eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2011-2012 Sezonu Bozüyükspor
    Tarih: 17/May/2010 saat 03:10

BOZÜYÜKSPOR

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:25
Bozüyüksporu kardeş diyoruz ama icraatta sıfırlar es es e sırtını dönen bir takım.şahsen ben hiç ilgilenmiyorum artık ..inşallah düşmezler ama .seneye büyük ihtimal düşeceklerdir...
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan sedefes

Bozüyüksporu kardeş diyoruz ama icraatta sıfırlar es es e sırtını dönen bir takım.şahsen ben hiç ilgilenmiyorum artık ..inşallah düşmezler ama .seneye büyük ihtimal düşeceklerdir...

Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan sedefes

Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:38
Halil başkan Bozüyüksporu tüm basın ve kamuoyu üzerinde pilot takım ilan edip,söz verdiği halde kadroya alınmayan futbolcularını,Urfa,Göztepe gibi kulüplere verip,Bozüyükspora vermeyecek,Bozüyüksporun göze batan topçularını Bozüyük alın dediği halde almayıp,bedava kapatmaya çalışıp, Onur'un Beşiktaş'a Ahmet İlhanın Manisa'ya gitmesine seyirci kalıp hiçbir geliri olmayıp,sadece bu futbolcularını satmak zorunda olan Bozüyükspora sitem edecek. Teknik kadro hiçbir maçını izlemeyecek sonrada buradan hiçbir icraatleri yok,ES-ES 'e sırtını dönen takım demek biraz ayıp oluyor.
Bozüyük'ün yaptığı ES ES'i kendi parçası gibi hissedip hem kendi maçlarında hemde ES ES türibinlerinde koşulsuz desteklemek. Biraz insaflı olalım lütfen!!!!!!
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:41
Alıntı yapılan sedefes

Abileri olarak biz ne yaptıkki ne bekliyorsunuz ?

2009-2010 sezonu Bozüyükspor için istenilen şekilde geçmedi malesef. Hatta düşmekten kıl payı kurtuldu. Umarım bu sezondan gereken dersler çıkarılır ve seneye bomba gibi bir Bozüyük izleriz.

Başarılar.
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:54
adamlar haklı bende esesin bozyüke yardım oalrak hiç bi icraatını görmedim
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:02
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Halil başkan Bozüyüksporu tüm basın ve kamuoyu üzerinde pilot takım ilan edip,söz verdiği halde kadroya alınmayan futbolcularını,Urfa,Göztepe gibi kulüplere verip,Bozüyükspora vermeyecek,Bozüyüksporun göze batan topçularını Bozüyük alın dediği halde almayıp,bedava kapatmaya çalışıp, Onur'un Beşiktaş'a Ahmet İlhanın Manisa'ya gitmesine seyirci kalıp hiçbir geliri olmayıp,sadece bu futbolcularını satmak zorunda olan Bozüyükspora sitem edecek. Teknik kadro hiçbir maçını izlemeyecek sonrada buradan hiçbir icraatleri yok,ES-ES 'e sırtını dönen takım demek biraz ayıp oluyor.
Bozüyük'ün yaptığı ES ES'i kendi parçası gibi hissedip hem kendi maçlarında hemde ES ES türibinlerinde koşulsuz desteklemek. Biraz insaflı olalım lütfen!!!!!!

Haklısınız. Yapılan onca anlaşma, sözleşme kağıt üzerinde kaldı malesef. Böyle giderse kalmayada devam edecek.
Bir Selçuk Alibazı, Abdullah Halmanı, kaleci Sinanı verseler ölürmüydüler ?
Keza Eskişehirspor alt yapısından çıkmasalarda, Eskişehirin diğer amatör kulüplerinin alt yapısından çıkan, Eskişehir kökenli olan Onur Bayramoğlu gibi, Ahmet ilhan gibi gelecek vaad eden oyuncuların gözümüzün önünden başka takımlara mecburen gönderilmesi.
Bozüyükspora kızmıyorum, kızamıyorum. Yapacak başka bir şey gelmiyor ellerinden malesef.
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 13:24
Alıntı yapılan Bozüyüklü

O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
mehmet11 Liste gör
Yazar

mehmet
  Alıntı mehmet11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2010 saat 01:48
yapmayın allah aşkına biz esesin her maçına en az 500 kişi gelirken eskişehir şampiyon olduğunda ortalığı bayram yerine çevirirken eskişehirde oturup bizans takımını desteklemeye gelenlere kızarken senin yaptığın insafsızlık hiç olmazsa buna saygı göster
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK ŞEREFTİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır