını bıraksa da Bozüyük'ümüze önem verse. Gerçi Eskişehir Porsukspor'un da kurulacağı yok ya...

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 17:44
Hayret sonunda eskisehirspor.com forumunda Bozüyükspor başlığı olduğu ve Bozüyükspor die bi takımın var olduğu hatırlanmış Eskişehirliler tarafından , bizler yazıp çizmesek buralar bomboş kalıcak , ayrıca şu saatten sonra Halil Ünal ve yönetiminden gelecek yardım Allahtan gelsin istemiyoruz !

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: SaMeT
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 17:46

Hayret sonunda eskisehirspor.com forumunda Bozüyükspor başlığı olduğu ve Bozüyükspor die bi takımın var olduğu hatırlanmış Eskişehirliler tarafından , bizler yazıp çizmesek buralar bomboş kalıcak , ayrıca şu saatten sonra Halil Ünal ve yönetiminden gelecek yardım Allahtan gelsin istemiyoruz !

Ne olur iste...

-------------
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 17:47
Alıntı yapılan SaMeT

Ne olur iste...
Kalsın bilader biz kendi kendimize yeteriz , gururumuzla şerefimizle düşeceksekte düşeriz !

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: çibörek26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 17:49
Heyt koçum benim nasılda posta koymuşsun koca bir camiaya.
Bozüyükspor'un son 3 sezondaki tüm yönetimleri Eskişehirspor ile alakalarının olmadığını ve herhangi bir bağlılıkları olmadığı konusunda vurgu yaparken,Onur'u Bjk'ye satabilmek için takla atarkende diklenseydin ya böyle...

-------------
Sadece EsEs...

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 17:57
Alıntı yapılan çibörek26

Heyt koçum benim nasılda posta koymuşsun koca bir camiaya.
Bozüyükspor'un son 3 sezondaki tüm yönetimleri Eskişehirspor ile alakalarının olmadığını ve herhangi bir bağlılıkları olmadığı konusunda vurgu yaparken,Onur'u Bjk'ye satabilmek için takla atarkende diklenseydin ya böyle...
Gerektiğinde posta koymasınıda biliriz , Eskişehirspor yönetimi son 3 sezonda bizle çok içli dışlı çok alakaları olduğunu beyan ediolarya sanki sürekli Bozüyükspor bizim canımız kanımız kardeş takımımız diyolarya her an , Eskişehirspor yönetimi şu anda bir hiçtir , takım yönetmekten acizlerdir , ancak işleri taraftarı yolmaktır , sanki onca oraya buraya kiralık verilen oyuncuları bize vermek istedilerya , biz onuru Beşiktaşa satmışız çokmu ? Ahmet İlhan'ı almak için en ufak bir çabada bile bulunmadı EsEs yönetimi , Onuda Manisaya satmışız çokmu? EsEs yönetimi uyumaya devam etsin , her sene süper lige topçu veriyoruz gözlerini açsınlar madem biraz...

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: SaMeT
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 18:08
Kuzuya rakı içirmişler kurdun evini sormuş...

-------------
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 18:09
Onur için 4 tane adam verdik. Kiralıkta olsa belki o adamlar sizi Bank Asya'ya çıkaracaktı az mı? Biz kendi söküğümüzü dikemiyoruz zaten.

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 18:14
Alıntı yapılan tmac26

Onur için 4 tane adam verdik. Kiralıkta olsa belki o adamlar sizi Bank Asya'ya çıkaracaktı az mı? Biz kendi söküğümüzü dikemiyoruz zaten.
O adamların istediği parayı bilmiyosun heralde Tongue bizim bütçemiz ne etimiz ne budumuz ne'de o adamların maaşını bile ödeyemezdik biz bırakın kiralık oynatmayı...

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: çibörek26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 19:06
Sen gaza gelmişsin Eskişehir yönetiminin acizliğine götürmüşsün işi.Bozüyük her sene 11 futbolcuda verse Süper Lige birisi elinden tutana kadar ancak bu kadar olur maalesef.Bizim yönetimin Bozüyük'ün elinden tutması gerekliliği  kadar gerçekse sizin yönetiminizinde senin şu an çocuk aklınla yaptığın gibi paranın ucunu görünce yelkenleri suya indirip sonra yine kuyruğu kıstırıp geri dönmeside acı bir gerçek.
Halbuki Onur için formülasyon geliştirebilinirdi ama Bozüyük'ün değerli yöneticileri kapıları kapattı hemen.Çünkü sıcak para vardı işin ucunda.Hesaplayamadıkları ise Manisa'nın,Bjk'nin yeni bir oyuncu çıkarana dek bir daha Bozüyük ile işlerinin olmayacağı durumuydu.
Oysaki çeşitli yollar denenerek Onur Eskişehir'e kazandırılsaydı bu kulüp ve camia sizi bir kenara bırakmazdı.Yöneticilerinizin tuhaf tutumu bizim aciz yönetimi daha tuhaf bir işe, Eskişehir Porsukspor'a itti.Biraz işin şovu,biraz Bozüyük'ün bile paranın ucunu görünce kıçını dönmesi bu fikri doğurdu.
Onur için aldığınız para değil Eskişehirspor'a yakın durmak sizi yükseltirdi.Siz diğerini tercih eden bir yönetime sahipsiniz.Bütün mesele bu...

-------------
Sadece EsEs...

Gönderen: ESfeverES
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 19:11
Baskan'in Porsukspor'u kurma niyeti yoksa sirf Bözüyükspor'a gönderme amacimiydi diye aklimdan gecti. Olurya, göründügü gibi iki takim yöneticileride birbirinden oldukca sogumus gibi duruyor zaten. 

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 19:17

Arkadaşım bu şekilde çıkışların antipati toplar. Her ne kadar yönetimler bazında pek anlaşılamasa da Bozüyükspor Eskişehir halkının ilgilendiği bir takım.. Ilımlı olmaya çağırıyorum seni..

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 20:17
Şu anda öyle bir maddi kriz ve yokluğun batağın içindeyizki kelimelerle anlatılamayacak bir durumun içindeyiz ligler başlamasına 1 ay var bırakın transferi takımın toplanmasını teknik heyeti daha başkan ve yönetimimiz Pazartesi günü anca seçilecek , şu günlerde Eskişehirspor yönetimi bir kez bile arayıp sormamıştır Bozüyük'ü , Hani biz Eskişehirsporun pilot takımıyızya hesapta 3 sezondur tek kuruş yardımı bırakın tek bir topçu bile vermediler düşük fiyata , çünkü Bozüyüksporun diğer takımlara göre Eskişehirspor için daha önemli olması gerekir idi die düşünüyorum , Tek bir abilik bile yapmadı bize Eskişehirspor şu ana kadar , bizim Eskişehirspor'a ve o saygıdeğer taraftarına hiçbirşey dediğimiz yok zaten bunada hakkımız yok , her zaman severiz Eskişehirsporu ve o yüce şanlı taraftarını , taraftarlar ve şehirlerimiz arasındaki dostluk kardeşlikten öte durum hiçbir zaman bitmez bitemez buna kimsenin ne gücü nede kuvveti yeter zaten , bizim sitemimiz isyanımız bu durum neden böyle ve Eskişehirspor yönetimine isyanımız sitemkarlığımız , illaki bizim yönetimimizinde yanlışları olmuştur ama Eskişehirspor yönetimininde sütten çıkmış ak kaşık olduğu söylenemez doğrusu...

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 21:36
Ben istanbula giderken yıllar önce orada belediye binasında bozüyük ve eses bayraklarının aynı anda dalgalandığında gurur duymuştum. Bozüyükspora yönetim destek çıkmalı gidip göztepeye adam vereceğine komşu ilini bir ilçesi olan bozüyük bizim takımımızı destekliyor ve eskişehirin bir parçası gibi görüyor kendini. Bozüyük bizimdir beyler kardeşimizle atışacağımıza onun canı gibi sevdiği takımının durumu ile ilgilenmek daha doğru anlaşılan kardeşimizin içi yanıyor biz yangına körükle gitmemeliyiz onu anlamaya çalışmalıyız bizede bu yakışır saygılarımla..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 21:49
   Öyle hemen panik yapmayın.Düzelir herşey.Eskişehirspor taraftarı bilir sabretmeyi.Bozüyük de kardeş hatta eş takımdır.Her takımın zor zamanları olabilir ama düzelecektir herşey.Bozüyük düşmeyecektir kimsenin bundan şüphesi olmasın...

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 22:19
eski adı ile 1.lige çıkışımızdan ilk düştüğümüz 81 senesine kadar fırtınalar estirdik.anadolunun gönlünü feth ettik.eskişehirli olmayıpta eses i tutan bir sürü insan oldu.
yaşları büyük olanlar o günü dün gibi hatırlar.düştüğümüz bjk maçında eskişehirden zor çıkan beşiktaş takımı bozüyükte davulla zurna ile karşılanmıştı.
yaş olarak görmedik ama bjk tv de izlemiştim.bozüyükte omuzlara alınmıştı bjk li futbolcular.
bir yanda sana nefes kadar yakın eskişehir ili ki kurulduğundan o güne kadar fırtınalar estirmiş diğer tarafta istanbul takımı.
yani kimse bana bozüyükspor kardeş takımdır bozüyüklüler eses lidir demesin.
11 senedir orada çalışıyor olmanın verdiği bilgi ile de rahatlıkla söyleyebilirim bildiğiniz istanbul sevdalıları.
eskişehir bu kadar modern olmasa bileciğe göre yada bilecik eskişehir kadar modern olsa hiç gelmezler bile eskişehire

-------------
şişen köfteler

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 23:21
eskişehirdeki ilk maçta bağıralım yönetim bozüyüğe sahip çık diye biz üçüncü ligde iken eskişehirspora kimse yardım etmezken takımımız bozüyük belediye başkanının tahsis ettiği otobüsle maçlara gitmişti kadir bey bozüyük için istanbul sevdalılaı demişsiniz bizim içimizdede okadar çok istanbul sempatizanı varki hangi takımlısın dediğimizde önce malum takımları söylüyorlar ne biçim eskişehirlisin memleketinin takımını tutmuyorsun dediğimizde tabiki eskişehir başka diyorlar ben isterimki göğsünü gere gere isterse 3. ligde olalım esesliyim desinler eskişehirli olmayıpta esesimi canı pahasına destekleyenler var mesela ben ankaralıyım ama ailemizde hiç kimse ne ankara takımı ne istanbul takımı tutarlar herzaman esesliyiz 3. ligdede esesliydik bozüyüğe yardım edersek birşey kaybetmeyiz hem kiralık verdiğimiz topçuları rahat rahat izleriz kazanması kolay olur hemde sağlam bir esesli komşu kazanırız hazır bozüyük varken pursaklar spor felan bana biraz hikaye gibi geliyor bozüyük bizim kardeşimiz yönetimimiz  ne verdiki adamlara onlar bize ne versinler 

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: canegemen
Gönderi tarihi: 25/Tem/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan İSMAİL26

eskişehirdeki ilk maçta bağıralım yönetim bozüyüğe sahip çık diye biz üçüncü ligde iken eskişehirspora kimse yardım etmezken takımımız bozüyük belediye başkanının tahsis ettiği otobüsle maçlara gitmişti kadir bey bozüyük için istanbul sevdalılaı demişsiniz bizim içimizdede okadar çok istanbul sempatizanı varki hangi takımlısın dediğimizde önce malum takımları söylüyorlar ne biçim eskişehirlisin memleketinin takımını tutmuyorsun dediğimizde tabiki eskişehir başka diyorlar ben isterimki göğsünü gere gere isterse 3. ligde olalım esesliyim desinler eskişehirli olmayıpta esesimi canı pahasına destekleyenler var mesela ben ankaralıyım ama ailemizde hiç kimse ne ankara takımı ne istanbul takımı tutarlar herzaman esesliyiz 3. ligdede esesliydik bozüyüğe yardım edersek birşey kaybetmeyiz hem kiralık verdiğimiz topçuları rahat rahat izleriz kazanması kolay olur hemde sağlam bir esesli komşu kazanırız hazır bozüyük varken pursaklar spor felan bana biraz hikaye gibi geliyor bozüyük bizim kardeşimiz yönetimimiz  ne verdiki adamlara onlar bize ne versinler 

Çok doğru söylüyorsunuz. Görevim icabı vanda çalışıyorum ve çevremde bir çok eskişehirli (en az 10 tane) var. Ben hariç hepsi istanbul takımlarından birisini tutuyor. Siz eskişehirli değil misiniz dediğimde utanıyorlar biraz ama istanbul takımlarından vazgeçmiyorlar. Arabalarında bile malum takımların bayrakları var.

-------------
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 01:05

eski adı ile 1.lige çıkışımızdan ilk düştüğümüz 81 senesine kadar fırtınalar estirdik.anadolunun gönlünü feth ettik.eskişehirli olmayıpta eses i tutan bir sürü insan oldu.
yaşları büyük olanlar o günü dün gibi hatırlar.düştüğümüz bjk maçında eskişehirden zor çıkan beşiktaş takımı bozüyükte davulla zurna ile karşılanmıştı.
yaş olarak görmedik ama bjk tv de izlemiştim.bozüyükte omuzlara alınmıştı bjk li futbolcular.
bir yanda sana nefes kadar yakın eskişehir ili ki kurulduğundan o güne kadar fırtınalar estirmiş diğer tarafta istanbul takımı.
yani kimse bana bozüyükspor kardeş takımdır bozüyüklüler eses lidir demesin.
11 senedir orada çalışıyor olmanın verdiği bilgi ile de rahatlıkla söyleyebilirim bildiğiniz istanbul sevdalıları.
eskişehir bu kadar modern olmasa bileciğe göre yada bilecik eskişehir kadar modern olsa hiç gelmezler bile eskişehire

bjk tv izleyen biri neler yazıyor öyleLOL

Allah büyük diyorum sadece...

Gönderen: fatihturan
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 01:18
 Eskişehir'le alakalı bir belgesel, ben de youtube aracılığıyla bjk tvden izledim sakıncası veya gülünecek bir yanı yok, çünkü Rıza Hoca bu belgeselde konuşuyor hatta kafasına bir ninenin şemsiyeyle vurduğunu anlatıyor Eskişehir'de , o yüzdende ilgi çekiyor Eskişehirliler'den . Unutmadan geçenlerde inter milan tv vasıtasıyla yeni oyuncumuz peleyi izledim. Yoksa ben interlimiyim...

-------------
000001

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 01:29
Alıntı yapılan bozüyüklü26

bjk tv izleyen biri neler yazıyor öyleLOLAllah büyük diyorum sadece...

ben de izliyordum. şu an yayından kalktı. fb tv de izliyorum. bir sakıncası mı vardı?

-------------
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 01:39
madem öyle bende itiraf edeyim bari
evet 2 takım birden tutuyorum hem bjk li hemde fb liyim bne. küçükkende gs yi tutuyordum

-------------
şişen köfteler

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 02:10
dediğim gibi Allah büyük...

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 02:20
Alıntı yapılan bozüyüklü26

dediğim gibi Allah büyük...

eses te tekrar otobüse muhtaç olduğu günlere döner mi ?onu demek istiyorsun.allahın büyük  olduğundan şüphemiz yok.alnımızda yazıyorsa o günlere geri dönmek döneriz yapacak bişey yok.eses e olan sevgimizde büyük kuşkun olmasın

-------------
şişen köfteler

Gönderi tarihi: 26/Tem/2010 saat 02:22

madem öyle bende itiraf edeyim bari
evet 2 takım birden tutuyorum hem bjk li hemde fb liyim bne. küçükkende gs yi tutuyordum

Bozüyükte safkan herkes %100 ES-ES li değil tabikide Eskişehir'de olmadığı gibi...O küme düşüren Bjk  den bir hoca şuan takımın başında ve şimdiye kadar puan bile alamadık bjk den bundan rahatsız olmuyorsunda bjk tv den seyrettiğin görüntülerdenmi rahatsız oluyorsun?O yüzden Bozüyük ten kıl kapıyorsun?

Samimi değilsin kusura bakma...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com