eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kardemir Karabükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Online Durum: Offline
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 12:12
rakibimiz hakkında daha detaylı bilgi yokmu stadının resmi felan konsa klüp tarihi felan başlık acılıyor laf olsun diye acılmasın
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 12:57
Karabük stadın tribünlerini teker teker yıkıp aynı fb stadı gibi bir stad yapacakmış.Maraton tribünü yıkmışlar çalışmalar başlamış sanırım.

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 13:11
Vallahi kafayı yicem yaa!!!Adamların yaptıkları icraatlara bak bide bizim uğraştığımız işlere bak yaa!!!Allah sonumuzu hayır etsin!!
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 13:24
Helal olsun Karabük YÖNETIMINE
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 14:03
ya onlar bu yönetim hiç mi kıskanmaz görmez.Onlar süper lige yeni çıkmış fıstık gibi stad yapıyolar.bizim hedefimiz avrupa biz kale arkası yapsak açığı kaparsak diye uğraşıyoruz Angry
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 14:25
karabüğün yeni transferi benim çalıştığım otele geldi. almanyalı gurbetçi henüz adını öğrenemedim. haftaya istanbulda imza atacakmış. iyi oyuncuysa esesime gönderirim =))
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 14:42
Karabükspor yönetimi süper lig'i garantilediği haftada bunun projelerini hazırlamıştı.
Lig biter bitmezde çalışmalara başladılar. Küçük ama harika bir stad olacak. Tebrik ediyorum onları.
İmreniyorum inanki. Koskoca şehiriz ve inanılmaz bir taraftar potansiyelimiz var ama bir Manisa gibi, Buca gibi, Karabük gibi, Samsun gibi stadımızı moderize edemiyoruz. Kasımpaşa bile çoktan resterasyon işlerine başladı.
Bizimkiler Amerikadan gelecekte, projeyi çizdirip belediyeye verecekte, ölme eşeğim ölme. Sezon başladımı zaten unuturuz, taki bir dahaki sezonun sonuna kadar. Sonra yine burada yazdıklarımız burada kalacak. Şu ülkede ahır gibi bir tek bizim stad kaldı. Yazıklar olsun.
Uyutuluyoruz !
Ne zaman abuk subuk konularda birbirimizi yemeyi bırakırsak, rantçıların tekerlerine çomak sokarsak, tek bilek tek yumruk olursak o zaman bizim stadımızda çağa uygun olarak geliştirilecek. Ama bu kafayla gittiğimiz sürece el alemin başarılarına, stadlarına bakıp bakıp hayal kurmaya devam ederiz.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 15:24

Karabükspor'un lige iyi bir renk getireceğini düşünüyorum.. Karabük'ün Süper Lig'e çıkmasıyla doğduğum ve 15 senedir gidemediğim topraklara gitme şansım doğdu.. Hoşgeldin Karabükspor..

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 18:23
Alıntı yapılan omerbihlar

Karabükspor'un lige iyi bir renk getireceğini düşünüyorum.. Karabük'ün Süper Lig'e çıkmasıyla doğduğum ve 15 senedir gidemediğim topraklara gitme şansım doğdu.. Hoşgeldin Karabükspor..

Ben de Ömer'le aynı kaderi paylaşıyorum Smile. Karabük doğumlu bir Es-Es'li olarak Kardemir Karabükspor'un lige renk katacağı kanaatindeyim. Hoşgeldin Karabük...
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 19:00
Vay anasını sayın seyirciler...
Lige yeni çıkan Karabüke bak.
Gör yönetim gör...Angry
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır